Chernobylite l PC

shadow.png

ژانر: بقا ( علمی تخیلی)
تاریخ ریلیز: 28 جولای 2021 برای Pc، نسخه های کنسولی 7 سپتامبر 2021
پلتفرم: Pc و کنسولهای نسل هشتم و نهم
سازنده: The Farm 51
ناشر: The Farm 51

بازی یک عنوان آخر زمانی با محوریت حادثه چرنوبیل است که در سال 1986 اتفاق افتاد و زندگی بیش از 350 هزار نفر را تحت شعاع قرار داد.
پس از گذشت 30 سال کابوس وار ،حالا دل را به دریا زده و به چرنوبیل رفته تا عشق خود را بیابید
بازی توسط farm51 ساخته شده و جزء عناوین بقا میباشد که در آن المان های نقش آفرینی و علمی تخیلی وجود دارد.

سیستم مورد نیاز

2021-07-05_1-11-48.jpg

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,887
نام
محمد حسین
کسی گرفته بازی رو؟
بعد من تا حالا ارلی اکسس نگرفتم ...
من الان بخرم بازی تکمیل شد باز باید پول یدم؟
نمیخوام داستان لو بره ،نگرفتم ولی نظرات

ریویو بازی اکثرا مثبت بوده.بازی هنوز تا عرضه یکسال زمان داره و هنوز هفته یا دو هفته بعد میخواد زبان انگلیسی و ... رو اضافه کنه
stalker شاید بشه گفت شبیه ترین بازی به اینه ،نسخه بدون قفلش هم هست میتونی استفاده کنی ،خواستی بخریش.

• Like
Reactions: kamyy and dr.ice

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
جالب به نظر نمی رسد. بازی درجه ۲ هست . چند وقت قبل نسخه آزمایشی رفتم که حجمش هم زیاد بود خوشم نیومد .

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,639
نام
hamid
دوستان اين بازى الان در حالت early access هست اگه بگيرمش الان بازى كه رسما ريليز بشه ميتونم ريليز كاملشو بدون پرداخت پول اصافه بازى كنم ؟ چون گفتن توى توئيتر كه ريليز بشه قيمتش افزايش پيدا ميكنه

• Like
Reactions: kamyy

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
دوستان اين بازى الان در حالت early access هست اگه بگيرمش الان بازى كه رسما ريليز بشه ميتونم ريليز كاملشو بدون پرداخت پول اصافه بازى كنم ؟ چون گفتن توى توئيتر كه ريليز بشه قيمتش افزايش پيدا ميكنه
اره مشکلی نداره هر موقع ارلی اکسس بخری نسخه کامل رایگان آپدیت میشه برات

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,075
نام
مــاکــان
تاریخ دقیق انتشار 28 جولای هست که میشه 6 مرداد.

===========
این تاریخی که استالکر 2 خورده همینطوری بدون تاخیر خیلی برای چرنوبیلیت خوب شد، حتی فرصت کافی دارن برای کنسولها هم پورت کنن.
گرچه برای کنسولها هم همین تابستون منتشر میشه.

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
Early Access بازی کردم . مالی نبود . محیط و مخصوصا افراد مقوایی بودند . خوشم نیومد . اصلا پیشنهاد نمی شود . تریلرش هم با بازی های نسل ۷ بیشتر شبیه . کلا بازی ضعیفی هست

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر