Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
من خودم فن شدید QT هستم ولی خیلی فیلم روزگاری در هالیوود رو تحویل گرفتن به نظرم فیلم ضعیفی بود. از مراسم اعلام تا خود نامزداها بوی گند SJW و فمنیستی بودن به مشام میرسه.

آخرین ویرایش:

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,410
من خودم فن شدید QT هستم ولی خیلی فیلم روزگاری در هالیوود رو تحویل گرفتن به نظرم فیلم ضعیفی بود. از مراسم اعلام تا خود نامزداها بوی گند SJW و فمنیستی بودن به مشام میرسه.

امسال؟؟ sjw؟؟ شیب ؟
کل نامزدا سفیدن
دیگه مثکه تکیه کلام شده این sjw !

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,486
نام
سپهر

از نامزدهای اعلام شد کاملا مشخص است که نظر SJW هم تاثیری روی هیئت آکادمی نذاشتند. چون اگه گذاشته بودن الان جوکر در یازده رشته نامزد اسکار نمیشد (علت گرفتن نقدهای منفی بخاطر همین SJW ها بود.) اسکار امسال بسیار به سنت هالیوودی سابق برگشته و نبود فیلم آنکات جمز یا لایت هاوس یا ....، دلیلی بر ناقص بودن لیست نامزدهای بهترین فیلم نیست. وضعیت اسکار امسال به مراتب بهتر از 2018 و 2017 هست.

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,301
نام
Matthew
من بیلی ایلیش و طرفداراشو اصلا درک نمیکنم،شاید چون یک دختر ۱۴ ساله نیستم
چیشو درک نمی کنی ؟ طرف خوانندست، با آهنگش حال می کنی به خودت مربوطه حال نمی کنی هم باز به خودت مربوطه. نیاز به درک خودش یا طرفداراش نیست. مساله ساده ایه.
بحث هم منحرف میشه فکر میکنم واضحه مساله.

درباره ی انتخاب شدنش برای فیلم هم یه بحث دیگست. منم ترجیح میدادم یکی دیگه باشه.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
چیشو درک نمی کنی ؟ طرف خوانندست، با آهنگش حال می کنی به خودت مربوطه حال نمی کنی هم باز به خودت مربوطه. نیاز به درک خودش یا طرفداراش نیست. مساله ساده ایه.
بحث هم منحرف میشه فکر میکنم واضحه مساله.

درباره ی انتخاب شدنش برای فیلم هم یه بحث دیگست. منم ترجیح میدادم یکی دیگه باشه.
به نظر من باید صبر کرد و دید که چه خونده. چون خیلی از موزیک های عنوان بندی جیمز باند توسط خواننده های نسبتا ناشناخته تر یا افراد جوانی اجرا شده اند که طرفدار ها فکر می کردن فازشون با فیلمی مثل جیمز باند یکی نیست . الیش شاید قدرت ستاره ای سم اسمیت و ادل رو نداشته باشه . ولی وضعیت اش و شهرت و اعبتارش خیلی بهتر و بیشتر از آلیشیا کیز زمان ساختن آهنگ ذره ای آرامشه.

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
از نامزدهای اعلام شد کاملا مشخص است که نظر SJW هم تاثیری روی هیئت آکادمی نذاشتند. چون اگه گذاشته بودن الان جوکر در یازده رشته نامزد اسکار نمیشد (علت گرفتن نقدهای منفی بخاطر همین SJW ها بود.) اسکار امسال بسیار به سنت هالیوودی سابق برگشته و نبود فیلم آنکات جمز یا لایت هاوس یا ....، دلیلی بر ناقص بودن لیست نامزدهای بهترین فیلم نیست. وضعیت اسکار امسال به مراتب بهتر از 2018 و 2017 هست.
این SJW رو اینقدر گفتید خودتون هم یادتون رفته معنیش چیه به خدا. جوکر فیلم معمولی و شدیدا تکراری بود به غیر از بازی فونیکس و موسیقی متنش و عجیبه برام اینقدر تحویلش گرفتن توی اسکار. مخصوصا قسمت کارگردانی که شاید 2-3 تا فیلم دیگه می تونستن جاش باشن. ولی در مورد اینکه SJW ها نقد منفی دادن، نمی دونم متوجه شدید یا نه، فیلم به طرز خیلی حال بهم زنی چپ بود، بازیگر Minority زیاد داشت و بر خلاف انتظارات خیلی ایسنل پسند نبود، چرا باید SJW ها نقد منفی بدن بهش به دلایل سیاسی؟ از اون طرف نویسندگی و کارگردانی گند زده بودن به همه قسمت های ظریف داستان که باید خیلی با دقت بیشتری بهشون پرداخته می شد، صحنه های i'm 14 and this is deep چیپ و سطحی زیاد داشت و کلا تاد فیلیپس اینقدر با شعور نیست که همچین فیلمی بسازه:))

پ.ن: این لولوخرخره SJW که چند سال پیش تموم شد، چرا تازه رسیده اینجا؟

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,507
این SJW رو اینقدر گفتید خودتون هم یادتون رفته معنیش چیه به خدا. جوکر فیلم معمولی و شدیدا تکراری بود به غیر از بازی فونیکس و موسیقی متنش و عجیبه برام اینقدر تحویلش گرفتن توی اسکار. مخصوصا قسمت کارگردانی که شاید 2-3 تا فیلم دیگه می تونستن جاش باشن. ولی در مورد اینکه SJW ها نقد منفی دادن، نمی دونم متوجه شدید یا نه، فیلم به طرز خیلی حال بهم زنی چپ بود، بازیگر Minority زیاد داشت و بر خلاف انتظارات خیلی ایسنل پسند نبود، چرا باید SJW ها نقد منفی بدن بهش به دلایل سیاسی؟ از اون طرف نویسندگی و کارگردانی گند زده بودن به همه قسمت های ظریف داستان که باید خیلی با دقت بیشتری بهشون پرداخته می شد، صحنه های i'm 14 and this is deep چیپ و سطحی زیاد داشت و کلا تاد فیلیپس اینقدر با شعور نیست که همچین فیلمی بسازه:))

پ.ن: این لولوخرخره SJW که چند سال پیش تموم شد، چرا تازه رسیده اینجا؟
جوکر از اخرین نمونه های دنیای سینماست که نقد های منفیش برای همین موارد بوده و تقریبا همه میدونن دیگه. منتقد ها برای فیلم با هم متحد شده بودن که نذارن مردم برن نگاهش کنن تو سینما تا اتفاقی که توی اکران The Dark Knight Rises افتاد (یه نفر تحت تاثیر جوکر رفت تو سینما به مردم شلیک کرد) تکرار نشه. احمق ها نقد منفی بارون کردن فیلم رو و در نهایت فیلم هم یک میلیارد فروخت و هیچ اتفاقی نیفتاد و ملت هم با نمره هاشون تو IMDB جبران کردن. هیچ کس دیگه نمرات منتقد ها به هیچ جاش نیست.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر