FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
یه کم بازی کنی میاد دستت
من تو این یکی دوماه همه جامارو درو کردم خداییش خیلی حال داد
با بارسلونا و یوونتوس رو world class هرچی جام بود تو فصل اول گرفتم هیچ بازی ای رو هم ریست نکردم
به نظرم ادم اگه یه بازی رو هم ریست کنه بیمزه میشه و نزدیک بودنش به واقعیت از بین میره
بعد از اینکه ۸ تا جام پشت سر هم گرفتم دیگه سیر شدم گذاشتم کنار بازیرو :))
من ورلد کلاس بازی نمیکنم که داداش.هرفصل جر میخورم ولی بازم رو لجندری نمیارم چه برسه ورلد کلاس.اگه رو ورلد کلاس باشه که صمد مرفاوی هم با مانسفیلد تاون که تو دسته چهارم انگلیسه میتونه بیاد لیگ برتر و همه چیو درو بکنه :))

• Like
Reactions: u.s.a

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
کاپیتان زانتی رو گرفتم، لازمه بقیه توکن هارو هم بگیرم؟ بعد اگه گرفتم اشمایکل رو بگیرم یا توکن هارو نگه دارم؟
توکن ها رو نگه داری به دردت نمیخوره چون این فصل تموم شه دیگه قابل استفاده نیستن . اشمایکلم اگه گزینه ی دیگه ای نداری بگیر . چون من پارسال داشتم فاجعه بود برای خودش
----------------------
یه چیزیم در مورد این دوستان کریر باز بگم . والا سر بحث وا میشه میگن هر کی یه مدی دوست داره و به ما چرا توهین می کنین و .... اون دوستانی که کار خودشون رو می کنن که هیچ قابل احترام هستن (بازیشونو هر جور دوست دارن و هر مودی دوست دارن انجام میدن و به کسی ربط نداره ) اما این دوستانی که میان به التیمیت بازا هی طعنه میزنن و .... من خودم قبلا کریر بازی می کردم و این هشت روزی هم که نت قطع بود از سر ناچاری یکم انجامش دادم . یعنی حالم بهتر نشد که هیچ داشتم بالا می اوردم . تو این فیفا با این گیم پلی به نظر من کریر بازی کردن یه جور خود گول زدنه . حاضرم با این دیلی با عربا بازی کنم و ببازم یا اسکواد بتل بازی کنم و تحملش کنم ولی سمت کریر نرم.

آخرین ویرایش:

EAnoSports

کاربر سایت
Apr 20, 2016
88
نام
Annabelle
توکن ها رو نگه داری به دردت نمیخوره چون این فصل تموم شه دیگه قابل استفاده نیستن . اشمایکلم اگه گزینه ی دیگه ای نداری بگیر . چون من پارسال داشتم فاجعه بود برای خودش
----------------------

اسکواد چلنج توکن نمیخواد؟

EAnoSports

کاربر سایت
Apr 20, 2016
88
نام
Annabelle
این ویدئو رو دیدم وسوسه شدم اشمایکل رو بگیرم جایگیریش عالیه خودم سمیر هاندانوویچ دارم اوایل خوب الان نه
چلنج ایکن ها فوقالعاده حوصله سربره امیدوارم اشمایکل ارزشش رو داشته باشه

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
این ویدئو رو دیدم وسوسه شدم اشمایکل رو بگیرم جایگیریش عالیه خودم سمیر هاندانوویچ دارم اوایل خوب الان نه
چلنج ایکن ها فوقالعاده حوصله سربره امیدوارم اشمایکل ارزشش رو داشته باشه

یه بازی جلوی من بازی کرد خیلی خوب بود

• Like
Reactions: EAnoSports

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
من ورلد کلاس بازی نمیکنم که داداش.هرفصل جر میخورم ولی بازم رو لجندری نمیارم چه برسه ورلد کلاس.اگه رو ورلد کلاس باشه که صمد مرفاوی هم با مانسفیلد تاون که تو دسته چهارم انگلیسه میتونه بیاد لیگ برتر و همه چیو درو بکنه :))
تمام کیف کریر اینه رو درجه التیمیت با یه تیم ضعیف بری جلوی سیتی، اتوبوسی دفاع کنی و با یه گل ببری:D
مگه بردن ورلدکلاس اونم با بارسلون افتخار کردن داره :|

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
تمام کیف کریر اینه رو درجه التیمیت با یه تیم ضعیف بری جلوی سیتی، اتوبوسی دفاع کنی و با یه گل ببری:D
اگه افتخار کردن نداره چه لزومی داره شما گیر بدی ؟
بابا شما دونفر خدای فیفایین و خیلی خفن و حرفه ایین
الان اوکی شد؟
تو تاپیک هیچکس کاری به کسی نداره بعد دوتا بچه میان تاپیکو مهد کودک میکنن!!
بعضیا پستاشون نشون میده طرز فکرشون چقدر بچه گانست و سنشون پایینه
تو موزیک سنتر یه سری بچه به تورم خوردن همشونو بلاک کردمو دیگه نرفتم تاپیکش
اینجام همینکارو میکنم تا مدیرا بعد از یه هفته بیان دونفر مهد کودکی رو جمع کنن

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
من که سختیشو همیشه همون آلتیمیت میذارم
اگه افتخار کردن نداره چه لزومی داره شما گیر بدی ؟
بابا شما دونفر خدای فیفایین و خیلی خفن و حرفه ایین
الان اوکی شد؟
تو تاپیک هیچکس کاری به کسی نداره بعد دوتا بچه میان تاپیکو مهد کودک میکنن!!
بعضیا پستاشون نشون میده طرز فکرشون چقدر بچه گانست و سنشون پایینه
تو موزیک سنتر یه سری بچه به تورم خوردن همشونو بلاک کردمو دیگه نرفتم تاپیکش
اینجام همینکارو میکنم تا مدیرا بعد از یه هفته بیان دونفر مهد کودکی رو جمع کنن
اگه منظورت منم باید بگم من قصد توهین به شمارو نداشتم و ندارم.از حرفهای منم بوی توهین نمی اومد.ادعایی هم تو فیفا ندارم اما این طرز حرف زدنو ما هم بلدیم انجام بدیم.بعدشم هرجوره بخوای حساب بکنی برخورد شما مهدکودکیه نه ما.حالا سنی بماند که کی بچست
ضمن اینکه بلاکم بکنی ما از گشنگی تلف نمیشیم.توفیق اجباری میشه اتفاقا
موفق باشی

EAnoSports

کاربر سایت
Apr 20, 2016
88
نام
Annabelle
کریر اینجوریه که باید فرض کنیم ما یک مربی فوقالعاده ضعیف هستیم که میخوان بهمون یک تیم بدن، طبیعتا اولش یک تیم قدرتمند نمیدن ضعیف ترین تیمهارو میدن که پیشنهاد من انتخاب یک تیم از لیگ چهار انگلیس یا انتقال و جایگزینیه یک تیم ضعیف مورد علاقه از دیگر لیگها به لیگ چهار انگلیسه
درجه سختی هم ultimate و همینطور استفاده نکردن از هیچ باگی برای بدست اوردن پول بیشتر و همینطور استفاده کردن از بازیکنان اکادمی خیلی لذت میده که یکی دوتا ستاره میسازیم و بعد از چند فصل در لیگ برتر با قیمت زیاد میفروشیم
روند اینجوری پیش میره که پنج الی شش فصل در لیگ های پایین حضور داریم و به لیگ برتر میرسیم و بعد از حدود سه فصل قهرمان لیگ برتر میشیم و ...

این تمام لذت کریره به شرط اخراج نشدن که معمولا هم اخراج نمیکنند چون قراره ضعیف ترین باشگاه رو انتخاب کنیم (نیم ستاره یا یک ستاره)

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
کریر اینجوریه که باید فرض کنیم ما یک مربی فوقالعاده ضعیف هستیم که میخوان بهمون یک تیم بدن، طبیعتا اولش یک تیم قدرتمند نمیدن ضعیف ترین تیمهارو میدن که پیشنهاد من انتخاب یک تیم از لیگ چهار انگلیس یا انتقال و جایگزینیه یک تیم ضعیف مورد علاقه از دیگر لیگها به لیگ چهار انگلیسه
درجه سختی هم ultimate و همینطور استفاده نکردن از هیچ باگی برای بدست اوردن پول بیشتر و همینطور استفاده کردن از بازیکنان اکادمی خیلی لذت میده که یکی دوتا ستاره میسازیم و بعد از چند فصل در لیگ برتر با قیمت زیاد میفروشیم
روند اینجوری پیش میره که پنج الی شش فصل در لیگ های پایین حضور داریم و به لیگ برتر میرسیم و بعد از حدود سه فصل قهرمان لیگ برتر میشیم و ...

این تمام لذت کریره به شرط اخراج نشدن که معمولا هم اخراج نمیکنند چون قراره ضعیف ترین باشگاه رو انتخاب کنیم (نیم ستاره یا یک ستاره)
دقیقا اصل کریر همینه
قشنگ بکوبی و بسازی تیمو
اینطوری باعث میشه به آکادمی هم بیشتر توجه کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر