بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

sinak53

کاربر سایت
Jul 9, 2015
37
دوستان این ip ثابت دقیقا کارش چیه تو بازیا پینگ کاهش میده یا یه چیز چرت و پرت من نتم مبینت میخواستم ببینم تو پینگ و سرعت تاثیری داره یا نه

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,715
دوستان این ip ثابت دقیقا کارش چیه تو بازیا پینگ کاهش میده یا یه چیز چرت و پرت من نتم مبینت میخواستم ببینم تو پینگ و سرعت تاثیری داره یا نه
تاثیری نداره فقط به درد دوربین ها مدار بسته و کنترل از راه دور میخوره

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,190
نام
Soroush
جر داده منو این نت آسیاتک!
پینگم تو رینبو مدام بین 500 و 100 تو چرخشه! مدام لگ! اصلا نمیشه پلی داد! همین تیر میزنی و یکیو میبینی پینگ میشه 300 ! ریدن به اینترنت!

Tr16

کاربر سایت
May 29, 2019
5
سلام خوبید

من از اسیاتک اینترنت adsl میگیرم ، دو سه روز پیش یه اشتباهی کردم و بجای این که سرویس رو تمدید کنم گیگ باکس خریدم و الانم سرویسم تموم شد ( 3 روز بیشتر وقت نداشت ) و دیگه نمیتونم از گیگ باکسی که 95 هزار تومن پول دادم براش استفاده کنم و سوخته

ایا راهی هست که بتونم این پول هدر رفته رو از اسیاتک بگیرم به پشتیبانی اسیاتک گفتم ولی گفت سوخته
و دیگه کاری نمیشه کرد ، شما نظری در این مورد ندارید نمیشه کاری کرد و این پول رو پس گرفت؟

ممنون میشم زود جواب بدید

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,505
شبا کیفیت نت برام میاد پایین
اگه نت point to point اسیاتک بگیرم درست میشه؟
کسی این نوع اینترنت و داره ؟؟
من یه 4 سالی ptp شاتل داشتم...هیچ فرقی نمیکرد تنها استفادش اینکه که خطت فیبر باشه و نخوای یا نتونی از مخابرات سرویس بگیری.

من مخابرات دارم مشهد ....پینگ تو BF V حدودا 75 تا 85 هست و آنلاین مشکلی ندارم سرعت دانلود هم 2 مگ فیکس هست

• Like
Reactions: kamivh1

kamivh1

کاربر سایت
Aug 29, 2010
198
من یه 4 سالی ptp شاتل داشتم...هیچ فرقی نمیکرد تنها استفادش اینکه که خطت فیبر باشه و نخوای یا نتونی از مخابرات سرویس بگیری.

من مخابرات دارم مشهد ....پینگ تو BF V حدودا 75 تا 85 هست و آنلاین مشکلی ندارم سرعت دانلود هم 2 مگ فیکس هست
ینی دو تا رادیو خریده بودی؟ یکی سمت اونا یکی سمت خودت؟

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,505
ینی دو تا رادیو خریده بودی؟ یکی سمت اونا یکی سمت خودت؟

نه ...اونا دکل دارن رادیو میگیری به دکل ها وصل میشی.
خرج اولیه زیادی داره بخصوص الان. یه سیم cat6 خیلی بلند لازم داری از پشت بوم تا پشت مودم اگه میله ارث ساختمونتون داره که هیچی وگرنه یه میله هم وصل کنی که رادیو رو وصل کنی آخرین باری که زنگ زدم گفتن سرویس ها دیگه سرویس های پایه نیست و جداگانه شده که گرونتر هست و آخر هم خود رادیو که با توجه به فاصله از دکل ها گرونتر میشن

kamivh1

کاربر سایت
Aug 29, 2010
198
نه ...اونا دکل دارن رادیو میگیری به دکل ها وصل میشی.
خرج اولیه زیادی داره بخصوص الان. یه سیم cat6 خیلی بلند لازم داری از پشت بوم تا پشت مودم اگه میله ارث ساختمونتون داره که هیچی وگرنه یه میله هم وصل کنی که رادیو رو وصل کنی آخرین باری که زنگ زدم گفتن سرویس ها دیگه سرویس های پایه نیست و جداگانه شده که گرونتر هست و آخر هم خود رادیو که با توجه به فاصله از دکل ها گرونتر میشن
اوکی ولی اون ptp نیست من از اسیاتک پرسیدم
اون بیسیم اشتراکی میشه
قیمتش مهم نیس. من قراره ptp بگیرم ینی یه رادیو هم سمت اونا نصب میشه که فقط من از پهنای باند استفاده کنم. چون من با 3 تا نت تا الان تست کردم توییچ و کلا هر استریم پخش زنده ای که از سایت خارجی باشه شبا برام غیر قابل دیدن میشه! ولی داخلیا خوبه!
مگه با نرم افزار streamlink کش استریم و زیاد کنم در اون صورت لگ نداره دیگه ولی خب دیلی پیدا میکنه استریم . ینی چت یه چی میگه ولی ویدیو تازه یه دقیقه بعد میرسه اونجا!!!

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
دوستان isp خوب با حجم بالا به غیر از دیده بان نت میشناسید؟
برای دانلود کردن فقط میخوام استفاده کنم.شهر تهران
بعد دیده بان نت تا جایی که میدونم فقط داتک و های وب بیشتر از بقیه حجم میدن، پیشگامانم طرح VIP داره که یک خرده گرون تره اما حجم زیاد میده، من 8 مگش میگیرم که تا 12 مگ سرعت بازه 350 گیگ بین الملل 1050 گیگ داخلی 66 تومن.

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
بعد دیده بان نت تا جایی که میدونم فقط داتک و های وب بیشتر از بقیه حجم میدن، پیشگامانم طرح VIP داره که یک خرده گرون تره اما حجم زیاد میده، من 8 مگش میگیرم که تا 12 مگ سرعت بازه 350 گیگ بین الملل 1050 گیگ داخلی 66 تومن.
اره پیشگامان سرعت رو باز میزاره اگه درخواست کنید ازشون. سرعت دانلود من حدود 1.5 فیکسه

Sent from my G3112 using Tapatalk

• Like
Reactions: majidred2011

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
مخابرات تهران قطع شده؟ من مودمم آی پی نمیگیره زنگ زدم پشتیبانی میگه اختلال همگانیه :|

مخابرات دوتا دیالوگ بیشتر نداره اختلال همگانیه . مودم رو ریست کنید .

جدا داریم پول به چی میدیم؟ چرا در گرفتن قرون ب قرون پول دقیق و ریز ن ولی در بحث خدمات افتضاح:/

اینترنت استیبل در ایران واقعا شاید تا چند نسل بعد ما هم آرزو بمونه

من دیگه ب اینجام رسیده چندساله شیصد جور isp شیصد جور سیم کشی شیصد جور فیبر شیصد جور وایرلس الان ب این نتیجه رسیدم که در مجموع بول شتی با رنگ های مختلف

فاتح بخونیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر