The Grand Tour

jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
648
نام
Ro.s
جمعه این هفته بالاخره به وصال یار می رسیم..... سخته این لحظات و دارم با دیدن دوباره فصل های گذشته لذت می برم و انتظار بالامو آروم میکنم.
یه دوستی هست کامل بیاد بگه چی شد که اینا با تاپ گیر تمدید نکردن دیگه؟

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
یه دوستی هست کامل بیاد بگه چی شد که اینا با تاپ گیر تمدید نکردن دیگه؟
چند مدتی بود جرمی کلا با عوامل بی بی سی به مشکل خورده بود سر مشکلات روحی و روانی شخصی ولی اوج قضیه و انتهای کار وقتی بود که سر یک اشتباه غذایی و این نوع مسائل می‌کشه زیر گوش یکی از تهیه کننده‌ها یا یکی از کارمندای اونجا و بی بی سی تصمیم میگیره دیگه قرارداد جرمی رو تمدید نکنه.

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,066
نام
Ali
مگه قرار نبود 3 فصل باشه؟ داستان فصل 4 چیه؟
سلام
قرار نبود سه فصل باشه، قرار بر این شده که از فصل چهار دیگه خبری از استودیو یا چادر نباشه
و فقط ویژه برنامه داشته باشن.(جریان گریه‌های جرمی در قسمت آخر فصل سه هم برای این بود)
این قسمت جدید هم که اومده اولین قسمت از ویژه برنامه‌ها یا اولین قسمت از فصل چهار هست.
عوامل گفتند؛ از این به بعد سالی چند ویژه برنامه خواهیم داشت، احتمالا ویژه برنامه بعدی نزدیکای کریسمس باشه...

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,101
ظاهرا فیمبرداری قسمت بعد کامل شده و در مرحله ادیته که اونم به گفته خود کلارکسون 94 درصدش انجام شده! ولی خب به واسطه تعطیلیای اخیر کار ادیت تکمیل نشده هنوز، قاعدتا باید برای حداکثر تابستان اپیزودش ریلیز بشه.
قسمت سوم ولی متاسفانه ممکنه تاخیرش خیلی بیشتر ازینام باشه که ظاهرا قرار بوده در روسیه فیلمبرداری بشه.
The Grand Tour: Jeremy Clarkson provides season 4 return update 'It's 94 percent done'
---------------
به قول یه نفری این 3 تا انقدر در کنار هم دیگه با حالن که اگه هیچ کاریم نکنن فقط بشینن به هم زُل هم بزنن بازم دیدنش لذت بخشه.

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
ظاهرا فیمبرداری قسمت بعد کامل شده و در مرحله ادیته که اونم به گفته خود کلارکسون 94 درصدش انجام شده! ولی خب به واسطه تعطیلیای اخیر کار ادیت تکمیل نشده هنوز، قاعدتا باید برای حداکثر تابستان اپیزودش ریلیز بشه.
قسمت سوم ولی متاسفانه ممکنه تاخیرش خیلی بیشتر ازینام باشه که ظاهرا قرار بوده در روسیه فیلمبرداری بشه.
The Grand Tour: Jeremy Clarkson provides season 4 return update 'It's 94 percent done'
---------------
به قول یه نفری این 3 تا انقدر در کنار هم دیگه با حالن که اگه هیچ کاریم نکنن فقط بشینن به هم زُل هم بزنن بازم دیدنش لذت بخشه.
کلا حتی یه پادکست بزنن و درباره مسائل روز صنعت خودرو سازی و حواشی و مسابقات F1 و این دست مسائل حرف بزنن هم کافیه. این روزا تو سر سگ بزنی همه تو یوتیوب پادکست زدن واقعا چیه این سه تا از بقیه کمتره :D

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
کلا حتی یه پادکست بزنن و درباره مسائل روز صنعت خودرو سازی و حواشی و مسابقات F1 و این دست مسائل حرف بزنن هم کافیه. این روزا تو سر سگ بزنی همه تو یوتیوب پادکست زدن واقعا چیه این سه تا از بقیه کمتره :D
یه ویدیو دیدم جیمز داشت ماشین های یوتیوبر ها رو تخریب میکرد:D:)) احتمالا ویدیو های دیگه ای هم باشه
اگه یه چیز مشابه مثل تخت گاز قدیم میخوایید تو یوتیوب چنل Car Throttle ببینید عالیه

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,101
کلارکسون تایید کرد قسمت ویژه بعدی که در ماداگاسکار فیلمبرداری شده تا 2 3 هفته آینده تحویل آمازون خواهد شد و بعدش باید دید که آمازون چه زمانی تصمیم میگره که اپیزود رو ریلیز کنه؟
لینک مصاحبه کامل شون:

اینم توضیحات خنده دار تولیدکننده مجموعه که چرا انقدر ساخت این ایپزودا طول میکشه :D:

Most shows shoot a 10:1 ratio, which means they shoot 10 hours for every one hour that goes on TV. We shoot 1,000:1. Most of that is the three guys talking. The guys do have off buttons for microphones – Hammond gets confused and turns his microphone off when he’s talking about the car, but when he’s talking about Mindy [his wife] or horse b*ll*cks it’s on.”

Clarkson interjects: “That’s twice as much as David Attenborough shoots waiting for polar bears to come out.”

Wilman finishes: “It then takes five weeks to get all the footage into the machine because it’s 4K and all that stuff. That’s before an editor can access it – then there’s five weeks of him breaking it down, taking out the bits of James [May] having a fag. Then he has to match up all the cameras. Then there was Christmas. Then there’s three months of shaping it – we set off without a script so there’s a lot of back and forth.​

Anakin

Gold User
Feb 17, 2013
2,460
سلام. من تازه شروعش کردم وسطای وصل یک هستم. نسخه webrip 720 x265 رو فقط تونستم پیدا کنم که خیلی بده کیفیتش! بهتر سراغ دارید که حجمش بالا نباشه؟ و اینکه بهترین مترجم برای این سری کی هست؟ اون مترجمای 30نما افتضاح بودن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر