کوری بارلوگ علاقه‌مند به عرضه خدای جنگ 2018 را بر روی پی سی است اما...

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
آقای کوری بارلوگ کارگردان عنوان بشدت تحسین شده خدای جنگ 2018 در توییتر خود در جواب یک طرفدار بابت عرضه God of war 2018 به صورت مستقیم بر روی پی سی گفت: FameEnt2k (نام کاربری مخاطب) میدونی، علاقه دارم این اتفاق بیفته (عرضه بازی بر روی پی سی). ناراحت کننده است این تصمیم فراتر از اعتبار من است. همونطور كه مشخصه، من كوجیما نیستم.

در یکسال گذشته شاهد عرضه بازیهای انحصاری زیادی از پلی استیشن 4 بر روی پی سی بودیم! از دیترویت اقای دیوید کیج گرفته تا حال عرضه بازی انحصاری دث استرندینگ استاد کوجیما بر روی پی سی در تابستان سال اینده. همچنین همانطور که در توییت پرسش کننده از اقای کوری بارلوگ اشاره شد، شاهد امکان تجربه انحصاری دیگر پلی استیشن 4 همانند خدای جنگ 2018 و انچارتد 4 از طریق سرویس استریم PS Now بر روی پی سی بوده ایم.

همچنین لازم است اضافه کنم استدیو فرست پارتی مدیا مولکول سازنده بازی دیمرز هم پیش تر به صورت رسمی اعلام کرده بودند خواهان عرضه اثر مذکور بر روی پلتفرم های بیشتری هستند.

playstation-now-games-october-2019-image-block-01-us-01oct19.jpg

منبع:

Last edited by a moderator:

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
بعد از چندسال اتفاق بیفته دیگه تلخ نیست
فک میکنم موضوع کاملا روشنه... اول انتشار هر عنوانی مهم‌ترین زمانه... و این زمان در انحصار سونیه
وقتی یکسال گذشت و هیجان بازی کمتر شد... بعد دوستان دیگه هم میتونن بازی رو تجربه کنن :D
(البته فقط در PC)

بازی از اون هیجان اولیه دیگه افتاده... و سونی میره دنبال انحصاری کردن یک عنوان قوی دیگه :D تا کنسولش بشه اولین مکانی که میشه بازی رو تجربه کرد.
وقتی بعد از یکسال ی بازی برای PC هم منتشر میشه... فقط برای سوده بیشتره.

الان شما فکر کن آنچارتد رو برای پی سی منتشر کنن... باز هم از اعتبار سونی کم نمیشه چون دیگه گیمرا پیگیر آنچارتد نیستن
سونی بارها بخاطر این عنوان تحسین شده و کنسولش هم اولین و تنها جایی بوده که میشده بازی رو تجربه کرد... حالا بزار بعد اینهمه سال دوستان بفهمن بازی یعنی چی!
همونطور که گفتم اول انتشار هر عنوانی مهم‌ترین زمانه... که خب کنسول پلی استیشن تو این زمینه عالی بوده

بازی DS داره منتشر میشه... الان همه میخان تجربش کنن و تنها مکان هم PS4 هستش
وقتی بعد از یکسال بازی برای PC بیاد سونی رفته دنبال یک انحصاریه دیگه :D
در مجموع خواستم بگم سونی و کنسولش یکسال از بقیه جلوترن :D
خب برای من چون سونی حرفه‌ای رفتار کرده و در کنار سود... گیمرا هم براش مهم بوده
فن بودن هم ی بحث حرفه‌ای بحساب میاد
چون از هیچ شرکتی این سطح از حرفه‌ای بودنی که در سونی می‌بینم رو ندیدم
PS2 و PS4 پر فروشترین و محبوبترین کنسولهای تاریخن و همین همه چیز رو میرسونه
بیشتر خوشحال باشید که میتونید عناوین کنسولی رو حتی چند سال بعد از عرضه در پی‌سی تجربه کنید...چون مثل خیلی از عناوین دیگه باید تجربۀ این عناوین رو فراموش میکردید...
سونی فن‌ها بهترین تجارب رو در بهترین زمان ممکن دارن و از این بابت خیالشون راحته...هیچ لطمه‌ای هم بهشون وارد نمیشه چون استودیوهای سونی خیلی قوی کار میکنن و در انحصار سونی‌ان...پس بیشتر خوشحال باشید که میتونید این عناوین رو حتی چند سال بعد از عرضه تجربه کنید.

قصد به احترامی ندارم، و احتمال زیاد این سبک صحبتا با توجه به مطالبی که تو تاپیک پیش اومده به اینجا رسیده.
ولی به خصوص شما به عنوان تحریریه سایت، به نظرم قشنگ نیست به این صورت و کمی اغراق آمیز صحبت کنید. من خودم بین کنسول ها به علت انحصاری های سونی این کنسول رو ترجیح میدم، ولی در نهایت کنسول های دیگه هم بازی های خاص خودشون رو دارند که برای خودشون خیلی هم جذابه، حالا ماکرو مرام گذاشته بازی های خودش رو برای PC هم منتشر میکنه، ولی جدا من تو کف کل بازی های نسل قبل ماکرو بودم که قسمت نشد درست حساب تجربه کنم. در نهایت همه اینا وسیله بازیه، حالا بازی روی فلان کنسول انحصاریه، انحصاری زمانیه هرچی دیگه فخر فروشی نداره!

دیگه کسی هم که دستش تو جیب خودش باشه و مشکل های خاصی مثل تامین خرج خانواده نداشته باشه با مدتی پس انداز میتونه هر کنسولی رو بگیره. بالاخره برای خودش فکری کرده، دیده ترجیح میده بره سمت اون کنسول. این شکل فن بازی های اغراق آمیز و بعضی زمان ها فخر فروشانه اصلا جذاب نیست، چه پلتفرم PS، چه Xbox، چه بعضی موارد که همین جا طرف میاد عکس از سیستم خودش میزاره اون فقط برای پز قضیه دادن (صحبت من مثلا تاپیک مربوط به عکس سیستم ها نیست، و حرکتای کاملا فخر فروشانه یکی از کاربرا هست که هر وقت پستی هم میزاره، حتی درست هم باشه، من کمی احساس بدی بهم دست میده که منم PC گیمر هستم).

در کل قصد بی احترامی ندارم، ولی دیگه صحبت خیلی داره حالت خاله زنک بازی پیدا میکنه، و آدم ناراحت میشه تو تاپیک این صحبت ها رو میبینه.

bear14

کاربر سایت
Apr 24, 2017
223
دوست داره هر تیتری هم که دلش میخواد میزنه همونجور که بقیه هم میزنن به شما ربطی داره این موضوع؟؟
بله که ربط داره میایم تو سایت که اخبار درست بخونیم .نه هر خبری که به دلخواه تحریف کنند. عدم جلوگیری از چنین تحریفاتی نشان دهنده مدیریت ضعیف سایت هست .

• Like
Reactions: IMANOKA

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
الان شما مطمئني من گاد و بلادبورن و انچارتد ٤ رو بازي نكردم؟ :D
خب اگه تجربه کرده باشی هم کمپانی سونی و کنسولش این تجربه رو برای شما فراهم کرده... پس میتونی یکم برای سونی احترام قائل بشی ... چون به شعور مخاطب احترام میزاره و بازی با کیفیت ارائه میده
نه اینکه بگی حقیقت تلخه و انحصاریهای سونی داره از دستش در میره!!!
مطمعن باش سونی انحصاری هاشو همچنان داره و اون روزی که برگهای برندۀ سونی "همزمان" بخاد برای پلتفرم دیگه‌ای هم منتشر بشه هیچوقت نمیرسه
قصد به احترامی ندارم، و احتمال زیاد این سبک صحبتا با توجه به مطالبی که تو تاپیک پیش اومده به اینجا رسیده.
ولی به خصوص شما به عنوان تحریریه سایت، به نظرم قشنگ نیست به این صورت و کمی اغراق آمیز صحبت کنید. من خودم بین کنسول ها به علت انحصاری های سونی این کنسول رو ترجیح میدم، ولی در نهایت کنسول های دیگه هم بازی های خاص خودشون رو دارند که برای خودشون خیلی هم جذابه، حالا ماکرو مرام گذاشته بازی های خودش رو برای PC هم منتشر میکنه، ولی جدا من تو کف کل بازی های نسل قبل ماکرو بودم که قسمت نشد درست حساب تجربه کنم. در نهایت همه اینا وسیله بازیه، حالا بازی روی فلان کنسول انحصاریه، انحصاری زمانیه هرچی دیگه فخر فروشی نداره!

دیگه کسی هم که دستش تو جیب خودش باشه و مشکل های خاصی مثل تامین خرج خانواده نداشته باشه با مدتی پس انداز میتونه هر کنسولی رو بگیره. بالاخره برای خودش فکری کرده، دیده ترجیح میده بره سمت اون کنسول. این شکل فن بازی های اغراق آمیز و بعضی زمان ها فخر فروشانه اصلا جذاب نیست، چه پلتفرم PS، چه Xbox، چه بعضی موارد که همین جا طرف میاد عکس از سیستم خودش میزاره اون فقط برای پز قضیه دادن (صحبت من مثلا تاپیک مربوط به عکس سیستم ها نیست، و حرکتای کاملا فخر فروشانه یکی از کاربرا هست که هر وقت پستی هم میزاره، حتی درست هم باشه، من کمی احساس بدی بهم دست میده که منم PC گیمر هستم).

در کل قصد بی احترامی ندارم، ولی دیگه صحبت خیلی داره حالت خاله زنک بازی پیدا میکنه، و آدم ناراحت میشه تو تاپیک این صحبت ها رو میبینه.
درست میگید مطمعنا صحبتا با توجه به حرفهایی که بعضی از دوستان زدن به اینجا رسیده...
اما صحبت‌های من نه فخر فروشانست نه اغراق آمیز... بلکه واقعیته و باید قبول کنیم که سونی تو زمینه‌ی بازیها خیلی قوی ظاهر شده و میشه...
کنسول پلی استیشن رو هم هر کسی میتونه تهیه کنه... اما واقعیت رو جور دیگه‌ای بیان کردن خب جواب داره!
وقتی یک بازی انحصاری سونی برای PC منتشر میشه بجای اینکه دوستان از بازی لذت ببرن... و خوشحال باشن از اینکه این شانسو داشتن تا بازی رو تجربه کنن... میان میگن که حقیقت تلخه و انحصاریهای سونی داره از دستش در میره!!!
در جواب این دوستان بنده بعنوان کسی که برای کمپانی سونی احترام قائلم... چون بهترین تجارب دوران گیمریم رو مدیونشم و احترام متقابل می‌بینم ، خب باید هم از این شرکت دفاع کنم...
البته بنده واقعیت رو یکبار دیگه مرور کردم بدون هیچ اغراقی و در کمال احترام

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,179
نام
ماکان
به نظر من با شرایط حاضر، جدای از بحث استریم کردن و اینکه بشه سرویس های مختلف رو روی پلتفرهای مختلف استفاده کرد (مثلا گیم پس روی PS4 یا PSnow روی Xbox) باید کلا انحصار مطلق از بین بره و در عوض انحصار زمانی اضافه بشه. یعنی مثلا همین GoW بعد از دو سال که دیگه فروشش رو روی پلتفرم اصلی کرد، نه تنها روی PC بلکه روی X1 هم بیاد. هم فروش بیشتری میکنه و هم فن بیس رو گسترش میده. اتفاقا میتونه به نفع سونی هم باشه، چون مثلا اگه الان GoW آفیشالی روی X1 عرضه بشه و آدم های جدیدی بیان بازی کنن و علاقه مند بشن، برای شماره بعدی میرن PS5 میخرن که سریع تر شماره دوم رو برن. همین الان اگه سونی بیاد TLoU رو برای X1 عرضه کنه قطعا به فروش LAst 2 خیلی کمک میکنه. چون فن بیس به مقدار محسوسی گسترده تر میشه.

واقعا انحصار یه چیز بدرد نخوری. ایکاش همه بکشن بیرون ازش.

VahiD VFSDF

PC GAMER
کاربر سایت
Jul 19, 2010
279
نام
VahiD VFSDF
در مجموع خواستم بگم سونی و کنسولش یکسال از بقیه جلوترن :D
شما عضو تحریریه هستی ؟:)) جلوترن؟

بر منکرش لعنت دقیقا وقتی ما یکسال منتظر و تو کف انحصاریهای سونی (ع) هستیم

سعی میکنیم این انتظارو با عناوینی دست نیافتنی همچون
forza horizon
gears
halo
Ori and the Will of the Wisps
و....
سرکنیم
چه انتظار شیرینی برای ما رقم خورده :)) خواب این عناوینم رو کنسولت نمیبینی. باز برای ما جا امیدواری باقی مونده.

آخرین ویرایش:

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
شما عضو تحریریه هستی ؟:)) جلوترن

forza horizon
gears
halo
و....
سرکنیم
چه انتظار شیرینی برای ما رقم خورده :)) خواب این عناوینم رو کنسولت نمیبینی. باز برای ما جا امیدواری باقی مونده.
وقتي نخواي قبول كني كنسول تنها نكته مثبتش نسبت به پي سي گيمينگ (نه پي سي متوسط) قيمتشه
اخرش همين ميشه ديگه :-"
كنسول چيست؟ پي سي با نرم افزار بسته >:D<

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,921
دوستان همه چیزو راحت نمیشه با هم داشت اینو سوای مسائل مبارزه ضد انحصار سونی جهان خوار (تازه شما فقط سونی رو میبینید چون گرافیک واستون مهمه تو خارج نینتندو هم هست و تو این زمینه بدتر از سونیم هست) و مبارزات چریکی یه سری عده دیگه میگم یا یه عده دیگه که نمیخوان انحصاری دستگاهشون روی سایر پلتفرمها بیاد
فرض مثال الان من از خدامه انحصاری نینتندو روی ps4 هم بودن ولی نمیشه و باید خود سوییچ رو بخرم فایر امبلم جدید بزنم یا صبر کنم امولاتورش اوکی شه
یه عده میگن زیرموسی ما گرونتر از ps4 pro ه خب پول دارید برید به چشم زیرموسی یه ps4 pro بخرید تموم شه بره چرا به یکی دیگه گیر میدید که میگه تنها راهش خرید کنسوله (و راستم میگه حالا فن بازیو کار ندارم)
یا اینکه 5-6 سال صبر کنید با امولاتور بازی کنید به قول خودتون، انقدر قیافه حق به جانب گرفتن و مبارزات مارکسیست-لنینیستی علیه کپتالیسم سونی فنهای خونخوار که کنسولشون از زیرموسی شما ارزونتره، نداره که.
اگه دیگه خیلی پولدار هستید میتونید ناوهواپیمابر بخرید و به کلیه شعب، دفاتر و کارخونه های سونی جهان خوار حمله کنید تا ورشکست شه و انحصارش شکسته شه اینم یه راهه
ولی تو تجارت موارد انحصاری و متمایز کننده همیشه باقی میمونه حتی اگه گیمینگ استریم و به صورت سرویسهای مختلف شه باز احتمال 99% همینه
چطور نمیشه همزمان بی ام و و تسلا و تویوتا داشت و مشخصه های همدیگه رو ندارن این قضیه هم همونه

آخرین ویرایش:

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
به نظر من با شرایط حاضر، جدای از بحث استریم کردن و اینکه بشه سرویس های مختلف رو روی پلتفرهای مختلف استفاده کرد (مثلا گیم پس روی PS4 یا PSnow روی Xbox) باید کلا انحصار مطلق از بین بره و در عوض انحصار زمانی اضافه بشه. یعنی مثلا همین GoW بعد از دو سال که دیگه فروشش رو روی پلتفرم اصلی کرد، نه تنها روی PC بلکه روی X1 هم بیاد. هم فروش بیشتری میکنه و هم فن بیس رو گسترش میده. اتفاقا میتونه به نفع سونی هم باشه، چون مثلا اگه الان GoW آفیشالی روی X1 عرضه بشه و آدم های جدیدی بیان بازی کنن و علاقه مند بشن، برای شماره بعدی میرن PS5 میخرن که سریع تر شماره دوم رو برن. همین الان اگه سونی بیاد TLoU رو برای X1 عرضه کنه قطعا به فروش LAst 2 خیلی کمک میکنه. چون فن بیس به مقدار محسوسی گسترده تر میشه.

انحصار زمانی برای درخشیدن کنسول...و از انحصار در اومدن برای فروش بیشتر تیم سازنده
این یک برد دو طرفه برای سونی و استودیوهاشه... و منم مشکلی باهاش ندارم و بلکه یک نقطۀ پیشرفت می‌بینم با توجه به شرایط این نسل

انتشار این بازیها برای PC به این معنی نیست که حتما ادامۀ این سری رو در PC می‌بینیم...
یعنی مثلا اگه GOW 2018 برای PC منتشر شد...این فقط یک راه جدید برای فروش بیشتره اون نسخه‌ست...
صاحب اثر سونیه و استودیویی که متعلق به سونیه و هر وقت بخاد میتونه انتشار برای PC رو متوقف کنه

احتمالا عناوین بیشتری برای PC منتشر بشه... اما مطمعنا سونی هم روی انحصار زمانی فوکوس زیادی کرده و بازیهای اصلیشو زود منتشر نمیکنه... و حتی اگه حساسیت زیادی رو یک بازی باشه مثلا ی بازی مثل TLOU 2 شاید اصلا منتشر نشه تا آخر برای PC

انحصار زمانی چیزیه که تا حدودی جای انحصار تا ابد رو گرفته... البته نه بصورت کامل چون هنوز هم انحصار مطلق وجود داره
در گذشته هیچ انعطافی وجود نداشت و مثلا نسخه‌های قدیمی G.O.W فقط در PS2 موجود بود...
اما الان سیاست سونی اینه که کنسولش اولین مکان برای تجربۀ بازی باشه... و بعد از یمدت طولانی بازی برای PC هم منتشر بشه تا تیم سازنده با فروش بیشتر پول خوبی بدست بیارن
سونی این وسط با انحصار زمانی کنسول بیشتری میفروشه و مخاطب بیشتری هم پیدا میکنه... و تیم سازنده هم بعد مدتی در PC فروش رو ادامه میده...
و البته که فقط برای PC... !
نکتۀ جالب اینه که با این سیاست‌ها PS4 دومین کنسول پر فروش تاریخ شده و این یعنی موفقیت یک شرکت که به شعور مخاطب احترام میزاره و محتوای قوی ارائه میده اما آخرش حرفهای ما اغراق آمیزه!

شرایط جوری شده که بدون انحصار مخاطب زیادی جذب نمیشه... یعنی به حد رضایت نمیرسه برای صاحبان کنسول

من با انحصار مخالفم اما حال حاضر شرایط جوریه که هر کمپانی با محتوای انحصاری خودش کنسولشو میفروشه...
مثلا سونی پلی استیشن رو تنها مکان تجربۀ بازی میکنه و مخاطب برای این تجربه خب باید کنسول بخره
حالا هر کنسولی که محتوای بیشتری داشته باشه خب فروش بیشتری هم داره انصافا هم کنسول بدون بازی به چه دردی میخوره

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ArefTheGreat

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
دوستان همه چیزو راحت نمیشه با هم داشت اینو سوای مسائل مبارزه ضد انحصار سونی جهان خوار (تازه شما فقط سونی رو میبینید چون گرافیک واستون مهمه تو خارج نینتندو هم هست و تو این زمینه بدتر از سونیم هست) و مبارزات چریکی یه سری عده دیگه میگم یا یه عده دیگه که نمیخوان انحصاری دستگاهشون روی سایر پلتفرمها بیاد
فرض مثال الان من از خدامه انحصاری نینتندو روی ps4 هم بودن ولی نمیشه و باید خود سوییچ رو بخرم فایر امبلم جدید بزنم یا صبر کنم امولاتورش اوکی شه
یه عده میگن زیرموسی ما گرونتر از ps4 pro ه خب پول دارید برید به چشم زیرموسی یه ps4 pro بخرید تموم شه بره چرا به یکی دیگه گیر میدید که میگه تنها راهش خرید کنسوله (و راستم میگه حالا فن بازیو کار ندارم)
یا اینکه 5-6 سال صبر کنید با امولاتور بازی کنید به قول خودتون، انقدر قیافه حق به جانب گرفتن و مبارزات مارکسیست-لنینیستی علیه کپتالیسم سونی فنهای خونخوار که کنسولشون از زیرموسی شما ارزونتره، نداره که.
اگه دیگه خیلی پولدار هستید میتونید ناوهواپیمابر بخرید و به کلیه شعب، دفاتر و کارخونه های سونی جهان خوار حمله کنید تا ورشکست شه و انحصارش شکسته شه اینم یه راهه
ولی تو تجارت موارد انحصاری و متمایز کننده همیشه باقی میمونه حتی اگه گیمینگ استریم و به صورت سرویسهای مختلف شه باز احتمال 99% همینه
چطور نمیشه همزمان بی ام و و تسلا و تویوتا داشت و مشخصه های همدیگه رو ندارن این قضیه هم همونه
121598

متحجر، گونه رو به انقراض، کودکستانی بزرگ شو :-??:p

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
شما عضو تحریریه هستی ؟:)) جلوترن؟

forza horizon
gears
halo
و....
سرکنیم
اصلا نیازی نمی‌بینم که بخوام در جواب شما من هم عناوین PS رو لیست کنم... چون واقعا کار بی ارزشیه...
و در صورتی که بخام اینکارو بکنم فک نمیکنم دیگه جایی برای شما بمونه!
پس بحث رو به حاشیه نبر دوست عزیز...

در مورد تحریریۀ سایت که هیچ ربطی هم به صحبت ما نداره... از اونجایی که بارها از این دست پُست‌ها مشاهده شده و به دلایل مشخص ، این بحث رو حتی با شما آغاز هم نمیکنم...و در صورت بی احترامی از گزینۀ گزارش استفاده میکنم.

آخرین ویرایش:

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
وقتي نخواي قبول كني كنسول تنها نكته مثبتش نسبت به پي سي گيمينگ (نه پي سي متوسط) قيمتشه
اخرش همين ميشه ديگه :-"
كنسول چيست؟ پي سي با نرم افزار بسته
>:D<
معماری خاص کنسول رو هم که فراموش کردی... و البته محتوایی که در کنارش ارائه میشه هم که کلا هیچی!
قیمت مناسبش نسبت به قدرتش ، کنترلرهای حرفه‌ای و طراحی بازیها بر اساس این کنترلرها هم که بماند... موضوعی که در PC کنترلر میتونه متغیر باشه

درسته PC محدودیت نداره اما قیمت بالایی داره نسبت به کنسول
و البته که در زمینۀ گیمینگ هم متمرکز نیست و محتوای قوی‌ای نداره چیزی که خیلی مهمه

آخرین ویرایش:

VahiD VFSDF

PC GAMER
کاربر سایت
Jul 19, 2010
279
نام
VahiD VFSDF
توی ایران چون اکثرا در فقر بسر میبرن کنسول گزینه مناسبیه . البته ایران اصلا جزو امار جهانی بحساب نمیاد .
مگرنه الان دیگه اکثر ناشرین با التماس بازیهاشونو دارن رو PC تقدیم میکنن ;) اینو از دیوید کیج شنیدم دی:

وقتی کسی میگه PC محتوای قوی نداره این نشون میده بحث کردن بااون نفر زیر خط فقره.

بیخیال برم fh4 خودمو بازی کنم در انتظار انحصاریهای عظما

آخرین ویرایش:

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
توی ایران چون اکثرا در فقر بسر میبرن کنسول گزینه مناسبیه . البته ایران اصلا جزو امار جهانی حساب نمیاد .
مگرنه الان دیگه با التماس بازیهاشونو دارن رو PC تقدیم میکنن ;) اینو از دیوید کیج شنیدم دی:

وقتی کسی میگه PC محتوای قوی نداره این نشون میده بحث کردن بااون نفرد زیر خط فقره.

بیخیال برم fh4 خودمو بازی کنم در انتظار انحصاریهای عظما
موفق باشی با fh4‌ت

VahiD VFSDF

PC GAMER
کاربر سایت
Jul 19, 2010
279
نام
VahiD VFSDF
موفق باشی با fh4‌ت
سلامت باشی. همین الان مشغول بازی انحصاری مایکرو هستم جات خالی در انتظار بسر میبرم
jb2_photo_2019-11-04_21-21-33.jpg
استفاده من از کنترلرهای حرفه ایی رویPC:D

سعی میکنم برای اون دسته از عزیزانی که فکر میکنن PC محتوای قوی نداره . مقاله ایی ترتیب بدم بلکه با دنیای PC GAMING بیشتر اشنا بشن.
واقعا شنیدن اینکه یک نفر بگه PC محتوای قوی نداره باعث شرمساری میشه

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
سلامت باشی. همین الان مشغول بازی انحصاری مایکرو هستم جات خالی در انتظار بسر میبرم
jb2_photo_2019-11-04_21-21-33.jpg
استفاده من از کنترلرهای حرفه ایی رویPC:D

سعی میکنم برای اون دسته از عزیزانی که فکر میکنن PC محتوای قوی نداره . مقاله ایی ترتیب بدم بلکه با دنیای PC GAMING بیشتر اشنا بشن.
واقعا شنیدن اینکه یک نفر بگه PC محتوای قوی نداره باعث شرمساری میشه

گفتم که کنترلر متغیره
ممنون میشیم تا مقاله‌ای که ترتیب میدید رو ببینیم! شاید در روند پیشرفت فروم مفید ظاهر شدید
بدرود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر