لوازم جانبی PS4

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
یک مبدل cronusMAX Plus خریدم و تا الان کمی باهاش ور رفتم دوستان سوال داشتند بفرمایید پاسخ بدم مخصوصا در مورد قطع شدن بعد ده دقیقه دسته راه حلشو گشتم تو نت های انگلیسی پیدا کردم.

از چه نظر؟

فیک نداره این دسته ها ولی اولا سیم دار هستش و دوما واقعا هیچی خود دسته PS4 نمیشه اگر بگردی اصلشو پیدا بکنی یا تو همین بازار بازی سنتر گذاشتن دسته های تو خود PS4 رو میفروشن بخری خیلی بهتر از این متفرقه ها هستش.

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
با سلام

تو نت انگار همه فروشنده ها سر 520 به توافق رسیدن اما سوال اصلی اینجاست که دسته های ps4 که 520 هست اصلن؟ با توجه به قیمت 50 دلاری دسته ها بعید به نظر میرسه!

اما دسته های عادی یا همون jet black هم هستن که 700 تا یه تومنن ولی با توجه به تجربه من در مورد 360 برخی فروشنده های ... هستن که قیمت بالاتر میدن ولی کماکان همون فیک رو میفروشن!

حالا سوال من اینه که تفاوت کنترلر فیک با اصل (از نظر کارایی) چقدر هست؟! اگه خیلی قابل توجه هست که برم دنبال اصلش ولی اگه نیست همون فیک رو بگیرم!

در مورد کنترلر 360 وقتی بحث آنالوگها میشه فیکها خیلی با اصلها فاصله دارن و اصلا نمیتونم با فیک کنار بیام!

آیا در مورد ps4 حساسیت آنالوگهای کنترلرهای فیک مناسبه؟

با تشکر

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
هدست rapoo vh530 ارزش خرید داره ؟ کسی تا حالا از این برند استفاده کرده ؟ با توجه به اینکه از سیستم ۷.۱ پشتیبانی می کنه و قیمت مناسبی هم داره نظرمو جلب کرده کسی تجربه استفاده از این برند رو اینجا داره ؟

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
دوستان من دسته razer raiju رو چند ماه پیش خریدم گفتم تجربه استفاده براتون بگم
خیلی خوبه ولی فقط برای بازی های شوتر و ریسینگ
برای مثلا فوتبال و rpg و آین حرفا اذیت میکنه برای اینکه خیلی بزرگه و r1 و l1 یکم دور از دسترس قرار میگیره

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
سلام دوستان به نظرتون بهترین گیم پد حرفه ای برای PS4 کدومه و چرا ؟ ممنون میشم تجربه ای اگر دارید بگید.

nasi1962

کاربر سایت
Apr 13, 2010
20
نام
ناصر
سلام
دوستان کسی اینجا تجربه استفاده از زیم 4 یا Xim Apex رو داره؟؟؟
تفاوتش با PC برای منی که مدتهاست PC Gamer هستم چقدره و ارزشه خرید داره؟؟؟

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
سلام دوستان به نظرتون بهترین گیم پد حرفه ای برای PS4 کدومه و چرا ؟ ممنون میشم تجربه ای اگر دارید بگید.
Dualshock 4
کسی که از اول با دسته فابریک کنسول پلی داده باشه و به اصطلاح کامل زیر دستش باشه،همرو حریفه

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
سلام
دسته م جدیدا یکم مشکل پیدا مثل ضعیف شدن باتری و قطع و وصلی صدایی که از دسته گرفته میشه و بعضی مواقع تو بازیهای خاص ویبرش کار نمیکنه و تاخیرش بالای 2 ثانیه رفته مثلا تو بازیها هر دکمه ای رو بزنم با تاخیر عمل میکنه یا بعضی مواقع اصلا عمل نمیکنه،این دسته رو 4 ساله دارم تا حالا از دستتم نیوفتاده که صدمه ببینه
بنظرتون قابل تعمیر هست که حداقل تا آخر نسل بکشه؟

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
هدست گلد سونی قیمتش شده 870 دوستانی که دارن این هدستو ب نظرتون ارزش خریدداره با این قیمت؟
والا من چند ساله دارم تا حالا مشکلی براش پیش نیامده
اگه فقط برا بازی میخوای هدست خیلی خوبی هست از نظر صدا خیالت راحت
اون زمان 500 خریدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر