امتیازات Rage 2

میانگین امتیازات بازی؟

• بالاتر از 90

رای‌ها: 2 3.1%
  • 86-90

رای‌ها: 10 15.4%
  • 81-85

رای‌ها: 34 52.3%
  • 76-80

رای‌ها: 10 15.4%
  • 71-75

رای‌ها: 8 12.3%
  • 70 و کمتر

رای‌ها: 1 1.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    65
  • نظرسنجی بسته شده است .

MOH3N_Dark

کاربر سایت
May 7, 2013
3,264
نام
محسن
106384
Publisher: Bethesda Softworks
Developer: Avalanche Studios, id Software
Initial Release Date: May 14, 2019
Platforms: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows

Jeuxvideo.com: 8.5/10
MMORPG.com: 8.3/10
IGN: 8/10
Areajugones: 8/10
The Games Machine: 8/10
USgamer: 8/10
Destructoid: 8/10
IGN Spain: 8/10
Vandal: 7.9/10
IGN Italia: 7.7/10
Hobby Consolas: 7.7/10
GameSpace: 7.5/10
Worth Playing: 7.5/10
Multiplayer.it: 7.5/10
PCGamesN: 7/10
PC Gamer: 7/10
Game Informer: 7/10
GameSpot: 6/10
Slant Magazine: 6/10
GamesRadar+: 6/10
Shacknews: 5/10
Gamer.no: 5/10
106520

آخرین ویرایش:

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
نقد بازیسنتر خوندم گفتم احتمالا نمره اخرش از ۵ بالاتر نباشه چون کلا منتقد اصلا با بازی حال نکرده ولی نقد دقیقی بود تمام نکات خلاصه گفته بود داخل نقد

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,439
نام
Nightwing
چند تا نکته:
اول اینکه اینجا تاپیک ویچر نیست. البته مثال زدن از بقیه بازیها مشکلی نداره من خودم هم همیشه از بقیه بازی ها مثال میزنم ولی وقتی بحث تبدیل به ویچر میشه اونوقت تاپیک منحرف شده

دوم بنظرم شاید بهتر باشه سایتها منتقد های بازیهای خطی و اوپن ورلد رو جدا کنن. وقتی طرف ساختار ذهنش, سلیقه اش و کلا همه چیزش برای بازی خطیه بنظرم درست نیست اوپن ورلد رو نقد کنه. خیلی ساده است ارتباط نمیگیره. برعکسش هم درسته مثلا من خودم با خطی ارتباط نمیگیرم. اصلا نمیفهمم چطور ملت میتونن به اجبار از A به B و بعد به C برن و لذت ببرن. نه اینکه بد باشه فقط سلیقه است. اون زمانی هم که بازیهای اوپن ورلد نبود و یا کمتر بود وقتی بازی خطی بازی میکردم همه اش فکر میکردم اونوری که نمیتونم برم چه خبره؟ البته میدونستم خبری نیست و بیرون دیوار محیطی خالیه ولی تو ذهنم محیط میساختم براش. حالا کسانی که دوست ندارن برن و بگردن و خودشون اسلحه و ماشین و اسکیل و کلی چیز دیگه پیدا کنن مگه مجبورن بازی کنن یا نقد کنن؟ دوست عزیز یا منتقد عزیزی که بازی به سلیقه ات نمیخوره بایکوتش کن مثل من که خیلی از به اصطلاح ابربازیهای مهم و مشهور رو بایکوت کردم چون به سلیقه ام نمیخوره.

سوم اینکه من حدودا 3-4 ساعتی بازی کردم بازی بشدت لذت بخشه فقط نگرانم نکنه زود تموم بشه. هرچند من گشتن تو محیط و پیدا کردن ایتم رو خیلی دوست دارم و این طبیعتا باعث طولانیتر شدن بازی میشه ولی وقتی شونصد نفر میگن بازی کوتاهه بالاخره تو ذهنیت ادم تاثیر میذاره. تا حالا گیم پلی و محیط عالی بوده. از لول دیزاین دانجن اوایل بازی ( زیر شهر) کلی لذت بردم. البته مشکلاتی هم داره یکیش رانندگیشه مثلا اگه به بردرلندز عادت کرده باشید کنترل ماشین سخت میشه چون با ماوس نمیپیچه ولی با ماوس شلیک میکنه و ادم هی قاطی میکنه.

پ.ن: مدمکس رو هم من خیلی دوست داشتم و بنظرم یکی از اندرریت شده ترین بازیهای نسل بود. حالا این هم انگار وضعیتش مشابه مدمکسه. تفاوتش با مدمکس اینه که این اتمسفر بینظیر مدمکس رو نداره بجاش تنوع بیشتری در محیط و امکانات و اسکیل و چیزهای دیگه داره.
یکی از منطقی ترین آدمایی هستی که تاحالا دیدم فقط حیف که وقت زیادی نمیزاری معمولا برای کامنت گذاشتن البته شایدم من زیاد کامنتات به چشم نمیخوره

• Like
Reactions: Kourosh

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
بازی کلا از دو قسمت اوج و فرود ساخته شده یا توی اوجی یا منتظره اوجی:D

در کل همین که می دونی به زودی اوجی در راهه بازی رو به شوقش ادامه می ده مپشم اصلا بزرگ نیست که مشابه ویچر ساعت ها در راه باشی نهایت 10 مین جنوب به شمال رفتی. به نظرم اصلا حقش نیست به خاطر این نقاط ضعف متاش زرد بشه

pc fan

کاربر سایت
Jul 25, 2018
143
نام
مازیار
سلام اونایی که بازیش کردند نظرشون در مورد بازی چیه؟ گیمپلی بازی خیلی خوبه؟ گرافیک فنیش چطور؟ ممنون میشم جواب سوالمو بدید

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
بازیو خونه رفیقم تموم کردیم خداییش زیر 85 حقش نیست.
خیلی خوبه.
من نمیدونم فاز این منتقد جماعت چیه!
بازی کنید با اخرین اپدیتش واقعن عالیه.

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
سلام اونایی که بازیش کردند نظرشون در مورد بازی چیه؟ گیمپلی بازی خیلی خوبه؟ گرافیک فنیش چطور؟ ممنون میشم جواب سوالمو بدید

سلام،

من کلا خاک خورده Id هستم و قدیمی های سایت من رو خوب میشناسن. من دیشب بازی رو تموم کرد.

بازی رو میشه از چند منظر نگاه کرد.

1. گرافیک : گرافیک بازی بسیار خوبه. بازی خوب فضای اخرالزمانی رو القاء می کنه. محیط های بازی جذاب و متفاوت هستش. من از گرافیک بازی لذت بردم. مشکلی باهاش نداشتم.

2. داستان : این دسته بازی ها کلا داستان ماستان ندارن. تعطیلا. خیلی سخت میشه این سبک بازی رو پیدا کرد که داستان سرایی خوبی داشته باشه.

3. گیم پلی : مشکل بازی به نظر من از اینجا شروع میشه. جایی که شما محیط استودیوی آوالانچ رو می زاری کنار بازی های Indoor از استودیوی Id. به شدت تفاوت ها در این قسمت احساس میشه. فضاسازی محیط های indoor بشدت عالی است و به نظر من این کار مختصId است نه آوالانچ. وقتی محیط های بیرونی رو می بینی اوضاع تو ذوق می خوره و اینجا تفاوت ها خودش رو نشون میده.

من تقریبا می تونم حدس بزنم کدوم قسمت کار آوالانچ هستش و کدوم قسمت کار Id.

نکته دیگه بازی تایم تموم کردن داستان اصلی بازیس. این کار با حدود 5 ساعت تموم میشه و تموم کردن سایدکوئست ها هم نهایتا 10 ساعت روی هم. بازی خیلی خیلی سریع تموم میشه.

این بازی قبلا با موتور ID tech ساخته شده بود و الان با موتور APEX از استودیوی آوالانچ.

از نظر من نمره این بازی نهایت 7. نه بیشتر.

از بازی کردن پشیمون نمیشید، ولی دوست دارید زود تموم شه و SHIFT+DELETE کنیدش.

یا علی...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر