معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
با سلام خدمت همه دوستان
هدفم از ایجاد این تابیک معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ و حتی امولاتورها و غیره نیز میباشد و از همه دوستان درخواست دارم هر چی در این مورد تجربه دارن به اشتراک بزارن چون حوزه فعالیت سوییچ نسبت به بقیه کنسولها کمتره و اشتراک این موارد به همه ما کمک میکنه.با تشکر

اولین مورد که من بهش برخوردم و خیلی هم کاربردی برام بوده برنامه nxmtp که بدون در اوردن مموری شما میتونید مثل گوشی موبایل بصورت MTP به کامپیوتر متصل بشید و حافظه های سوییچ حتی دخلی دسترسی دارید که بهتره فقط شما با همون حافظه مموری جانبی که دارید فایل بریزید و به دوتای بقیه کاری نداشته باشید که مشکلی برای دستگاتون پیش نیاد و در عکس مشخص کردم در زیر و این برنامه یه ایراد بد داره که فایلهای بزرگتر از 4 گیگ رو منتقل نمیکنه و وسط کار قطع میشه که اگه این ایراد رو نداشت مشکل دراوردن مموری سوییچ بکل رفع میشد ولی بازیها و غیره که زیر 4 گیگ حجم هستن رو راحت شما میتونید بریزید داخل مموری و نصب کنید و واقعا هم کاربردیه و شما یه فایل کم حجم برنامه میخواید بریزید و راحت با کابل میریزد و نمیخواد ftp کنید یا مموری در بیارید.

لینک دانلود nxmtp

switch

برای نصب هم فایل رو از حالت فشرده دربیارد و در همون فولدر switch بریزید و در ردیف برنامه های hb menu میاد.
نکته اگه برنامه اجرا شد و اومد بیرون ممکنه مال هک مورد استفاده شما باشه یا خود من روی یه سوییچ دیگه که فریمور 4 بود تست کردم همین مشکل داشت ولی اپدیتش کردم به 6.2.0 اجرا شد و اینکه اگه برنامه اجرا شد و pc شما نشناخت درایورهای برنامه TegraRcmGUI رو نصب کنید.

1.jpg

2.jpg

ویرایش
لینک پستهای اموزشی این تابیک

اموزش نصب امولاتور Retroarch
امولاتورهای مستقل Pnes و Psnes و Pgen و Melonds برای بازیهای نینتندو و سوپر نینتندو و سگا مگا درایو و نینتندو ds همراه با کاور بازیها بصورت اماده
استفاده از هر سه کاستوم فریمور رینکس و sxos و اتمسفر بصورت همزمان
اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium
برنامه Dev Menu و DBI برای حذف درخواست اپدیت بازیها
اضافه کردن شخصیت دختر(Linkle) برای بازی The Legend of Zelda Breath of the Wild
اموزش ست کردن 90dns برای جلوگیری از وصل شدن به سرورهای نینتندو
اموزش لینک اکانت کردن سوییچ برای اجرای بازیهایی نظیر Nes Online یا مدرن کمبت
امولاتور مستقل کنسول PSP
اموزش اورکلاک سوییچ تا فریمور 9
استفاده از دسته های کنسولهای xbox one و xbox360 و ps3 dualshock 3 بصورت سیمی
اموزش بکاب گرفتن کامل از ناند نینتندو سوییچ
برنامه تبدیل همه فرمتهای بازیهای سوییچ به یکدیگر از قبیل nsp و xci و nsz
اموزش نصب ماژول Overlay Menu برای مدیریت cheat در بازی
اموزش استریم کردن بین pc و نینتندو سوییچ با برنامه SkyNx
اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer
اموزش ریموت پلی بین PS4 هک شده و نینتندو سوییچ
برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX
نصب بازیهای سوییچ با استفاده از فلش یا هارد اکسترنال
اموزش استفاده از کاستوم فریمور مجانی هک شده SX OS
سیو افلاین برای بازی Asphalt 9

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
یه راه خوب و درست برای بکاپ nand چیه دوستان؟؟

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
سلام
از طریق پیلود Hekate Ctcaer باید بکاب بگیری و روی همون اسم کلیک کن تا اخرین ورژن دانلود کنی و اموزش کامل میزارم تا تهش بخون اول بعد اقدام کن و همون اول بگم بهتره از یه مموری جدا با فرمت xfat استفاده کنی و تا اخر اموزش بخونی میفهمی برای چی میگم.

اموزش بکاب گرفتن کامل از ناند نینتندو سوییچ

اول پیلود Hekate رو اینجکت کن با برنامه TegraRcmGUI و قبلش دستگاه رو خاموش کن و مطمئن شو حداقل 30 گیگ مموریت جا داره

بعد که پیلود زدی بالا اومد Hekate طبق عکس زیر اول برو تب Tools با تاچ کردن روش و بعد گزینه Backup eMMc رو انتخاب کن طبق عکس زیر
2backup.jpg

بعد باید از دو گزینه که برات مشخص کردم بکاب بگیری و ترتیبش مهم نیست ولی شماره یک بوت دستگاه هست که زودی بکاب میگیره ولی شماره 2 بین 40 دقیقه تا یکساعت بسته به سرعت مموریت طول میکشه و مطمئن هم شو پیغام موفقیت اموز بودن و رنگ سبز بهت بده در اخر کار.

1backup.jpg

بعد از بکاب گرفتن پوشه ای به اسم backup در مموری شما ایجاد شده که فایلهای بکاب در اون قرار گرفته که این فولدر رو بصورت کامل یه جای توی کامپیوتر یا هارد یا مموری دیگه اگه داری کپی کن

خوب برای ریستور کردن یا بازیابی موقعی که دستگاه به مشکل برخورد یا هر کار دیگه باید اول بری سراغ همون فولدر backup و طبق عکس زیر باید هر سه فایل رو انتقال بدی به فولدر restore و اگه فولدر restore نبود خودت بساز و دست به چیز دیگه ای نزن و حالا فولدر backup رو به همون صورت انتقال بده روت مموریت(منظور از روت همون اول که وارد مموری میشی)

4backup.jpg

در اینجا مموری به دستگاه وصل کن و پیلود Hekate رو باز اینجکت کن و برو باز تب Tools اینبار گزینه Restore eMMc رو انتخاب کن

3backup.jpg

بعد هر دو گزینه که مشخص کردم ریستور کن و گزینه اول سریع ریستور میشه ولی دومی طول میکشه و صبر کن تا پیغام موفقیت بده

5backup.jpg

نکات بکاب گرفتن:اگه همون اول برای بکاب گرفتن یه مموری جدا در نظر بگرید که فرمتش xfat باشه بکاب فایل 30 گیگی(همون قسمت دوم که بکاب گرفیید eMMc RAW GPP) رو بهتون یکدست و در یک فایل بهتون میده وگرنه اگه fat 32 باشه بکاب در چند پارت 4 گیگی بهتون میده که برای ریستور کردن باید قبلش با برنامه joiner بصورت یکپارچه کنید و با مموری xfat شده ریستور کنید(البته قدیم باید حتما اینکار میکردی برای ریستور و من دیگه تست نکردم تو ورژنهای جدید فایلهای چند پارت شده هم ریستور مستقیم میکنه یا نه ولی روش قدیم همین بود و بهتره برای بکاب و ریستور کردن از یه مموری xfat فرمت شده استفاده کنید دردسر پارت شدن فایلها رو نکشید)

حتما از یه مموری سالم و جنس خوب استفاده کنید برای بکاب گرفتن که یه موقع فایل بکاب خراب تحویلتون نده که اگه ریستور کردید اون فایل رو ممکنه دیگه دستگاهتون بالا نیاد و برنامه هایی هم هست برای چک کردن درستی فایل بکاب دیگه همون نکات رو گفتم رعایت کنید نیازی نیست.موفق باشید.

آخرین ویرایش:

saw8

کاربر سایت
Jul 30, 2011
175
نام
سعید
خواهش خیلی زود داره اپدیت میده و هر چند روز یه بار چکش کنید قابلیت های بیشتر میاد و قابلیت بی سیم هم رو شاخشه خصوصا برای xbox one و ps4 و باید صبر کرد
سلام
علی اقا ورژن 4 اومد مثل اینکه فقط از دسته ایکس باکس 360 بطور بی سیم ساپورت میکنه یه نگاه میندازی....با تشکر

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
سلام
علی اقا ورژن 4 اومد مثل اینکه فقط از دسته ایکس باکس 360 بطور بی سیم ساپورت میکنه یه نگاه میندازی....با تشکر
سلام داداش.زده با استفاده از گیرنده وایرلس که به pc میزدی قابل استفادس که هنوز هم مشکلاتی داره و منم ندارم این وسیله رو.
ui0_469155581.g_400-w_g.jpg

• Like
Reactions: saw8 and abo3bsa20

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
با سلام یه شبیه ساز برای سوییچ معرفی کنید که بشه باش بازی های nds رو اجرا کرد
شبیه ساز nintendo ds
برای نصب هم با پوشه بریز تو مموری پوشه switch و بصورت فول رم هم اجرا کن(گرفتن دکمه R و اجرای یه بازی به دلخواه) و تو تنظیمات امولاتور هم اورکلاک cpu فعال کن بزار اخرین درجه

Melonds

قبلا این امولاتور با چندتا بازی معرفی کردم تو همین تابیک که بازی هم داخلش گذاشته بودم و نسخه بالا بدون بایوس و غیره هست نتونستی تنظیم کنی نسخه کامل زیر رو دان کن مال خودمه ولی بدون بازی
Melonds

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: abo3bsa20

R.M.G.S

کاربر سایت
Sep 7, 2015
106
شبیه ساز nintendo ds
برای نصب هم با پوشه بریز تو مموری پوشه switch و بصورت فول رم هم اجرا کن(گرفتن دکمه R و اجرای یه بازی به دلخواه) و تو تنظیمات امولاتور هم اورکلاک cpu فعال کن بزار اخرین درجه

Melonds

قبلا این امولاتور با چندتا بازی معرفی کردم تو همین تابیک که بازی هم داخلش گذاشته بودم و نسخه بالا بدون بایوس و غیره هست نتونستی تنظیم کنی نسخه کامل زیر رو دان کن مال خودمه ولی بدون بازی
Melonds
ممنون و یه چیزی دیگه این شبیه سازه کیفیت بازیا رو نسبت به دی اس بهتره میکنه یا همونجوریه؟
من بیشتر برای چهار پنج تا بازی اکشن اول شخص نینتندو دی اس میخواستم

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
ممنون و یه چیزی دیگه این شبیه سازه کیفیت بازیا رو نسبت به دی اس بهتره میکنه یا همونجوریه؟
من بیشتر برای چهار پنج تا بازی اکشن اول شخص نینتندو دی اس میخواستم
گزینه هایی داره برای بهتر کردن ولی چندان تعریفی هم نداره و لگ هم دارن بعضی بازیها و کلا کنسولهایی دوتا صحفه نمایش دارن شبیه سازهای خوبی ازشون در نمیاد مگر بهترین حالتش روی ورژن pc باشه

• Like
Reactions: avands

R.M.G.S

کاربر سایت
Sep 7, 2015
106
گزینه هایی داره برای بهتر کردن ولی چندان تعریفی هم نداره و لگ هم دارن بعضی بازیها و کلا کنسولهایی دوتا صحفه نمایش دارن شبیه سازهای خوبی ازشون در نمیاد مگر بهترین حالتش روی ورژن pc باشه
امتحان کردم اصلا جالب نبود بازم ممنون

shahinsafa

کاربر سایت
Jul 28, 2019
22
سلام دوستان کسی در مورد اتصال دسته ایکس باکس وپلی استیشن به سوویچ دارند لطفا توضیح دهند و راهنمایی کنند یه ویدیو تو یوتیوب دیدم که اینکارو میکرد آیا کسی تجربه ای داره

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
سلام دوستان کسی در مورد اتصال دسته ایکس باکس وپلی استیشن به سوویچ دارند لطفا توضیح دهند و راهنمایی کنند یه ویدیو تو یوتیوب دیدم که اینکارو میکرد آیا کسی تجربه ای داره

این پست بخون و بزودی دسته ps4 اونم بصورت بلوتوثی ساپورت میشه طی هفته پیش رو و در حال حاضر همون دسته هایی که گفتم ساپورت میشه بصورت سیمی

• Like
Reactions: Dant3

shahinsafa

کاربر سایت
Jul 28, 2019
22
این پست بخون و بزودی دسته ps4 اونم بصورت بلوتوثی ساپورت میشه طی هفته پیش رو و در حال حاضر همون دسته هایی که گفتم ساپورت میشه بصورت سیمی

علی عزیز من یک برنامه دیگر دیدم به نام سیس کان که خیلی راحتتر و آسانتر از ماژول شماست

sys-can

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
علی عزیز من یک برنامه دیگر دیدم به نام سیس کان که خیلی راحتتر و آسانتر از ماژول شماست

sys-can
:|داداش اونم دقیقا همینه و یه بار پست رو میخوندی حداقل و روی لینک دانلود برنامه میزدی و چند روزه اومده:-??

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
علی جان واقعا دمت گرم نعمتی واسه انجمن سوئیچ

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

من وقتی کنسول فامیل هکی مون رو دادن دستم درست کنم فهمیدم علی چه نعمتیه واسه این بخش انجمن :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر