خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

PooyaGH

کاربر سایت
Oct 19, 2011
349
آقا چند روز پیش رفتم بازار تلویزیون b7 lg قیمتش خیلی خوب شده ولی از پنلش میترسم
درسته که عمر پنلش کمتر از led هاس؟
بعد این مشکل burn in در چه حد باید نگران بود راجع بهش؟
یعنی مثلا در حد سه چهار ساعت فیفا بازی کنم ممکنه اتفاق بیوفته ؟
زیر نویس فیلم ها چی؟ ممکنه باعث burn in بشن؟ آخه تو سایت ریتینگ یکی اینو نوشته بود
بعد تفاوت b7 و b8 تو چیه؟
آخه میخوام برای نسل بعد هم استفاده کنم
ممنون میشم راهنمایی کنید

اگه ي سري نكات ساده رو رعايت كني هيچ مشكلي نداره

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Love
Reactions: HIGH VOLTAGE

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
دوستان تلوزیون سامسونگ 55mu7975 چطوره ؟
یه سوال دیگه اینکه tv های برند tcl چطور هستن 55 اینچ 4k منظورمه.

آخرین ویرایش:

.::MATIN::.

کاربر سایت
Oct 26, 2015
83
نام
متین
یک ویژگی که اولد های lg از سال 2018 وارد tv هاش کرده و خیلی به درد گیمرها هم میخوره Logo Luminance هستش.لوگوهایی که به صورت ثابت روی صفحه هستش با استفاده از گزینه هایی که در قسمت گزینه های پنل هستش میشه تا حدودی جلوگیری کرد از بورن این شدن.
کار کردش هم به این صورت هستش که لوگوهایی که روی صفحه نمایش هسشتو نورش کم میکنه تا به پیکسل ها اسیب نرسه.متاسفانه c8 بدون گارانتی هم نزدیکای 22 هستش واصلا ارزش خرید نداره نسبت به c7 و b7و اوضاع مملکت خودمون!!!!
أین قابلیت رو b8 هم داره؟
بنظرت این قابلیت رو با اپدیت به b7 هم اضافه میکنه؟
...................................
دوستان نظرتون در مورد مدل q70r سامسونگ چیه؟ جز مدلای 2019 سامسونگه و نمرات خوبی هم تو سایت ratings گرفته

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,400
درباره گلدیران احتمالا قبلا هم کسایی گفتن ولی منم باید تجربم رو بگم

این شرکت حدود یکسالی است بعلت تحریم ها بشدت بدبخت شده و بیشتر کارمند هاش رو اخراج کرده.
ما اولد C7 داشتیم که یه قسمت صفحش بخاطر وارد اومدن فشار رنگش خراب شد(خیلی حساسه صفحش اگه ال ای دی بود چیزیش نمیشد)
شرکت گارانتیش که تماس گرفتیم اگه بخوام در یک عبارت خلاصه کنم با مجمع دیوانگان روبرو شدیم؛
در حالی که کاملا واضح بود مشکل از پنل تصویری هست به علت گرون بودنش تیم به اصطلاح مهندسی شون اصرار داشتن که نه بورد t-con اش خراب شده و براتون تعمیر میکنیم میفرستیم؛ وقتی اومد و تعویض کردن و باز درست نشد باز مسئولش گفت خب حالا پنج شش باری پیکسل ریفرش کنید درست میشه :) (کاری که برای پنل ضرر داره) خلاصه اینداستان ادامه دارد و اینا هنوز پنل رو تعویض نکردن بعلت ناموجود بودن و...، پند اخلاقی مساله اینکه در ایران بعلت نبود گارانتی و پشتیبانی خرید اولد توصیه نمیشه و حتی الامکان سمت شرکت های گارانتی نرید.

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,191
درباره گلدیران احتمالا قبلا هم کسایی گفتن ولی منم باید تجربم رو بگم

این شرکت حدود یکسالی است بعلت تحریم ها بشدت بدبخت شده و بیشتر کارمند هاش رو اخراج کرده.
ما اولد C7 داشتیم که یه قسمت صفحش بخاطر وارد اومدن فشار رنگش خراب شد(خیلی حساسه صفحش اگه ال ای دی بود چیزیش نمیشد)
شرکت گارانتیش که تماس گرفتیم اگه بخوام در یک عبارت خلاصه کنم با مجمع دیوانگان روبرو شدیم؛
در حالی که کاملا واضح بود مشکل از پنل تصویری هست به علت گرون بودنش تیم به اصطلاح مهندسی شون اصرار داشتن که نه بورد t-con اش خراب شده و براتون تعمیر میکنیم میفرستیم؛ وقتی اومد و تعویض کردن و باز درست نشد باز مسئولش گفت خب حالا پنج شش باری پیکسل ریفرش کنید درست میشه :) (کاری که برای پنل ضرر داره) خلاصه اینداستان ادامه دارد و اینا هنوز پنل رو تعویض نکردن بعلت ناموجود بودن و...، پند اخلاقی مساله اینکه در ایران بعلت نبود گارانتی و پشتیبانی خرید اولد توصیه نمیشه و حتی الامکان سمت شرکت های گارانتی نرید.
سوال اینجاست اولد نخریم چی جایگزینش هست!!؟؟ال ای دی های های اند که که یا اینجا موجود نیست یا اگرم هستش قیمتش بالا تر از اولد ها هستش!!!!خریدشون به صرفه نیست.
البته من منظورم بدون گارانتی هستش

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,400
سوال اینجاست اولد نخریم چی جایگزینش هست!!؟؟ال ای دی های های اند که که یا اینجا موجود نیست یا اگرم هستش قیمتش بالا تر از اولد ها هستش!!!!خریدشون به صرفه نیست.

درباره قیمت ها اطلاعی ندارم
فقط یه مدل دیدم تو دیجیکالا زده هفده و نیم؛ سونی اکس ۹۰۰۰f بود.
ولی اولد فقط تو اروپا و امریکا که پشتیبانی و گارانتی واقعی هست خریدش معقوله نه اینجا.

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
998
نام
Ali
اقا محسن تو این سالهایی که هستیم کلا خریدارهای (حرفه ای ) تلوزیون تو همه جای دنیا تردید دارن که چه پنلی بخرن ، کافیه به رددیت سر بزنید تا کلافگی خریدار ها رو ببینید
حقیقت امر اینه که ما الان تو دوره گذار تلوزیون ها از تکنولوژی های قدیم به جدید هستیم
Led های فعلی هیچ وقت نمیتونن مشکل کنتراست و بلومینگ و هالو افکت رو بصورت کامل حل کنند حتی مدل های پرچمدار سونی و سامسونگ
Oled هم بخاطر ذاتش مناسب گیمینگ و تماشای شبکه هایی که ارم تلوزیونی دارند نیست ( هرچقدر هم احتمال برن این رو پایین بیارن نمیتونن کاملا برطرفش کنن )
راه حل نهایی micro led هست که سامسونگ نمونه اولیه ش رو ساخته و برنامه داره تا 4-5 سال اینده با قیمت رقابتی به تولید انبوه برسونتش ( قیمت فعلی micro led خیلی وحشتناکه !)
میکرو led تمام مزایای oled رو داره و مشکل برن این و روشنایی پایین رو هم نداره
Tcl هم اومده سعی کرده با عرضه سری 8 با تکنولوژی mini led (میکرو led نیست ) وضعیت پنل های led رو بهبود بده
مینی led به خوبی میکرو led نیست ولی چندین مرحله از led های عادی بهتره

خلاصه مطلب...تا زمانی که micro led ها نیان
تلوزیونی که هم 100% مناسب گیم باشه هم تجربه عالی برای فیلم دیدن رو ارائه بده نداریم
و انتخاب پنل درشرایط فعلی بستگی به نوع مصرف داره

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
سلام.دوستان این TVهای TCL که تو ایران فروش میره تفاوتی با اونایی که تو امریکا یا جاهای دیگه داره ؟ درکل اصلا ارزش خرید دارن ؟ چون یادمه این مدل تو امریکا پر فروش ترین TV شده بود الان دیدم
قیمتش خیلی مناسبه واسه خرید. میخواستم بدونم از نظر کیفیت چه طوره ؟ اصلا به درد کنسول های نسل بعد میخوره که باهاش سر کنم.مرسی

• Like
Reactions: Adidas95

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
[/QUOTE]
سلام.دوستان این TVهای TCL که تو ایران فروش میره تفاوتی با اونایی که تو امریکا یا جاهای دیگه داره ؟ درکل اصلا ارزش خرید دارن ؟ چون یادمه این مدل تو امریکا پر فروش ترین TV شده بود الان دیدم
قیمتش خیلی مناسبه واسه خرید. میخواستم بدونم از نظر کیفیت چه طوره ؟ اصلا به درد کنسول های نسل بعد میخوره که باهاش سر کنم.مرسی

تا اونجا که میدونم بله تفاوت دارند
فکر میکنم عمده ترین تفاوتشون سیستم عامل و سرعتشون باشه
که خب طبیعتاً آسیایی هاش ضعیف ترن
این تلویزیونیم که شما لینکشو گذاشتی من دارم
این پستم قبلا دربارش دادم(البته قیمتش الان پایینتره):

مدل تلویزیون 50P6US هست
ارزونترین تلویزیون 4K HDR ایران و احتمالا جهان:D
با قیمت حدود 5800

اکثر سایتها نوشتند USB HDR که اینطور نیست HDR رو هم از طریق هر سه پورت HDMI پشتیبانی میکنه و هم USB
دوهسته ای هم هست که باز توی سایتها به اشتباه نوشتن تک هسته ای. ولی به هر حال سرعت پایینی داره
سیستم عاملش هم لینوکسه که امکانات خاصی نداره.
نرم افزار به درد بخوری روش نصب نمیشه که البته من به شخصه اهمیتی نمیدم ولی برای خیلیا مهمه
Screen Mirroringش هم فقط با گوشی اندروید کار میکنه
بقیه مشخصاتش هم خودتون میتونید توی وبسایتهای مختلف ببینید درست نوشتند

از نظر کیفیت تصویر هم باز بستگی به انتظاراتتون داره
من تا حالا تلویزیون مدل بالا نداشتم و به خاطر همین نمیتونم مقایسه بکنم
من از کیفیت تصویر کاملا راضیم
پنلش VA هست که عمق رنگ و نمایش رنگ مشکی خیلی خوبی داره
تنظیمات کیفیت تصویر متنوع و خوبی هم داره

کیفیت ساختش بر خلاف انتظاراتم عالیه. دیزاین مدرن و بسیار زیبایی هم داره

از چیزاییش که راضی نیستم یکیش اسپیکراش هست که برای فیلم و سریال بد نیست ولی به درد بازی نمیخوره
به خاطر همین هم اسپیکر جدا بهش وصل کردم
یکی هم سرعت پایینش هست

در کل من فکر نمیکنم توی این قیمت رقیبی داشته باشه
منم فقط برای فیلم و بازی خریدمش و از انتخابم راضیم

موفق باشید

البته یکی از قابلیتهاش که ازش خبر نداشتم T-Link بود که با فعال کردنش بعد از روشن کردن کنسول تلویزیون خودش روشن میشه

کنسوله نسل بعدی هم ندارم که بگم خوبه براش یا نه ولی برای PS4 Pro که خیلی خوبه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر