DEATHSTRANDING برای PC تایید شد

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
خیلی تبریک میگم قیافه بعضی از دوستان واقعا دیدن داره =)) ولی به دور از شوخی من از هر بازی از انحصار دربیاد حمایت میکنم انحصاری زمانی خوبه ولی انحصاری دایم اصلا چیز خوبی نیست به نظر من اخرشم هم این هم رد دد 2 با قفل اینترنتی مثل کالاف عرضه میشن همه به ریشمون میخندن:|

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
خیلی تبریک میگم قیافه بعضی از دوستان واقعا دیدن داره =)) ولی به دور از شوخی من از هر بازی از انحصار دربیاد حمایت میکنم انحصاری زمانی خوبه ولی انحصاری دایم اصلا چیز خوبی نیست به نظر من اخرشم هم این هم رد دد 2 با قفل اینترنتی مثل کالاف عرضه میشن همه به ریشمون میخندن:|

و من هنوز منتظر Persona 5 ام که برای PC بیاد... ای این آتلوس خر بگیره بعد رویال از خر شیطون پایین بیاد نسخه وانیلای بازی رو مثل کاترین بده رو PC :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,958
نام
آریا
فکر نکنم در طول تاریخ صنعت بازی سابقه داشته باشه که معرفی نسخه‌ای از یه بازی رو انقدر عجیب انجام بدن! :D
Death Stranding سال ۲۰۱۶ معرفی شد. سه سال و خورده‌ای گذشت و هیچ‌وقت به طور کاملاً رسمی نگفتن برای کامپیوتر هم میاد. بعد دقیقاً ۱۰ روز قبل از اومدن نسخه‌ی PS4 خبرش رو اعلام می‌کنن؟! :)) یعنی ماجرا در حدی حالت کمدی داره که انگار کوجیما با سونی قهر کرده و پیش خودش گفته چطوری گند بزنم به هیاهوی عرضه‌ی نسخه‌ی PS4 و به این راه حل رسیده! :D
نه چند سال یا چند ماه قبل از انتشار بازی و نه مثلاً ۲ ماه بعد از انتشارش، بلکه دقیقاً چند روز مونده به انتشار، اون هم بازی‌ای که قراره تابستون ۲۰۲۰ برای کامپیوتر بیاد نه مثلاً آخر امسال! الله اکبر!

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
سوال اینجاست که ناشر بازی کیه؟:D یعنی دقیق تر IP مال کیه؟:D

و به نظرم حالا که سونی شل کرده کراس پلی با PC هم داشته باشه جالب میشه.

• Like
Reactions: jetalpha

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
و من هنوز منتظر Persona 5 ام که برای PC بیاد... ای این آتلوس خر بگیره بعد رویال از خر شیطون پایین بیاد نسخه وانیلای بازی رو مثل کاترین بده رو PC :D
کاترین بازی کن خب خیلی بازی قشنگی هست چند تا پایان هم داره مثل پرسونا هم هست persona رو تا حالا امتحان نکردم متاسفانه کاترینم نسخه pc رو ریختم ولی تا وسطاش نتونستم بیشتر برم جذبم نکرد به اون صورت :| همون کاترینم از دستشون در رفت برای pc اوردنش

• Like
Reactions: Z-fan

SaeedKING

کاربر سایت
May 2, 2015
757
نام
Saeed
از این به بعد باید به دیگر قابلیت‌ها و جذابیتهای پلتفرم اصلی و محبوب، PC کبیر، غافلگیری و خوشحالی‌های یهویی رو هم اضافه کنیم. >:)

• Like
Reactions: Aperture

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر