مراسم The Game Awards 2019

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,522
114755_.png

زمان مراسم: جمعه ۲۲ آذر ساعت ۵ صبح
The Game Awards مراسم سالانه اهدای جوایز و استقبال از دستاورد صنعت بازیهای ویدئویی است. این مراسم میزبان پیش نمایش بازی های جدید، محتوای آینده و نگاهی عمیق به عناوینی که قبلا معرفی شده اند می باشد، نمایش ها توسط ژورنالیست حرفه ای کانادایی جف کیلی که سابقه 10 سال فعالیت در Spike Video Game دارد تولید و اجرا می شود.
h515157_.png
این مراسم در تاریخ ۲۲ آذر ماه باری دیگر در Microsoft Theater لس آنجلس برگزار خواهد شد، جف کیلی قصد دارد امسال هم صحنه را به توسعه‌دهندگان واگذار کند تا بتوانند پروژه‌های خود را به اشتراک بگذارند. سال گذشته شاهد رقابتی دیدنی بین دو غول بازی سازی، استودیوی پرافتخار سانتامونیکا و راکستار بودیم؛ عنوان God of War توانست لقب بهترین بازی سال 2018 را از آن خود کند.
سال 2019 تا این لحظه سالی جنجالی و هیجان انگیز همانند سال 2018 برای بازیکنان نبوده، بیشترین دلیل آن تمرکز توسعه دهندگان برای 2020 و همچنین عرضه کنسولهای نسل 9 می باشد، سونی به صورت رسمی عرضه PS5 را در تعطیلات سال 2020 با مشخصات آن اعلام کرد، با این حال بازیهایی مانند Resident Evil 2 Remake، Sekiro Shadows Die Twice و A Plague Tale: Innocence توانستند خوش بدرخشند، یکی از بازی های مهم امسال که بازیکنان مدتهاست انتظار آن را می کشند، بازی Death Stranding است که توسط خالق افسانه ای متال گیر، هیدئو کوجیما ساخته شده و در تاریخ 17 آبان ماه امسال بصورت انحصاری برای PS4 منتشر خواهد شد.
امیدواریم امسال هم با همراهی شما عزیزان، در این مراسم شاهد معرفی عناوینی باشیم که مدتهاست در سکوت خبری به سر می برند.

*****با ما همراه باشید*****​
بهترین بازی های سال TGA
  • سال 2014: Dragon Age: Inquisition
  • سال 2015: The Witcher 3: Wild Hunt
  • سال 2016: Overwatch
  • سال 2017: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
  • سال 2018: God of War
  • سال 2019: ؟

آخرین ویرایش:

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
با خراب کردن ds یکم گوتی رقابتش جذاب و غیر قابل پیش بینی شده البته باید وایسیم استار وارز بیاد پیش نمایش هاش که خیلی خوب بودن و کلی از بازی تعریف کردن.اگه فرض کنیم ۶ تا بازی را کاندید کنند به نظرم اویل و سکیرو که کاندید قطعی هستند.احتمالا از شاهکارهای نینتندو هم یکی دو تا کاندید کنند.از بین luigis mansion mario maker fire emblem zelda astral chain
احتمالا outer world هم کاندید بشه با استار وارز اگه نمراتش خوب بشه .
یدفعه هم دیدید یه بازی بی نام نشان تر اومد گوتی شد مثل سالی که جرنی یا والکینگ دد شدن
البته خوب ds هم هنوز شانس کاندید شدن داره نمره کامل کم نگرفته.
ولی هر چی باشه یکی از بیخود ترین سال های گیمینگ را داریم سپری میکنیم اگه نینتندو نبود که فاجعه میشد

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
متاسفانه تا اون زمانی که جف کیلی مجری هست هر چیزی ممکنه آریا جان :D
البته تو ورژن قدیمی این جوایز که با اطمینان میشه گفت خودش جوایز رو تقسیم میکرد ، یه جوریم تقسیم میکرد که همه نامزد ها راضی مراسم رو ترک کنن، باز گوتی رو به متال گیر نداد! البته شاید علاقش به راک استار بیشتر بوده ! این ورژن جدید زیاد تاثیر گذار نیست و فاندر ها و اسپانسر های این مراسم که غول های صنعتن , حواسشون هست بهش!

............

من که حمایتم رو از fire emblem three house اعلام میکنم ، با اینکه بازیش نکردم و احتمالا فرصت بازی کردنش هم پیش نمیاد برام ، ولی دلم میخواد یه jrpg ببره !

البته اینم می‌دونم اگه تمام بازی های امسال زیر هفتادم بودن بازی گوتی رو به یه jrpg نمیدن!

احتمالا سکیرو بیگ وینر امسال بشه!

The Game Awards از اون روزی که اورواچو بازیه سال انتخاب کرد من اسمشو گذاشتم The Game Akwards لول
بی خیال ، اورواچ کاملا حقش بود ، کاری ندارم از اواسط ۲۰۱۷ بازی بد مدیریت شد ، ولی چیزی که تو سال ۲۰۱۶ بود ، راحت میشد جز سه تا fps تاریخ قرارش داد! مفت بری هم نکرد ، با دو تا از کله گنده ترین فرانچایز های گیم رقابت میکرد!

همین ذهنیت که یه بازی مولتی پلیر رو چه به گوتی جلوی بیگ وینر شدن اورواچ رو گرفت!

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
البته تو ورژن قدیمی این جوایز که با اطمینان میشه گفت خودش جوایز رو تقسیم میکرد ، یه جوریم تقسیم میکرد که همه نامزد ها راضی مراسم رو ترک کنن، باز گوتی رو به متال گیر نداد! البته شاید علاقش به راک استار بیشتر بوده ! این ورژن جدید زیاد تاثیر گذار نیست و فاندر ها و اسپانسر های این مراسم که غول های صنعتن , حواسشون هست بهش!

............

من که حمایتم رو از fire emblem three house اعلام میکنم ، با اینکه بازیش نکردم و احتمالا فرصت بازی کردنش هم پیش نمیاد برام ، ولی دلم میخواد یه jrpg ببره !

البته اینم می‌دونم اگه تمام بازی های امسال زیر هفتادم بودن بازی گوتی رو به یه jrpg نمیدن!

احتمالا سکیرو بیگ وینر امسال بشه!

بی خیال ، اورواچ کاملا حقش بود ، کاری ندارم از اواسط ۲۰۱۷ بازی بد مدیریت شد ، ولی چیزی که تو سال ۲۰۱۶ بود ، راحت میشد جز سه تا fps تاریخ قرارش داد! مفت بری هم نکرد ، با دو تا از کله گنده ترین فرانچایز های گیم رقابت میکرد!

همین ذهنیت که یه بازی مولتی پلیر رو چه به گوتی جلوی بیگ وینر شدن اورواچ رو گرفت!

با اینکه هف لایف قسمت سومش منتشر نشد ولی حداقل اگر با خودت سه بار میگفتی هف لایف همچین چیزی تایپ نمیکردی

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
با اینکه هف لایف قسمت سومش منتشر نشد ولی حداقل اگر با خودت سه بار میگفتی هف لایف همچین چیزی تایپ نمیکردی

بهترین فرست پرسن شوتر من half life2 ه ، ولی دلیل نداره سه بار تو دهنم بچرخونمش !

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
کاش میشد امسال جایزه ندن و 2019 و 2020 رو یکی کنن چون امسال هرکی ببری مفت بری کرده تو این برهوت 2019. ولی خب با کنار رفتن احتمالی دث استرندینگ که خودم تقریبا مطمئن بودم به بیگ وینر شدنش، اویل2 ریمیک و سکیرو شانس های اصلین.
ولی خب با سایبرپانک و هیلو و دلست2 و دایینگ لایت و الدن رینگ، حداقل روی کاغذ سال 2020 میتونه بهترین سال نسل باشه...

• Love
Reactions: Arsalan_xe

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
کاش میشد امسال جایزه ندن و 2019 و 2020 رو یکی کنن چون امسال هرکی ببری مفت بری کرده تو این برهوت 2019. ولی خب با کنار رفتن احتمالی دث استرندینگ که خودم تقریبا مطمئن بودم به بیگ وینر شدنش، اویل2 ریمیک و سکیرو شانس های اصلین.
ولی خب با سایبرپانک و هیلو و دلست2 و دایینگ لایت و الدن رینگ، حداقل روی کاغذ سال 2020 میتونه بهترین سال نسل باشه...
هيلو كه:x
سايبرپانك اگه در حد همون تريلر e3 باشه قطعا بالاترين شانسو داره.
الدن رينگ مورد انتظار ترين عنوانه بعد هيلو واسه من منتهي نميدونم به ٢٠٢٠ ميرسه يا نه.
تلو هم خيلي بازي تر و تميز و قوي بنظر مياد

• Like
Reactions: mobin.hb96

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,092
نام
MohammadAli
متاسفانه اورواچ اصلا first person shooter نیست که میخای تو بهترینای این سبک دسته‌بندیش کنی. اورواچ بیشتر یه بازی موبای ساده‌سازی شده با زاویه دید اول شخص هست و خیلی از المان‌های یه بازی شوتر رو نداره.

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
بازی استلروارز دست کم نگیرید یک کارگردان کاربلد پشتش و تیم respawn متای بالای 85 راحت در دسترس اش هست ولی خب بازم RE2 حسابی جایزه میبره

• Like
Reactions: saeedonly

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
آخرین ویرایش:

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
عین 2010 8-|8-|8-|8-|
ترول یه سری شرکت ها و ای پی ها اصولا توهین به صنعت گیم محسوب میشه.
از راکستار بگیر تا ناتی داگ
از هیلو بگیر تا هف لایف و بایوشاک و متال گیر

ولی خب اولویت های فن بوییسم از این چیزا مهم تره گویا.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,376
نام
سید محمد حسین
نه عین ۲۰۱۳ و ۲۰۱۸ 8-|=))
خوبه راکستار تو عمرش کلا یه بار بیگ وینر گرفته اصولا هر سالی که بازی میده خیال رقیبش راحت از بیگ وینر مثل ۲۰۰۴ و ۲۰۰۸ و ۲۰۱۳ و ۲۰۱۸:cry:

دارم به این فکر می کنم راکستار چه ظلمی به شما و خانوادتون رسوندن که از این که 6 تا از شاهکارهای ستایش شده اش در سطح جهانی، بیگ وینر سال عرضه شون نشدن و "جایزه" نگرفتن خوشحالی :|

ولی خب اولویت های فن بوییسم از این چیزا مهم تره گویا.

آره ظاهراً، اگه با اعداد به بقیه حمله نکنن، روزشون شب نمیشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر