اخبار و شایعات پیرامون Xbox Series X | S

176699
thet_rib.jpg

176713
176727
176728
176729
176737
176730
176731
176732
176736
176733
176714
-The Medium ساخته استودیوی لهستانی Bloober در ژانر ترسناک روانشناختی که برای XSX|S و PC در دست ساخت قرار دارد. لینک تاپیک بازی The Medium
-بازی Scorn که توسط Ebb Software برای PC و XSX|S در دست توسعه قرار دارد. لینک تاپیک Scorn
-بازی Call of the sea که در سبک ماجراجویی توسط Out of the blue games برای PC و XSX|S در دست توسعه قرار دارد.
-بازی The Ascent که توسط Neon Giant و در سبک اکشن نقش آفرینی سایبرپانکی برای XONE و XSX|S در دست ساخت قرار دارد. لینک تاپیک Scorn
-بازی Second Extinction که توسط Systemic Reaction و در سبک شوتر اول شخص برای XONE و XSX|S در دست ساخت قرار دارد.
-کمپین بازی Crossfire X که توسط رمدی برای PC و XSX|S در دست ساخت قرار دارد.
482d_tech.png

3me3_poweryourspecs.jpg

176712
-فناوری VRS که به توسعه دهندگان اجازه می‌دهد تا به شکل بهینه‌ای از تمام قدرت Xbox Series X/S استفاده کنند. بجای آن که تمام سیکل‌های گرافیک را برای تک تک پیکسل‌های روی نمایشگر به کار گیرند، آنها می‌توانند روی بخش‌های خاصی از شخصیت‌های بازی یا اشیاء مهم محیط اولویت بندی کنند. این تکنیک اجازه می‌دهد تا شاهد فریم ریتی پایدار و وضوحی بالاتر باشیم که البته روی کیفیت نهایی تصاویر نیز تاثیر گذار نخواهد بود
-شتاب دهنده سخت افزاری DirectX Ray Tracing که به معنی نورپردازی نزدیک به واقعیت و بازتاب‌های دقیق به صورت real time خواهد بود.
-استفاده از پورت HDMI 2.1 که باعث حالت Low Latency و Variable Refresh Rate در کنسول جدید میشود
-همکاری با کمپانی Seagate برای عرضه هاردهای 1 ترابایتی SSD مخصوص این کنسول که مشابه با کارتریج ویژه سریX|S طراحی میشوند. کنسول این هارد اضافی را نیز به عنوان حافظه ی اصلی شناسایی میکند. این هارد ها، همزمان با کنسول های نسل بعد به بازار عرضه میشوند.
176709
132210

• دارای D-Pad جدید و دکمه‌ی Share
  • استفاده از بلوتوث کم انرژی یا BTLE که در آن داده‌ها به صورت منقطع و محدود ارسال می‌شوند و در عوض مصرف کم انرژی از اولویت بالاتری برخوردار است
  • دارای کمترین Latency با استفاده از تکنولوژی DLI
  • قابلیت پشتیبانی از دستگاه های مختلفی مانند گوشی های هوشمند
  • قابلیت استفاده از پک های باطری قابل شارژ معرفی شده برای کنترلر های elite مایکرسافت
  • امکان به یادآوردم چند دستگاه مختلف (کنسول، کامپیوترهای خانگی یا گوشی های هوشمند) توسط کنترلر که میتولند باعث راحتی هرچه بیشتر جابجایی بدون نیاز به سیم بین آن ها شود.
  • وجود درگاه USB-C که به گیمر اجازه میدهد بدون نیاز به شارژ کنترلر و با اتصال آن به دستگاه، از آن استفاده کند.
  • اضافه کردن یک الگوی نقطه لمسی بر روی بامپر ها و تریگر ها که باعث بهبود احساس و عملکرد در هنگام بازی می شود
مقاله سایت بازی سنتر در مورد کنترلر Xbox Series X|S
176708
ویژگی های جدید

• قابلیت quick resume برای اولین بار برای کنسول های نسل هشت معرفی شد که اجازه میداد در حین انجام بازی به داشبورد کنسول خود رفته و در هر زمان دلخواه، بازی را به سرعت ادامه داد. حال با گسترش این ویژگی امکان استفاده همزمان آن برای چند بازی وجود دارد.
  • تاثیر پویا ورودی یا DLI که میتواند ورودی را بدون تاخیر با چیزی که نمایش داده می‌شود همگام سازی کند تا شاهد کنترلی دقیق‌تر و پاسخگوتر باشیم.
  • ویژگی Smart Delivery که اجازه می دهد تا با تهیه یک نسخه از بازی، به سایر نسخه های بازی نیز بدون پرداخت هزینه اضافی، دسترسی داشت. این قابلیت به خصوص در صورتی که شایعات مربوط معرفی کنسول دوم مایکروسافت حقیقت داشته باشد، می تواند بسیار جالب باشد. گفتنیست گرچه تمام بازی های ساخته شده توسط استودیو های داخلی مایکروسافت از این ویژگی استفاده خواهند کرد، اما استفاده از آن توسط سایر توسعه دهندگان به انتخاب خود آن ها بستگی دارد. با اینحال CD Project Red اولین شرکتی بود که حمایت خود از این ویژگی را اعلام کرد. بر این اساس با تهیه نسخه نسل حاضر بازی بسیار مورد انتظار Cyberpunk 2077 ،بدون پراخت هزینه اضافی به نسخه بهبودیافته نسل بعد این بازی نیز دسترسی خواهید داشت.
سرویس Backward Compatibility

• مایکروسافت پشتیبانی کنسول خود از سرویس بکوارد را تایید کرده است. برخلاف رقیب، سرویس بکوارد مایکروسافت، نه تنها شامل تمام بازی های نسل 8 میشود، بلکه در مجموع 616 بازی از نسل های شش و هفت نیز تحت این سرویس قرار میگیرند.
  • تکنیک بازسازی HDR سری اکس باعث میشود تا تمام بازی های اکس باکس اوریجینال و اکس باکس 360، به صورت اتوماتیک و بدون داشتن اثر منفی منفی روی پرفورمنس بازی، از این ویژگی بهره مند شوند.
  • بر اساس صحبت های جیسون رونالد، تیم بکوارد مایکروسافت، با اختراع تکنیک هایی جدید، امکان دوبرابر شدن نرخ فریم مجموعه مشخصی از بازی های بکوارد، روی XSX|S را فراهم کرده اند. به این صورت که برخی بازی های 30 فریم به 60، و برخی بازی های 60 به 120 فریم بر ثانیه ارتفا می یابند.
  • تایید شده است که قابلیت Quick Resume ، بر روی تمام عناوین نسل های گذشته اکس باکس هم قابل اجرا می باشد و منحصر به بازی های نسل آینده نمیشود.
176707
177104 177105 177106 177107 177108 177109 177110 177111 177112 177113 177114
177115

176706

nmas_poll.png

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
Matt تو Gaf هم بود با همین یوزر من کامل یادمه.
منظور من اینه کسایی مثل شرایر که مطمئنا مشخصات رو‌ میدونن واضح نمیگن کدوم قویتره که خب دلیلش مشخصه...
اون klee هم فقط به عنوان ژورنالیست اعتبارش تایید شده اس و نه اینسایدر که بنظر اطلاعاتش هم قدیمیه.

میدونم. کاملا توی جریان این بحث ها هستم. منظورم اینه که اصلا Safe bet نیست از الان بگیم که Series X قوی تره.

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
میدونم. کاملا توی جریان این بحث ها هستم. منظورم اینه که اصلا Safe bet نیست از الان بگیم که Series X قوی تره.
اونم تو شرایطی که تو نسل هشت کنسول ارزونتر ولی قوی تر رو عرضه کرد و ۸ گیگ رم رو حتی با استدیوهای داخلی خودش هم در میون نذاشت تا لحظه اخر!!!!
اصلا این سونی مارموزو دست کم نگیرید :D
ی حسی بهم میگه بازم احتمالش هست سونی با اختلاف کمی بازم بهتر باش
ناسلامتی از شاخای سخت افزار مهندسی رو در اختیار داره سونی

• Like
Reactions: samadi741

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
اونم تو شرایطی که تو نسل هشت کنسول ارزونتر ولی قوی تر رو عرضه کرد و ۸ گیگ رم رو حتی با استدیوهای داخلی خودش هم در میون نذاشت تا لحظه اخر!!!!
البته خود مايكروسافت هاراگيري كرد و بحث رم نيست وقتي كنسولت خروجي ١٠٨٠ نميده
و اين ضعف ترافلاپس رو حتي تو سري اس هم برطرف نكردن و بعد تو اكس يه ٦ ترافلاپسي دادن بيرون.
كلا تو اول نسل هشت خيلي تو باد موفقيت نسل هفت خوابيده بودن كه نتيجه اش رو ديدن
كلا مايكرو تا مجبور نباشه چيز درست حسابي بيرون نميده الان هم مهم اينه كه به فوركي ٦٠ فريم برسن
و قطعا اگه اين نسل رو با كنسول ضعيف تر شروع كنن قشنگ بخش گيم رو بايد ببندن
بنظره منكه تو اين نسل هم قيمت و هم كيفيت كايكرو تو بدترين حالت برابر با سونيه...

• Like
Reactions: g4mer

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
708
نام
محمد رضا
چیزی که مهتر از قدرت کنسول و یا ظاهر کنسول! هست تعداد بازیهای انحصاری و میزان پشتیبانی از کنسول هست. اگه قوی ترین و زیباترین کنسول جهان رو بده اما بازی چندانی نداشته باشه فایده نداره. حتی اگه همه این ها رو داشته باشه و درست پشتیبانیش نکنه یعنی بازیهاش به خوبی پورت نشده باشند و یا استور مناسبی نداشته باشه و قطعات جانبی و غیره در خور توجهی نداشته باشه باز هم فایده چندانی نداره. تو این نسل اکس باکس واقعا بازی کمتری نسبت به ps4 داشت.

البته اگه ماکروسافت تو کنترلر اکس باکس کلیدهای قابل شخصی سازی و یا قابلیت حرکتی مثل یک ژیرسکوپ هم قرار میداد بهتر بود. قابلیت شارژ باطری (حالا باطری قلمی ریشاري باشه یا باطری های لیتیومی) هم برا کنترلر ضروریه. الان ps5 به دنبال قابلیت القای لرزش دسته به شکل الکترونیکی هست که حساسیت مختلفی رو باعث می میشه و ماکرو باید تو این زمینه از قافله عقب نیوفته!

قدرت کنسول هر چی که باشه در حدی هست که بشه نسل بعد رو شروع کرد حالا مقداری کمتر و یا بیشتر ، منتها امیدوارم ماکرو بازیهای متفاوت و داستان محور با کیفیت و با پشتیبانی کاملی براش در نظر داشته باشه

آخرین ویرایش:

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,010
نام
محمد
خوب در حقیقت اینجور نبوده.مقدار رم ps4 واقعا کمتر از 1 بود.اما یه حماقت باعث برگشتن ورق شد.دقت کن با ذهنیت مثبتی که مایکی تو نسل 7 ساخت همه منتظر یه حرکت خفن بودن و اتفاقا دست بالا رو هم در بحث معرفی داشت.اما بعد از داستان معرفی سونی فقط با کنترلر حماقت بزرگی کرد.
1.اومد تمام جزئیات سخت افزاری 1 رو معرفی کرد
2.قبل از سونی قیمت گزاری کرد
نتیجه شماره ی یک چی شد.نتیجه شد این https://www.gamespot.com/articles/original-ps4-design-had-4gb-ram/1100-6414719
نتیجه ی شماره دو چی شد نتایجه این شد بعد از اون کنفرانس کذایی E3 سونی اومد هرچی که مایکروسافت گفته بود رو با دیدن فیدبک ها برعکسش رو تحویل ملت داد با قیمت پایین تر.(بگذریم که در عمل بیشتر گفته های مایکی درست ازآب در اومد)
دقیقا بخاطر هم هست که به شخصه فکر می کنم اسپنسر اشتباه بسیار بزرگی کرد.این بار هم مثل نسل قبل دست برتر در معرفی باز هم با مایکی بود با وجود 1x.ولی بازهم این برگ برنده رو سوزوندن.در شروع نسل کنسول ها دو چیز اهمیت داره.قیمت و قدرت.پس باید هر طور شده یک کنسول بعد از دیدن و آنالیز کنسول رقیب معرفی بشه تا در صورت ضعیف تر بودن بشه آپگریدهایی روش انجام داد.من مطمئنم حتی اگه کنسول سونی ضعیف تر هم طراحی شده باشه الان یه تجدید نظر در موردش میشه.اما خب هنوز جا برای جبران اشتباه مایکروسافت وجود داره

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,312
خوب در حقیقت اینجور نبوده.مقدار رم ps4 واقعا کمتر از 1 بود.اما یه حماقت باعث برگشتن ورق شد.دقت کن با ذهنیت مثبتی که مایکی تو نسل 7 ساخت همه منتظر یه حرکت خفن بودن و اتفاقا دست بالا رو هم در بحث معرفی داشت.اما بعد از داستان معرفی سونی فقط با کنترلر حماقت بزرگی کرد.
نتیجه شماره ی یک چی شد.نتیجه شد این https://www.gamespot.com/articles/original-ps4-design-had-4gb-ram/1100-6414719
نتیجه ی شماره دو چی شد نتایجه این شد بعد از اون کنفرانس کذایی E3 سونی اومد هرچی که مایکروسافت گفته بود رو با دیدن فیدبک ها برعکسش رو تحویل ملت داد با قیمت پایین تر.(بگذریم که در عمل بیشتر گفته های مایکی درست ازآب در اومد)
دقیقا بخاطر هم هست که به شخصه فکر می کنم اسپنسر اشتباه بسیار بزرگی کرد.این بار هم مثل نسل قبل دست برتر در معرفی باز هم با مایکی بود با وجود 1x.ولی بازهم این برگ برنده رو سوزوندن.در شروع نسل کنسول ها دو چیز اهمیت داره.قیمت و قدرت.پس باید هر طور شده یک کنسول بعد از دیدن و آنالیز کنسول رقیب معرفی بشه تا در صورت ضعیف تر بودن بشه آپگریدهایی روش انجام داد.من مطمئنم حتی اگه کنسول سونی ضعیف تر هم طراحی شده باشه الان یه تجدید نظر در موردش میشه.اما خب هنوز جا برای جبران اشتباه مایکروسافت وجود داره
داداش اشتباهی صورت نگرفته
هنوز هیچ اعلام رسمی از مشخصات سخت افزاری نداریم
صرفا فقط شایعه هست
ولی 2013 مایکرو رسما مشخصات داده بود
کلی اینجا نه سونی نه مایکرو هیجی اعلام نکردن غیر از یکسری جزئیات کلی و ظاهر کنسول که مایکرو نشون داد
هنوز 1 سال وقت هست و تا لحظه اخر امکان تغییر دارن

آخرین ویرایش:

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
درسته اینکه اول بذاری رقیبت اپشن و مشخصات بده بعد بنسبت ضعفهاش بیایی با هایلایت کردن ضعف هاش و نشون دادن نقاط قوت خودنمایی کنی هوشمندانه تر حرکت
اما دو تا مورد
۱. اگه ماکرو داستان always online رو نداشت سونی نقطه ضعفی میگرفت که اپشنی که ۷ نسل قبلتر سرجاش بود حالا بیاد خودنمایی کنه؟؟؟!! :-?
۲. اگه کینکت رو بل اجبار فرو نمیکرد که هم قیمت پایین تر میشد هم با رونمایی با فاصله یکی دو ساله مثلvr با اون پیشرفت های عالی کینکت نمی تونست حتی محرک خوبی برای فروش وان باش تا اینکه بشه افت جون کنسول؟؟؟
یادمه سال اول که وان خریدم اسکن دقیق کرد از بدنمو نزدیکترین مدل سه بعدی رو در عرض چند ثانیه ساخت ازم!!!
بعدشم نرم افزار ورزشیش به لطف سنسورای فوق العادش ضربان قلبمم تشخیص میداد!!!!
چه استفاده ها و چه کاربردایی داشت که به دروغ تو کینکت ۳۶۰ معرفی شد و تو کینکت وان داشت بهتر اجرا میشد اما چه اتفاقی در نهایت برا کینکت افتاد؟
بخاطر سیاست ضعیف و افتضاح لانچ وان بود وگرنه با سخت افزار خیلی بی کیفیت تر نسل ۷ ماکرو ۲۰ میلیون کینکت فروخت!!!!
پس اگه اشتباهی تو کار نباش رقیب نمیتونه استفاده ای ببره مثل نینتندو که با فاصله دو ساله بنسبت ماکرو و سونی کنسول لانچ میکنه و کسی خم به ابروش نمیاره مگه مثل wiiu گند بزنه که از اشتباه همیشه رقبا استفاده میکنن
در مورد رم کنسولps4 و ارتقا سخت افزاری بر اساس مشخصات رقیب تو مدت کوتاه از معرفی تا لانچ دیگه فک نمیکنم تغییر خاصی بشه داد!!
سونی رو نکرده بود قراره ماژول ۸ گیگی تو کنسولش استفاده کنه وگرنه چیزی تغییر نکرده بود
به همه دو کیت ۴ گیگی تحویل داد که ماکرو گول بخوره ۸ گیگ طبق برنامش تولید کرد

اینو با شما موافقم که ماکرو با معرفی سریX توپ رو انداخت تو زمین حریف و سونی بشدت هوشمند با یوزر بالای 100m که محرک قوی برای انتقال به نسل بعد هست حالا باید منتظر حرکت سونی باش که بنظرم بشدت سونی حرکتای خفنی قراره بزنه:D
چطوریشو نمیدونم اما طبق گفته مدیران سونی ک چند وقت پیش گفته شد قرار طبق برنامشون خیلی سریع جابجایی نسل ازps4 به ps5 انجام بشه!!!!
سونی خیلی هوشمند و حرفه ای تو بحث گیمینگ رفتار کرده همیشه (به استثنای ۲۰۰۶ و ۲۰۰۷:D)
در کل اگه ماکروسافت با کمترین اشتباه برای نسل بعد قدم برداره و سوتی نده میتونه مثل نسل ۷ بازم رقیب قدری برای سونی باش

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,010
نام
محمد
درسته اینکه اول بذاری رقیبت اپشن و مشخصات بده بعد بنسبت ضعفهاش بیایی با هایلایت کردن ضعف هاش و نشون دادن نقاط قوت خودنمایی کنی هوشمندانه تر حرکت
اما دو تا مورد
۱. اگه ماکرو داستان always online رو نداشت سونی نقطه ضعفی میگرفت که اپشنی که ۷ نسل قبلتر سرجاش بود حالا بیاد خودنمایی کنه؟؟؟!! :-?
۲. اگه کینکت رو بل اجبار فرو نمیکرد که هم قیمت پایین تر میشد هم با رونمایی با فاصله یکی دو ساله مثلvr با اون پیشرفت های عالی کینکت نمی تونست حتی محرک خوبی برای فروش وان باش تا اینکه بشه افت جون کنسول؟؟؟
یادمه سال اول که وان خریدم اسکن دقیق کرد از بدنمو نزدیکترین مدل سه بعدی رو در عرض چند ثانیه ساخت ازم!!!
بعدشم نرم افزار ورزشیش به لطف سنسورای فوق العادش ضربان قلبمم تشخیص میداد!!!!
چه استفاده ها و چه کاربردایی داشت که به دروغ تو کینکت ۳۶۰ معرفی شد و تو کینکت وان داشت بهتر اجرا میشد اما چه اتفاقی در نهایت برا کینکت افتاد؟
بخاطر سیاست ضعیف و افتضاح لانچ وان بود وگرنه با سخت افزار خیلی بی کیفیت تر نسل ۷ ماکرو ۲۰ میلیون کینکت فروخت!!!!
پس اگه اشتباهی تو کار نباش رقیب نمیتونه استفاده ای ببره مثل نینتندو که با فاصله دو ساله بنسبت ماکرو و سونی کنسول لانچ میکنه و کسی خم به ابروش نمیاره مگه مثل wiiu گند بزنه که از اشتباه همیشه رقبا استفاده میکنن
در مورد رم کنسولps4 و ارتقا سخت افزاری بر اساس مشخصات رقیب تو مدت کوتاه از معرفی تا لانچ دیگه فک نمیکنم تغییر خاصی بشه داد!!
سونی رو نکرده بود قراره ماژول ۸ گیگی تو کنسولش استفاده کنه وگرنه چیزی تغییر نکرده بود
به همه دو کیت ۴ گیگی تحویل داد که ماکرو گول بخوره ۸ گیگ طبق برنامش تولید کرد

اینو با شما موافقم که ماکرو با معرفی سریX توپ رو انداخت تو زمین حریف و سونی بشدت هوشمند با یوزر بالای 100m که محرک قوی برای انتقال به نسل بعد هست حالا باید منتظر حرکت سونی باش که بنظرم بشدت سونی حرکتای خفنی قراره بزنه:D
چطوریشو نمیدونم اما طبق گفته مدیران سونی ک چند وقت پیش گفته شد قرار طبق برنامشون خیلی سریع جابجایی نسل ازps4 به ps5 انجام بشه!!!!
سونی خیلی هوشمند و حرفه ای تو بحث گیمینگ رفتار کرده همیشه (به استثنای ۲۰۰۶ و ۲۰۰۷:D)
در کل اگه ماکروسافت با کمترین اشتباه برای نسل بعد قدم برداره و سوتی نده میتونه مثل نسل ۷ بازم رقیب قدری برای سونی باش
خب من نفهمیدم تضاد حرفات با کامنت من در کجاست
من هم گفتم که مایکی خودش حماقت کرد
اما در مورد رم خبرهایی اومد که بعد از دیدن 8gb وان تصمیم گرفتن از 4 به 8 ارتقا بدن

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
خب من نفهمیدم تضاد حرفات با کامنت من در کجاست
من هم گفتم که مایکی خودش حماقت کرد
اما در مورد رم خبرهایی اومد که بعد از دیدن 8gb وان تصمیم گرفتن از 4 به 8 ارتقا بدن
شما نظرتون این بود ماکرو اشتباه کرد اول دست به مهره شد و همچیو رو کرد عرض کردم اشتباه اصلی تصمیمات و روند اشتباه بود وگرنه رونمایی حساب شده و قوی بخودی خود ایرادی نداره مثل همین معرفی و رونمایی از ظاهر کنسول سری اکس
اما در مور رم اگه یکم تحقیق کنیم اینطوری نیست که کمپانی سونی به خط تولید یهو اطلاع بده که نظرم عوض شد تا حالا رم چهار گیگ قرار بوده بزنی بکنش هشت !!!!
تو معماری کنسول تاثیرش رو داره تو بحث هزینه ای تاثیرش رو داره تو بحث تامیین کالا و خیلی چیزای دیگه ک شما حتما بهتر از من میدونی
اما سونی اینموضوع رو با فاکس کان یا هر کمپانی خط تولید کاملا سکرت نگه داشت و لحظه اخری برگ برنده با اون قیمت زد تو روی حریف

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,010
نام
محمد
شما نظرتون این بود ماکرو اشتباه کرد اول دست به مهره شد و همچیو رو کرد عرض کردم اشتباه اصلی تصمیمات و روند اشتباه بود وگرنه رونمایی حساب شده و قوی بخودی خود ایرادی نداره مثل همین معرفی و رونمایی از ظاهر کنسول سری اکس
اما در مور رم اگه یکم تحقیق کنیم اینطوری نیست که کمپانی سونی به خط تولید یهو اطلاع بده که نظرم عوض شد تا حالا رم چهار گیگ قرار بوده بزنی بکنش هشت !!!!
تو معماری کنسول تاثیرش رو داره تو بحث هزینه ای تاثیرش رو داره تو بحث تامیین کالا و خیلی چیزای دیگه ک شما حتما بهتر از من میدونی
اما سونی اینموضوع رو با فاکس کان یا هر کمپانی خط تولید کاملا سکرت نگه داشت و لحظه اخری برگ برنده با اون قیمت زد تو روی حریف
من اصلا با معرفی کاری ندارم مشکل من اینکه چرا تمام مشخصات سخت افزاری رو لو میده که خود این هم از نظر من تصمیم اشتباهیه
در مورد رم هم ps4 هم اون چیزی که مد نظرم بود رو گفتم

• Like
Reactions: g4mer

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
من اصلا با معرفی کاری ندارم مشکل من اینکه چرا تمام مشخصات سخت افزاری رو لو میده که خود این هم از نظر من تصمیم اشتباهیه
در مورد رم هم ps4 هم اون چیزی که مد نظرم بود رو گفتم
بنظرم بخاطر جو منفی که قبل معرفی داشت و نگاها بعد از فروش بالایps4 رو دستگاه نسل بعدیشون بود و حالا اگه تیتر خبرهارو چک کنیم از شب رو نمایی سری اکس تا امروز نگاها کاملا برگشته و عمو فیل تو این یکسال که وقت داره میخا تمام و کامل اونچه که در توانش هست رو برای برگردوندن نگاها بسمت خودش تلاش بکنه و به هدفی که داره برسه که بنظرم تا اینجای کار که هنوز برگ برنده هاشو رو نکرده هم خیلی خوب پیش رفته :D

P3RsiAN boY

کاربر سایت
Jun 8, 2013
6,568
نام
محمد
حدس میزنم لاکهارت از نظر قدرت تفاوت آنچنانی با مدل اصلی نداشته باشه. تفاوتش در حد نداشتن درایو و هارد کمتر و اینجور چیزا باشه و این شاید بتونه قیمت کنسول رو بیاره پایینتر. یجورایی مثل نسل ۳۶۰ که دوتا کنسول دادن بیرون و یکیش بخاطر نداشتن هارد و دسته با سیم ارزونتر بود!

• Like
Reactions: vivanred and g4mer

gamer123456

کاربر سایت
Feb 27, 2019
355
دوستان مثل اینکه این کنسول قراره تو کل دنیا تازه سال December 2020 عرضه و بخش بشه ؟؟؟

گفتن تعطیلات ۲۰۲۰ ولی من حدس میزنم مثل کنسول های قبلی مایکروسافت نوامبر منتشر بشه

هر ۳ تا کنسول قبلی توی ماه نوامبر که میشه آبان-آذر منتشر شدن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر