فارسی سازی opl برای پلی استیشن 2

saeid0034

کاربر سایت
Sep 25, 2019
429
نام
سعید
من opl اصلی استفاده میکردم
مثلا ریمن ربیید . ۶ بار ریختم بار آخر اجرا کرد
بعضیا بازیا فقط رو یه ورژن کار میکرد
خیلی وقتا وسط بازی فریز میکرد
کلی دنگ فنگ دیگه
دیگه کلافه شدم کنسول سال ۹۶ اگر اشتباه نگنم فروختم

اتفاقا عکسشو گذاشتم تووفروم قبلا یکی از بچه گفت کاری نداره میشه درست کرد
که کنسول بجا پورت ps2 دیگه usb داشت و لینک ویدیو تست کردن دسته pc گذاشته بودم

پس ندیدی برو سرچ کن ببین دسته ps2 وصل کردن به psp و 3ds
میدونم میشه دسته ی ps2 رو وصل کرد به اینا من فکر کردم منظورت وصل کردن دسته های دیگه به ps2 هست
بعضی از بازی ها فریز شدنشون یکی بخاطر ناسازگاری با opl یا بعضی از قابلیتاشه (مثل igr و...) و بعضیام بخاطر سنگین بودنشونه هرچی نباشه درگاه usb پلی استیشن 2 از نوع usb 1 هست و سرعتش کمه به همین خاطر روی بعضی از بازی های سنگین کم میاره البته این آپدیت های opl db خیلی روی این قضیه مانور دادن و بهینه کردنش و واقعا خوب اجرا میشه
البته بازم بهترین راه برای اجرای بازی توی opl یکی از هارد داخلی یکی از طریق smb از این دو روش میشه تجربه تقریبا بدون مشکل داشت

• Like
Reactions: che-jaleb

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,714
روی 97 درصد بازیها خوب جواب میده opl db هرچی انداختم
اجرا شده .چون پچ hd loader داره..: مثلأ بازی مثل : Haunting Ground فقط رو hd loader اجرا میشد..محال بود رو opl اجرا بشه تو اول بازی گیر میکرد..ولی تو opl db به راحتی اجرا میشه..حتی میتونی خودت تمام بازیها رو آبدیت کنی داخل opl با کابل lan با نتوورک آدابتور .چند وقت استفاده میکنم واقعأ عالی.:x
.دوستان جاتون خالی همین امروز هوس Onimusha Dawn of Dreams کردم وقت داشته باشم میخام تا آخرش ببرم...:pepsi:

آخرین ویرایش:

saeid0034

کاربر سایت
Sep 25, 2019
429
نام
سعید
روی 97 درصد بازیها خوب جواب میده opl db هرچی انداختم
اجرا شده .چون پچ hd loader داره..: مثلأ بازی مثل : Haunting Ground فقط رو hd loader اجرا میشد..محال بود رو opl اجرا بشه تو اول بازی گیر میکرد..ولی تو opl db به راحتی اجرا میشه..حتی میتونی خودت تمام بازیها رو آبدیت کنی داخل opl با کابل lan با نتوورک آدابتور .چند وقت استفاده میکنم واقعأ عالی.:x
.دوستان جاتون خالی همین امروز هوس Onimusha Dawn of Dreams کردم وقت داشته باشم میخام تا آخرش ببرم...:pepsi:
نمی دونم چرا انقد بازی روی این ps2 میچسبه
من هروقت از بازی با کامپیوتر خسته میشم میرم سراغ ps2 تاحالا چند بار god of war و شاهزاده ایرانی و RE4 رو روش تموم کردم و واقعا چسبید با اینکه این همه سال ازش گذشته هنوز جذابیت داره و جالبه
بازی های الان شده فقط گرافیک و بعده یه مدت خسته کننده میشن چون فقط گرافیک بالا دارن و تنوع بالا تو اسلحه ها و اینجور چیزا ولی مهم ترین چیرو ندارن داستان چیزی که بیشتر بازی های PS2 دارن

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,714
نمی دونم چرا انقد بازی روی این ps2 میچسبه
من هروقت از بازی با کامپیوتر خسته میشم میرم سراغ ps2 تاحالا چند بار god of war و شاهزاده ایرانی و RE4 رو روش تموم کردم و واقعا چسبید با اینکه این همه سال ازش گذشته هنوز جذابیت داره و جالبه
بازی های الان شده فقط گرافیک و بعده یه مدت خسته کننده میشن چون فقط گرافیک بالا دارن و تنوع بالا تو اسلحه ها و اینجور چیزا ولی مهم ترین چیرو ندارن داستان چیزی که بیشتر بازی های PS2 دارن

باور کن هر وقت دلم میگیره یه سر میزنم به ps2 هیچ کنسولی این همه جذابیت برام نداشته..بعد از ps1.. دلم برای Shadow of Rome ps2 یه ذره شده ولی حیف وقت بازی کردن ندارم زیاد..
فقط در حد زیارت بازی..:Cheesygrin:

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,714
اون موقع دقیق یادم نیست یه برنامه بود شبیهfake anime xbox 360 jtag بود.میتونستی به انتخاب خودت برای ps2 منو load قرار بدی..یعنی وقتی ps2 روشن میکردی به جای آرم ps2 فیلم دلخواه خودت پخش میکرد میرفت تو load البته باید تو تنضیمات config فریی مک بوت چند تا فایل قرار میدادی فیلم به صورت اتومات پخش میکرد ..

• Like

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
باور کن هر وقت دلم میگیره یه سر میزنم به ps2 هیچ کنسولی این همه جذابیت برام نداشته..بعد از ps1.. دلم برای Shadow of Rome ps2 یه ذره شده ولی حیف وقت بازی کردن ندارم زیاد..
فقط در حد زیارت بازی..:Cheesygrin:

تو که هر روز داری تو پی تی میفروشی فرداش میخری :Mrgreen:

• Like
Reactions: silent ops

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
ممنونم. خاطرات مارو زنده کردی.
سال ها با PS2 سرگرم بودم و مدت ها بازی ها رو از روی USB اجرا می کردم. حضور ذهن ندارم چه برنامه ای بود، ولی بیشتر بازی ها رو اجرا می کرد.
کنسول PS1 برای اکثر ما خاطره انگیزه، اما اوج داستان با PS2 بود.
یادمه برای اینکه بتونم GH5 رو بازی کنم کُلی تلاش کردم :-j چون فقط می شد با گیتار مخصوص بازی کرد! :D
حتی تاپیک آموزشش رو هم زده بودم! :D

ترفند تبدیل دسته بازی به گیتار در بازی Guitar Hero 5

این تاپیک دوباره گَرمَم کرد! مرسی که همچنان به عشقتون پایبند هستید! :D~o)

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226

اول فروشگاه pspro گذاشته بود ۳۷۰
که اومدم برم حضوری بخرم
چون تهران نیستم نشد برم قیمت فعلا کرده ۳۹۰ هزار

دوم این فروشگاه که لینک دادی
میشناسم
حتی بهت ۱۰۰ هزار تونم دادن نرو نخر
یکی از بی صاحب ترین جاهاست

• Like
Reactions: silent ops

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,714
اول فروشگاه pspro گذاشته بود ۳۷۰
که اومدم برم حضوری بخرم
چون تهران نیستم نشد برم قیمت فعلا کرده ۳۹۰ هزار

دوم این فروشگاه که لینک دادی
میشناسم
حتی بهت ۱۰۰ هزار تونم دادن نرو نخر
یکی از بی صاحب ترین جاهاست

پس اینطور اینو خبر نداشتم..چیزی ازش تا الان نگرفتم...
این یه آدرس تلگرام خرید فروش همه نوع کنسول ۳ تا ps1 کلاسیک داشت میگفت هر کدوم 350 تومن..پول نداشتم اون زمان نگرفتم ولی احتمالأ شاید داشته باشه.هنوز
@retroiran

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر