Multi Platform Need For Speed Heat

سازنده
Ghost Games
تاریخ انتشار
November 2019
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
Need-for-Speed-Heat-768x432-2.jpg
Publisher: Electronic Arts
Developer: Ghost Games
Initial Release Date: November 8, 2019
Platforms: PC, Xbox One, PlayStation 4
سری Need for Speed دست‌کم یکی از مهم‌ترین یا حتی شاید مهم‌ترین مجموعه در سبک ریسینگ در صنعت بازی‌های ویدئویی به شمار می‌رود. در سال‌های اخیر نسخه‌های مختلفی از این سری منتشر شده است، اما نتوانسته‌اند به اندازه‌ی کافی موفق ظاهر شوند. جدیدترین نسخه‌ی این سری با عنوان Need For Speed Heat، بار دیگر به مسابقات غیرقانونی خیابانی بازگشته است. بازی از جایی آغاز می‌شود که شخصیت اصلی، قصد شرکت در مسابقات Speedhunter Showdown را دارد. یک رویداد سازمان یافته که در حومه شهری خیالی به نام Palm City روی می‌دهد که شباهت زیادی به شهر Miami دارد. شما در روز می‌توانید در مسابقات Speedhunter Showdown شرکت کنید.. نکته مهم راجع به این رویداد این است که Speedhunter Showdown یک رویداد کاملا قانونی خواهد بود. اما در شب، دیگر خبری از رویداد قانونی Speedhunter Showdown نخواهد بود. به محض این که روز جای خود را به شب دهد، Speedhunter Showdown نیز جای خود را به مسابقات خیابانی غیرقانونی خواهد داد. پلیس‌ها در شب حضور خواهند داشت و به شدت خطرناک‌تر هستند و به تعقیب اتومبیل‌های مسابقه‌دهنده می‌پردازند. رانندگی در شب، باعث جلب توجه پلیس‌ها شده و موجب می‌شود درجه‌ی Heat Level اتومبیل شما افزایش یابد.
بازی مانند نسخه‌های اخیر این سری، از موتور گرافیکی Frostbite استفاده می‌کند.

تریلرهای بازی:
سیستم مورد نیاز:

MINIMUM REQUIREMENTS

Processor (AMD): FX-6350 or Equivalent
Processor (Intel): Core i5-3570 or Equivalent
Memory: 8 GB
Graphics card (AMD): Radeon 7970/Radeon R9 280x or Equivalent
Graphics card (NVIDIA): GeForce GTX 760 or Equivalent
DirectX: 11 Compatible video card or equivalent
Online Connection Requirements: 320 KBPS or faster Internet connection
Hard-drive space: 50 GB

RECOMMENDED REQUIREMENTS

Windows 10
Processor (AMD): Ryzen 3 1300X or Equivalent
Processor (Intel): Core i7-4790 or Equivalent
Memory: 16 GB
Graphics card (AMD): Radeon RX 480 or Equivalent
Graphics card (NVIDIA): GeForce GTX 1060 or Equivalent
DirectX: 11 Compatible video card or equivalent
Online Connection Requirements: 512 KBPS or faster Internet connection
Hard-drive space: 50 GB

آخرین ویرایش:

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف

Developer: ghost Games
Publisher: EA Games
Genre: Arcade Racing
Release Date: November 8, 2019
Platforms: Xbox One, PS4 , PC

اطلاعات گیمپلی بازی:

• جهان باز (شب)
• داستانی جدی و تاریك تر
• این نسخه از بازی پایه ساخت عناوین آینده سری خواهد بود
• بازی تلفیقی از ریبوت ٢٠١٥ و Rivals خواهد بود
• همواره آنلاین نیست
• سیستم قبلی ترمز گرفتن برای دریفت كشیدن بازگشته و البته بسیار بهتر و واكنش پذیر تر
• همانند نسخه ٢٠١٥ شاهد ارتقا سطح و باز كردن آیتم های بیشتر شخصی سازی خواهیم بود
• اسپید كارت (Speed Card) ها كاملا از بازی حذف شده اند
• مراحل Off Road در بازی حضور ندارد
• گرافیك بازی از Payback بهتر شده است و در سطح ٢٠١٥ می باشد. خیسی سطح جاده، انعكاس نور و دیگر موارد ارتقا یافته است
• چرخه روز و شب در بازی وجود ندارد و زمان براساس نوع مسابقات تعیین می شود
• باران در بازی وجود دارد
• تعقیب و گریز های پلیس در حالت عادی همانند نسخه های كلاسیك این سری حضور دارد و حتی هلیکوپتر خارج از مسابقات دنبال شما می آید
• نشانگر آسیب وارده به خودرو و همچنین پمپ بنزین ها از Rivals بازگشته است
• مسابقات قانونی درون پیست همانند Pro Street حضور خواهد داشت
• تجربه بازی بیشتر حالت غیرخطی گرفته است
• عملكرد نیتروژن در بازی چیزی بین نسخه ٢٠١٥ و Rivals می باشد
• مراحل Heat در بازی به نوعی كلاسیك و در دهه ٨٠ میلادی دنبال می شوند
• مسابقات قانونی داخل پیست در روز روشن همانند نسخه Pro Street در بازی وجود دارد

پ.ن. با تشکر از @Ali Venom بابت توضیحات (در تاپیک خبری بازی)

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
کرک بازی مشکلی نداره فایل فیکس هم نمی خواد بریزید لازم نیست برای من که خرابش می کنه بدتر اجرا نمی شه دیگه ضمن اینکه نسخه ی خود دودی انگلیسی هست اصلا چه نیازی به این فایل هست.

فقط نمی دونم 1 بازی دیگه چقدر باید بد فریم بده تا بهش بگید بهینه نیست به نظرم این از رد هم بدتره چون نصف گرافیک فرزا هم نداره مخصوصا جزئیاتش که یک دهم هست بعد نصف اونم فریم می ده بهینه سازیش تو حلقم واقعا

فیزیکش هم که نصف فرزا هست 65 درصد 9900k درگیرش می شه اولین بازی هست که برام درصدش بالای 50 تا می ره.

• Like
Reactions: Abyss Watchers

sajad-tnt

کاربر سایت
Aug 17, 2010
895
نام
سجاد
کرک بازی مشکلی نداره فایل فیکس هم نمی خواد بریزید لازم نیست برای من که خرابش می کنه بدتر اجرا نمی شه دیگه ضمن اینکه نسخه ی خود دودی انگلیسی هست اصلا چه نیازی به این فایل هست.

فقط نمی دونم 1 بازی دیگه چقدر باید بد فریم بده تا بهش بگید بهینه نیست به نظرم این از رد هم بدتره چون نصف گرافیک فرزا هم نداره مخصوصا جزئیاتش که یک دهم هست بعد نصف اونم فریم می ده بهینه سازیش تو حلقم واقعا

فیزیکش هم که نصف فرزا هست 65 درصد 9900k درگیرش می شه اولین بازی هست که برام درصدش بالای 50 تا می ره.
کرک بازی برای پردازنده های AMD سری FX مشکل دارد و بازی به هیچ وجه روی این سری اجرا نمیشود.
نسخه ای که کرک شده بدون آپدیت میباشد و مشکلات فنی و فریم در آپدیت های آخر تا حدودی رفع شده است.
یک آموزش حل stutter در تاپیک رفع مشکلاتش گذاشتم، اونو انجام بدید امیدوارم نتیجه بگیرید.

Sent from Tapatalk

• Like
Reactions: capitan milan

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,912
نام
امین پاشاپور
تنوع ماشین عالی هر مدلی دوست داشته باشی میتونی بگیری ولی جمع کردن پول تو بازی حوصله سر بر
دقیقا مسابقات روزانه برعکس مسابقات شبانه بسیار کسل کننده و تکراری هست.
کلا از همه نظر شب تو بازی عالیه. هم گرافیک هم تنوع مسابقات هم هیجان تعقیب و گریز ها،

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

Abyss Watchers

کاربر سایت
Nov 8, 2019
136
تکسچر های بازی چرا اینقدر بی کیفیت هستند؟:|:|:| کسی میتونه واقعا این مورد رو توضیح بده تو سال 2020 هستیم و این کیفیت از تکسچر؟ تکسچر های محیط بازی در حد NFSMW 2012 هم نیست:|:|:| بابا این EA دیگه شورش رو در اورده، NFS ریده به معنی واقعی کلمه شخمی هست این نسخه، هندلینگ بازی، گرافیک بازی بشدت مزخرف هست!!! ستینگ بازی رو خیلی خوشم میاد ولی با این فیزیک و گرافیک و این همه افت فریم؟!
این درایور های انویدیا رو چه کنیم که میخواد مثلا برای این بازی بریم RTX2080TI بگیرم و با این درایور های تخمیش کاملا معلومه میخواد کارت های قدیمیش رو از رده خارج کنه!!
واقعا این بازی در مقابل FH4 که در مقابل FH3 هم هیچ در مقابل FH1 هم مثل یک توهین میمونه.. وسلام!

• Like
Reactions: Vesemir and xxxmah

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,172
نام
عارف واعظ قائمی
از یک طرف استقبال میشه! چون تو گیم پلی و حس رانندگی و هندلینگ اینا واقعا اون استودیو بازی هاش عالیه! از طرف دیگه هم Ghost game به نظر بالاخره مسیر درست رو پیدا کرده بود، این بازی برای من بدک نبود لااقل (10 ساعتی رو EA Access Basic تجربه کردم و منتظر تخفیف مناسبم الان). کاش Criterion رو میفرستاد سر یک Burnout و Ghost game رو میزاشت برای همین NFS...

• Like
Reactions: blak

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,091
نام
MohammadAli
ساخت سری NFS دوباره به Criterion سپرده شد و EA هم در تلاشه که بیشتر اعضای کلیدی Ghost Games به Criterion اضافه شوند. افرادی که از Criterion اخراج شدند هم اکثرا قرار هست برگردند. استودیو Ghost Games از این به بعد به عنوان مشاور برای Criterion فعالیت کرد.
متاسفانه EA داره برای دومین باز اشتباهی بزرگ رو تکرار میکنه. استودیو Ghost Games با وجود محدودیت‌هاش تمام سعیشو کرد که اون DNA خاص NFS رو حفظ کنه و طرفدارها هم از این موضوع راضی بودن. فروش خوب Heat هم نشان از همین موضوع داشت. کاری که Criterion در اون ناموفق بود و فقط برن اوت با نام NFS منتشر کرد.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin

سلام نوژن. نمیدونم هنوز بازی میکنی یا نه، ولی من مشکل استفاده زیاد cpu رو حل کردم.
یه فایل به اسم user.cfg درست کن تو محل نصب بازی. متن داخلشو این بزار:

Thread.ProcessorCount 4
Thread.MaxProcessorCount 4
Thread.MinFreeProcessorCount 0
Thread.JobThreadPriority 0
GstRender.Thread.MaxProcessorCount 8"

فقط تو به جای اون دو تا 4عه اول، ۸ و ۱۶ بزار چون سی پی یوت ۸ هسته و ۱۶ ترده. نه تنها استفاده سی پی یو میاد زیر ۲۰ درصد (برای من با 8700k اومد زیر ۳۰ درصد)، مشکل فریز شدن هم حل میشه.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
سلام نوژن. نمیدونم هنوز بازی میکنی یا نه، ولی من مشکل استفاده زیاد cpu رو حل کردم.
یه فایل به اسم user.cfg درست کن تو محل نصب بازی. متن داخلشو این بزار:

Thread.ProcessorCount 4
Thread.MaxProcessorCount 4
Thread.MinFreeProcessorCount 0
Thread.JobThreadPriority 0
GstRender.Thread.MaxProcessorCount 8"

فقط تو به جای اون دو تا 4عه اول، ۸ و ۱۶ بزار چون سی پی یوت ۸ هسته و ۱۶ ترده. نه تنها استفاده سی پی یو میاد زیر ۲۰ درصد (برای من با 8700k اومد زیر ۳۰ درصد)، مشکل فریز شدن هم حل میشه.

سلام تمومش کردم برای من مشکل فریز حل نشد تا اخرش بعدش فهمیدم که با FAST SYNC درست می شه شاید برای من که 120 هرتز 120 فریم می رفتم اینطوری بود اما خوب دیر فهمیدم هنوزم نمی دونم اخه چه ربطی به سینک بازی داره

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
سلام تمومش کردم برای من مشکل فریز حل نشد تا اخرش بعدش فهمیدم که با FAST SYNC درست می شه شاید برای من که 120 هرتز 120 فریم می رفتم اینطوری بود اما خوب دیر فهمیدم هنوزم نمی دونم اخه چه ربطی به سینک بازی داره

سیستم وی سینک بازی جوری هست که اگه فریمتون یه اپسیلون زیر رفرش ریت مانیتورت بیاد، فریز میکنه!

• Like
Reactions: s.1

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,439
نام
Nightwing
ساخت سری NFS دوباره به Criterion سپرده شد و EA هم در تلاشه که بیشتر اعضای کلیدی Ghost Games به Criterion اضافه شوند. افرادی که از Criterion اخراج شدند هم اکثرا قرار هست برگردند. استودیو Ghost Games از این به بعد به عنوان مشاور برای Criterion فعالیت کرد.
متاسفانه EA داره برای دومین باز اشتباهی بزرگ رو تکرار میکنه. استودیو Ghost Games با وجود محدودیت‌هاش تمام سعیشو کرد که اون DNA خاص NFS رو حفظ کنه و طرفدارها هم از این موضوع راضی بودن. فروش خوب Heat هم نشان از همین موضوع داشت. کاری که Criterion در اون ناموفق بود و فقط برن اوت با نام NFS منتشر کرد.
فروش nfs heat نسبت به ساخته های قبلی ghost games بهتر بوده عایا؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر