Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
این مندولورین که خیلی تو دیواره.چرا انقدر ازش تعریف میکنن؟ریت 9.1 آخه؟؟اگر دنیای استاروارز و دو سه تا اسم گنده پشت سریال رو بگیرن ازش چی میمونه؟یک بیبی یودا انداختن اون وسط که بتونن ازش اسباب بازی بفروشن و فن های استاروارز رو جوگیر کردن:D الان دو اپیزود اول رو دیدم.رسما هیچ اتفاق خاصی نیفتاده.بازیگر هم که نداره که بگیم بازیشون خوب بوده.
His Dark Materials هم یکم از سطح انتظاراتم پایین تر بود.فقط نمیدونم با چه رویی اینتروی سریال رو در این حد از گات و وستوورد اسکی رفتن!:D

این واچمن چرا انقدر ادایی و از درون تُهیه؟من گرافیک نوولشو دوست دارم ولی روش تعصبی ندارم،فنای سرسختش چطوری تحمل میکنن این سریالو؟:D
فن واقعی نباید این سریال رو ببینه.من کمیک واچمن رو دوست داشتم ولی فنش نیستم ولی منم نتونستم این سریال رو نگاه کنم.خود آلن مور فیلم های کارهاش رو هم نمیبینه چه برسه به این.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid
این Castle Rock ـو میدیدم بنظرم خیلی خوب بود IMDB ـشو دیدم 7.7 گفتم عجیبه چرا باید اینقد پایین باشه در صورتی نمرات اپیزوداش خوب هست مخصوصا اپیزود یکی مونده به آخر که عالی بود الان که به تهش رسیدم فهمیدم چرا :|
یکی از داغون ترین پایانایی رو داشت که دیدم :| قشنگ حس کردم آخرش نویسنده ها گفتن ولش کن دیگه حوصلش نیس.
فصل دوم هم که کلا داستان چیز دیگس و ادامه این نیست امیدوارم اونو خراب نکنن.

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,568
نام
mohammad
چرا کسی تو این تاپیک درباره سریال see صحبت نمیکنه؟ نکنه اپل رو تحریم کردید؟؟؟
سریال خیلی خوبی هست و ایده خوبی رو برای شروع انتخاب کرده و من باهاش خیلی کیف کردم. حالا باید بشینم his dark material و watchmen و باقی سریال های از دست رفته رو هم ببینم
کسایی که سریال رو می بینن باز کنن
ایده داستان خیلی خوبه حتی تو فیلم گزارش اقلیت یادمه یک جمله داشت که تو جایی که همه کورن ادم یک چشم پادشاهی میکنه...اما مشکل این سریال اینه جهانی که ساختن مشکل داره...خیلی تناقض داره...همینطوری افراد نابینا حس های دیگشون از بقیه افراد بیشتره چه برسه چند نسلم اینطوری باشن...صد درصد هماهنگ میشن اما این دنیا رو توضیح نداده...نوع لباس ها ورنگ های متفاوتشون...یا ظاهر افراد یا انواع سلاح هاشون...یا رفتاری مثل تعظیم کردن که اخر خندس:D تعظیمی که ما میشناسیم اینه که می بینیم طرف میخواد ببینه بقیه در برابرش سر بزیرن و احترام میزارن...حالا وقتی که نمی بینه تعظیم باید اندامی نباشه...بلکه صدای خاصی یا هر چیزی...اگه زمان بیشتری برای خلق دنیای سریال میزاشتن قطعا کاره بهتری میشد...حداقل کاش قبل فصل دو یک اسپین افی چیزی بدن که دنیاشو از اول توضیح بده...تا فصل دوش نقد منفی دریافت نکنه...البته من هنوز قسمت شش رو ندیدم:D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid
یه سوال دارم و خیلی ام امیدی ندارم به جواب برسم :D

سیتکام خوب چیزی هست برا کسی که خیلی سختگیره رو کمدی؟
تا الان فقط با فرندز و ساینفلد خیلی حال کردم هرکدوم رو دوبار دیدم
بجز اینا هر چیزی امتحان کردم مث How I met. و Curb و... همه بعد چن قسمت دراپ کردم، فقط مدرن فمیلی یه ذره بهتر بود ولی همونم بعد دو سه فصل دراپ کردم
دیگه خلاصه جوری شده که تاک شو و استندآپ میبینم بجاش، بس که وضع کمدی خرابه،
خلاصه اگه چیز خوب میشناسید قدیمی یا جدید معرفی کنید
والا سلیقت با این چهار تا مشخص نمیشه چیه :D
از یک طرف با How i met حال نکردی با اینکه مثل فرندز تو فاز کمدی رمانتیکو ایناس از اونطرف با Curb ـم حال نکردی با اینکه نویسنده و کو کریتور ساینفلد همه کاره سریاله (گرچه اینو پیشنهاد میدم بیشتر ببین شاید خوشت اومد چون اکثر کسایی که فن دو آتیششن فنای ساینفلدن مثل خودم :D)
کمدی خوبم زیاد هست باید بیشتر ببینی تا دستت بیاد با چیا حال میکنی اینا پیشنهاد میکنم:
The Office
Parks and Recreation
it's Always Sunny in philadelphia
Community
فعلا اینا به ذهنم میرسه نمیدونم دیدی یا نه :D

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,140
نام
پویان

سیتکام خوب چیزی هست برا کسی که خیلی سختگیره رو کمدی؟
تا الان فقط با فرندز و ساینفلد خیلی حال کردم هرکدوم رو دوبار دیدم
بجز اینا هر چیزی امتحان کردم مث How I met. و Curb و... همه بعد چن قسمت دراپ کردم، فقط مدرن فمیلی یه ذره بهتر بود ولی همونم بعد دو سه فصل دراپ کردم
دیگه خلاصه جوری شده که تاک شو و استندآپ میبینم بجاش، بس که وضع کمدی خرابه،
خلاصه اگه چیز خوب میشناسید قدیمی یا جدید معرفی کنید
بنده The Office رو توصیه میکنم.

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,618
نام
Leo Fitz

The it crowd
شاید اولش باهاش حال نکنی ولی بعدش بخصوص فصول میانی بشدت خنده دار میشه.
مخصوصا اینکه بنظرم سلیقت به من نزدیکه چون منم فرندز رو خیلی دوس داشتم ولی HIMYM رو بیشتر از دو قسمت نتونستم تحمل کنم.

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,407
والا سلیقت با این چهار تا مشخص نمیشه چیه :D
از یک طرف با How i met حال نکردی با اینکه مثل فرندز تو فاز کمدی رمانتیکو ایناس از اونطرف با Curb ـم حال نکردی با اینکه نویسنده و کو کریتور ساینفلد همه کاره سریاله (گرچه اینو پیشنهاد میدم بیشتر ببین شاید خوشت اومد چون اکثر کسایی که فن دو آتیششن فنای ساینفلدن مثل خودم :D)
کمدی خوبم زیاد هست باید بیشتر ببینی تا دستت بیاد با چیا حال میکنی اینا پیشنهاد میکنم:
The Office
Parks and Recreation
it's Always Sunny in philadelphia
Community
فعلا اینا به ذهنم میرسه نمیدونم دیدی یا نه :D

زیاد بخاطر سلیقه نیست اینه که اوریجینال نیستن یا کیفیت بالایی ندارن مث اون دوتا؛ البته عجیبم نیست خب اونا بهترینای تاریخن دیگه؛ فک کنم آفیس رو ببینم خوشم بیاد.

حالا کرب هم یه نگاهی دوباره میکنم

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
این سیزن mr robot هر قسمتش داره بیشتر من شگفت زده میکنه از قدرت روایت و کارگردانی سم اسماعیل. چی ساخته این لعنتی :| قسمت 9 انقدر تعلیق توش زیاد بود خیلی جلو خودم گرفتم نزنم بره جلو

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
چقدر این Mandalorian خوبه ، یعنی هر چی جان فاوارو کارگردانی میکنه رو من عاشقش میشم
یکی دو قسمت اول یکم کشدار و کند بودن ولی بعد از قسمت سوم میفته رو دور و جذاب میشه . کلا باهاتون موافقم .فاورو یکی از معدود کارگردان های کاربلد نسل جدیده که خوب رگ مخاطب رو بلده .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر