Multi Platform Call of Duty Modern Warfare

سازنده
Infinity Ward
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

ⓘceғℓoฬer

کاربر سایت
Dec 10, 2011
1,187
نام
Mahdi D.K
داداش ناشکری نکنیم دیگه بازی واقعا مپهاش خوبن حالا کمه اونم مشکلی نیست چون رایگان مپ پک ها رو میدن دیگه بعدا (پول سیزن پس نمیدیم عوضش صبر میکنیم:-bd)
نیازمند یه هم تیمی با مرام برا ground war یا gunfight
تلگرام پیام بده هرکس بود
metidk@

آخرین ویرایش:

irandvd

کاربر سایت
Nov 7, 2007
122
آقا من این بازیو با تلویزیون ال ای دی 46 اینچی سری 7 سامسونگ (C7000) که بازی میکنم، بازی کند میشه انگار و اصلاً بهم حال نمیده
سرعت عکس العمل هام پایین میاد با اینکه تلویزیونش 60 هرتز هست
ولی همین بازیو با مانیتور ال سی دی 22 اینچ LG که بازی میکنم خیلی سرعت بالاتر میره و لذت میبرم از بازیش
روشی هست بشه این مشکل رو حل کرد؟
تنظیمات تلویزیون رو هم دستکاری کردم روی حالت روان گذاشتم بازم تغییر محسوسی ایجاد نشد

آخرین ویرایش:

VEGETAR

کاربر سایت
Apr 13, 2017
61
آقا من این بازیو با تلویزیون ال ای دی 46 اینچی سری 7 سامسونگ (C7000) که بازی میکنم، بازی کند میشه انگار و اصلاً بهم حال نمیده
ولی همین بازیو با مانیتور ال سی دی 22 اینچ سامسونگ که بازی میکنم خیلی سرعت بالاتر میره و لذت میبرم از بازیش
تنظیمات تلویزیون رو هم دستکاری کردم روی حالت روان گذاشتم بازم تغییر محسوسی ایجاد نشد
ربطی به 60 هرتز نداره اینپوت لگ تلوزیونت بالاست اگر تو تنظیماتش گزینه گیم مود داره حتما بزار رو اون باشه تا یه مقدار پایین بیاد وگرنه با همون مانیتور بازی کن

آخرین ویرایش:

irandvd

کاربر سایت
Nov 7, 2007
122
ربطی به 60 هرتز نداره اینپوت لگ تلوزیونت بالاست اگر تو تنظیماتش گزینه گیم مود داره حتما بزار رو اون باشه تا یه مقدار پایین بیاد وگرنه با همون مانیتور بازی کن
نه متاسفانه حالت بازی نداره
پس با این حساب باید قید این TV رو بزنم :(
مانیتور قیمت مناسب مخصوص گیمینگ چی بگیرم خوبه؟ 22 اینچ کوچیکه برام

• Like
Reactions: VEGETAR

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
ولی همین بازیو با مانیتور ال سی دی 22 اینچ LG که بازی میکنم خیلی سرعت بالاتر میره و لذت میبرم از بازیش

تنظیمات Aim و باید عوض کنی، سرعتشو بیشتر کن

طول میکشه عادت کنی بهش

VEGETAR

کاربر سایت
Apr 13, 2017
61
نه متاسفانه حالت بازی نداره
پس با این حساب باید قید این TV رو بزنم :(
مانیتور قیمت مناسب مخصوص گیمینگ چی بگیرم خوبه؟ 22 اینچ کوچیکه برام

عجیبه که گیم مود نداره فعلا همین کاری که دوستمون گفت رو انجام بده امیدوارم درست بشه اگر مشکلت حل نشد سایز دقیق و بودجه خریدتو بگو تا بهت بهترین مدل ها رو بگم

• Like
Reactions: ps34 and irandvd

irandvd

کاربر سایت
Nov 7, 2007
122
تنظیمات Aim و باید عوض کنی، سرعتشو بیشتر کن

طول میکشه عادت کنی بهش
اونا رو بالاتر بردم تاثیرش خیلی ناچیز بود
خیلی تو عکس العمل ها کند عمل میکنه، به طوریکه اکثرا منی که اول طرفمو شناسایی میکنم و شلیک میکنم نمیتونم کیل بگیرم و اون منو میکشه!
واقعا مانیتور و تلویزیون گیمینگ خیلی تاثیر داره تو لذت بردن از بازی ها، خصوصا بازی های شوتر با سرعت بالا

irandvd

کاربر سایت
Nov 7, 2007
122
عجیبه که گیم مود نداره فعلا همین کاری که دوستمون گفت رو انجام بده امیدوارم درست بشه اگر مشکلت حل نشد سایز دقیق و بودجه خریدتو بگو تا بهت بهترین مدل ها رو بگم
والا ۲۵ اینچ به بالا باشه خیلی بهتره
بودجه هم در حد ۶-۵ تومن

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
گیم مد حتما داره باید درست بگردی توی تنظیمات

amf

کاربر سایت
Mar 8, 2017
232
عزیزان خیلی مهمه لطفا هر کی میدونه کمک کنه......تو pc اینکه اکانت بتل نت روی کدوم کشور باشه تو پینگ بازی تاثیر داره ...من شنیدم که تاثیر داره ....مثلا روسیه با ایران فرق داره...بدبختی اینکه نمیشه کشور اکانت بتل نت رو تغییر داد تا تست کرد باید حتما اکانت جدید ساخت

• Like
Reactions: SleepyTurtel

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک
عزیزان خیلی مهمه لطفا هر کی میدونه کمک کنه......تو pc اینکه اکانت بتل نت روی کدوم کشور باشه تو پینگ بازی تاثیر داره ...من شنیدم که تاثیر داره ....مثلا روسیه با ایران فرق داره...بدبختی اینکه نمیشه کشور اکانت بتل نت رو تغییر داد تا تست کرد باید حتما اکانت جدید ساخت
سلام
من اکانتم ریجنش روسیه است اما قبل از ران کردن بازی اجازه انتخاب ریجن میده،منم همیشه اروپا رو انتخاب میکنم پینگمم خوبه توش

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک
شاید بخاطر پینگ هم باشه
اما مانیتور برای بازی های شوتر آنلاین پیشنهاد میشه چون اینپوت لگ پایینی داره
من رو تلویزیون اینپوت لگ ۵ میلی ثانیه هم باشه نمیتونم درست بازی کنم

• Like
Reactions: irandvd

amf

کاربر سایت
Mar 8, 2017
232
سلام
من اکانتم ریجنش روسیه است اما قبل از ران کردن بازی اجازه انتخاب ریجن میده،منم همیشه اروپا رو انتخاب میکنم پینگمم خوبه توش

پس اینجور که شما میگی تو بازی میشه هر دفعه هر ریجنی خواستی انتخاب کنی و مشکلی بوجود نمیاد .........پینگت چنده و راحت بازی میکنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر