کوری بارلوگ علاقه‌مند به عرضه خدای جنگ 2018 را بر روی پی سی است اما...

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
آقای کوری بارلوگ کارگردان عنوان بشدت تحسین شده خدای جنگ 2018 در توییتر خود در جواب یک طرفدار بابت عرضه God of war 2018 به صورت مستقیم بر روی پی سی گفت: FameEnt2k (نام کاربری مخاطب) میدونی، علاقه دارم این اتفاق بیفته (عرضه بازی بر روی پی سی). ناراحت کننده است این تصمیم فراتر از اعتبار من است. همونطور كه مشخصه، من كوجیما نیستم.

در یکسال گذشته شاهد عرضه بازیهای انحصاری زیادی از پلی استیشن 4 بر روی پی سی بودیم! از دیترویت اقای دیوید کیج گرفته تا حال عرضه بازی انحصاری دث استرندینگ استاد کوجیما بر روی پی سی در تابستان سال اینده. همچنین همانطور که در توییت پرسش کننده از اقای کوری بارلوگ اشاره شد، شاهد امکان تجربه انحصاری دیگر پلی استیشن 4 همانند خدای جنگ 2018 و انچارتد 4 از طریق سرویس استریم PS Now بر روی پی سی بوده ایم.

همچنین لازم است اضافه کنم استدیو فرست پارتی مدیا مولکول سازنده بازی دیمرز هم پیش تر به صورت رسمی اعلام کرده بودند خواهان عرضه اثر مذکور بر روی پلتفرم های بیشتری هستند.

playstation-now-games-october-2019-image-block-01-us-01oct19.jpg

منبع:

Last edited by a moderator:

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
شرمنده که من مثل شما روشن فکر نیستم یا نمیتونم بهش تظاهر کنم ، من یا ما کلی پول می‌دیم به سونی که محتوای منحصر به فرد و اختصاصی در اختیارمون بزاره، وگرنه خر شاخمون نزده!
البته این حرفا رو باید کسی بزنه که روی پلتفرمش انحصاری داشته باشه ، نمیشه معامله یه سره!!!
نه ربطی به این چیزا نداره
یه فاز فکریه که ایشالا شما هم بهش برسی که دغدغه اول و آخر گیمت ،این نباشه که خودت بتونی تجربه کنی بازیو فقط. بهتر بگم،
دونستن این نکته که خودت فقط بازی رو تجربه کنی تاثیری رو لذتت از بازی نداشته باشه.
من پول دادم به اکس باکس به دلایل مختلف‌ نه اینکه خودم بتونم انحصارس تجربه کنم . از نسل قبلم دوست داشتم بازی هاشو رو pc هم‌بده.
اگه بحث انحصار بود که خب میرفتم ps4 میگرفتم و اون چند بازی مایکرو رو تو pc میزدم...

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
شما هم فارسی بلدید؟
جایی نگفته بازی روی PC عرضه میشه ولی داره تمایل قلبیش رو نشون میده نسبت به این موضوع..
خداروشکر این تاپیک ها هرچی بیشتر زده بشن لذت ببریم از جلز و ولز خیلی ها
شما هم نبودی که میگفتی بحث با پی سی گیمرها و فلان و تا پارسال یه ضد پی سی بودی الان شدی ضد سونی؟
آقا انسان به هر دلیلی پلتفرمشو عوض می‌کنه حداقل کاش یاد بگیره احترام گذاشتن به گذشته خودشو !
خود من تا یکی دو سال آینده میرم سمت پی سی ولی بعید بدونم بعدش بیام اینجا و بگم سونی فنا فلان و ...
یه ذره ثبات خوبه

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
نه ربطی به این چیزا نداره
یه فاز فکریه که ایشالا شما هم بهش برسی که دغدغه اول و آخر گیمت ،این نباشه که خودت بتونی تجربه کنی بازیو فقط. بهتر بگم،
دونستن این نکته که خودت فقط بازی رو تجربه کنی تاثیری رو لذتت از بازی نداشته باشه.
من پول دادم به اکس باکس به دلایل مختلف‌ نه اینکه خودم بتونم انحصارس تجربه کنم . از نسل قبلم دوست داشتم بازی هاشو رو pc هم‌بده.
اگه بحث انحصار بود که خب میرفتم ps4 میگرفتم و اون چند بازی مایکرو رو تو pc میزدم...
خوب خدا عمرت بده ، دقیقا طرز فکر مخاطب ها با هم فرق می‌کنه ، و کسی که میاد ps4 میگیره برای بحث بازی انحصاری میاد این کنسول رو میگیره ، کسی هم که دنبال بازی انحصاری نیست می‌ره دنبال xboxیا pc !

ضمنا این تیکه رو جا نندازید !

مثلا من خیلی خوشحال میشم ، پرسونا ۵ روی سوییچ عرضه شه ، ولی در عوض شین مگامی تنسه و پرسونا کیو هم اینور عرضه شه!! یاد گاد اونور بیاد ، در عوضش زلدا رو بدن اینور !!! چراکه نه !! والا خیلی هم خوشحال میشم!

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,576
نام
mohammad
شما هم فارسی بلدید؟
جایی نگفته بازی روی PC عرضه میشه ولی داره تمایل قلبیش رو نشون میده نسبت به این موضوع..
خداروشکر این تاپیک ها هرچی بیشتر زده بشن لذت ببریم از جلز و ولز خیلی ها
باید بیاد مثل اسطوره قبلیتون که گفته بود نت ندارید 360 براتون عالیه بیاد بگه بهترین گزینه شما خرید ps4 هست میخواید بخواید نمیخواید به جهنم؟:D دعوا نداره که دوستانه جوابشو داده...!!!!!!
____
بماند که gow الان سیستم پیشنهادیش اینجا اعلام شده و رم هشت مگم براش کافیه:D

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
این که شوخی بود ولی وقتی چنین رفتاری با فن ها داشته لایق بدتر از این هاست :-"
ما خودمون از بلاهای دان متریک سر اکس باکس خبر داریم. دیگه هم اثری ازش تو تیم اکس باکس نیست ینی مایکرو هم خبر داره.
ولی سونی فن ها که باید حلوا حلواش کنن اتفاقا. دیگه این کامنت ها چیه؟

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
"کوری بارلوگ آرزو میکند خدای جنگ 2018 را بر روی پی سی عرضه شود" با "کوری بارلوگ میخواهد خدای جنگ 2018 را بر روی پی سی عرضه کند" خیلی فرق داره :)ما که از خدامونه ولی قضیه از این قرار سونی تا وقتی سخت افزار تولید میکنه همچین چیزی غیر ممکنه اون بحث استریم کردن رو هم که حال حوصله توضیح دادن ندارم تا حالا ده با توضیح داده شده این جنگ مصخره کنسولیتون رو خواهشا ببرید سر پلتفرم خودتون PC شده این وسط بازیچه دست دوستان واسه کوبیدن هم دیگه جالبیش اینه هیچکدوم این وسط PC ندارن ولی آتش بیار معرکه هستن LOL سونی وابسته به سخت افزارش هستش و تا وقتی کنسول فیزیکی تولید میکنه نمیاد بزرگترین برگ برندش رو رو PC بده !!

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,576
نام
mohammad
ما خودمون از بلاهای دان متریک سر اکس باکس خبر داریم. دیگه هم اثری ازش تو تیم اکس باکس نیست ینی مایکرو هم خبر داره.
ولی سونی فن ها که باید حلوا حلواش کنن اتفاقا. دیگه این کامنت ها چیه؟
کجا باید حلوا حلواش کنیم؟:D به خاطر سیاست های مایکی و زرنگی سونی نبود...همون E3 2013 ضربه محکمی به سونی میزد...حالا میخواید انکار کنید میل خودتونه اما بهترین کنفرانس این نسل مایکی زمان مدیریت ایشونه...!این بشر بود سونی هم نسل رو انقدر شل نمیگرفت...:D

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,507
هر سازنده ای که بازی موفق میسازه دلش میخواد اون بازی رو افراد بیشتری هم بازی کنن. ولی دست کارگردان نیست. مسائل مالی و کل چیز دیگه تعیین کنندست، این هم گفته دلش میخواسته بازیش رو PC هم بیاد نگفته “میخواهد بازی را روی PC عرضه کند”. حتی بخواهد هم دست ایشون نیست. ایشون فقط یه کارگردان بوده که اومده بازی رو ساخته و تحویل سونی داده، از اینجا به بعدش کلا هیچ کارس، کارش ساخت بازی بوده و طبق قراردادش پولش رو گرفته و تمام.
البته تیتر Clickbait زدن و سه پاراگراف توضیح دادن PS NOW برای زننده تاپیک یه چیز عادیه.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
هر چی میخونم حس میکنم تو این توییت بارلوگ یه جورایی داره دلخوری نشون میده نسبت به سونی ، حالا دلیلش معلوم نیست ، ولی مثلا اگه نزاشته باشنش ip جدید خودش رو بسازه و اجبارش کردن نسخه دوم گاد رو هم خودش کار کنه!

مثل اینکه بگه , من که کوجیما نیستم که سونی هر کاری بخوام، انجام بده!!

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
هر چی میخونم حس میکنم تو این توییت بارلوگ یه جورایی داره دلخوری نشون میده نسبت به سونی ، حالا دلیلش معلوم نیست ، ولی مثلا اگه نزاشته باشنش ip جدید خودش رو بسازه و اجبارش کردن نسخه دوم گاد رو هم خودش کار کنه!
ببين هر بازيسازي دوست داره بازيش ديده بشه هر چي بيشتر بهتر يعني وقتي يه كار خوب ميسازي دوست داري روي هر پلتفرمي كه قابل اجراست باشه تا تحسين بيشتري رو به خودش جلب كنه ولي انحصار كه مربوط به مالك برنده دقيقا بر عكسه اينو مي خواد كه شرط ديده شدن بازي خريد كنسول باشه
تمام كسايي كه چه براي سوني و چه ماكرو بازي ميسازن اگر موقعيت مالي بهتري داشتن خودشون ناشر ميشدن و براي همه پلتفرمها بازي ميساختن مثله يوبي و بتسدا و غيره...
اين عجيب نيست بارلوگ و كوجيما و دراكمن دوست داشته باشن كه بيشتر ديده بشن
منتهي فعلا انحصار هست و وقتي از بين ميره كه پابليشر احساس كنه تو مولتي پلتفرم كردن بازي سود بيشتري عايدش ميشه ...

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
ببين هر بازيسازي دوست داره بازيش ديده بشه هر چي بيشتر بهتر يعني وقتي يه كار خوب ميسازي دوست داري روي هر پلتفرمي كه قابل اجراست باشه تا تحسين بيشتري رو به خودش جلب كنه ولي انحصار كه مربوط به مالك برنده دقيقا بر عكسه اينو مي خواد كه شرط ديده شدن بازي خريد كنسول باشه
تمام كسايي كه چه براي سوني و چه ماكرو بازي ميسازن اگر موقعيت مالي بهتري داشتن خودشون ناشر ميشدن و براي همه پلتفرمها بازي ميشاختن مثله يوبي و بتسدا و غيره...
اين عجيب نيست بارلوگ و كوجيما و دراكمن دوست داشته باشن كه بيشتر ديده بشن
منتهي فعلا انحصار هست و وقتي از بين ميره كه پابليشر احساس كنه تو مولتي پلتفرم كردن بازي سود بيشتري عايدش ميشه ...
اصلا چه ربطی به حرف من داشت ، اتفاقا کارگردان ها که دنبال پولدار شدن نیستن از خداشونه یه ناشر کلفت گیرشون بیاد ، تا بتونن ایده هاشون رو بدون محدودیت پیاده کنن!!! مثل نیل دراکمن ، چند تا ناشر الان حضور دارن که به دراکمن اجازه میدادن جوئل رو ببره تو بکگراند و شخصیت اصلی و قابل بازی رو الی بزاره ، جواب : صفر

دیگه نیاز نیست برای بار دهم ، پونزدهم این خاطره بارلوگ رو یادآوری کنم ، که تو کریستال داینامیک ، وقتی رفته با مدیران استودیو ایده هاش رو در میون گذاشته ، بهش خندیدن و گفتن دیوانه است ! برگشت سونی از دل همون ایده ها گوتی ۲۰۱۸ اومد بیرون

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
اصلا چه ربطی به حرف من داشت ، اتفاقا کارگردان ها که دنبال پولدار شدن نیستن از خداشونه یه ناشر کلفت گیرشون بیاد ، تا بتونن ایده هاشون رو بدون محدودیت پیاده کنن!!! مثل نیل دراکمن ، چند تا ناشر الان حضور دارن که به دراکمن اجازه میدادن جوئل رو ببره تو بکگراند و شخصیت اصلی و قابل بازی رو الی بزاره ، جواب : صفر

دیگه نیاز نیست برای بار دهم ، پونزدهم این خاطره بارلوگ رو یادآوری کنم ، که تو کریستال داینامیک ، وقتی رفته با مدیران استودیو ایده هاش رو در میون گذاشته ، بهش خندیدن و گفتن دیوانه است ! برگشت سونی از دل همون ایده ها گوتی ۲۰۱۸ اومد بیرون
الان من اون قسمت اول رو نفهميدم دنباله پول نيستن دنباله ناشر كلفتن يا دنباله پول هستن؟
———
اره ممكنه چون اسمه كوجيما رو اورده و گفته من مثله اون نيستم كنايه زده باشه به سوني و شايد دلخور باشه...

آخرین ویرایش:

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,160
نام
سبحان
احتمال اتفاق افتادنش خیلی خیلی کمه و نهایتا چن سال دیگه روی سرویس استریم بیاد ولی پورت شدنش واقعا دور از انتظاره
پورت شدن بازی مثل بلادبورن محتمل تره
ولی خب در صورت اتفاق افتادن هم فروش خیلی خوبی خواهد داشت

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
الان یک سوال دارم تمام این مطالب مثل کیچ یا ... از یک خط توییت امده .:|

تازه انگلیس تون هم که خدا رو شکر ته کشیده وقتی میخوای ترجمه کنی دقیقا این دوتا جمله یک معنی میده ؟ اره میخواد بازی کوری برای PC عرضه کنه فردا سونی هم میاد بازی برای PC تایید میکنه برو خوش باش.

از کی :

کوری : میدونی , من دوست دارم اما متاسفانه این تصمیم از محدوده اختیارات من خارجه . همون جوری که همه روزه ثابت شده , من کوجیما نیستم .

با این یکیه ؟ :

FameEnt2k (نام کاربری مخاطب) میدونی، عاشق این هستم (عرضه بازی بر روی پی سی). ناراحت کننده است این تصمیم فراتر از اعتبار من است. همونطور كه مشخصه، من كوجیما نیستم.

یک بار گفتی هنر میخواد ترول کردن اما هنر میخواد که انقدر ادم تابلو باشی که همه تاپیک های بی محتوا و تیتر زرد به خودش اختصاص بده.:))

تازه فکر میکنی الان چقدر باحال بود تاپیک زدم چقدر حالشون گرفتم اما به شخصه دارم از این همه در دیوار زدن تو ناراحت میشم که خیلی مشخصه بهت فشار امده این چند ساله امیدوارم نسل بعد دیگه اینجوری نباشه شاید ما هم از این همه به در دیوار زدن تو یک نفر کمتر ناراحت بشیم .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر