Alien: Isolation | PC

عنوان جدیدی از سری Alien در راه است و این بار این وظیفه به عهده استدیوی موفق The Creative Assembly است که پیش از این روی عناوین Total War کار می کرده است. اطلاعات زیادی از بازی تا کنون در دسترس نیست اما به نظر می رسد داستان این بازی حول حور شخصیت آماندا ریپلی، دختر الن ریپلی در فیلم Alien میچرخد. نکته جالب توجه این است که در بیشتر قسمت های بازی به جای درگیری با تعداد زیادی Alien تنها با یک نمونه از آن درگیر هستیم.
Alien: Isolation با الهام گیری از عناوین موفق Dishonored و BioShock قصد دارد ترکیبی از شوتر اول شخص با ترس و مخفی کاری را ارائه دهد.

ناشرSega
توسعه دهندهThe Creative Assembly
پلتفرمPC,XONE,PS4,X360,PS3
تصاویر بیشترتصاویر Alien: Isolation
تاریخ انتشار2014
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی----------

آخرین ویرایش:

prometheus

کاربر سایت
Jun 26, 2012
623
نام
امیرحسین
دوستان من بازی نکرده بودم این رو.نیخه کالکشن رو دانلود و بازی کردم. چرا اینجوریه؟ ترسناکه واقعا اما سخته خیلی.
وقتی هم که می میری میره عقب تا جایی که سیو کردی. خیلی ستمه.
راهی نداره بفمی اون هیولا از کجا سر درمیاره؟ یه دفه جلوت ظاهر میشه و فاتحه.
يك دستگاه ردياب هست كه براي پيدا كردن دشمنان ميتوني ازش استفاده كني
اون قضيه سيو هم مدل بازي هست بايد سعي كني تا ميتوني خودتو به نزديكترين ايستگاه سيو برسوني
به مرور زمان هم يكسري سلاح و ابزارآلات بدست مياري

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: amirpers

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
يك دستگاه ردياب هست كه براي پيدا كردن دشمنان ميتوني ازش استفاده كني
اون قضيه سيو هم مدل بازي هست بايد سعي كني تا ميتوني خودتو به نزديكترين ايستگاه سيو برسوني
به مرور زمان هم يكسري سلاح و ابزارآلات بدست مياري

یه دستگاهی مثل ردیاب هست که با دست چپش بالا میاره. اما یه بار امتحان کردم. دشمن رو جلوم نشون داد که یه دفه از پشت سرم ظاهر شد و به ملکوت پیوستم.

prometheus

کاربر سایت
Jun 26, 2012
623
نام
امیرحسین
یه دستگاهی مثل ردیاب هست که با دست چپش بالا میاره. اما یه بار امتحان کردم. دشمن رو جلوم نشون داد که یه دفه از پشت سرم ظاهر شد و به ملکوت پیوستم.
علاوه بر اينكه به ردياب بايد دقت كني ( دشمنان رو با نقطه نشون ميده ) بايد حواست به صداي سوت مانندش هم باشه ، هرچي دشمن نزديكتر ضرب آهنگ اون سوت هم سريعتر ميشه و اينكه اگر اشتباه نكنم مقدار فاصله دشمن رو هم ذكر ميكنه تو دستگاه

• Like
Reactions: amirpers

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
توی این سبک بازی بازی هست که گروهی باشه ؟؟ ( یعنی توی حالت تک نفره در بازی دو سه نفر (هوش مصنوعی) توی مراحل بازی همراهی و کمکت کنند)

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,074
بازیش چطوره ؟ مثل dead space هست بیشتر یا Soma ؟ اکشن یا پنهان شدن و فرار کردن ؟
کلیت بازی پنهان شو فرار کنه.چنتا سلاحم داره ولی کاربرد انچنانی نداره.بازی دو تا گونه دشمن یعنی روبات ها و alien هستش.روبات ها میوفتن دنبالت میتونی شوک بزنی یا بکشیشون با وسایلی که میگیری ولی خیلی منابع مصرف میکنن.alien هم کلا نمیتونی بکشی تا اونجایی که یادمه ولی فک کنم تا اواخر بازی یه چیزایی دستت میاد میتونی دورشون کنی.در کل اتمسفر و حس ترس محیطی بازی خیلی خوبه.

• Like
Reactions: kamyy

Abyss Watchers

کاربر سایت
Nov 8, 2019
136
روی ویندوز 10 !! هم اجرا می شه ؟؟
اره بابا، من خودم قبلا بازیش کردم میخوام دوباره بازیش کنم، ولی بعضی جاهاش اینقدر اینقدر ترسناک و استرس زا هست که قلب ادم رو به سینه اش میچسپونه:| بنظرم بهترین بازی سری الین، و یکی از برترین بازی های ترسناک تاریخ صنعت گیم و یکی از لاوکرافتی ترین بازی های تاریخ هست! صدا گذاری بازی اینقدر خارق العاده است که اگر با هدست خوب بازیش کنید واقعا کم میارید از دست الین....
اون اسکن که الین رو اسکن میکنه واقعا فوق العادست!
ولی بنظرم بازی از وسط هاش که روبات ها اضافه میشن کژوال میشه و کمی هم مسخره اگر این ربات ها نبودن واقعا بازی عالی بود!

• Like
Reactions: Ali Venom and kamyy

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
اره بابا، من خودم قبلا بازیش کردم میخوام دوباره بازیش کنم، ولی بعضی جاهاش اینقدر اینقدر ترسناک و استرس زا هست که قلب ادم رو به سینه اش میچسپونه:| بنظرم بهترین بازی سری الین، و یکی از برترین بازی های ترسناک تاریخ صنعت گیم و یکی از لاوکرافتی ترین بازی های تاریخ هست! صدا گذاری بازی اینقدر خارق العاده است که اگر با هدست خوب بازیش کنید واقعا کم میارید از دست الین....
اون اسکن که الین رو اسکن میکنه واقعا فوق العادست!
ولی بنظرم بازی از وسط هاش که روبات ها اضافه میشن کژوال میشه و کمی هم مسخره اگر این ربات ها نبودن واقعا بازی عالی بود!
نصب کردم ببینم چطوریاست... اوایل بازی محیط زیادی مصنوعی و بی روح می زنه...شاید در ادامه بهتر بشه

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
نصب کردم ببینم چطوریاست... اوایل بازی محیط زیادی مصنوعی و بی روح می زنه...شاید در ادامه بهتر بشه

شروع بازی نسبت به کیفیت کلی اثر ضعیف تره به نظرم
منم خاطرم هست همون زمان این مشکل رو داشتم. بری جلوتر بازی از جمله همین محیط ها خیلی بهتر میشه

• Like
Reactions: kamyy

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
شروع بازی نسبت به کیفیت کلی اثر ضعیف تره به نظرم
منم خاطرم هست همون زمان این مشکل رو داشتم. بری جلوتر بازی از جمله همین محیط ها خیلی بهتر میشه
بازی Prey که از اول تا آخر چیز دندون گیری نبود ... امیدوارم این بازی مثل نقدهاش عالی باشه با فضا سازی زیبا ( تو بازی های فضایی ترسناک فقط اتمسفر اتمسفر سلطان Dead Space )

• Like
Reactions: Ali Venom

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر