راهنمایی در امر خرید موبایل

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
بهترین انتخاب همینه
طرف اشغال های سامسونگ و هواوی نرو
ردمی نوت8پرو هم هست که قویتره برا گیم مناسب تره دوربینش از نظر سخت افزاری قویتره یعنی الان کیفیتشون در یه حد ولی نوت8پرو با اپدیت میتونه خیلی بهتر بشه. ولی در کل به نظرم 9لایت انتخاب بهتریه
قبول دارم هووای اشغاله ولی سامسونگ خوبه راضیم من

• Like
Reactions: che-jaleb

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
خدایی رو چه حساب میگید هواوی اشغاله ؟داره میشه بزرگترین تولید کننده تلفن همراه بعد شماها اینجا خیلی راحت میگید اشغاله
به نسبت قیمت اره.ربطی به فروش نداره الان سامسونگ بزرگ ترینه ولی میان رده هاش اشغالن همین a50تو اروپا پرفروش ترین گوشیه.وقتی تو ایران داری حقوق 3.4ماه یه کارگر رو میدی گوشی میان رده پس باید بهترین رو نسبت به قیمت بخری مثلاmi9tیا 9لایت رو با هم قیمت هاش مثل p30لایت انر9xسامسونگa50sوa70مقایسه کن میفهمی سامسونگ و هواوی نسبت به قیمت اشغال حساب میشن

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
به نسبت قیمت اره.ربطی به فروش نداره الان سامسونگ بزرگ ترینه ولی میان رده هاش اشغالن همین a50تو اروپا پرفروش ترین گوشیه.وقتی تو ایران داری حقوق 3.4ماه یه کارگر رو میدی گوشی میان رده پس باید بهترین رو نسبت به قیمت بخری مثلاmi9tیا 9لایت رو با هم قیمت هاش مثل p30لایت انر9xسامسونگa50sوa70مقایسه کن میفهمی سامسونگ و هواوی نسبت به قیمت اشغال حساب میشن
شیاوومی اشغاله اگه خوب بود که باید در فروش ترین گوشی میشد A50 من خودم دارم گوشی خوبیه مهم ترین نکتش این ظرفیت داخلیشه که چون 128 میگه ارزشمندش کرده

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,316

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
گرونتر بود .راستش من صفحه گوشیم خیلی بزرگه اصلا هیچ گوشی به دلم ننشست .سامسونگا هم به نظرم نمیارزیدن نسبت به قیمتشون
مدل 64 بدون کد 4260 هزینه رجیستری 380 رجیستر شده 5070
مدل 128 بدون کد 4570 هزینه رجیستری 480 رجیستر شده 5230

میخوای تا برات بیارم

MCMILAN

کاربر سایت
Sep 1, 2011
130
نام
رامین
سلام
دوستان من بعد از تحقیق به این نتیجه رسیدم که گوشی note 8 شرکت شیائومی (قیمت زیر 3 تومن) بگیرم
گوشی بسیار خوبی هست ولی بخاطر برند این گوشی خیلی دو دلم و شنیدم که قطعاتش کم گیر میاد و گوشی هایی هست که در بلند مدت خراب میشه
حالا به نظرتون چیکار کنم؟ برم سمت یک برند دیگه؟

• Like
Reactions: che-jaleb

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
سلام
دوستان من بعد از تحقیق به این نتیجه رسیدم که گوشی note 8 شرکت شیائومی (قیمت زیر 3 تومن) بگیرم
گوشی بسیار خوبی هست ولی بخاطر برند این گوشی خیلی دو دلم و شنیدم که قطعاتش کم گیر میاد و گوشی هایی هست که در بلند مدت خراب میشه
با خیال راحت بگیر.
بهترین برند و رابط کاربری و امکانات به نسبت قیمت فقط شیائومی.

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
سلام
اگه بتونی خودت رجیستر کنی میتونی pro بگیری.
اگه امکانشو نداری redmi note 8t بگیر تفاوت قیمتی ندارن خیلی و این مدل nfc داره که ممکنه بزودی تو پرداخت با گوشی بکار بیاد.
مورد دیگه mi a3 هم هست با صفحه امولد که گزینه خوبیه اونم.

• Like
Reactions: blak and MCMILAN

MCMILAN

کاربر سایت
Sep 1, 2011
130
نام
رامین
اگه بتونی خودت رجیستر کنی میتونی pro بگیری.
اگه امکانشو نداری redmi note 8t بگیر تفاوت قیمتی ندارن خیلی و این مدل nfc داره که ممکنه بزودی تو پرداخت با گوشی بکار بیاد.
مورد دیگه mi a3 هم هست با صفحه امولد که گزینه خوبیه اونم.
نحوه ی رجیستر کردن چطوریه؟
دقیقا بین دو گزینه ی mi a3 و note 8 مونده بودم و دیشب میخواستم یکیشونو بگیرم ولی یهو سر همین قضیه ی شیائومی بودنش دو دل شدم
چون کار خاصی با گوشی نمیکنم به نظرم دلیلی نداره بیشتر هزینه کردن ولی شاید مجبور شدم به خاطر یک اسم چنین کاری بکنم

• Like
Reactions: AMIN-1399F

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر