کوری بارلوگ علاقه‌مند به عرضه خدای جنگ 2018 را بر روی پی سی است اما...

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
آقای کوری بارلوگ کارگردان عنوان بشدت تحسین شده خدای جنگ 2018 در توییتر خود در جواب یک طرفدار بابت عرضه God of war 2018 به صورت مستقیم بر روی پی سی گفت: FameEnt2k (نام کاربری مخاطب) میدونی، علاقه دارم این اتفاق بیفته (عرضه بازی بر روی پی سی). ناراحت کننده است این تصمیم فراتر از اعتبار من است. همونطور كه مشخصه، من كوجیما نیستم.

در یکسال گذشته شاهد عرضه بازیهای انحصاری زیادی از پلی استیشن 4 بر روی پی سی بودیم! از دیترویت اقای دیوید کیج گرفته تا حال عرضه بازی انحصاری دث استرندینگ استاد کوجیما بر روی پی سی در تابستان سال اینده. همچنین همانطور که در توییت پرسش کننده از اقای کوری بارلوگ اشاره شد، شاهد امکان تجربه انحصاری دیگر پلی استیشن 4 همانند خدای جنگ 2018 و انچارتد 4 از طریق سرویس استریم PS Now بر روی پی سی بوده ایم.

همچنین لازم است اضافه کنم استدیو فرست پارتی مدیا مولکول سازنده بازی دیمرز هم پیش تر به صورت رسمی اعلام کرده بودند خواهان عرضه اثر مذکور بر روی پلتفرم های بیشتری هستند.

playstation-now-games-october-2019-image-block-01-us-01oct19.jpg

منبع:

Last edited by a moderator:

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
شاهکاری دیگر از استاد علی ونوم :))

جدیدا وقتی سازنده با نهایت احترام جواب طرف رو میده و میگه امکانش نیست یعنی دوست داره :)) انتظار دارن سازنده هم مثل خودشون رفتار کنه و با نهایت بی فرهنگی و بی شعوری بگه نه آقا برو گمشو :D این کاربری هم که ازش پرسید یه ترولر بیشتر نبوده که اینجا هم زیاده کسی که واقعا فلان بازی رو میخواد میره تهیه میکنه نه اینکه پا پیچ کارگردان بازی بشه!

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
یعنی عرضه انحصاری های xbox خیلی براتون تلخ بود ،؟
چی دقیقا دیر یا زود اتفاق میفته؟؟؟
نه باور کن ما خودمونو درگیر این چیزا نمیکنیم. :D:D:D به یه درجه از آسودگی خیال برسی، لازم نیست برا لذت بردن از یه بازی مطمئن باشی بقیه نمیتونن تجربه اش کنن. حالا شاید شما نمیتونی. پس اگه ناراحت بشی از این چیزا طبیعیه...

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
خودتم میدونی که منظورش PS NOW نیست
انگلیسی بلدید؟؟؟ کجای حرف بارلوگ نشون میده بازی برای pc عرضه میشه؟؟؟ تازه نشون میده اومدن بازی روی pc هم تصمیم سونی نبوده و همون عهد نامه ترکمنچای رو اندرو هاوس امضا کرده!

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
نه باور کن ما خودمونو درگیر این چیزا نمیکنیم. :D:D:D به یه درجه از آسودگی خیال برسی، لازم نیست برا لذت بردن از یه بازی مطمئن باشی بقیه نمیتونن تجربه اش کنن. حالا شاید شما نمیتونی. پس اگه ناراحت بشی از این چیزا طبیعیه...
شرمنده که من مثل شما روشن فکر نیستم یا نمیتونم بهش تظاهر کنم ، من یا ما کلی پول می‌دیم به سونی که محتوای منحصر به فرد و اختصاصی در اختیارمون بزاره، وگرنه خر شاخمون نزده!
البته این حرفا رو باید کسی بزنه که روی پلتفرمش انحصاری داشته باشه ، نمیشه معامله یه سره!!!

مثلا من خیلی خوشحال میشم ، پرسونا ۵ روی سوییچ عرضه شه ، ولی در عوض شین مگامی تنسه و پرسونا کیو هم اینور عرضه شه!! یاد گاد اونور بیاد ، در عوضش زلدا رو بدن اینور !!! چراکه نه !! والا خیلی هم خوشحال میشم!

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
شرمنده که من مثل شما روشن فکر نیستم یا نمیتونم بهش تظاهر کنم ، من یا ما کلی پول می‌دیم به سونی که محتوای منحصر به فرد و اختصاصی در اختیارمون بزاره، وگرنه خر شاخمون نزده!
البته این حرفا رو باید کسی بزنه که روی پلتفرمش انحصاری داشته باشه ، نمیشه معامله یه سره!!!
فنای واقعی ایکس باکس سال ها پیش این پلتفرم بوسیدن گذاشتن کنار تو همین فروم ده ها فن ایکس باکس واقعی بودن که رفتن اینایی که میبینی فن مایکروسافت هستن!
مثل داداش خودم که سرفیس داره لومیا داره وان ایکس داره و الی آخر

• Like
Reactions: s.1

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
ما والا پول ميديم كنسول چون پي سي گيمينگ گرونه :D

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
انگلیسی بلدید؟؟؟ کجای حرف بارلوگ نشون میده بازی برای pc عرضه میشه؟؟؟ تازه نشون میده اومدن بازی روی pc هم تصمیم سونی نبوده و همون عهد نامه ترکمنچای رو اندرو هاوس امضا کرده!
شما هم فارسی بلدید؟
جایی نگفته بازی روی PC عرضه میشه ولی داره تمایل قلبیش رو نشون میده نسبت به این موضوع..
خداروشکر این تاپیک ها هرچی بیشتر زده بشن لذت ببریم از جلز و ولز خیلی ها

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر