Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,406
روزی روزگاری برای من فوق العاده بود.
البته خیلی فیلم سلیقه ای خواهد بود چون یه جورایی کاملا شخصیه.
ولی خب ۲.۵ ساعت من رو تو دوران طلایی هالیوود غرق کرد که بینهایت برام لذت بخش بود.

واقعا خوب بود من دوبار دیدمش اونم با فاصله کم.
اما یک نمره ازش کم کردم چون بنظرم Act ll فیلم، (یک روز در زندگی کاراکتر ها) باید کمی کوتاه تر و سریع تر میشد (اینو تو دفعه دوم دیدن حس کردم) و در عوض بخش شارون تیت باید بیشتر و معنی دار تر میبود.
بنظرم به یاد ماندنی ترین ویژگی فیلم اول از همه پروداکشن دیزاین بی نقص بود( که از الان مطمئنم اسکار اون بخشو میگیره!)
و بعد زوج کاراکتر های اصلی فیلم که تارنتینو خوب نقششون رو نوشته بود.

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,515
نام
میلاد
سایه راجر دیکینز همیشه بالاسر سینما باشه
پشمام ریخت از نحوه فیلم برداریش تو ۱۹۱۷.لعنتی انگار کلا cgi باشه ، ۲ ساعت فیلم با اون پروداکشن خفن و انفجار و اون همه بالا پایین شدن قاب تصویر و ... فقط ۱ کات وسط فیلم!
به نظرم ۳تا اسکار فیلم برداری ، موزیک متن و پروداکشن دیزاین تقریبا قطعیه برندش :D

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,521
یکی از زیباترین صحنه ها مربوط به دیشب، بونگ جونگ هو با Parasite، جایزه بهترین فیلم خارجی زبان در SAG Awards، البته در تاریخ برگزاریشم اولین بار بود که این جایزه رو می داد.
t510682_.gif

آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
یکی از زیباترین صحنه ها مربوط به دیشب، بونگ جونگ هو با Parasite، جایزه بهترین فیلم خارجی زبان در SAG Awards، البته در تاریخ برگزاریشم اولین بار بود که این جایزه رو می داد.
t510682_.gif

البته جایزه outstanding performance by a cast in a motion picture رو بردن، یجورایی میشه "بهترین _اجرای_ گروه بازیگران یک فیلم"، که مهمترین جایزه Sag awards هست.

و parasite اولین فیلم غیر انگلیسی زبان هست که این جایزه رو میبره.
+
شانس parasite برای بردن بهترین فیلم اسکار امسال همینطور داره میره بالاتر :-":D

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,728
نام
nucky thompson
تقریبا تکلیف جایزه های امسال روشنه . مراسم دیشب هم جایزه هاش با گلدن گلوب یکی بود تقریبا . به نظر میاد که اسکار هم خیلی متفاوت از این نخواهد بود. هرچند جایزه مهم نیست ولی امیدورام تو اسکار شاهد بهای بیشتری به ایرلندی باشیم .
باحال ترین بخش مراسم سخنرانی برد پیت بود که توش قشنگ تارانتینو رو سوژه کرد

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,484
1917 رو دیدم. به معنای واقعی کلمه شگفت انگیز و فوق العاده بود. چه فیلمبرداری و کارگردانی داشت. هر چی جایزه بگیره حقشه.

Jesper Kyd

کاربر سایت
Oct 28, 2005
933
نام
محمدحسن
باحال ترین بخش مراسم سخنرانی برد پیت بود که توش قشنگ تارانتینو رو سوژه کرد
مست پست کرده بود؟! :D هم تارانتینو ، هم آنجلینا جولی رو شست رسما، هیچی نگفت آنجلینا تاحالا؟! :D

آقا ولی خدایی ببینین برد پیت بین چه کسایی داره اسکار میگیره، واقعا هر بار میرم once upon رو می زنم یه تیکه ش رو گیر بیارم که ببینم این ملت چی توو این بازیه برد پیت دیدن، باز قیافم این شکلی :-?#-o میشه...
اد آسترا جالبه هیچ پخی نشد، بله، واقعا بله...
البته یه چیزیم تازه به ذهنم رسیده ها، بعید نیست بخاطر لهجه ُ طرز حرف زدن برد پیت باشه؟! آخه دیکاپریو واقعا خار مادر طرز صحبت کردن بود، شایدم برد پیت ....؟!

آخرین ویرایش:

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,728
نام
nucky thompson
مست پست کرده بود؟! :D هم تارانتینو ، هم آنجلینا جولی رو شست رسما، هیچی نگفت آنجلینا تاحالا؟! :D

آقا ولی خدایی ببینین برد پیت بین چه کسایی داره اسکار میگیره، واقعا هر بار میرم once upon رو می زنم یه تیکه ش رو گیر بیارم که ببینم این ملت چی توو این بازیه برد پیت دیدن، باز قیافم این شکلی :-?#-o میشه...
اد آسترا جالبه هیچ پخی نشد، بله، واقعا بله...
البته یه چیزیم تازه به ذهنم رسیده ها، بعید نیست بخاطر لهجه ُ طرز حرف زدن برد پیت باشه؟! آخه دیکاپریو واقعا خار مادر طرز صحبت کردن بود، شایدم برد پیت ....؟!
اصولا من این موقع ها جایزه گرفته شده توسط بازیگر رو به می گذارم به حساب رفع بدهی اون مراسم به بازیگر . اگه اسکارم بگیره می گذارم به حساب جایزه ای که می تونست سر حرامزاده های بی آبرو یا بنجامین باتون بگیره . همون طور که جایزه ای که گیلرمو دل تورو سر شکل آب بگیره از نظر من جایزه ای بود که سر هزارتوی پن بهش ندادن

• Like
Reactions: Barcelona FC

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,452
نام
سپهر
تقریبا تمام فیلم های مهم و مطرح سال را دیدم و می توانم به قطعیت لیست برترین های آثار سینمایی که دیدم را اعلام کنم:

Best Picture: Uncut Gems
Runner Up: The Irishman

(Best Director: Safide Brothers (Uncut Gems
(Runner up: Martin Scorsese (The Irishman

Best Actor: Adam Sandler (Uncut Gems
(Best Actress: Florence Pugh (Midsommar
Best Supporting Actor: Al Pacino (The Irishman
Best Supporting Actress: Laura Dern (Marriage Story
Best Screenplay: The Irishman
Best Animated Feature: Toy Story 4
Best Cinematography: Richard Deakins - 1917
Best Editing: Benny Safide, Josh Safdie - Uncut Gems
Best Original Score: Joker
Best Surprising Moment: El Camino Revealed
Worst Movie: Discarnate
Disappointing Movie: Once a Upon Time in Hollywood
The Most Underrated Movie: Midsommar

Xac

کاربر سایت
Dec 10, 2019
294
toy story 4 و خیلی از انیمیشن های برند دیدم
فقط منم فکر میکنم انیمیشن های غربی افت کردند ؟

تنها امیدم به نجات دهنده سبز و خرش Shrek هستش+ دوبله درست حسابی از دارو دسته مهرداد رییسی

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,406
الان مرد ایرلندی رو دوباره دیدم، واقعا فیلم بی نقصیه لامصب، و بار دوم تازه تونسم ازش لذت ببرم انگار دفه اول درکش نکرده بودم.

اما برای Best picture همیشه ترجیحم اینه که فیلم صرفا کارگردانی و بازی های عالی نباشه و فاکتور های دیگه مث محتوای تاثیرگذار، Visual storytelling و... هم داشته باشه.

IMG_20200122_011009.jpg
که خب از این نظر Parasite تمام این ویژگی هارو داره اما غیر انگلیسیه، میمونه زنان کوچک و ۱۹۱۷ که هنوز ندیدم.
بنظر شما کدوم لایق Best picture است (بجز پاراسایت)؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر