The Outer Worlds | PC

97967

Title: The Outer Worlds
Developer: Obsidian Entertainment
Publisher: Private Division
Platforms: Xbox One, PlayStation 4, PC
Release Date: 2019
Engine: Unreal Engine 4

شما بعد زمان طولانیی از خواب مصنوعیی که بعد از گمشدن سفینتون در هنگام سفر به منظومه Halcyon یکی از دورترین منظومه های به زمین که تقریبا انتهای کهکشان قرار داره بیدار میشید و خودتون رو بین خطراتی که که هر لحظه شما رو تهدید میکنه پیدا میکنید . هر چقدر در این سرزمین گشت وگذار میکنید هر مکان جدیدی که پیدا میکنید و هر چقدر به گروه ها و فکشن های مختلفی برخورد میکنید همه و همه به دنبال قدرت پیدا کردن در این جهان نا شناخته هستن و این شما هستین که تصمیم میگیرید که این داستان چگونه ادامه پیدا کنه . در بین تمام بازی و برنامه های کمپانی های مختلف این شما هست که غیر قابل پیش بینی عمل میکنید

لوکیش های بازی

• یک منظومه به نام Halcyon
  • این منظومه شامل دو سیاره اصلی چند ماه و سیارک و چند ایستگاه فضایی قابل گشتن هستش
  • یکی از سیاره ها terraformed هستش اون یکی نه
  • سیاره terraformed به این معنی که زندگی انسانی قابل حیات هستش
  • اون یکی سیاره محل حیات موجودات خطرناک و غیر انسانی
  • سفینه شما مثل خونه شما هستش یک چیزی مثل سفینه Normandy در بازی Mass Effet
  • برا سفر به یک سری از مکان های خاص نیاز به Passkeys هستش
  • بازی شامل چندین و چند محیط کوچیک ولی با جزئیات بالا میشه که همه قابل گشت و گذارن
  • یک سری نقاط در بازی وجود دارن که ممکنه بعدا بنا به دلایی دیگه نشه بهشون دسترسی داشت
شخصیت ها
  • ADA -هوش مصنوعی سفینتون
  • Ellie - شخصیت همراه
  • Felix - شخصیت همراه
  • Berke - Just the fucking tarmac guard
  • Anton Crane - Scientist
  • Cassandra O'Malley - Outlaw
  • Porter - Mad kid
سیستم شخصیت همراه
  • یک Inventory بیشتر بین خودتون و همراهانتون وجود نداره
  • نمیتونید باهاشون Romance داشته باشید
  • فقط دوتا همراه میتونید دنبال خودتون ببرید
  • هر همراه سه نوع قابلیت خاص داره
  • هر همراه perk tree مخصوص به خودش رو داره
  • هر موقع که شما لول آپ میشید همراهتون هم لول آپ میشه
  • شما میتونید از بین قابلیت ها مختلف موقع لول اپ شدن همراهاتون انتخاب کنید
  • هر همراه قابلیت ویژه داره
  • اگه همراهتون رو با تصمیمات که میگیرید زیاد عصبانی کنید شما رو ترک میکنه و به سفینه باز میگرده
سیستم Flaw
  • وقتی با یک نوع دشمن خاص به دفعات زیاد مبارزه کنید یک شکاف (Flaw) به شما پیشنهاد میشه
  • شکاف منفی میتونه بر روی شما تاثیر بزاره
  • شما میتونید شکاف رو بپذیرید یا اینکه ردش کنید
  • اگه شکاف مورد نظر رو قبول کنید بازی عوضش به شما یک پرک پوینت میده
  • اگه قبولش نکنید هیچ اتفاقی نمیوفته
  • به صورت موقت فعال میشن
  • روی درجه ی سختی نرمال فقط سه تا میتونید فعال کنید روی درجه های سختی بالاتر 5 تا
  • مثال هایی از Flaw رو میشه به Robophobia (ترس از رباط ها) ترس از ارتفاع ترس از تاریکی و اتش و غیره نام برد
Tactical Time Dilation
  • یک سیستم شبیه به سیستم VATS سری بازی Fallout خواهد بود
  • زمان رو برا شما اهسته میکنه و اجازه میده اطلاعات مربوط به دشمنان مثل میزان سلامتی , فکشن , نوع دشمن و لول آرمور ـشون رو ببینید
  • بر خلاف VATS نشونه گیری کاملا دستی هستش
  • کاملا با استفاده از پرک و قابلیت های جدید قابل ارتقاع هستش
اسلحه ها
  • 4 نوع اسلحه توی بازی وجود داره Bullet weapons, Energy weapons, Melee, Science weapons
  • 3 نوع مهمات برای Bullet weapon ها وجود داره سبک متوسط سنگین
  • Science weapon ها قدرت ویژه دارن مثل اسحله کوچیک کننده
  • هیچ کدوم از دشمن ها ی مسلحی که میکشیم از سیستم RNG پیروی نمیکنن ! همه یک جورایی دستی تنظیم شدن (RNG=تولید کننده تصادفی که برای Loot کردن و میزان قدرت دشمن و غیره در بازی ها استفاده میشم)
  • اسلحه ها ماد پذیرن (میشه روشون چیز ها مختلف سوار کرد)
  • میشه مثلا قابلیت اتشین کردن اسحله و غیره بهشون اضافه کرد
  • دمیج که اسلحه ها وارد میکنن بستگی به دمیج خود اسلحه و وضعیت اسکیل های شما داره
  • دایره (منو) انتخاب اسلحه توی بازی وجود داره که هنگام انتخاب اسلحه زمان اهسته میشه (مثل خیلی از بازیای دیگه)

آخرین ویرایش:

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,466
بچه ها قبلا یه برنامه ای بود باهاش از استور دانلود میکردی fildder بود؟ هنوز جواب میده باهاش دانلود کرد این بازی رو ؟

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
  • Love
Reactions: SAGAD

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,466

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
دستت درد نکنه سرعتش خیلی بهتره فقط یه سوال باید با پاور شل بهش ادرس میدادم درسته؟ میشه مسیر نصبشم تایین کرد ؟ چون ssd تقریبا پر شده
خیر از تو تنظیمات باید جای نصب شدن پیش فرض نرم افزار های ویندوز استور رو تایین کرد .....

• Like
Reactions: SAGAD

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,251
روز انتشار چقدر تاپیک بازی خلوته، به جاش همه دارن در مورد Call of duty حرف میزنن. :D
بد موقع عرضه شد D:
شایدم کج سلیقه شدیم، به هر صورت تاریخ از ما به بدی یاد خواهد کرد. :D

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
من بازی رو دانلود کردم رو استور ماکروسافت ولی یـ باگ اعصاب خور کن زد بیخیالش شدم تا امشب دوباره نسخه ی معمولیش رو دانلود کنم ببینم کجای کاریم
پ.ن : خاک بر سرت ماکروسافت با این استور مضخرفت ....

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,231
نام
امیرحسین
من با گیم پس PC حدود سه ساعت بازی کردم. بر خلاف تصوری که از بازی های آبسیدیان داشتم بازی خیلی پالیش شده است تا اینجا و هیچ خبری از باگ و گلیچ بصری و یا کوئست ها نیست. به خصوص وقتی با زمان new vegas بازی رو مقایسه می کنم متوجه می شم آبسیدیان چه قدر پیشرفت کرده! بازی کاملا شبیه به سری فال اوت هست چه ساختار دیالوگ ها و چه کوئست ها، البته به نظرم گان پلی بازی کیفیت بالاتری نسبت به فال اوت داره و علت اصلیش هم عدم اتکا به VATS هست و وجود یه سیستم اسلوموشن برای هدف گیری بهتر... از لحاظ گرافیکی با اینکه بازی با آنریل انجین ساخته شده اما شباهت عجیبی به بازی های بتسدا و فال اوت ها داره البته خبری از اون رنگ بندی خاکستری نیست و با رنگ بندی شاد و متنوع تری طرفیم. در کل فعلا از بازی خیلی خوشم اومده و البته تجربه ی day 1 ش روی گیم پس توی این لذت بردن نقش زیادی داشته :D

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,077
نام
مــاکــان
ظلم عجیبیست که نمیشه بازی تهیه کرد، استور مایکروسافت هم که داغون، خرید بازی اونجا پول دور ریختن کامل.
از اون مزخرف تر خرید بازی روی استور اپیک، برای من هیچ فرقی با بازی کرک شده نداره، لعنتی دلم نمیاد اینو کرکی هم بازی کنم.
بدتر ازهمه اینه که جایگزین هم نداره.
حیف...

• Like
Reactions: kamyy

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
ظلم عجیبیست که نمیشه بازی تهیه کرد، استور مایکروسافت هم که داغون، خرید بازی اونجا پول دور ریختن کامل.
از اون مزخرف تر خرید بازی روی استور اپیک، برای من هیچ فرقی با بازی کرک شده نداره، لعنتی دلم نمیاد اینو کرکی هم بازی کنم.
حیف...
اونقدر بازي جالبي نيست گان پلي تعطيله
صدا هم نداره كركتر اول
مگر اينكه خيلي خيلي غرق در rpg باشي...
در كل من خيلي توصيه نمي كنم

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
حیف...

سلام بر شما

ببین بازی زیاد شاخ نیست که حتما بازی کنی بهت اینجوری بگم فالوت 4 که چند سال پیش اومده از این جذاب تره این بازی کپی فالوت 4 هست اما جهانش نابود نشده ولی مامورت هاش نحوه ارتباط برقرار کردن و دیالوگ شخصیت ها تو بازی همون فالوت هست اما بازی گان پلی خوبی و جذابی نداره مثلا زیاد فرق نمیکنه یارو رو هد کنی یا نکنی 90 درصد بازی تو دیالوگ هستی کلا 3 ساعت اول قشنگ 2 ساعت فقط داشتم حرف میزدم اخرش حوصله ام سر رفت همو رو اسکیپ زدم تموم شد ......
زیاد برای خریدش عجله نکن کرکی بزن اگه خوشت اومد زمانی تونستی بخریش بخر ......

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,073
منم یه چند ساعت رفتم.بازی همونیه که میخواستم. فوق العادس.نقش افرینی عالی و انتخابا معنای واقعی دارن و شخصیتا هم بسیار جذاب.نمره های بازیم اکثرا بخاطر همین چیزاس وگرنه انتظار گان پلی در حد ریج و دوم و کال اف نداشته باشین.ولی داغونم نیست و‌انواع گان ها مثل فال اوت حتی خلاقانه تر در بازی موجوده.دنیاسازی جدیدشونم فوق العادس بنظرم.دیالوگا اکثرا جذابن و طنز.سیتسم مبارزه با تبر و چاقو و... هم نسبت به فال اوت بنظرم خیلی بهتره.خلاصه بنظرم تا اخرش جای نیووگاس رو‌ به عنوان بهترین بازی عمرم بگیره.8->

ahmad137456

کاربر سایت
Jul 26, 2019
72
3-4 ساعت اول رو بازی کردم همش چند خط ماموریت میده نهایتا چهار تا ادم رو باید بکشی، نه باس فایتی، نه محیط جالبی ، نه اتمسفری ، نه دشمنای جالبی، نه هوش مصنوعی خوبی؟ چیش خوبه؟ جالبه یکسری ها هم با بردرزلند و فال اوت مقایسه اش میکنن...! با این گرافیک کارتونیش از ویچر 3 بیشتر سیستم رو پردازش میکنه:| کسی بازی کرد اگر ادامش چیزی خوبی بود بگه تا ادامه بدم

• Like
Reactions: AliShp and tpouria

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر