نسخه جدیدی از The Witcher توسط CD Projekt Red در دست ساخت نیست

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,711
با نگاهی به سریال تلویزیونی The Witcher در شبکه Netflix و مشاهده میزان رشد روز افزون محبوبیت این فرانچایز در بین اقشار مختلف به ویژه گیمرها، می توان به این مهم پی برد که آنها بیش از پیش برای معرفی یک بازی جدید از این فرانچایز، اشتیاق دارند. همزمان با پخش سریال ، تعداد پلیرهای The Witcher 3 رکورد جدیدی را برای این سری بازیهای تحسین شده CD Projekt Red، به ثبت رساند. از طرفی فروش کتاب های The Witcher هم  به طرز چشم گیری افزایش پیدا کرده است.
با این اوصاف می توان نتیجه گرفت که حالا بهترین فرصت برای CD Projekt Red است که با سرماه گذاری بیشتر روی برند The Witcher و معرفی یک عنوان جدید باعث غافلگیری مخاطبانش شود. آن هم زمانی که تقریبا 5 سال...

Continue reading...

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
راکستار در دوران مارکتینگ مکس پین ۳ و la noire و gta v ., بی سروصدا کار روی رد دد رو هم شروع کرده بود.
خلاصه که من فک میکنم همیم الانم هم حداقل کار های اولیه روی ویچر شروع شده.
دقت کنید همین سایبرپانک هم مدت ها قبل از عرضه ویچر۳، کارش آغاز شده بود.
بازی های با این اسکیل، از ۰ تا ۱۰۰ شون تو سه چهار سال جمع شدنی نیست.
سال ۲۰۲۵ هم یه دفعه خبر میاد که کار روی رد دد بعدی مصلا از ۲۰۱۹ بی سروصدا شروع شده بود!!!
ویچر هم همینه‌.

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,711
راکستار در دوران مارکتینگ مکس پین ۳ و la noire و gta v ., بی سروصدا کار روی رد دد رو هم شروع کرده بود.
خلاصه که من فک میکنم همیم الانم هم حداقل کار های اولیه روی ویچر شروع شده.
دقت کنید همین سایبرپانک هم مدت ها قبل از عرضه ویچر۳، کارش آغاز شده بود.
بازی های با این اسکیل، از ۰ تا ۱۰۰ شون تو سه چهار سال جمع شدنی نیست.
سال ۲۰۲۵ هم یه دفعه خبر میاد که کار روی رد دد بعدی مصلا از ۲۰۱۹ بی سروصدا شروع شده بود!!!
ویچر هم همینه‌.
اگر متن خبر رو مطالعه می کردید، متوجه می شدید که احتمال کار کردن cpr روی عنوان جدید از سری اصلی ویچر تقریبا صفره!
همین الان هم برای به اتمام رسوندن سایبرپانک، کل تیم در کرانچ هستن! چطوری این وسط میتونن یه بازی aaa دیگه رو پیش ببرن؟

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
اگر متن خبر رو مطالعه می کردید، متوجه می شدید که احتمال کار کردن cpr روی عنوان جدید از سری اصلی ویچر تقریبا صفره!
همین الان هم برای به اتمام رسوندن سایبرپانک، کل تیم در کرانچ هستن! چطوری این وسط میتونن یه بازی aaa دیگه رو پیش ببرن؟
CD Projekt Red Splits Into Two Teams to Make More Witcher and Cyberpunk Games - Escapist Magazine
البته اینجا بیشتر مراحل پیش تولید مطرحه تمام استدیو های AAA ساز روی پروژه هاشون اورلب دارن خود اینا هم تایید کردن که از این سیستم در آینده استفاده میکنن (یک پروزه به صورت تمام وقت در حال ساخت یکی از هم در مراحل کانسپت و پیش تولید) اینی هم که نمیان خبر ساخت ویچر رو تایید کنن به خاطر اینه که نمیخوان دوباره اشتباهشون رو سر معرفی زود هنگام CP2077 تکرار کنن گذاشتن هر وقت که بازی رفت توی Full Production بعد معرفیش کنن (خودشون چند بار اعتراف کردن که به خاطر وسیع بودن مراحل ساخت ویچر 3 چند بار مراحل ساخت CP2077 رو ریبوت کردن) به فرض این که Cyberpunk دیگه تاخیر نمیخوره و همین امسال منتشر میشه به همراه ویچر 3 جفتشون دو سال قبل از اینکه منتشر بشن معرفی شدن یعنی 2013-2015-W3 و 2018-2020-CP2077 (اون Cyberpunk2077 که سال 2012 معرفی کردن و بعدا ازش تیزر دادن همونجور که گفتم چند بار پروژه ساختش ریبوت شده منظور من الان معرفی بازیی که وجود خارجی داره نه صرفا فقط یـ ایده در غالب تریلر CGI ـه) در مورد اون پروژه انلاین هم دارن به صورت اختصاصی برا همون تیم آدم اسختدام میکنن یعنی ربطی به تیم اصلی CDPR که توی ورشوی لهستان هستش ندارن چون اینا باید بازی رو ساپورت بلند مدت کنن تیم جداگونه میخوان

TeraFloppy64

کاربر سایت
Jan 6, 2018
54
مطمعن باش همین الان هم دارن رو ویچر بعدی کار میکنن هم سایبر پانک بعدی و هم اینکه احتمالش هست رو پروژه های دیگه هم کار میکنن
ولی این به این معنی نیست که رو هر کدوم 200 نفر ریختن دارن صبح تا شب کار میکنن
در واقع دو سه نفر هستن معمولا,یکی رو داستان کار میکنه و یکی دو نفر هم رو کانسپت آرت های بازی تا ببینن چه ایده هایی رو میتونن خلق کنن واسه بازی بعدی
اینطوری نیست که یه روز بعد اینکه Cyberpunk 2077 منتشر شد بیان بشینن تصمیم بگیرن چی میخوان بسازن,همه چی از قبل برنامه ریزی شدس
حتی احتمالش هست رو پروژه هایی هم کار میکردن که کنسل شدن,معمولا همچین اطلاعاتی رو با مردم به اشتراک نمیزارن.

• Like
Reactions: mobin.hb96

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر