سونی کنسول دستی دیگری نخواهد ساخت.

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
123803
آیا سونی کنسول دستی دیگری خواهد ساخت؟ بسیار بعید است........، در حالی که نینتندو سوییچ در درجه اول به دلیل عملکرد دستی اش موفقیت عظیمی بدست آورده ، آقای جیم رایان مدیر SIE در مصاحبه ای با Game Informer توضیح داد « واضح است این تجارتی است که ما اکنون دیگر در آن فعالیتی نداریم».

او از PS vita تعریف کرد ، و آن در «در بسیاری از جهت ها» درخشان و فوق اعاده توصیف کرد ، اما محصولی است که کمپانی نمی تواند جایی در بازار برایش پیدا کند. باعث تاسف است چرا که قول اولیه این کنسول تجربه بازی ها در همه جا بود و این تفاوت زیادی به هدف اصلی فروش سوییچ ندارد. متاسفانه ، سونی نتوانست این ایده را جا بندازد.

این کمپانی در حال حاضر 4 تا از پرفروش کنسول های خانگی تاریخ را دارد ، پس به وضوح میداند که نقاط قوتش در چیست. با این وجود ، PlayStation Portable موفقیت بزرگی بود ، مدتی رقابت با DS و فروش تقریبا 100 میلیون کنسول ، به این ترتیب ، باعث تاسف است که تلاش های سازمان (سونی) در اینجا به پایان رسید.

البته، نمیتوانید بگوید هرگز ، ممکن است در آینده زمانی کنسول دستی جدیدی برای پلی استیشن ارزش تجاری ایجاد کند ، و مطمئن هستیم که در صورت رخ دادن این اتفاق همه چیز تغییر خواهد کرد فقط به این زودی ها انتظار کنسول دستی دیگری را نداشته باشید.

منبع

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
میشه گفت بزرگترین شکست تجاری تو برند playstation بود
ولی ای کاش مثل کاری که نینتندو بعد ازwii u کرد اینام با ویتا میکردنو از تجربه شکستشون استفاده میکردن و بازم به رقابت با نینتندو تو این بخش ادامه میدادن
البته یادمه حدودای لانچ ویتا سونی تو بحدان مالی بود و سخت بود هزینه های زیادیو تو این بخش متحمل بشه و ی جورایی بخش ps تا جای ممکن کل برند SONY رو نجات داد
دمشون گرم امیدوارم همیشه سونی و پلی استیشن باشن تا به پیشرفت و خدمات دهی و ارائه بهترین تجربه های گیمینگ تو این صنعت کمک کنن

• Like
Reactions: VEGETAR

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
میشه گفت بزرگترین شکست تجاری تو برند playstation بود
ولی ای کاش مثل کاری که نینتندو بعد ازwii u کرد اینام با ویتا میکردنو از تجربه شکستشون استفاده میکردن و بازم به رقابت با نینتندو تو این بخش ادامه میدادن
البته یادمه حدودای لانچ ویتا سونی تو بحدان مالی بود و سخت بود هزینه های زیادیو تو این بخش متحمل بشه و ی جورایی بخش ps تا جای ممکن کل برند SONY رو نجات داد
دمشون گرم امیدوارم همیشه سونی و پلی استیشن باشن تا به پیشرفت و خدمات دهی و ارائه بهترین تجربه های گیمینگ تو این صنعت کمک کنن

B*llShit

همون قدر که "اگه نینتندو نسل بعد بره سراغ کنسول خانگی کامل" مزخرف و شر و وره
برعکسش که "سونی بره نسل بعد یه کنسول خونگی هم بزنه" به همون اندازه شر و وره

این قدر فرق دارن بازارهاش که حد نداره

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
B*llShit

همون قدر که "اگه نینتندو نسل بعد بره سراغ کنسول خانگی کامل" مزخرف و شر و وره
برعکسش که "سونی بره نسل بعد یه کنسول خونگی هم بزنه" به همون اندازه شر و وره

این قدر فرق دارن بازارهاش که حد نداره
چیشده
متوجه منظورت نشدم بی اعصاب من :D

erfank96

کاربر سایت
Jan 20, 2015
299
نام
عرفان
واقعا باعث تاسفه
psp یکی از موفقیت های بزرگ سونی بود و psvita هم به خاطر پشتیبانی فوق العاده ضعیف و سیاست های خود سونی به جایی نرسید که الته همونم فروشش در ژاپن خوب بود
هر چند تو این برهه زمانی طبیعیه که سونی تمام تمرکزش روی کنسول خانگی باشه ولی همون امید کمیم که امسال من برای به وجود امدن یه psp جدید داشتیم از بین برد

• Like
Reactions: s.1

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
psvita ندتا مشکل بسیار بزرگ داشت واقعا تون موقع که میخواستم پول جمع کنم بخرمش یادمه یادش بخیر8-|

1. بازی هاش. بازی های vita به همراه خود کنسول خیلی خوب بودن اما نه واسه کنسول دستی! فن بیش بزرگ دستی بیشتر رو بازی های شرقی میچرخه تا آنچارتد و......... و psp همه رو باهم داشت.

2. قیمت کارتریج ها این مشکل psp هم داشت ولی vita قیمتش افتضاح بود.

3. ps tv یه ایده ناقص و rushed شده که موقع ریلیز خیلی از قابلیت هایی که قولش رو دادن رو نداشت و بعدها همین ایده های خوبی دست نینتندو برا سوییچ داد خوشم میاد سونی وقتی از نینتندو چیزی میگیره فیل میشه ولی نینتندو موفق خب دلیلشم اینه که سونی اسکی میره :D

4. vita در بد ترین شرایط عرضه شد زمانی که اسمارت فون ها داشتن محبوب میشدن!

در کل vita یه کنسول خاص مثل ps3 بود و سونی هم میتونست مثل ps3 براش هزینه و ساپورتش کنه و دست کم مثل ps3 به یه موفقیت ظاهری تبدیلش کنه اما بهتر که نکرد چون کنسول خانگی هم که نبود و از طرفی دوتا شکست تجاری پشت سرهم خیلی بد

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
حالا سونی هم احمق شه کنسول دستی بسازه ...به نظرتون چند نفر احمق میشن که برن بخرنش... سونی نه تنها تو این بخش یه شکست بی چون و چرا داشته ... به اعتماد 15 میلیون نفر هم یه چیر کلفت نشون داده ... برای چی باید رفت کنسولی خرید که بعد دو سال بگن براش بازی نمیسازیم ... حتی بدون هیچ عذر خواهی

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
حالا سونی هم احمق شه کنسول دستی بسازه ...به نظرتون چند نفر احمق میشن که برن بخرنش... سونی نه تنها تو این بخش یه شکست بی چون و چرا داشته ... به اعتماد 15 میلیون نفر هم یه چیر کلفت نشون داده ... برای چی باید رفت کنسولی خرید که بعد دو سال بگن براش بازی نمیسازیم ... حتی بدون هیچ عذر خواهی
دقیقا تا وقتی سونی نخواد بازی های ژاپنی بزنه اون دستی هم ارزشی نداره حالا هرچقدر آنچارتد و... داشته باشه

• Like
Reactions: VEGETAR and vaan 2

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من کاری ندارم اما امسال که برای بار اول ps vita خریدم فهمیدم چه حماقتی کردم که قبل از اینا نخریدمش از بس که ازش بد می گفتن

ps vita به معنای واقعی کنسول خوبی هست یا بود اما حماقت سونی خرابش کرد چرا که با هک شدنش کاملش تمام نواقص اصلیش برطرف شده اصلا کیفیت ساخت ویتا کجا سوییچ کجا با این که جفتش رو دارم اما اگر از لحاظ بازی ساپورت می شد جذابیت ویتا واقعا بیشتر بود.

فقط می تونم بگم حیف این کنسول که اگر یکم سخت افزارش در ابتدا قوی می بود و پشتیبانی بهتری ازش می شد 4 بازی انحصاری حسابی دیگه براش می زد الان وضعش این نبود با این حال همین الانم با قیمت 1.200 300 به شدت ارزش خرید داره کلی از بازی ها خاطره انگیز ps1 ps2 psp براش هست که با استفاده از هک های جدیدش قابلیت اپ اسکیل کردن چیت یا اضافه شدن انالوگ دوم برای کنترل دوربین بازی های psp در صفحه نمایش oled ش جذابیت زیادی برای نگهداریش داره.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
من کاری ندارم اما امسال که برای بار اول ps vita خریدم فهمیدم چه حماقتی کردم که قبل از اینا نخریدمش از بس که ازش بد می گفتن

ps vita به معنای واقعی کنسول خوبی هست یا بود اما حماقت سونی خرابش کرد چرا که با هک شدنش کاملش تمام نواقص اصلیش برطرف شده اصلا کیفیت ساخت ویتا کجا سوییچ کجا با این که جفتش رو دارم اما اگر از لحاظ بازی ساپورت می شد جذابیت ویتا واقعا بیشتر بود.

فقط می تونم بگم حیف این کنسول که اگر یکم سخت افزارش در ابتدا قوی می بود و پشتیبانی بهتری ازش می شد 4 بازی انحصاری حسابی دیگه براش می زد الان وضعش این نبود با این حال همین الانم با قیمت 1.200 300 به شدت ارزش خرید داره کلی از بازی ها خاطره انگیز ps1 ps2 psp براش هست که با استفاده از هک های جدیدش قابلیت اپ اسکیل کردن چیت یا اضافه شدن انالوگ دوم برای کنترل دوربین بازی های psp در صفحه نمایش oled ش جذابیت زیادی برای نگهداریش داره.
ویتا بهترین کنسولی بود که تو عمرم داشتم، حیف

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
هیچ وقت با کنسول دستی حال نکردم! حس می کردم اونائی که دارن خودش هم راضی نیستن و بیشتر برای شوآف خریداری کردن! برام بی معنی بود که بخوای هرجائی که هستی گیم بزنی! خب که چی؟؟؟ :D یه دستگاهی که فقط مخصوص بازیه رو با خودت حمل کنی ببری اینور اونور؟؟؟ :D عین سیگار الکترونیکی :D اون زمان نظرم بر این بود که گیم رو باید با حوصله و در شرایط مناسب بازی کرد، نه الکی و سطح پائین! :D خود من خیلی مواقع کنسولم رو می بُردم خونه فک و فامیل. ولی برای گروهی بازی کردن و مهمتر از همه؛ با شرایط ایده آل! :D خداوکیلی هر کسی اون زمان PSP داشت، هِی از این بازی سوئیچ می کرد می پرید اون بازی و بیشتر هدفش نشون دادن بازی هاش به بقیه بود :D:D:D:D زودم خسته می شدن PSP رو می نداختن یه گوشه! :D:D:D همینجا از دوستانی که گیمر حرفه ای PSP بودن معذرت خواهی می کنم، موردهائی که بنده باهاشون مواجه شدم این ریختی بودن ناموسا :D
الانم با وجود موبایل، چرا باید کنسول دستی بسازن؟ خُلن مگه؟ :D حداقل سونی تو بازار جهانی کارش نمی گیره! مگر اینکه چشم بادومی ها ازش بخرن! الان یه موبایل معمولی در حد PC گرافیک میده بهت :D

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
هیچ وقت با کنسول دستی حال نکردم! حس می کردم اونائی که دارن خودش هم راضی نیستن و بیشتر برای شوآف خریداری کردن! برام بی معنی بود که بخوای هرجائی که هستی گیم بزنی! خب که چی؟؟؟ :D یه دستگاهی که فقط مخصوص بازیه رو با خودت حمل کنی ببری اینور اونور؟؟؟ :D عین سیگار الکترونیکی :D اون زمان نظرم بر این بود که گیم رو باید با حوصله و در شرایط مناسب بازی کرد، نه الکی و سطح پائین! :D خود من خیلی مواقع کنسولم رو می بُردم خونه فک و فامیل. ولی برای گروهی بازی کردن و مهمتر از همه؛ با شرایط ایده آل! :D خداوکیلی هر کسی اون زمان PSP داشت، هِی از این بازی سوئیچ می کرد می پرید اون بازی و بیشتر هدفش نشون دادن بازی هاش به بقیه بود :D:D:D:D زودم خسته می شدن PSP رو می نداختن یه گوشه! :D:D:D همینجا از دوستانی که گیمر حرفه ای PSP بودن معذرت خواهی می کنم، موردهائی که بنده باهاشون مواجه شدم این ریختی بودن ناموسا :D
الانم با وجود موبایل، چرا باید کنسول دستی بسازن؟ خُلن مگه؟ :D حداقل سونی تو بازار جهانی کارش نمی گیره! مگر اینکه چشم بادومی ها ازش بخرن! الان یه موبایل معمولی در حد PC گرافیک میده بهت :D

اهان دلیلش اینه که موبایل کنترلش فاجعه هست حالا بیاد دسته اینا هم بهش بزنید هر سری داستانه از اون بدتر موبایل مخصوصا الان بازی هاش افتضاحن پیشنهادم اینه که بازی خلاقانه مشابه tearaway بازی کنید ببینید چرا کنسول دستی خیلی هم حال می ده.

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
اهان دلیلش اینه که موبایل کنترلش فاجعه هست حالا بیاد دسته اینا هم بهش بزنید هر سری داستانه از اون بدتر موبایل مخصوصا الان بازی هاش افتضاحن پیشنهادم اینه که بازی خلاقانه مشابه tearaway بازی کنید ببینید چرا کنسول دستی خیلی هم حال می ده.
داداش چرا شلوغش می کنی؟ :D شاید تا چهار پنچ سال قبل بازی کردن با موبایل دردسر داشت، ولی الان خیلی چیزها عوض شده! :D من موبایل پلیر نیستم، ولی تجربه ـش رو دارم! نمونه ـش همین بازی COD جدید! شما نصب کن ببین چقدر کنترلش فوق العاده ست! به راحتی می تونی اکثر بازی های موبایل رو با دسته بازی کنی، بدون ذره ای کُندی! الان خودِ بازی ها دسته رو ساپورت می کنن! حتی دیدم با ماوس کیبورد هم گیم می زنن با موبایل!!! :D
با این شرایط، چه نیازی به کنسول دستیه؟ :D واس خاطر دو تا دونه بازی انحصاری برم 500 گرم دستگاه الکترونیکی اضافه بندازم زیر بغلم؟؟؟ :D:D هیچ علاقه ای به بازی های قابل حمل ندارم. الانم تو موبایل هیچ بازی ندارم، اما شـــک نکن موبایل می تونه با کنسول های دستی رقابت کنه! :D

• Like
Reactions: r0ss0neri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر