رای‌گیری مورد انتظارترین بازی 2020 از نگاه کاربران بازیسنتر

از بین بازیهایی که تاریخ عرضه ندارند، کدام موارد برای شما موردانتظارترین هستند؟ (انتخاب تا 5 گزینه)

• Bayonetta 3

• Beyond Good & Evil 2

• Elden Ring

• Everwild

• Ghostwire: Tokyo

• Metroid Prime 4

• Senua's Saga: Hellblade II

• Starfield

• Diablo IV

• Overwatch 2

• Deathloop

• Babylon's Fall

• The Elder Scrolls VI

• The Wolf Among Us 2

• موارد دیگر

Results are only viewable after voting.

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
124933

درود <:-P
خب وقتشه یه لعنت به 2019 بفرستیم و بریم سراغ 2020 >:)
امسال پنجمین سالی است که این تاپیک رو میزنم و خیلی راحت میشه گفت که از نظر تعداد و خفنیت بازیا تا حالا انقدر سال شلوغی نداشتیم...
خب حالا که همه‌ی کنفرانس‌ها و مراسم‌های مهم سال برگزار شدن، از بیشتر عناوینی که سال آینده منتشر میشن، اطلاع داریم و موقعیت خوبی هستش که قبلا از ورود به سال 2020 به بازی‌هایی که بیشتر از همه برای عرضه شدنشون هیجان‌زده هستیم، بپردازیم و موردانتظارترین‌ها رو از بین اونا انتخاب کنیم.
هدف از این رای‌گیری آشنا شدن با میزان محبوبیت بازی‌ها و همینطور آشنا شدن با بازیهای سال آینده هستش. در رای‌گیری 4 سال گذشته خیلی ‌از ما با بازیهایی آشنا شدیم که حتی اسمشون هم نشنیده بودیم اما افراد دیگه‌ای به صورت جدی اون بازی رو دنبال می‌کردن. سعی کنید در مورد بازیهای دیگه‌ اطلاعات کسب کنید و با سلیقه‌ی افراد دیگه و سبک‌های مختلف آشنا بشید. همینطور سعی کنید این رای‌گیری رو به عنوان یه مسابقه و رقابت بین بازیهای شرکت محبوبتون و بقیه نبینید و واقعا چیزی که بهش علاقه دارید رو انتخاب کنید.

راهنمای شرکت در رای‌گیری:
1. می‌توانید تا حداکثر 10 بازی را انتخاب کنید.
2. لیست را به گونه‌ای بنویسید که ترتیب آن مشخص باشد.
3. هر بازی فقط می‌تواند یکبار در لیست ذکر شود.
4. همه‌ی بازیهای لیست باید برای عرضه در سال 2020 تایید شده باشند.
5. اگر عنوان جدیدی تا پایان رای‌گیری معرفی شود و یا تاریخ عرضه‌ی عنوانی برای 2020 مشخص شود، می‌توانید از آن در لیست خود استفاده کنید.
6. رای‌گیری در روز آخر دسامبر به پایان می‌رسد و قبل از آن می‌توانید لیست خود را ویرایش کنید.
7. توصیه می‌شود کمی درباره‌ی انتخاب‌های خود توضیح دهید و حتی تعدادی عنوان را خارج از لیست معرفی کنید.
8. خیلی راحت می‌توانید در مورد انتخاب دیگران به بحث و تبادل نظر بپردازید لطفا سعی کنید از ترول و بحث‌های کلیشه‌ای خودداری کنید تا یک رای‌گیری سالم و به دور از درگیری لفظی رو شاهد باشیم.

نحوه‌ی تقسیم امتیازها:
بازی اول: 4 امتیاز
بازی دوم: 3 امتیاز
بازی سوم: 3 امتیاز
بازی چهارم: 2 امتیاز
بازی پنجم: 2 امتیاز
بازی ششم: 2 امتیاز
بازی هفتم: 1 امتیاز
بازی هشتم: 1 امتیاز
بازی نهم: 1 امتیاز
بازی دهم: 1 امتیاز

بازیهای غیرقابل‌قبول:
1. دموها
2. DLCها
3. عناوینی که برای 2020 تایید نشده‌اند مثل: Metroid Prime 4 - Ghostwire Tokyo - Bayonetta 3 - Elden Ring - Hellblade II
4. عناوینی که بصورت رسمی معرفی نشده‌اند مثل Call of Duty جدید و FIFA جدید و هر بازی سالانه دیگه که هنوز معرفی نشدن
توجه »» اگه یه بازی غیرقابل قبول رو توی لیست خودتون بیارید، از لیستتون خط می‌خوره و امتیازش به گزینه‌ی بعدی میرسه.
منبع بازیهای سال 2020:
(لطفا حتما قبل از رای‌گیری این لیست رو مشاهده کنید چون ممکنه در مورد بعضی از بازیها حضور ذهن نداشته باشید)
2020 in video gaming - Wikipedia
====================
توی تصویر اول تاپیک سعی کردم همه‌ی بازیهای مهم سال 2020 رو اضافه کنم ولی اگه بنظرتون چیزی جا افتاده و دوست دارید اضافه بشه، اطلاع بدید <:-P
====================
تاپیک و برندگان سالهای گذشته‌ در بازیسنتر: (انتخاب‌های سال گذشته خودتون رو پیدا کنید و ببینید چه بازی‌هایی هنوز تو لیست امسال‌تون هم حضور دارن :D)
رای گیری مورد انتظارترین بازی 2016 از نگاه کاربران بازیسنتر
رای‌ گیری مورد انتظارترین بازی 2017 از نگاه کاربران بازیسنتر
رای گیری مورد انتظارترین بازی 2018 از نگاه کاربران بازیسنتر
رای‌گیری مورد انتظارترین بازی 2019 از نگاه کاربران بازیسنتر
اگه سوال یا ابهامی در مورد نحوه‌ی برگزاری و انجام رای‌گیری دارید حتما بپرسید.
رای‌گیری از همین‌ الان شروع میشه تا آخرین روز دسامبر ادامه داره...شمارش رای‌ها هم بلافاصله پس از پایان رای‌گیری شروع میشه و نتایج هم در روزهای ابتدایی سال 2020 اعلام میشه.

LET THE VOTING BEGIN ! :D

نتایج آرا:

The Last of Us Part II | 235
Cyberpunk 2077 | 191
Resident Evil 3 | 170
Ghost of Tsushima | 166
Final Fantasy VII Remake | 82
Dying Light 2 | 67
Halo Infinite | 66
Doom Eternal | 54
Ori and the Will of Wisps | 48
Nioh 2 | 40
Streets of Rage 4 | 33
Tales of Arise | 20
Marvel's Avengers | 18
Half-Life: Alyx | 17
Watch dogs Legion | 16
Persona 5 Royal | 16
Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 | 12
Gods & Monsters | 9
Xenoblade Chronicles: Definitive Edition | 8
Little Nightmares | 8
Dreams | 7
Wasteland 3 | 7
No More Heroes III | 6
Psychonauts 2 | 5
Yakuza 7: Like a Dragon | 5
Tell Me Why | 5
Tokyo Mirage Sessions | 5
Desperados III | 4
Animal Crossing: New Horizons | 4
Hades | 3
Super Meat Boy Forever | 3
Rainbow Six Quarantine | 3
Fairy Tail | 2
Artful Escape | 2
Twin Mirror | 2
The Pathless | 2
Battletoads | 2
The Dark Anthology: A New Hope | 2
Path of Exile II | 2
A Total War Saga: Troy | 2
Shantae and the Seven Sirens | 2
Deadly promonition 2 | 2
Death Stranding (PC) | 2
Warcraft III: Reforged | 2
Axiom Verge 2 | 2
Fast & Furious: Crossroads | 2
System Shock | 2
One Piece: Pirate Warriors 4 | 2
Bravely Default II | 1
Dragon Ball Z: Kakarot | 1
Darksiders Genesis | 1
Minecraft Dungeons | 1
Yakuza 5 | 1
Humankind | 1
Skull & Bones | 1
Knights of Honor 2 | 1
Gears Tactics | 1
Twelve Minutes | 1

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
  1. Ori and the Will of the Wisps
  2. Cyberpunk 2077
  3. The Last of Us Part II
  4. Resident Evil 3
  5. Ghost of Tsushima
  6. Dying Light 2
  7. Doom Eternal
  8. Final Fantasy VII Remake
  9. Half-Life: Alyx
  10. Tales of Arise
ویرایش :
Hellblade 2 رو کشیدم بیرون چون جایی رسمی درج نشده بازی سال دیگه منتشر میشه ....

آخرین ویرایش:

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
1-Cyberpunk 2077 : این که نیاز به توضیح نداره. بعد از رد دد، تو این نسل، بیشتر از این برا بازی ای انتظار نکشیدم
2-Halo infinite: فک میکنم عظیم ترین قسمت هیلو باشه.
3-hellbalde 2: نسخه اولش جزو بازی های به شدت فوق العاده بود برام. قسمت بعدی قراره در قد و قواره یه AAA باشه و خیلی هایپم براش.
4-Ori and the Will of the Wisps: اگه نسخه اولو بازی کرده باشید طبیعیه تو لیست ها ببینیدش.
5-dying light 2: قسمت قبل رو بازی نکردم ولی تریلر دایینگ لایت 2 وحشتناک خوب بود.
6-Resifent Evil 3: بازگشت آقا و خانوم نمسیس و جیل

فک کنم همینا کافی باشه دیگه!
:D:D:D

مشخصه که دلست2 اوله و سایبرپانک دوم. از نظر انتظارات.

آخرین ویرایش:

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
1- nioh 2 با شماره اولش زندگی کردم الانم نسخه دیلاکس دو را پیش خرید کردم کاملا امادم.
2-xenoblade chronicles definitive edition یه jrpg خارق العاده که نباید از دست داد
3- tokyo mirage sessions ترکیب دنیای اتلوس و فایر امبلم چه شود خوبیش اینه تا یه ماهه دیگه هم میاد
4-final fantasy 7 remake
5-last of us part2
6-gost of tsushima
7-resident evil 3
8-elder ring
9 - tales of arise
10-hollow knight silk song نسخه اولش که بینظیر بود

خداییش عجب سال خفنیه این 2020 راحت میشد یه 10 تا بازی دیگه هم لیست کرد.

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
1- The Last of Us part II شاید بهترین بازی نسل بشه، یا اینه یا سایبرپانک
2- Cyberpunk 2077 اگه اولی نبود این اول بود :D
3- Final Fantasy VII Remake هنوزم یاد حماسه اپیک ff7 میفتم و اونهمه اتفاقات خفن و مناطق دیدنی بازی که قراره همش ریمیک بشه مخم سوت میکشه!خیلیه لامصب!
4- Ghost of Tsushima فعلا جاش خوبه چون فقط 1 تریلر گیم پلی اومده که چیز زیادی رو مشخص نمی کنه
5- Resident Evil 3 Remake دوست دارم خیلی ترسناک تر از اویل 2 باشه. اون بازی علی رقم خوب بودنش، شاهکار نبود.
6- Streets of Rage 4 فقط می خوام ببینم چی از آب در میاد. اون زمون ها هر کدوم از نسخه های این بازی رو فکر کنم بالای 100 بار تموم کردم.
7- Marvel Avengers اینم چون کریستال داینامیکس داره میسازه می خوام ببینم چی از آب در میاد.
8- Doom Eternal دووم خیلی باحاله. بهترین شوتر نسله!
9- Hellblade II اینم شماره اولش خیلی به من فاز داد. انحصاری پی س 4 بود الان شد انحصاری اکس باکس. چرخش روزگار رو ببین!
10- Ni-Oh 2 شماره اولشو خوردم اما این یکی نمی دونم چرا خوشم نیومد. انگار همون بازی قبلیه. هیچ تغییری توش ندیدم.

آخرین ویرایش:

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
1) Last of us 2
2) Resident Evil 3 Remake
3) Halo Infinite
4) Man of medan 2
5) Hellblade 2

(ندای وظیفه هم زده جاده خاکی و کرک بشو نیست وگرنه هر ساله در صدر این لیست هست اما ایندفعه حذف شده ...)

در صورت جهان باز بودن هر کدام (به جز شماره 4 که تکلیفش معلومه) از لیست حذف می شوند !!!! (این حالت بیشتر برای مورد 3 و 5 هست که معلوم نیست چجوری هستند)

• Like
Reactions: FUTURE

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,516
نام
میلاد
آقا همه elder ring رو لیست کردین مگه تاریخ خورده این؟ تا جایی که میدونم تاریخش مجهوله و فاقد اعتباره گذاشتنش تو لیست
ولی اگر اوکیه که بگید من صدر جدولم رو یه ادیت بکنم:D

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
آقا همه elder ring رو لیست کردین مگه تاریخ خورده این؟ تا جایی که میدونم تاریخش مجهوله و فاقد اعتباره گذاشتنش تو لیست
میازاکی ، وودی النه دنیای گیمه تو سرعت بازی ساختن. تو 10 سال 6 تا داد پس عجیب نیست اینم سال بعد بده خصوصا که سکیرو نیمه اول سال عرضه شد. فک کنم این بره بره پاییز 2020

• Like
Reactions: kamyy

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
1. The Last of Us Part II
صبر کردن براش سخت نیست.

2. DOOM Eternal
سبک جدیدی از اکشن

3. Dying Light 2
Avellone + پارکور + عناصر RPG خفن + جاه‌طلبی - ادعا

4. Ghost of Tsushima
تکنولوژی پخش قطره‌های خون!

5. Watch Dogs Legion
از اون بازیایی که احتمالا همه از جمله خودم می‌کوبیمش ولی بعدا بازیهای بزرگ جهان‌باز ازش الهام میگیرن! معمولا یوبیسافت اینجوریاست >:)

6. Streets of Rage 4
به یاد قدیما گذاشتم تو لیست وگرنه احتمالا به لعنت خدا هم نمی‌ارزه!

7. The Artful Escape
اینو توی رادارتون داشته باشید...4-3 سال پیش یه مصاحبه با سازندش انجام داده بودن اعصاب نداشت؛ میپرسیدن بازی کی عرضه میشه با لحن کلافه میگفت هر موقع که تموم بشه...مثل اینکه 2020 تموم میشه!

8. Resident Evil 3
شبیه‌ساز عادت کردن به قیافه جدید نمسیس.

9. Fast & Furious: Crossroads
از اون بازیاییه که اگه افتضاح از آب دربیاد تجربه‌اش لذت‌بخش‌تر میشه...>:)

10. Psychonauts 2
پدیده سال بعد!

Wasteland 3 و Cyberpunk 2077 و Axiom Verge 2 و Halo Infinite هم از بازیهای خفن سال بعد هستن که در حال حاضر خیلی منتظرشون نیستم ولی میدونم نزدیکی‌های عرضه دوباره براشون هایپ میشم...البته شایدم اصلا بازیشون نکردم!
منتظر چندتا DLC خفن هم هستم...یکیش AWE کنترل و یکی هم Wastelanders از F76 که هر دو رو صد در صد Day 1 میرم سراغشون! >:)

این Hellblade 2 تاریخ انتشار داره مگه؟! اگه داره که باید توی لیستم بازنگری کنم!

از Half Life هم معذرت می‌خوام، اما شاید بتونم به کنسول‌ها دسترسی پیدا کنم، اما VR رو هیچ جوره نمی‌تونم :(
آره مثل اینکه تاریخ انتشار کلا نداره و ویکیپدیا از روی یه منبع نامعتبر تاریخشو زده 2020.
پس محاسبه نمیشه. اگه کسی توی لیستش آورده می‌تونه پستش رو ویرایش کنه.
مثل پارسال به زودی بالای تاپیک یه نظرسنجی میزارم واسه بازیایی که تاریخ انتشار ندارن که هل بلید رو هم شامل میشه.
نه Elden Ring هم تاریخ نداره و محاسبه نمیشه. توی نظرسنجی بازیهای بدون تاریخ انتشار قرارش میدم. اونجا بهش رای بدید.

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
10- Dream
9 - Cyberpunk
8 - Dying Light 2
7 - NIOH 2
6 - Destiny New Update ( هرچی هست حالا چه دیده و ندیده ، همینجوری خالیش و بدون اسمش هم میتونه تا ۶ ام بالا بیاد )
5 - Final Fantasy 7 Remake
4 - RE3MAKE
3 - Ghost Of Tsushima
2 - Elden Ring

The Last Of Us Part II

Mo7aMMaD

کاربر سایت
Dec 11, 2007
1,205
نام
محمد
1. Tlou 2
2. Ghost of tsushima
3. Psychonauts 2: حیف شماره اولش علیرغم امتیازای خوبی که گرفت فروش خوبی نکرد و حالا بعد از 15 سال قراره 2ش منتشر شه. برای من یکی از بهترین بازیای ps2 بود و مرحله milkman ش هم جزو بهترین مراحل بازیایی هست که انجام دادم.
4. Ori
5. Doom eternal
6. Re3

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر