Xbox Game Pass [پست اول مطالعه شود]

سوال: چه بازی هایی به گیم پس اضافه میشه؟
جواب: همه بازی های انحصاری مایکروسافت به صورات دی وان و عناوین ترد پارتی مختلف

سوال: چند مدل گیم پس داریم؟
جواب: دو مدل.

1.گیم پس معمولی که شامل اشتراک گیم پس فقط بر روی کنسول های XBOX.

2. گیم پس التیمیت که شامل اشتراک گیم پس+اشتراک گلد+اشتراک EA PLAY بر روی کنسول های اکسباکس، پی سی و تلفن های همراه و به زودی تلویزیون های هوشمند می باشد.

سوال: آیا موضوع تحریم بودن ایران توسط مایکروسافت باعث میشه ما نتونیم از گیم پس استفاده کنیم؟
جواب: خیر! شما به راحتی میتونید این تحریم رو دور بزنید و از سرویس گیم پس بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

سوال: برای دور زدن تحریم چیکار باید کنیم؟
جواب: باید از DNS استفاده کنید.

سوال: آیا DNS مشخصی برای دور زدن تحریم وجود داره؟
جواب: بله! هرکدوم از DNS های پایین رو وارد کنسولتون بکنید به راحتی وارد اکانتتون بشید و بازی های گیم پس رو دانلود و استفاده کنید.

Primary IPv4 DNS: 178.22.122.100
Secondary IPv4 DNS: 185.51.200.2

Primary IPv4 DNS: 185.55.225.25
Secondary IPv4 DNS: 185.55.226.26

سوال: آیا بازی های گیم پس برای همیشه روی این سرویس میمونن؟
جواب: بازی های انحصاری برای همیشه بر روی این سرویس باقی خواهند موند اما بازی های ترد پارتی بعد از مدتی ممکنه از روی سرویس حذف بشه. شما زمانی میتونید وارد بازی های موجود بر روی گیم پس بشید که اون بازی حتما بر روی این سرویس حضور داشته باشه.

سوال: راهی هست که بشه فهمید یه بازی کی از سرویس خارج میشه؟
جواب: معمولا مایکروسافت چند هفته قبل از پاک شدن یک بازی از سرویس اطلاع میده.

سوال: آیا برای تهیه اشتراک گیم پس ما باید حتما ماهیانه 15 یا 10 دلار اکانتمون رو شارژ کنیم یا راه ارزونتری هم وجود داره ؟
جواب: راه های ارزونتری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره که شما میتونید با صرف مبلغ منصفانه ای اشتراک گیم پس رو تهیه کنید.

سوال: راه های مناسب برای تهیه اشتراک گیم پس چیه؟
جواب: شما میتونید از کانال های مختلف توی تلگرام اشتراک گیم پس رو به صورت "هوم" یا "غیر هوم" تهیه کنید. در حالت عادی شما برای تهیه اشتراک 1 ساله گیم پس التیمیت شما باید سالی 180 دلار خرج کنید اما با این روش (هوم و غیر هوم) شما میتونید با صرف هزینه ای حدود 800 الی 1 میلیون اشتراک یک ساله گیم پس رو تهیه کنید که مبلغ ناچیزی هست برای یک سال دسترسی به این اشتراک!

سوال: چجوری میتونم از آفرهای تبلیغاتی مایکروسافت استفاده کنم؟
جواب: با تهیه گیفت کارت و صحبت کردن با ساپورت مایکروسافت.

سوال: در حال حاضر چه آفری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره؟
جواب: شما میتونید با 1 دلار یک ماه اشتراک گیم پس التیمیت رو تهیه کنید.

آخرین ویرایش:

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,251
اینقدر بازی خوب تا چند ماه آینده روی گیم پس میاد که فرصت سر خاروندن هم نیست ولی Yakuza روی ایکس باکس یه حس دیگه ای داره :D
آفر زده برای اونایی که بار اولشون هست(یا میتونید اکانت جدید بسازی) 3 ماهه با اسپاتی فای و ea access همش رو هم 1 دلار
به علاوه 3 ماه اشتراک Discord Nitro. همینجور پیش بره سال دیگه مایکروسافت یک یونیت از سهامشم رو هم میذاره روش، همش یه دلار :D
پ.ن: البته اشتراک 6ماهه Spotify رو دوستان میگفتن نیاز به کردیت کارت معتبر داره.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
کد اگه استاندارد باشه که استک میشه روی قبلی اینکه میگی تاریخش امروز خورد نمیدونم منظورت چیه ولی بعضی از کد ها تریال هست فقط روی هر اکانت 1 بار میشه استفاده کرد
Screenshot (150).png

من سه تا کد redeem کردم. اون سومی که هیچ تموم شده
دومی6 نوامبر redeem کردم و اولی رو14 نوامبر
کد دوم من قراره 6 دسامبر منقضی بشه و من فک میکردم بعدش این یکی کدم اکتیو میشه ولی الان از 14 نوامبر اکتیو شده و 14 دسامبر هم تموم میشه
من فک میکردم وقتی همزمان دوتا کد reddem میکنم دو ماهه حساب میشه

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
سلام دوستان میشه گیفت 1 دلاری خرید
و Xbox Game Pass Ultimate را که قیمتش 44.9 هست و ماکرو تخفیف زده 1 دلار
خرید ؟
آره میشه، البته اگه آدرسی که زدی واسه جایی هست که مالیات کم میکنه حواست باشه 1.1 دلار پول تو حسابت باشه. برای فعال کردنش هم باید با ساپورت صحبت کنی و بهش بگی به کارت اعتباری دسترسی نداری و خودش ردیف میکنه.
Contact Us | Xbox Support

Link.Zelda

کاربر سایت
Dec 18, 2013
367
آره میشه، البته اگه آدرسی که زدی واسه جایی هست که مالیات کم میکنه حواست باشه 1.1 دلار پول تو حسابت باشه. برای فعال کردنش هم باید با ساپورت صحبت کنی و بهش بگی به کارت اعتباری دسترسی نداری و خودش ردیف میکنه.
Contact Us | Xbox Support
خوب الان زیر bank account
و paypal
گزینه redeem a gift card را بزنم فعال نمیشه ؟
یا حتما باید با ساپورت هماهنگ کرد ؟

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
خوب الان زیر bank account
و paypal
گزینه redeem a gift card را بزنم فعال نمیشه ؟
یا حتما باید با ساپورت هماهنگ کرد ؟
تا چند وقت پیش که باید یه کارت اعتباری وارد میکردی واسه اینکه بعد از تموم شدن این سه ماه، دوباره خودش شارژ کنه. الان باز یه تستی بزن اگه نشد برو سراغ ساپورت. در ضمن یادم رفت بگم که حتما بعد از فعال شدن بری تو تنظیمات اکانت و شارژ اتوماتیک رو غیر فعال کنی که بعدا برا اکانت مشکل پیش نیاد.

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
این سه تا یاکوزا هر سه بازی های با کیفیت و خوبی هستن واقعا مفته چقدر ماکرو داده که این سه تا بیان رو گیم پس از دستشون ندید

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,760
نام
مارشال
یه مصاحبه ی خـــــیــــــلــــــی خوب از فیل اسپنسر که در مورد streaming و game pass و scarlett میگه، و یکی از قشنگترین قسمتاش اینجاس:

The thing at the highest level, which will probably get me in trouble, is as gamers you should focus on what you want, not focus on, like, my P&L [profit and loss statement], or the P&L of the console you chose to invest in. I see this dialogue about somebody worried that somehow Xbox is gonna make less money, or their console is gonna make less money if they tell me a game is going to be on a different platform before it actually comes out, or it's gonna be in a subscription, which is really what I want, but somehow that's gonna mean less money for them so I don't want them to do that because I'd rather pay more money so...

You should focus on you as a gamer and the things that matter to you. We as the people running the business - I am incented to run a good business inside of Microsoft and in the long term. I've been here for 31 years. I don't know that I'll make 31 more, but I'm not going anywhere tomorrow. We're building an Xbox business for the long run. I'll tell you, Game Pass today is a strong part of that, and it continues to get stronger, and it supports the building of great IP.

به طور خلاصه بگم منظورش (و مخاطبش) کسانی هستن که میگن مایکرو و اکس باکس با گیم پس ضرر میکنن و اینجوری واسشون سود نداره و فلان (به عبارتی کاسه داغ تر از آش شدن)، بهشون میگه گیمر باید به فکر خودش و سود خودش باشه و نباید درگیر سود و ضرر کمپانی بشه.

-------
مصاحبه کامل رو هم میتونید از اینجا بخونید.

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
ابن 6 ماه اسپتیفای رو راهی هست فعال کنیم؟ میگن کردیت کارت میخواد. درسته؟
برا من ایمیلش اومده ولی نمیدونم میشه استفاده کرد ازش یا نه؟

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
Console_TW_Coming-Soon_12.3_1920x1080_JPG.jpg

تا 10 روز اینده اینا اضافه میشن

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
PES 2020 همین چند ماه پیش اومد دیگه؟ خیلی خوبه که کم کم دارن بازی های معروف رو با فاصله زمانی کم عرضه میکنن. من هم احتمالا بعد از ده سال میرم سراغ یه بازی فوتبال :D علاوه بر این فکر کنم دو سه تا از بازی های ایندی لیست هم همزمان با عرضه میان رو گیم پس.

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,760
نام
مارشال
Console_TW_Coming-Soon_12.3_1920x1080_JPG.jpg

تا 10 روز اینده اینا اضافه میشن

تاریخ اضافه شدن بازی های جدید:

December 5
My Friend Pedro
Naruto to Boruto: Shinobi Striker

December 6
Demon’s Tilt
Wandersong

December 12
eFootball PES 2020
Overcooked! 2
Pathologic 2
Tom Clancy’s The Division

Leaving Soon
Ashen
Life is Strange: Before the Storm
Life is Strange Season 1
Pro Evolution Soccer 2019

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,041
نام
علی
تاریخ اضافه شدن بازی های جدید:

December 5
My Friend Pedro
Naruto to Boruto: Shinobi Striker

December 6
Demon’s Tilt
Wandersong

December 12
eFootball PES 2020
Overcooked! 2
Pathologic 2
Tom Clancy’s The Division

Leaving Soon
Ashen
Life is Strange: Before the Storm
Life is Strange Season 1
Pro Evolution Soccer 2019
درود
pes20 برای پیسی نمیاد؟ خوب دلیل اوردن گیم پس رو پیسی چیه وقتی بازیهای خوبو روش نمیارن!! :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر