WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
فک کنم تو شبیه ساز چیتر خیلی بیشتره.چون بعضی وقتا با موبایلیا هم تیمی میشی میگن تو با کامپیوتر میای چیتر زیاد میشه و میرن بیرون از تیم :|:-?
یه دست رفتم تو بازی، تو صفحه ی شمارش معکوس تا پرواز با هواپیما بودم. دنبال یکی از گیمرا دوئیدم (لباس تنش نبود:D) یهو دیدم 20 متر پرید هوا. خشکم زد.

رفتم توی بازی بعد 3 دقیقه دیدم 4 تا هواپیما از کنار هم رد شدن. یارو تو سه دقیقه تونسته بود 4 تا Flare پیدا کنه :)) یعنی یه بلبشوئی از چیترها و هکرهاست که بیا و ببین.

سریع شبیه ساز رو پاک کردم

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
یه دست رفتم تو بازی، تو صفحه ی شمارش معکوس تا پرواز با هواپیما بودم. دنبال یکی از گیمرا دوئیدم (لباس تنش نبود:D) یهو دیدم 20 متر پرید هوا. خشکم زد.
رفتم توی بازی بعد 3 دقیقه دیدم 4 تا هواپیما از کنار هم رد شدن. یارو تو سه دقیقه تونسته بود 4 تا Flare پیدا کنه :)) یعنی یه بلبشوئی از چیترها و هکرهاست که بیا و ببین.
سریع شبیه ساز رو پاک کردم
کلا یه مدتیه این چیت ها پیدا شده ، قبلش کلا هک نداشت.
فکر نمیکنم انقد شدید باشه ، فقط باید لفت بدید و یکی دیگه لانچ کنین ، چاره ای نیست ، تو بازی های رایگان معمولا به این مشکلها برخواهید خورد.بستگی به شانستون داره.

• Like
Reactions: WTF?

fani67

کاربر سایت
Apr 18, 2015
578
سلام دوستان امروز یک اپدیت برای بازی اومد حدود 200 مگ بود اپدیت کردم بعد که رفتم تو بازی کیبورد کلا کار نمی کنه همش با موس هرچی دکمه ctrl رو میزنم که سوویچ کنه روی کیبورد نمیشه
ممنون میشم کمک کنید

Dmahdiar

عضو جدید
Jan 1, 2020
1
سلام خسته نباشید در مورد تنظیمات کیبورد
میخوام که دوربین رو روی راست کلید تنظیم کنم ولی هرکاری میکنم نمیشه (خونه جدید میسازم توی برنامه ولی هر کاری میکنم نمیشه راست کلید رو آورد)

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
کسی اطلاع داره مشکل link کردن ب گوگل روی گوشی چطور حل میشه؟ من روی اکانت گوگلم میزنم ی صفحه سفید میاد مدام در حال لوده و هیچ اتفاقی نمیوفته

fani67

کاربر سایت
Apr 18, 2015
578
دوستان من یک مشکلی با پابجی پیدا کردم اونم اینکه امروز اومدم برم تو بازی ارور داد عکس اول بعد که اوکی می زنم یک پیغامی میده که عکس دوم و بعد باز اونو اوکی میزنم یک پیغام دیگه میده که سوم و دیگه هیچی همش پیغام سوم تکرار میشه... جالب که با فیلترشکن میره ولی با dns نمیره ممنون میشم کمک کنید

Attachments

• 1.png
    1.png
    512.9 KB · مشاهده: 10
  • 2.png
    2.png
    500.2 KB · مشاهده: 10
  • 3.png
    3.png
    304.4 KB · مشاهده: 11

karim-74

کاربر سایت
Feb 22, 2019
15
سلام
بازیم روی حساب توییترم وصل بوده حال نمیدونم چرا حساب توییترم به حالت تعلیق در اومده و نمیشه بازیمو بیارم راهی هست که حساب توییترم از حالت تعلیق در بیارم یا راهی باشه به بازیم برگردم

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
دوستان من یک مشکلی با پابجی پیدا کردم اونم اینکه امروز اومدم برم تو بازی ارور داد عکس اول بعد که اوکی می زنم یک پیغامی میده که عکس دوم و بعد باز اونو اوکی میزنم یک پیغام دیگه میده که سوم و دیگه هیچی همش پیغام سوم تکرار میشه... جالب که با فیلترشکن میره ولی با dns نمیره ممنون میشم کمک کنید
چیزی که مشخصه ، هیچی جای قندشکن ِخوب رو نمیگیره ، DNS ها گاهی اوقات موقتاً یا دائمی کارایی شون رو از دست میدن که شاید به ISP اینترنت هم بستگی داشته باشه البته. من چندتا DNS دیگه میذارم این پایین ولی تضمینی نداره.
-
DNS جدید
اگر تو موبایل هم مشکل دارید میتونید این دی ان اس هارو امتحان کنید​

US - LEVEL 3 - ARU AdGuardUS - Sprintlink DE - DNS WATCH
209.244.0.4176.103.130.130204.97.212.1084.200.70.40
209.244.0.3176.103.130.131199.2.252.1084.200.69.80

maj_asatid

کاربر سایت
Jun 13, 2019
4
سلام
بازیم روی حساب توییترم وصل بوده حال نمیدونم چرا حساب توییترم به حالت تعلیق در اومده و نمیشه بازیمو بیارم راهی هست که حساب توییترم از حالت تعلیق در بیارم یا راهی باشه به بازیم برگردم
منم همین مشکلو دارم با توییتر وارد نمیشه رو این صفحه گیر میکنه

Attachments

• Screenshot (22).png
    Screenshot (22).png
    76.1 KB · مشاهده: 6

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
منم همین مشکلو دارم با توییتر وارد نمیشه رو این صفحه گیر میکنه
من نمیتونم تشخیص بدم از تصویر ، ولی اگه اپ توییتر نصب کردید پاک کنید. با نسخه وب توییتر تو خود بازی لاگین کنید.

• Like
Reactions: maj_asatid

ALI144

عضو جدید
Feb 27, 2020
1
سلام
من مشکل installing turbo AOW engine دارم تا ۵۰٪ میره و برمیگرده به یک درصد اون فیلمی که تو you tube هست هم نگاه کردم که با استفاده از انتی ویروسه ولی هیچ کمکی نکرد ممنون میشم کمکم کنید

781112mitra

عضو جدید
Mar 1, 2020
1
نام
mitra
سلام.چه با فیلترشکن چه بی فیلتر شکن می میخوام دانلود کنم حدود یه ساعته رو initialzing مونده. اگه میشه راهنماییم کنین..
حدود دو هفته قبل بی هیچ مشکلی نصب کردم . چون ارور میداد و خود به خود سیستمم رو ری استارت میکرد حذفش کردم.الان میخام نصب کنم گیر کرده.

Amirmw1967

عضو جدید
Mar 1, 2020
1
سلام.من فایل های بازی رو دارم و نمیخوام دوباره دان کنم.میخواستم ببینم فایل دیتا رو باید تو چه پوشه ای بریزم (میخوام از گوشی بریزم تو شبیه ساز بدون اینکه از خود شبیه ساز دانلود کنم )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر