Call of Duty: Modern Warfare | PC

174114

Call of Duty: Modern Warfare
Release Date : 25 October 2019
Developers: Infinity Ward, Raven Software, Beenox, High Moon Studios
Publisher: Activision
Platforms: PC - PS4 - Xbox One
PC Launcher: Battle.net

-------------------

حداقل سیستم مورد نیاز:
Operating System: Windows 7 64-bit (SP1) or Windows 10 64-bit
Processor: Intel Core i3-4340 or AMD FX-6300
Video: NVIDIA GeForce GTX 670 / NVIDIA GeForce GTX 1650 or AMD Radeon HD 7950 - DirectX 12.0 compatible system
Memory: 8 GB RAM
Storage: 175 GB available hard drive space

سیستم مورد نیاز پیشنهادی:

Operating System: Windows 10 64-bit latest update
Processor: Intel Core i5-2500K or AMD Ryzen R5 1600X Processor
Video: NVIDIA GeForce GTX 970 / NVIDIA GeForce GTX 1660 or AMD Radeon R9 390 / AMD Radeon RX 580 - DirectX 12.0 compatible system
Memory: 12 GB RAM
Storage: 175 GB available hard drive space

نسخه های مختلف بازی:

بازی دارای یک بخش داستانی حماسی و غنی می باشد و در کنار آن نیز دو بخش مولتی پلیر و Special Ops جای گرفته اند

به گفته سازندگان، بازی فاقد لوت باکس و آیتم های Pay To Win می باشد و فقط از یک سیستم بتل پس بهره می برد
که شامل آیتم های تزئینی است. تمام آیتم هایی که روی گیمپلی و بالانس بازی تاثیر دارند از طریق بازی کردن و کسب امتیاز به دست می آیند

آخرین ویرایش:

TheFoCT

کاربر سایت
Sep 16, 2016
63
سلام دوستان قیمت حدودی بازی چقدر میشه الان که آف خورده و این ریجن روسیه و اروپا چه فرقی دارن؟
و اگر کسی میشناسید لطفا معرفی کنید

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
سلام دوستان قیمت حدودی بازی چقدر میشه الان که آف خورده و این ریجن روسیه و اروپا چه فرقی دارن؟
و اگر کسی میشناسید لطفا معرفی کنید
سلام نسخه استاندارد ریجن روس 350 نسخه بتل پس 550
فرقی ندارن

• Like
Reactions: TheFoCT

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
سلام دوستان . من میخوام بازی رو روی اکانت خودم که اروپا و کشور ایران هست بگیرم . اکثرا فقط روسیه دارند ، اگر جایی رو میشناسید برام بفرستید لطفا

TAEL

کاربر سایت
Dec 5, 2006
26
نام
TAEL
سلام دوستان . من میخوام بازی رو روی اکانت خودم که اروپا و کشور ایران هست بگیرم . اکثرا فقط روسیه دارند ، اگر جایی رو میشناسید برام بفرستید لطفا
گیفت کارت balance یورویی بخر و اکانتتو شارژ کن و بازی رو بخر.

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,361
نام
علیرضا
سلام
تاپیکی برای battle.net پیدا نکردم، دیگه گفتم اینجا بپرسم.
من اکانت با کشور آمریکا دارم، روشم اوورواچ دارم. اون موقع که خریدمش نمیدونستم استور روسیه داره و قیمتاش متفاوته، الان می خوام COD بگیرم، میخواستم ببینم میشه کشور رو کرد روسیه ؟

naruto22

کاربر سایت
Mar 14, 2009
959
نام
ناروتو
سلام
تاپیکی برای battle.net پیدا نکردم، دیگه گفتم اینجا بپرسم.
من اکانت با کشور آمریکا دارم، روشم اوورواچ دارم. اون موقع که خریدمش نمیدونستم استور روسیه داره و قیمتاش متفاوته، الان می خوام COD بگیرم، میخواستم ببینم میشه کشور رو کرد روسیه ؟

درود.
اينكار تقريبا غير ممكن هستش، چون بايد با ساپورتش صحبت كني و مداركي دال بر زندگيت توي روسيه بدي. تغيير ريجن توي بتلنت خيلي حيلي سخته و مثه استيم نيست

• Like
Reactions: A.T.HELLBOY

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
به سرورهای بازی وصل نمیشه امروز
جالبه تو Reddit هیچ کس همچین مشکلی رو گزارش نکرده مابقی دنیا هم راحت دارن استریم میکنن
یعنی امکان داره نسخه اشو پیچیده باشن؟

• Like
Reactions: dr.ice

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
برای منم با فیلتر شکن فقط وصل میشه ....که اونم فایده نداره دیگه انقدر پینگ میره بالا
معلوم نشده از کدوم طرفه؟

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
برای منم با فیلتر شکن فقط وصل میشه ....که اونم فایده نداره دیگه انقدر پینگ میره بالا
معلوم نشده از کدوم طرفه؟
متاسفانه از طرف خودمون مسدود شده و تحریم نیست
چون با تحریم شکن shecan رفتم تاثیری نداشت

DAT 47

کاربر سایت
Jun 14, 2010
629
نام
A R M I N
فیلتر نکردن وضعیت ارتباطی کشور دستکاری شده و فندق شکنا هم به سختی رو tcp وصل میشن .سرعتا به شدت امده پایین پرت ها هم دستکاری شده .اگه یادتون باشه بعد قطع گسترده اینترنت هم امکان وصل شدن نبود و ارور کانکشن فیلد هم میداد
بعد این داستانا درست میشه

• Like
Reactions: dr.ice

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
خوب اگه ای پی رو از اونور مسدود کنن چی ؟
این تحریم شکنه از اونور اگه مسدود شه کار میکنه ؟
وقتی تحریم میکنن یعنی ip های ایران رو مسدود میکنن
و مسلماً Shecan هم اتوماتیک تحریمه (چون ipش ایرانه) اما وقتی بعنوان DNS تنظیمش میکنی فقط و فقط ترافیک سایت هایی که تحریمه ازش میگذره و بصورت هوشمند از یه سری ip دیگه برای دسترسی به سایت مورد نظر استفاده میکنه که اون ipها تحریم نیستن
این سرویس کار بچه های دانشگاه شریفه چیز خوبیه الحق. من با کمک این راحت از سایت origin, intel و nvidia دانلود میکنم و بازی میکنم
البته همونطور که @dat-47 گفت وضعیت ارتباطی کشور تو یکی دو هفته اخیر افتضاح بوده و ممکنه از این باشه

• Like
Reactions: TheFoCT and dr.ice

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر