amindead

کاربر سایت
Jul 21, 2010
629
منم قبول داشتم این حرف ولی جدیدا اعلام کردن نقش اصلی رنگین پوست و نه کیانو ریوز! در متریکسی که neo نقش اصلیش نیست رو باید گل گرفت
اگه خبر درست باشه واقعا به حال واچوفسکی ها باید گریست!!!

• Like
Reactions: JohnnySilverhand

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
از همون روز اول معرفی مشخص بود فیلم بدرد نخوری میشه و مثل چند نسخه قبلیش هست
این کامرون هم برای همه ترمیناتورهای قبلی همین حرف های تکراری رو گفته و دقیقا همشون از نظر کامرون ادامه اصلی نسخه 3 هستن :))
بالاخره کامرون باید هزینه آواتارهاش رو در بیاره دیگه، چی بهتر از گاوی به اسم سری ترمیناتور :)

• Like
Reactions: TheGodfather

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
ظاهرا کل داستان و پایان Rise Of Skywalker تو اینترنت لو رفته!! اونم با عکس و مدرک!!

من اسپویلر برام مهم نبود و دیدم عکسها و خوندم اسپویل‌ها رو ولی خب صرفا گفتم حواستون باشه کجاها میرید :D اگه براتون مهمه :D

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
ظاهرا کل داستان و پایان Rise Of Skywalker تو اینترنت لو رفته!! اونم با عکس و مدرک!!

من اسپویلر برام مهم نبود و دیدم عکسها و خوندم اسپویل‌ها رو ولی خب صرفا گفتم حواستون باشه کجاها میرید :D اگه براتون مهمه :D

درود
میتونی اینجا بفرستی؟؟
راضی بودی از پایان!؟

• Like
Reactions: cloud _ strife

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
دارم سری هری پاتر رو از اول میبینم ، یعنی در حد ارباب حلقه ها دارم باهاشون حال میکنم... این چند سال نمیدونم چرا نرفتم سراغشون:| دیگه فیلم در این سبک کسی میشناسه ؟
هابیت رو که قطعا دیدی... می تونی بعد هری پاتر بری سراغ جانوران شگفت انگیز... قابل مقایسه نیست ولی یه خورده بوی هری پاتر رو میده :D
سری نارنیا هم هست که می تونه نسخه گل و بلبل و له و لورده شده هری پاتر باشه... اصلا در حد هری پاتر نیست ولی دنیاهاشون قابل مقایسه هست.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
3هم چرت بود اینکه هیچی جالبه این تنها سریه که برای تماشاش انقدر وقت گذاشتم و واقعا باعث تاسف که این بلا رو سرش آوردن خود استاد ادعا جیمز کامرون نمیگه این چیه!
ادامه واقهی...ه.....قربانی بعدی Matrix 4
من یکی از افتخاراتم اینه که ترمیناتور ۲ رو تو ۷ سالگی و تقریبا نزدیک به زمان عرضه دیدم !! (حساب کن اون زمان ویدئو هم ممنوع بود) و تا اومدن تایتانیک تمام فکر و ذکرم ترمیناتور بود!!!
سه هم به خوبی ۲ نبود ، ولی عالی بود ، سکانس های اکشنش کاملا بدیع بود ، مثل اون سکانس جرثقیل ، پایان بندی خوبی هم برای سه گانه داشت ، باید این سری رو همونجا دفن می‌کردن و یاد و خاطرش رو گرامی میداشتن!

........

دارم سری هری پاتر رو از اول میبینم ، یعنی در حد ارباب حلقه ها دارم باهاشون حال میکنم... این چند سال نمیدونم چرا نرفتم سراغشون:| دیگه فیلم در این سبک کسی میشناسه ؟
جدا متوجه نمیشم چطوری با هری پاتر حال میکنید، حروم نکن داستان رو ، همین حالا قطع کن برو سراغ کتاب ها تا بفهمی فیلم ها ذره ای از زیبایی و جادویی بودن کتاب رو بازتاب نمیدن!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Adidas95

ahmad137456

کاربر سایت
Jul 26, 2019
72
من یکی از افتخاراتم اینه که ترمیناتور ۲ رو تو ۷ سالگی و تقریبا نزدیک به زمان عرضه دیدم !! (حساب کن اون زمان ویدئو هم ممنوع بود) و تا اومدن تایتانیک تمام فکر و ذکرم ترمیناتور بود!!!
سه هم به خوبی ۲ نبود ، ولی عالی بود ، سکانس های اکشنش کاملا بدیع بود ، مثل اون سکانس جرثقیل ، پایان بندی خوبی هم برای سه گانه داشت ، باید این سری رو همونجا دفن می‌کردن و یاد و خاطرش رو گرامی میداشتن!

........

جدا متوجه نمیشم چطوری با هری پاتر حال میکنید، حروم نکن داستان رو ، همین حالا قطع کن برو سراغ کتاب ها تا بفهمی فیلم ها ذره ای از زیبایی و جادویی بودن کتاب رو بازتاب نمیدن!
حوصله کتاب خوندن دیگه واسم نمونده.. همین فیلم ها رو هم بزور دارم میبینم، برای منی که تازه وارد فیلم دیدن شدم واقعا جز بهترین فیلم ها هست نمیدونم مشکلش چیه؟:D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: vaan 2

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
اگه خبر درست باشه واقعا به حال واچوفسکی ها باید گریست!!!
رسمی اعلام کردن عزیز یعنی اینستا ogn وا کردم پرام ریخت :D
3 خب ساخت کامرون نبود واصلا کنون به حساب نمیاد راستش :D ولی آره اکشن خیلی خوبی داشت
2 از همه خفن تر بود لعنتی انقلابی بود تو cgi واسه خودش

• Like
Reactions: vaan 2

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,437
نام
Nightwing
دوستان مشکل سایت های رایگان حل شده؟ انگار فقط اسمن اینا باز شدن
film 2movie که باز شد ولی تمام فیلم های خارجی رو برداشت دیبا هم که فعالیت درست و حسابی ای نداره بقیشم چک نکردم

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
دوستان مشکل سایت های رایگان حل شده؟ انگار فقط اسمن اینا باز شدن
film 2movie که باز شد ولی تمام فیلم های خارجی رو برداشت دیبا هم که فعالیت درست و حسابی ای نداره بقیشم چک نکردم

بعضی از سایتها دارن سروراشونو می برن خارج کشور (دیبا رو مطمئنم) و بعضی از سایت ها هم مجوز قانونی گرفتن.

ahmad137456

کاربر سایت
Jul 26, 2019
72
View attachment 120547

IT Chapter Two arrives on Digital on November 19 before arriving on 4K, Blu-ray and DVD on December 10​
این نسخه یکش واقعا جز بهترین فیلم های ترسناکی بود که دیدم در واقعه هم اولین فیلمی بود که تو نسل جدید دیدم :d

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
حوصله کتاب خوندن دیگه واسم نمونده.. همین فیلم ها رو هم بزور دارم میبینم، برای منی که تازه وارد فیلم دیدن شدم واقعا جز بهترین فیلم ها هست نمیدونم مشکلش چیه؟:D
مشکلش اینه که اگه کل داستان تو کتاب ۵-۴ هزار صفحه باشه ، فیلم ها ۱۰۰ صفحه اش رو هم پوشش نمیدن !! انگار یه Promotion Video هستن از کتاب !
حالا تو سه نسخه اول مشکلی پیش نمیاد چون تقریبا ۳۰۰-۴۰۰ صفحه ان ! و زندانی آزکابان ۵۰۰ صفحه !! ولی جام آتش و محفل ققنوس که +۱۰۰۰ صفحه آن دیگه فیلم ها تهوع آور میشه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر