طرفداران ژانر JRPG

mostafaamiri

کاربر سایت
Feb 3, 2012
793
نام
مصطفی
دوستان كسي اينجا تجربه بازي oninaki رو داره؟ ( ارزش تجربه كردن داره؟) من از ظاهر بازي خيلي خوشم اومد، گرافيك و دوربين و سبك مبارزه..
ميخوام ببينم اگر خوبه بازيش كنم.( هوس كردم يه jrpg خوب بازي كنم و تو اين سبك هم فقط تجربه gravity rush 2 و persona 5 رو دارم كه هر دو عالي بودن)
تو بازي هايي كه دوستان صفحه قبل بهم معرفي كردن هم گرافيك و سبك ni no kuni ٢ رو از بقيه بيشتر دوس داشتم

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
دوستان كسي اينجا تجربه بازي oninaki رو داره؟ ( ارزش تجربه كردن داره؟) من از ظاهر بازي خيلي خوشم اومد، گرافيك و دوربين و سبك مبارزه..
ميخوام ببينم اگر خوبه بازيش كنم.( هوس كردم يه jrpg خوب بازي كنم و تو اين سبك هم فقط تجربه gravity rush 2 و persona 5 رو دارم كه هر دو عالي بودن)
تو بازي هايي كه دوستان صفحه قبل بهم معرفي كردن هم گرافيك و سبك ni no kuni ٢ رو از بقيه بيشتر دوس داشتم

بازی فکر کنم رو همه پلتفرم ها یه دموی یه ساعت، دو ساعته داشت... اون رو بازی کن ببین خوشت میاد یا نه
من خودم بدم نیومد ولی خب اصن تو الویت نیست

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,259
نام
محمد
Ninokuni 2 گرافیک و صداگذاری خوبی داره ولی در بقیه موارد یکی از ناامید کننده ترین JRPG های این نسله... زیاد راضی نبودم:/

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
ff x ریمستر و بگیر و بازی کن که از واجباته این سبک حساب میشه.

Fallen God

کاربر سایت
Jun 1, 2011
128
نام
Soshy
احساس پوچی میکنم. احساس میکنم که به احساسات پاکم تجاوز شده و تمام خاطرات خوبم از دو تا بازی قبلی توی ذهنم خراب شدن. کاش این بازی رو نمیساختن و با همون پایان معمولی انیمه تمومش میکردن. اصلاً نیازی نبود که این بازی رو بسازن و مثلاً با یه پایان متفاوت کل داستان رو قتل عام کنن.
فعلاً دارم سعی میکنم وجود این بازی رو از ذهنم پاک کنم شاید حالم بهتر شد.

یه دنیا دیگه مطلب هم پشت پوکر فیسه که نمیشه با کلمات توصیفش کرد:D اینا دیگه از شکستن دیوار چهارم گذشتن و یه جوری خرابش کردن که طرفدارها هم زیرش شهید شدن
===============================================
پ.ن: من برم یکم Zero Escape بازی کنم و به درد خودم بمیرم:D
البته پایانش اوپن بود میتونی طوری تحلیل کنی که انگار اون دیوار چهارم همش الکی بوده، از طرفیم بازی V3هه و نه دانگانرونپا 3، خیلی نذار این قضیه اذیتت کنه حالا.
ولی منم موافقم، از پایانش ناامید شدم. کرکترا تو V3 واقعا پرداخت خوبی داشتن مثل نسخه های قبل سطحی نبودن. همون تیکه اخر اگر نبود با اختلاف بهترین دانگانرونپا میشد واسم.

mostafaamiri

کاربر سایت
Feb 3, 2012
793
نام
مصطفی
Ninokuni 2 گرافیک و صداگذاری خوبی داره ولی در بقیه موارد یکی از ناامید کننده ترین JRPG های این نسله... زیاد راضی نبودم:/
من هنوز بازي نكردمش، اما ويديو هاشو تو يوتيوب ميديدم از مبارزات و گرافيكش خيلي خوشم اومد، منظورم اينه كه دوست دارم اكشن باشه، oninaki هم بخاطر گرافيك و نوع مبارزش نظرمو جلب كرده، براي همين پرسيدم كه اگر داستان خوب و .. داره بشينم بازيش كنم.
كلا الان خيلي هوس يه بازي نقش آفريني كارتوني كردم ( چون آخرين بازي كه رفتم legend of zelda botw با شبيه ساز)
كه اونم بينهايت لذت داشت و البته jrpg نبود

• Like
Reactions: AMIN-1399F

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
شهرسازیش هم خوب بود:D
من هنوز نرفتم ولی تو استیمم خریدم ۱ و ۲ ش رو رفتم اخرای انیمه شم
انقد افتضاحه تهش؟؟؟
کلا همه دارن بد ازش می گن مردد شدم فعلا هم درگیر KH ام
wellllllllllll :D به نظرم بهتره بازیش کنی، شاید تو به اندازه ای من احساس ناامیدی نکنی:D خود بازی هم ارزش بازی کردن داره پس سعی کن بدون توجه به نظرات این و اون بازیش کنی و خودت تصمیم بگیری که بد بوده یا نه. برای من که اصلاً قابل قبول نبود، شاید اگه این پایان روی مثلاً توی یه داستان کمدی مثل گینتاما میذاشتن حسابی میترکوند و برای من طرفدار که حسابی جدی گرفته بودم و بازی های قبلی انتظاراتم رو بالا برده بودن و با کلیا امید (و ناامیدی) بازی میکردم خیلی مسخره بود:D
البته پایانش اوپن بود میتونی طوری تحلیل کنی که انگار اون دیوار چهارم همش الکی بوده، از طرفیم بازی V3هه و نه دانگانرونپا 3، خیلی نذار این قضیه اذیتت کنه حالا.
ولی منم موافقم، از پایانش ناامید شدم. کرکترا تو V3 واقعا پرداخت خوبی داشتن مثل نسخه های قبل سطحی نبودن. همون تیکه اخر اگر نبود با اختلاف بهترین دانگانرونپا میشد واسم.
والا به نظر نمیومد اوپن باشه مخصوصاً توی اپیلوگ تایید هم شد. آره شخصیت ها از شماره اول بهتر بودن البته چند تاشون فقط دلقک بازی در میوردن ولی به مرور کمتر شد. مشکل اصلی من اینه که دقیقاً همون پایانی که موقع شروع دانگانرونپا 1 ازش میترسیدم به بدترین شکل ممکن توی V3 اجرا شد.

Fallen God

کاربر سایت
Jun 1, 2011
128
نام
Soshy
والا به نظر نمیومد اوپن باشه مخصوصاً توی اپیلوگ تایید هم شد. آره شخصیت ها از شماره اول بهتر بودن البته چند تاشون فقط دلقک بازی در میوردن ولی به مرور کمتر شد. مشکل اصلی من اینه که دقیقاً همون پایانی که موقع شروع دانگانرونپا 1 ازش میترسیدم به بدترین شکل ممکن توی V3 اجرا شد.

نه دیگه، دیالوگای آخرش کم و بیش یادمه؛ قشنگ میگن شاید اون قضیه کیس آخر همش دروغ بوده(کل تم بازیم رو دروغ میچرخه) و واقعا اینطور که به نظر میرسه نبوده.
اما با اینحال اینطورم برداشت کنیم خودش باز کلی پلات هول ایجاد میشه. نمیفهمم فاز نویسنده چی بوده ولی خب قضیه اوپنه، همون طور که گفتم خیلی نذار اذیتت کنه. دانگان وی ۳ به غایت جزو بازیای خوبه، به خصوص پلات و کرکتراش.

حالا برو زیرو اسکیپ یا AI بزن که اینو بشوره ببره :D شخصاً با زیرو اسکیپ حال نکردم، دراپ شد.
جای دانگانو نمیگیره ولی امیدوارم بیشتر لذت ببری.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
نه دیگه، دیالوگای آخرش کم و بیش یادمه؛ قشنگ میگن شاید اون قضیه کیس آخر همش دروغ بوده(کل تم بازیم رو دروغ میچرخه) و واقعا اینطور که به نظر میرسه نبوده.
اما با اینحال اینطورم برداشت کنیم خودش باز کلی پلات هول ایجاد میشه. نمیفهمم فاز نویسنده چی بوده ولی خب قضیه اوپنه، همون طور که گفتم خیلی نذار اذیتت کنه. دانگان وی ۳ به غایت جزو بازیای خوبه، به خصوص پلات و کرکتراش.

حالا برو زیرو اسکیپ یا AI بزن که اینو بشوره ببره :D شخصاً با زیرو اسکیپ حال نکردم، دراپ شد.

اینم جدا ایده خوبی میزنه با توجه به کل تم بازی که گفتی

آخخ گفتی AI... تخفیف بخوره بخریمش... خیلی خوب میزنه

Fallen God

کاربر سایت
Jun 1, 2011
128
نام
Soshy
اینم جدا ایده خوبی میزنه با توجه به کل تم بازی که گفتی

آخخ گفتی AI... تخفیف بخوره بخریمش... خیلی خوب میزنه
آره من که پول ندارم متاسفانه، گذاشتم ببینم ساکورا وارز که ماه دیگه میاد چه میکنه شاید اونو خریدم. ولی این AI برای کرکتر دیزاینرش (کوزاکی یوسکه) هم که شده باید خرید بازی کرد. :D دیزاینای فایرامبلم اویکنینگ و آندردداگشو خیلی دوست داشتم.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
آره من که پول ندارم متاسفانه، گذاشتم ببینم ساکورا وارز که ماه دیگه میاد چه میکنه شاید اونو خریدم. ولی این AI برای کرکتر دیزاینرش (کوزاکی یوسکه) هم که شده باید خرید بازی کرد. :D دیزاینای فایرامبلم اویکنینگ و آندردداگشو خیلی دوست داشتم.

آره کوزاکی شدید آرتیست خوفیه
منم با طرح های فایر امبلم اش کلی حال کردم
122856

خوب شد از بازی موبایل (PK GO) زد بیرون... طراحی کاراکتراش تو AI قشنگ آدم رو میگیره
یه بازی دیگه هم طراح اصلیش بود... نمیدونم چی بود
امیدوارم بمونه تو فاز همین بازی ها

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم

AI که هنوز براش آپدیت نیومده و مشکل داره. زیر هم یه پایان بد گرفتم حالا میخوام شاخه های دیگه اش رو برم. همین که کوتاهه، فلوچارت داره و لازم نیست هر سری از اول شروع کنم انگیزه کافی بهم میده که ادامه اش بدم. ولی واقعاً هیچکدوم دانگان نمیشن. جهنم و ضرر دانگان وی 4 هم بیاد من بازیش میکنم:D

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
فاینال 12 بازی کن حالشو ببر توهم دنبال چه بازیایی هستیا

Fallen God

کاربر سایت
Jun 1, 2011
128
نام
Soshy
آره کوزاکی شدید آرتیست خوفیه
منم با طرح های فایر امبلم اش کلی حال کردم
View attachment 122856

خوب شد از بازی موبایل (PK GO) زد بیرون... طراحی کاراکتراش تو AI قشنگ آدم رو میگیره
یه بازی دیگه هم طراح اصلیش بود... نمیدونم چی بود
امیدوارم بمونه تو فاز همین بازی ها
آره، البته بیشتر رو انیمه ها کار میکرد چند وقت، یکیش بوبوکی بورانکی بود.
اگر از معروفا بگذریم یکی ایشون، یکی آنین توفو و انامی کاتسومی + دیزاینر اصلی فالکوم که اسمشو نمیدونم جزو بهترینای جاپنن.
AI که هنوز براش آپدیت نیومده و مشکل داره. زیر هم یه پایان بد گرفتم حالا میخوام شاخه های دیگه اش رو برم. همین که کوتاهه، فلوچارت داره و لازم نیست هر سری از اول شروع کنم انگیزه کافی بهم میده که ادامه اش بدم. ولی واقعاً هیچکدوم دانگان نمیشن. جهنم و ضرر دانگان وی 4 هم بیاد من بازیش میکنم:D
حالا تا من بخرم کلی طول میکشه، فعلاً هم بدبختم گذشت اون دورانی که هرماه هر آشغالی میومد از استور جاپن میخریدم تا زودتر از بقیه تموم کرده باشم :D میتونی اون Zanki Zero هم بگیری کار بعدی خالق دانگانه، از داستانش خیلی تعریف میکنن با اینکه خود بازی مشکلات زیادی داره انگار.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر