بهترین بازی های سال 2019

BaziCenter

Administrator
Mar 28, 2016
163
یک سال دیگر هم گذشت ؛ سالی عجیب و پر از خبر که طی آن اتفاقات فراوانی افتاد. مایکروسافت از کنسول نسل بعد خود رونمایی کرد ، گوگل اولین پلتفرم گمینگ خود را روانه بازار کرد ، جنگ استیم و اپیک گیم استور وارد مرحله جدیدی شد ، THQ به ریخت و پاش‌هایش ادامه داد و از همه مهم‌تر این‌که تعدادی از بهترین و عجیب عناوین نسل هشتم طی این 12 ماه روانه بازار شدند. عناوینی که شاید هیچ کدامشان به مهمی آثاری همچون God of War و Red Dead Redemption 2 نبودند اما حداقل تفاوت‌های مهمی با دیگر بازی‌های درجه یک چند سال اخیر داشتند. امسال در تحریریه بازی سنتر دست به سنت شکنی زدیم و به جای معرفی بهترین بازی‌ها در هر ژانر ، تنها 10 بازی برتر سال را انتخاب کردیم. برای این کار اعضای تحریریه به 30 بازی مهم سال نمره دادند و در نهایت از دل همین نمرات ، 10 بازی برتر سال مشخص شد.

بهترین بازی های سال 2019

برای مشاهده بهترین بازی های سال 2019 در یوتوب کلیک کنید و حتما عضو کانال بازی سنتر بشید​

به نظر شما بهترین بازی 2019 کدوم عنوان بود؟

Last edited by a moderator:

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,618
لیست خوبی هست. خسته نباشید به بچه های تحریریه ی BC که یک سال دیگه رو هم با موفقیت پشت سر گذاشتن.

انتخاب های من:

10
Sekiro: Shadows Die Twice
9
Darksiders Genesis
8
Control
7
Mortal Kombat 11
6
Katana Zero
5
A Short Hike
4
Baba is You
3
A Plague Tale: Innocence
2
Resident Evil 2
1
Devil May Cry 5​

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
اشکال ندارد به هر حال نظره دیگه ممکنه داخل این تحریریه فعلی که معلوم نیست سردبیرش کیه اصلا آفتابی نمیشه اعضاش کی هستن مخفی آن کسی طرفدار سکیرو نبوده واقعا زورکی نیست
ولی من به شخصه بعید می‌دونم خیلی از این اعضا اصلا Disco تجربه کرده باشم صرفا میخواستن نظر سردبیر تایید کنند و مثال انتخاب متفاوتی نسبت به بقیه سایت ها داشته باشم وگرنه رتبه اول واسه این بازی غیرمعقوله اونم از تحریریه بازیسنتر

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
تو توییتر گذاشتم اما فکر کنم اینجا هم باید بذارم، پس:

سال ۲۰۱۹ به پایان رسید و در کنار تمام اتفاقات خوب و بدی که افتاد، اما باز هم مثل سال های گذشته دوستی با نام @BaziCenter در کنار خودم داشتم. دوستی که به خاطر اون با خیلی از بهترین رفقای خودم آشنا شدم. با خیلی از اون ها همکاری کردم و با اکثرشون هم هر روز صحبت می کنم. البته که همیشه صفحه توییتر من مختص به دنیای بازی ها و گیم بوده، اما قطعا بازی سنتر نقش به سزایی هم در موفقیت من در زندگی شخصی خودم داشته و همیشه قدردان این موضوع هستم. در آخر هم هیچ وقت فکر نمی کردم که سال ۲۰۱۹ اصلا فعالیتی داشته باشم و دست به قلم بشم، اما امسال یکی از شلوغ ترین سال ها برای من بود. هر چند از الان دوباره فکر می کنم که در سال ۲۰۲۰ از نوشتن کناره گیری کنم، اما خب زندگی همیشه غیر قابل پیش بینی بوده. مثل انتخاب بازی Wreckfest به عنوان بهترین بازی سال به انتخاب من!
خلاصه این که سال جدید میلادی مبارک

به بچه های تحریریه هم خسته نباشید میگم.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
اشکال ندارد به هر حال نظره دیگه ممکنه داخل این تحریریه فعلی که معلوم نیست سردبیرش کیه اصلا آفتابی نمیشه اعضاش کی هستن مخفی آن کسی طرفدار سکیرو نبوده واقعا زورکی نیست
ولی من به شخصه بعید می‌دونم خیلی از این اعضا اصلا Disco تجربه کرده باشم صرفا میخواستن نظر سردبیر تایید کنند و مثال انتخاب متفاوتی نسبت به بقیه سایت ها داشته باشم وگرنه رتبه اول واسه این بازی غیرمعقوله اونم از تحریریه بازیسنتر
این که داخل فروم فعال نیستیم دلیل بر این نمیشه که مخفی باشیم.
سردبیر و بقیه اعضا هم مشخص هستند. کافیه سری به صفحه اصلی سایت بزنید. همین مطلب هم توسط کسری (سردبیر تحریریه سایت بازی سنتر) ارسال شده.
انتخاب بهترین بازی ها هم توسط اعضای تحریریه انجام شده. نمرات هم که داخل ویدیو قرار داده شده، میانگین نمراتی است که اعضای تحریریه به این عناوین اختصاص دادن.

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
شیوه کار این طوری بوده که اعضای تحریریه به صورت جداگانه - یعنی کسی توی تاپیک نمره مابقی اعضا رو ندیده - برای من فهرست نمراتشون به 30 تا بازی سال رو فرستادند. از این نمرات میانگین گرفته شده و لیست بالا دراومده. وگرنه خیلی راحت میشد توی تالار تحریریه یا گروه تلگرامی در مورد بازی ها بحث بشه ولی اینطوری حداقل یه لیست غافل گیر کننده بدون سیاست گذاری های مرسوم تهیه شده.

اتفاقا اول شدن یه بازی مثل DE توی هر جایی عجیب باشه برای بازی سنتر عجیب نیست چون تو این سایت شما هر نوع گیمر با هر نوع سلیقه‌‍ای رو می تونید پیدا کنید.

هر کسی هم ممکنه از این لیست خوشش نیاد ، من به شخصه بهش حق میدم چون مبحث انتخاب بهترین بازی سال خیلی موضوع سلیقه ای هست ، ولی بازی هایی که توی این لیست هستند که همشون عناوینی جذاب و درجه یک هستن. اگه میانگین نمرات رو هم ببینید ، متوجه می شید به جز بازی DE که با اختلاف اول شده ، بقیه بازی خیلی به هم نزدیک بودند.

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
شیوه کار این طوری بوده که اعضای تحریریه به صورت جداگانه - یعنی کسی توی تاپیک نمره مابقی اعضا رو ندیده - برای من فهرست نمراتشون به 30 تا بازی سال رو فرستادند. از این نمرات میانگین گرفته شده و لیست بالا دراومده. وگرنه خیلی راحت میشد توی تالار تحریریه یا گروه تلگرامی در مورد بازی ها بحث بشه ولی اینطوری حداقل یه لیست غافل گیر کننده بدون سیاست گذاری های مرسوم تهیه شده.

اتفاقا اول شدن یه بازی مثل DE توی هر جایی عجیب باشه برای بازی سنتر عجیب نیست چون تو این سایت شما هر نوع گیمر با هر نوع سلیقه‌‍ای رو می تونید پیدا کنید.

هر کسی هم ممکنه از این لیست خوشش نیاد ، من به شخصه بهش حق میدم چون مبحث انتخاب بهترین بازی سال خیلی موضوع سلیقه ای هست ، ولی بازی های توی این لیست هستند که همشون عناوینی جذاب و درجه یک هستن. اگه میانگین نمرات رو هم ببینید ، متوجه می شید به جز بازی DE که با اختلاف اول شده ، بقیه بازی خیلی به هم نزدیک بودند.
به به قربان چشممون به جمالتون روشن شد بهتره حداقل یکم بیشتر فعال باشید تو تایپک بد نیست حالا مشغله هم هست ولی حداقل نقدها رو خودتون بفرستید مثل زمان فروبری که خودش اطلاع رسانی میکرد

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
به به قربان چشممون به جمالتون روشن شد بهتره حداقل یکم بیشتر فعال باشید تو تایپک بد نیست حالا مشغله هم هست ولی حداقل نقدها رو خودتون بفرستید مثل زمان فروبری که خودش اطلاع رسانی میکرد
والا من از خدامه توی فروم بیشتر پست بدم ، نه فقط در مورد تحریریه بلکه هر بخشی ؛ منتها شما این رو هم حساب کنید که ما حداقل هفته ای 3 تا ویدیو تولید می کنیم. سیستم محتوای اینستاگرام سایت رو هم عوض کردیم و به همین خاطر ممکنه فعالیت داخل فروم کمتر بشه که حداقل خودم سعی میکنم بیشتر در رابطه با این مسائل اطلاع رسانی کنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر