Xbox Forza Horizon 4

سازنده
Playground Games
تاریخ انتشار
September 2018
ناشر
Xbox
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox One
DfW4dzwW4AEVPcd.jpg

خب بالـاخره به آروزیـه دیرینـه امـ رسیدمـ ... :D

! Welcome to beautiful , historic Britain Horizon
دوستان و فورتزا فن هایـه عزیز طبق پیش بینیها شماره جدید هورایزن در کنفرانس E3 مایکروسافت رونمایی شد !
واقعا از هر نظـر فراتر از انتظارات ظاهر شد ... از فصول داینامیک بگیر یا دنیایه مشترک و قابلیت خرید خونـه و گاراژ
خب از کاور کار شروع کنیمـ : بعد از فورتـزا موتوراسپورت شماره پنج و مکلارن P1 باز قرعه دوباره به نامـ
مکلارن افتاد تا با McLaren Senna هوش از سر ببره ! مدل ماشین 2019 هست و به تعداد محدود تولید شده
معرفیش 10 دسامبر سال 2017 بود و رونماییه واقعیش در نمایشگاه اتومبیل ژنـو در سال 2018 !
تولید همـ محدود هست و بیش تر از 500 دستگاه تولید نمیشه ، متاسفانه یک خبر بد واسه اون دسته از دوستان دارمـ که قصد خرید داشتن ... سولد آوت شده :D
همونطور که از اسمش پیداست مکلارن سنا در پاسداشت آیرتون سنـا تولید شده ...
راننده فرمول یک برزیلیـ که سه بار با مکلارن در سال هایـه 1988 و 1990 و 1991 قهرمان مسابقات فرمول یک شد !

Our family is extremely proud of the naming of the new Ultimate Series McLaren Senna
! This is the first project that really connects with Ayrton's racing spirit and performance

برونـو سنا برادرزاده آیرتون سنا !

مکلارن سنا 837 هزاردلـار قیمت داره و تحویلش همـ از سه ماهه سومـ 2018 شروع میشه .

---​
- فورتزا هورایزن 4 با بیش از 450 ماشین عرضه میشه
- با قابلیت Route Creator میتونین مسابقات دلخواه خودتون رو ایجاد کنین
- کاراکترتون رو میتونین کاستومایز کنین ... بیش تـر از 500 آیتمـ واسه این کار در اختیارتون هست
- برای اولین بار در تاریخ این مجموعه تو این شماره شما میتونین ملک و املاک بخرین که همین خرید همـ تاثیر داره تو روند گیمپلیه بازیـ و پرک ها ! بعنوان مثال شما یه کمپانیه تاکسیرانیـ میخرین ، ماموریت هاش رو انجامـ بدین جوایز متفاوت بهتون داده میشه
- کواپ تا شش نفر ساپورت میکنه و سرورهایـه 72 بازیکنه داره !
- اعلامـ شده که طبق رسمـ قدیمـ ، بازی دو تا DLC خواهد داشت
- حیات وحش همـ تو بازی هست و نقشش پررنگ تر از شماره 3 هست !
تا اینجا همین اطلاعات از بازیـ مشخص شده و باید منتظر موند دید که چه سورپرایزهایـه دیگه ای رو میکنن !

فورتـزا هورایزن در روز 2 اکتبر منتشر میشه و از همون روز اول عرضه همـ میاد رو سرویس گیمپَس !
اگه از همین الان پراوردر کنین Formula Drift Car Pack رو بصورت رایگان دریافت میکنین که میتونین همـ تو فورتزا موتوراسپورت هفت استفاده کنین و شماره جدید هورایزن !
دولوکس ادیشن فقط دیجیتالیـه و نسخه فیزیکی نخواهد داشت و شامل کارپس میشه ...
خود کارپس رو بخواین بخرین مجزا 30 $ قیمت داره
التیمیت ادیشن کامل ترین نسخه بازیـه مخصوصا امسال که شامل دو تا DLC همـ میشه که در آینده میاد !
قبلتر از این اکسپنشن ها مجزا فروخته میشدن و قیمت نسخه کاملـه کامل به 130 - 140$ همـ میرسید :D
التیمیت ادیشن کارپک ها رو داره به اضافه VIP Membership و دو تا DLC و دست رسیه زودتـر یعنی از 28 سپتامبر میتونین هورایزن تحربـه کنین !
یک نکته مهمـ : فورتزا هورایزن 4 تمامـا آنلاین نیست !!!

You can play offline if you wish , with Drivatars

رالف فولتن !

دیدن این تصویر همـ به همه پیشنهاد میشه ، از نظر من آرامبخش ترین تصویر دنیاست :D

DfXKhkZWkAA8Iar.jpg

آخرین ویرایش:

_____anubis_____

عضو جدید
Jan 9, 2020
1
سلام دوستان .من نسخه فیتگرل (v1.380.112.2) نصب کردم.وقتی بازی شروع میشه.جایی که زنه حرف میزنه از همونجا صفحه کلا سیاه میشه.زیرنویسش نوشته میشه ها ولی چیز دیگه مشخص نیست. ویندوزمم version 1909 (os build 18363.535)
امیدوارم راه حلی پیدا بشه.
ممنون

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
ممنون دوست عزیز
پستای قبلی شمارو توی این تاپیک خوندم همشون بسیار مفید بودن
فقط انتقادم به این بود که بخش مسابقات آنلاین یکم زیادی به خاطر این تنوع ماشین ها پیچیده میشه
اگه اینترنت افتضاحم اجازه داد حتما ادتون میکنم :D
پیچیدگیش البته تا وقتیه که بهترین ماشین ها رو پیدا کنی کلاس بندی و مشخصات ماشین ها اونقدر که باید باشه یکسان نیست که خب البته انتظار هم نمیره باشه از اونجایی که بازی شبیه ساز نیست... این موضوع یکم بحث تنوع ماشین ها رو میبره زیر سوال چون تو هر کلاس چند تا ماشین هستن که بهترین های اون کلاسن و با مهارت متوسط هم میشه برنده شد.
مثلا یه تعداد ماشین قدیمی سبک وزن تو بازی هست که با acceleration بالاو وزن پایینی که دارن باهاشون میشه راحت تو road race ها برنده شد.

Sent from my G3112 using Tapatalk

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,101
ماشینایی که از Forzathon shop خرید میشه چقدر خوب فروش میرن :))، یه مدل Rossion Q1 امروز ازش خریدم (که البته تا حالا اسمشم نشنیده بودم!) و قیمت پایه رو 2 میلیون و فروش فوری 16 میلیون گذاشتم که ظرف کمتر از نیم ساعت 16 میلیون خریدنش!!

126771

اینم BMW ـی Razor که البته 100 درصد نمیشه شبیه نسخه Most Wanted ـش کرد ولی خب رانندگی باهاش بسیار نوستالژیک و هندلینگ خوبیم داره

126772

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
دوستان وضعیت کانکشنتون به بازی بعد از اپدیت اخیر بهتر نشده؟ واسه من قبلا اول بازی برای اتصال 3-4 دقیقه ای طول میکشید الان بلافاصله وصل میشه... البته خب هنوز یسری مشکل کانکشن هست مثلا تو خود بازی کانکت نمیشه به سرور های مولتی باید یکی دوبار ریستارت کرد.

• Like
Reactions: TheFoCT

TheFoCT

کاربر سایت
Sep 16, 2016
63
دوستان وضعیت کانکشنتون به بازی بعد از اپدیت اخیر بهتر نشده؟ واسه من قبلا اول بازی برای اتصال 3-4 دقیقه ای طول میکشید الان بلافاصله وصل میشه... البته خب هنوز یسری مشکل کانکشن هست مثلا تو خود بازی کانکت نمیشه به سرور های مولتی باید یکی دوبار ریستارت کرد.
واسه منم سریع وصل میشه بعد آپدیت ولی مشکل شما رو قبل شروع این هفته داشتم ولی وقتی شروع شد به آنلاین وصل شدم البته فقط اونت hammer h1 جدید رو رفتم

• Like
Reactions: Mahdi444

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
چند تا عکس از داخل بازی گرفتم D:
Aston Martin DBS Superleggera یکی از بهترین و خوشگل ترین ماشین های بازی.
بسیار عالی فقط ای کاش موقع عکس گرفتن از بازی تنظیمات گرافیکی رو بالاتر میبردی

• Like

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,172
نام
عارف واعظ قائمی
منم دقیقا همین مشکل شما رو دارم، از زمانی که آپدیت اومده بازی اول کار درجا وصل میشه، ولی بعدش اصلا به سرور ها بازی برای آنلاین وصل نمیشه و ارور زیر رو دارم.
There was an error communicating with the server. Please try again later.

• Like

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,101
منم دقیقا همین مشکل شما رو دارم، از زمانی که آپدیت اومده بازی اول کار درجا وصل میشه، ولی بعدش اصلا به سرور ها بازی برای آنلاین وصل نمیشه و ارور زیر رو دارم.
There was an error communicating with the server. Please try again later.

برای منم اول همچین اروری میداد ولی الان دیگه خوب شده و بدون مشکل وصل میشه

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,101
آقا فایده عضو شدن توی کلاب چیه؟!! توی ردیت خوندم که میگه توی ریس ها influence بیشتری میده
و اینکه اینجا کلابی درست نکردید منم عضوش بشم!؟؟ :D

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,101
کسی میدونه چرا بعد از آپدیت اخیر خیلی مواقع وارد بازی میشیم دسترسی به بخش آنلاین بسته است؟!! اصن کس دیگه ای همچین مشکلی داشته؟!
یه قفل روی play online هست و غیرقابل دسترسه
آرزو به ذلم موند یک بار وارد این بازی بشم مث ادم بخش آنلاینش بدون هزارتا مشکل کار کنه
تمام troubleshooter هارو امتحان کردم

127827

• Like

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
کسی میدونه چرا بعد از آپدیت اخیر خیلی مواقع وارد بازی میشیم دسترسی به بخش آنلاین بسته است؟!! اصن کس دیگه ای همچین مشکلی داشته؟!
یه قفل روی play online هست و غیرقابل دسترسه
آرزو به ذلم موند یک بار وارد این بازی بشم مث ادم بخش آنلاینش بدون هزارتا مشکل کار کنه
تمام troubleshooter هارو امتحان کردم

View attachment 127827
فکر میکنم مشکل اینترنتت باشه... من معمولا وقتایی که اینطور میشه یبار ریستارت میکنم مودم رو درست میشه گاهی هم نمیشه البته. این مشکل تحریم شبکه اکس باکس اگه نبود خیلی راحت تر میتونستیم بازی کنیم

Sent from my G3112 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر