FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

Vahid67

کاربر سایت
Aug 18, 2007
394
ماشاالله همه رو بازی کردی من تا حالا فقط 7 تا بازی کردم فعلا که واسه من روز و شب نداره روزشم قشنگ 5 ثانیه دیلی دارم .
برای من هم روز هم شب 4 خط سبزه ولی فکر کنم تاثیری نداره . مخابراته و هیچ راهی برای تغییرش ندارم متاسفانه
اشتباهه همه رو همون اول بازی کنی خود یوتیوبر کراسی که اروپا زندگی می کنه و نتش از ما خیلی بهتره معمولا بیشتر بازیها رو 18 ساعت اخر انجام میده .

من زود تمومش میکنم خیال خودم راحت باشه خیلی برام فرقی نداره روز اول یا آخر...کراسی و بقیه یوتبرها اگه بیان ایران کلا نمیتونن بازی کنن با این وضعیت باید کاسبی رو تعطیل کنن :))

والا پارسال ایرانسل رو تست زدم اوایل خوب بود بعدش خیلی وضعش خراب شد نوسان شدید داشت تو بازی کار به لگ میکشید با این وضع دفاع فکر کنم امسال اصلا دیگه جواب نده

-----------------------------------------------------------------
یه راهنمایی می خواستم . دفاع رو اینا دستی کردن حمله که دستی نیست . من قرار دادم رو ضد حمله بازیکنا همه سرعتی مثلا رو سیستم 4 2 3 1 بعد موقعی که توپ رو میگیرم با بکا میام جلو سانه یا استرلینگ وایسادن و منو نگاه می کنن و به حمله اضافه نمیشن بک پا به توپ رفته جلو تیم حریف برگشته تازه سانه قدم زنان داره میاد
می دونم این از دیلی هست و لی تو تنظیمات برای وینگرها رو حالت پیش فرضه . رو چی باید گذاشت که حداقل با این دیلی و وضع ک ی ر ی این سرورها اینا یه تکونی به کونشون بدن و زودتر بیان جلو
چون من مجبورم پاس رو به عقب بدم برای بازی سازی و ماشاالله ارور پاسم که رو 100 هست .

تنظیمات بازیکن های حمله رو بزار روی Stay Forward دیگه موقع دفاع برنمگیردند... این مشکل هم از نت هستش قبلا که نمیار رو گذاشته بودم CAM بعضی وقت ها وسط زمین وایمیستاد باید بهش پاس میدادم دستی بیارمش جلو

دوستان این Marquee Matchup ررو حتما انجام بدید قبلا از توش Hazard دراومد امروزم محمدصلاح رو توی پک ها داد !

• Like
Reactions: zerio

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
خب سرانجام با تاخیر بازی رو دانلود کردم ... البته هنوز برای نظر دادن درباره بازی زوده چون خیلی نشد بازی کنم فقط باید بگم که از گرافیک بازی راضیم از پارسال بهتر شده یه مقدار ... این صبر هم برای رفع باگ های کریر بود که رفع شده شکر خدا ... امیدوارم این کمپین حقوقی که تو آمریکا علیه التیمت راه افتاده به نتیجه برسه و مزاحم بزرگ کریر مود تکلیفش یکسره بشه:D

هیچوقت دعا نکن سرگرمی دیگران رو ازشون بگیری
اگر قرار امید به یک اتفاق خوب داشته باشیم اونم اینه که تمامی مود های این بازی در کنار هم پیشرفت کنن !
راستی امضاتم عالیه ^:)^

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
من زود تمومش میکنم خیال خودم راحت باشه خیلی برام فرقی نداره روز اول یا آخر...کراسی و بقیه یوتبرها اگه بیان ایران کلا نمیتونن بازی کنن با این وضعیت باید کاسبی رو تعطیل کنن :))

تنظیمات بازیکن های حمله رو بزار روی Stay Forward دیگه موقع دفاع برنمگیردند... این مشکل هم از نت هستش قبلا که نمیار رو گذاشته بودم CAM بعضی وقت ها وسط زمین وایمیستاد باید بهش پاس میدادم دستی بیارمش جلو

دوستان این Marquee Matchup ررو حتما انجام بدید قبلا از توش Hazard دراومد امروزم محمدصلاح رو توی پک ها داد !
ماشاالله شانست بالاست من هر وقت حل کردم چیزی گیرم نیومد :-&

یه راهنمایی هم در مورد cdm ها . من گذاشتمشون رو روی center cover و اینکه stay back while attacking اما وقتی مهاجم حریف بین cdm های من و مدافعانم قرار می گیرن و پا به توپ هستن به هیچ عنوان سوئیچ نمیکنه رو cdm تا از پشت اضافه بشه خراب بشه رو مهاجم صاحب توپ و با سوییچ کردن بین دفاع ها سوییچ می کنه که یا باید بری تو پاش که خطا هست و یا جا میمونی و فاصله هم بگیری که فیتنس شوت هست .
با دفاع جاکی هم که اضافه نمیشن .

--------------------
عوضش این ماسکرانو رو بگیرید که عجب چیزیه . من با این نت داغونم تو دو تا بازی بعد دقیقه ی 20 کنار سیسوکو بهش بازی دادم قشنگ وسط رو جمع کرد

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
دوستان در قسمت تنظیمات کنترلر این دو گزینه رو توضیح بدین:

Pass recevier lock: Late, Early
Right stick switching: Ball relative, Player relative
در مورد pass recevier lock تا اونجایی که من فهمیدم طوریه که شما پاسو وقتی به سمت یکی از بازیکناتون میدید ، اگر رو حالت early گذاشته باشید سریعا بازیکنی که توپ داره میره سمتش سوییچ میشه...اما در حالت Late این اتفاق دیرتر میافته...ینی وقتی پاسو میدید به سمت بازیکنتون ، توپ وقتی نزدیک بازیکن بشه سوییچ میشه رو بازیکن...
اما برای مورد بعدی ینی Right stick switching باید قاعدتا بدونید که این حالت برای زمانی هست که دارید دفاع میکنید ، در حالت Ball relative ، نقطه ی انتقال سوییچ میشه توپ...یعنی چی ؟
ینی اینکه شما نسبت به توپ باید R3 رو حرکت بدی تا به اون بازیکنی که میخوای سوییچ کنی برسی...مثلا اگر توپ پشت محوطه س و شما میخوایید روی بازیکن پست RB سوییچ کنید ، باید نسبت به توپ R3 رو به سمت بازیکن پست RB حرکت بدید...
برای حالت بعدی ینی Player Relative ، نقطه انتقال سوییچ میشه بازیکنی که در حال حاضر روش هستید ینی مثلا اگر رو پست CDM سوییچ هستید و میخوایید سوییچ رو به پست CB انتقال بدید ، نسبت به موقعیت بازیکنتون توی پست CDM ، باید R3 رو به سمت CB حرکت بدید

آخرین ویرایش:

david10069

کاربر سایت
Feb 21, 2014
82
دوستان کریر باز
اگر فکر میکنید در درجه سختی التیمیت بازی یک مقدار اسون شده به خاطر سرعت بیشتر شما نسبت به cpu هست که به صورت اتوماتیک در بازی تنظیم شده
کافیه در تنظیمات اسلایدر sprint speed خودتون رو روی ۴۷ بزارید ولی بزارید برای cpu روی همون ۵۰ باشه
لطفا اگه امتحان کردید نظرتون رو اعلام کنید

Vahid67

کاربر سایت
Aug 18, 2007
394
ماشاالله شانست بالاست من هر وقت حل کردم چیزی گیرم نیومد :-&

یه راهنمایی هم در مورد cdm ها . من گذاشتمشون رو روی center cover و اینکه stay back while attacking اما وقتی مهاجم حریف بین cdm های من و مدافعانم قرار می گیرن و پا به توپ هستن به هیچ عنوان سوئیچ نمیکنه رو cdm تا از پشت اضافه بشه خراب بشه رو مهاجم صاحب توپ و با سوییچ کردن بین دفاع ها سوییچ می کنه که یا باید بری تو پاش که خطا هست و یا جا میمونی و فاصله هم بگیری که فیتنس شوت هست .
با دفاع جاکی هم که اضافه نمیشن .

--------------------
عوضش این ماسکرانو رو بگیرید که عجب چیزیه . من با این نت داغونم تو دو تا بازی بعد دقیقه ی 20 کنار سیسوکو بهش بازی دادم قشنگ وسط رو جمع کرد

امسال عجیب بود EA نظر کرده به اکانت من دو تا بازیکن خوب داده! واران و صلاح و هرچی بازیکن معمولی توی باشگاه بود رو فروختم بالاخره امباپه رو گرفتم فعلا توی دفاع فقط میلیتائو مونده....
من برای سوئیچ کردن روی CDM ها از جوی استیک راستی استفاده میکنم بعضی وقتها سریع هستش اما اگه نت خراب باشه چند دفعه باید بزنم تا سوئیچ کنه چندبار سر همین قضیه گل خوردم.... من با R1 سعی میکنم خود دفاع رو کمی بیارمش جلو تا موقعی که بتونم سوئیچ کنم روی CDM

• Like

keyvan1370

کاربر سایت
Oct 16, 2014
149
تا فیفا 18 بازی آپدیت به آپدیت بالانس‌تر میشد و ایراداتش به مرور کم میشدن ولی از فیفا 19 دقیقا برعکس شده. فیفا 19 چند تا آپدیت اولش خوب بودن ولی بعد به مرور زدن بازی رو بدترش کردن (حداقل به سلیقه‌ی من) و جوری شد که در نهایت من 4-5 ماه آخر تقریبا هیچی بازی نمیکردم و الان برای فیفا 20 هم همین روند رو پیش گرفتن متاسفانه. 2-3 تا آپدیت اول خوب بودن و تا قبل از آپدیت قبلی به نسبت از بازی راضی بودم ولی آپدیت قبل که زدن بازیکنا رو خنگ کردن و خیلیاشون همین جوری وایمیسن نگاه میکنن فقط و کمترین تحرکی تو بازی ندارن مگه اینکه توپ بهشون برسه و یا حتما خودت سوییچ کنی روشون که خب وقتی بازیکن انقدری که باید حرکت نکرده سوییچ هم بکنی دیگه فایده نداره و جای مناسبی نیست و حالا تو این آپدیت آخری هم زدن دوباره فینیشینگ رو مثل 19 کردن و شوتا شدید رندوم شدن و خیلی از موقعیت‌های کاملا مشابه یه بار خراب میشن؛ یه بار گل میشن؛ یه بار میخورن تو تیرک؛ یه بار گلر میگیره؛ یه بار از تو دستای گلر رد میشه میره تو گل. واقعا برام قابل درک نیست چرا چیزی که ایراد نداشته و کسی مشکلی باهاش نداشته رو میزنن خراب میکنن و از اونور ایرادهای اصلی بازی و مشکل سرورا رو به هیچ جاشون نمیگیرن.

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
خب بعد چند دست بازی کردن باید بگم برام قابل قبول بود بازی باگ هاش هم رفع شده ... سختی بازی هم بنظرم منطقی بوده تا اینجا گرافیک هم اندکی بهتر شده ولی بقیه چیزها دقیقا کپی نسخه ۱۹ و تغییری نداشته خصوصا روند نقل و انتقالات و ... جز اینکه بگم امیدوارم درست بشه ( یا امیدوارم بیشتر از تر نزنن بهش ) چیز دیگه ای نمیشه گفت

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
تا فیفا 18 بازی آپدیت به آپدیت بالانس‌تر میشد و ایراداتش به مرور کم میشدن ولی از فیفا 19 دقیقا برعکس شده. فیفا 19 چند تا آپدیت اولش خوب بودن ولی بعد به مرور زدن بازی رو بدترش کردن (حداقل به سلیقه‌ی من) و جوری شد که در نهایت من 4-5 ماه آخر تقریبا هیچی بازی نمیکردم و الان برای فیفا 20 هم همین روند رو پیش گرفتن متاسفانه. 2-3 تا آپدیت اول خوب بودن و تا قبل از آپدیت قبلی به نسبت از بازی راضی بودم ولی آپدیت قبل که زدن بازیکنا رو خنگ کردن و خیلیاشون همین جوری وایمیسن نگاه میکنن فقط و کمترین تحرکی تو بازی ندارن مگه اینکه توپ بهشون برسه و یا حتما خودت سوییچ کنی روشون که خب وقتی بازیکن انقدری که باید حرکت نکرده سوییچ هم بکنی دیگه فایده نداره و جای مناسبی نیست و حالا تو این آپدیت آخری هم زدن دوباره فینیشینگ رو مثل 19 کردن و شوتا شدید رندوم شدن و خیلی از موقعیت‌های کاملا مشابه یه بار خراب میشن؛ یه بار گل میشن؛ یه بار میخورن تو تیرک؛ یه بار گلر میگیره؛ یه بار از تو دستای گلر رد میشه میره تو گل. واقعا برام قابل درک نیست چرا چیزی که ایراد نداشته و کسی مشکلی باهاش نداشته رو میزنن خراب میکنن و از اونور ایرادهای اصلی بازی و مشکل سرورا رو به هیچ جاشون نمیگیرن.
عزیز من اون نادانایی که اونجا نشستن به عنوان تیم فنی چیزی از فوتبال حالیشون نیست که :-B رییسشون فقط پول میخواد و سوددهی :-& اونا هم یه چیزی درست می کنن تا نوب هایی مثل این کشورهای درپیت خلیج فارس نشسته بتونن راحت بازی رو ببرن و گور گور فقط پول بریزن پای بازی. اینا اگه می خواستن یه بازی از دید فنی بسازن که گیمر واقعی خوشش بیاد کاری واسشون نداره . هدفشون این نیست . جماعت گیمر واقعی که تعدادشون نسبت به نوب ها کمتره و پولم خرج نمی کنه . باید همین نوب ها رو راضی کنن تا گیمرهای واقعی رو . چون اینان که خرج می کنن
اصلا تو این بازی فوتبالی انجام نمیشه . شما تونستی بالاتر از 20 تا پاس متوالی ( بخش انلاین) تو این بازی بدی و بازیسازی کنی ؟ و توپ با پاس اشتباه بازیکنت به عمد لو نره ، محاله
یه دفاع جاکی بود اوایل که باهاش فضای خالی پوشش میدادی همونم با آپدیت زدن ترکوندن
همش شده بازیکن سرعتی و دفاع جا بمون و ... داشتن یه نت با پینگ خوب
هندیکپ بذار تنگش دیگه چه شود :-&
نمونش امروز منی که همین جوری از نت داغونم بعد سه برد متوالی خوردم به یه عربستانی که 4 تا ایکون داشت هیچ نتشم هلو ولی بلد نبود یه پاس بده . هر چی زدم خورد به تیرگ و دروازبان گرفت بعد یه حمله یه شوت کرده اونم از 50 متری و گل شده ~X(

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
اینا اومدن دو تا سرور جدید زدن تو بلاد عرب (دقیقا نمی دونم جا هست یا حالا عربستانه یا امارات) قبلا با این اعراب می افتادیم اینجوری دیلی نداشتیم و شرایط یکم مساعدتر بود الان انگار مثلا یه ایتالیایی با یه المانی داره بازی می کنه که سروری که هر دو بهش متصل هستن تو خاک المانه . خوب این خودش یعنی سه بر صفر به نفع المانیه . وضعیت ما هم الان اینجوری شده . رد خور نداره من با هر کی بازی می کنم عربستانیه یا اماراتی . کم پیش میاد ایرانی . کشورهای دیگه اصلا

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

Vahid67

کاربر سایت
Aug 18, 2007
394
اینا اومدن دو تا سرور جدید زدن تو بلاد عرب (دقیقا نمی دونم جا هست یا حالا عربستانه یا امارات) قبلا با این اعراب می افتادیم اینجوری دیلی نداشتیم و شرایط یکم مساعدتر بود الان انگار مثلا یه ایتالیایی با یه المانی داره بازی می کنه که سروری که هر دو بهش متصل هستن تو خاک المانه . خوب این خودش یعنی سه بر صفر به نفع المانیه . وضعیت ما هم الان اینجوری شده . رد خور نداره من با هر کی بازی می کنم عربستانیه یا اماراتی . کم پیش میاد ایرانی . کشورهای دیگه اصلا
دو روزی هستش که ریوالز خیلی افتضاح شده... نمیدونم داستانش چیه فکر کنم... برای منم همش داره عربستانی میاره...
بازیکن های ایرانی اگه بیاره که خیلی خیلی کم پیش میاد اگه من هاست باشم بازی کند میشه اگه هاست نباشم سرعت بازی معمولی هستش...

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر