امتیازات Disco Elysium

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,231
نام
امیرحسین
آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
حالا درسته بازی برا کنسول ها نمیاد...ولی دیگه نباید اینطور میبود که حتی اسمشم تا حالا نشنیده بودم:-"

ولی عجب...عجب! بازی انقدررررر بی سر و صدا بیاد و بترکونه؟ :D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
شرم بر من که تا همین چند روز پیش از بازی چیز خاصی نمیدونستم :|

باز خوبه تو تا همین چند روز پیش نمیدونستی، من که همین الان فهمیدم همچین بازی هست:D

خاک بر سر ناشر بازی و هرکسی که کلا مارکتینگش رو بر عهده داره!

• Like
Reactions: ce7en44

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
خاک بر سر ناشر بازی و هرکسی که کلا مارکتینگش رو بر عهده داره!
یعنی چی خاک برسرشون ؟ دیگه یـ تیم ایندی کوچیک که خودش بازیش رو منتشر میکنه چه انتظاری میشه داشت ؟ اینم مثل خیلی از ایندی ها بی سر و صدا رو استیم منتشر شده حالا یهو از قضا ترکونده من و شما با خبر شدیم تقصیر تیم سازنده نیست !! الانم جای نگرانی نداره همین که سر و صدایی براش راه افتاد ـه قشنگ ملت ریختن تو صفحه استیم تعداد پلیراش زمان لانچ از 100 تا همزان رسیده به 2000 تا و داره بالا تر هم میره !

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
یعنی چی خاک برسرشون ؟ دیگه یـ تیم ایندی کوچیک که خودش بازیش رو منتشر میکنه چه انتظاری میشه داشت ؟ اینم مثل خیلی از ایندی ها بی سر و صدا رو استیم منتشر شده حالا یهو از قضا ترکونده من و شما با خبر شدیم تقصیر تیم سازنده نیست !! الانم جای نگرانی نداره همین که سر و صدایی براش راه افتاد ـه قشنگ ملت ریختن تو صفحه استیم تعداد پلیراش زمان لانچ از 100 تا همزان رسیده به 2000 تا و داره بالا تر هم میره !
اتفاقا بازی نسبتا معروفی بود و هست. بیشتر تبلیغاتش تو کامیونیتی های مخصوص PC و سبک RPG بود، یه بارم اسمش عوض شد (اسم اولیه بازی Truce with the furies بود :D)، برا همین ممکنه یه عده ندیده باشنش. اما این اواخر سایت های خیلی معروفی مثل PC Gamer و RPS براش پیش نمایش رفتن و از همه چیزش تعریف کردن.
کلا با توجه به همه پسند نبودن سبک بازی و بازار مجزایی که داره قابل درکه که افرادی که بیشتر بازی های کنسولی و بزرگ رو دنبال میکنن ندیده باشنش، اما اصولا هرکسی که مشتری بازی های PC هست باید بشناستش، عجیبه که یه عده از افرادی که تو استیم فعال هستن هم باهاش آشنایی ندارن.

اینو هم در نظر بگیرین که Disco Elysium حتی بین بازی های سبک خودش هم خاصه. :D فرق نسبتا زیادی با دیگر آثار این ژانر داره (مخصوصا تو تمرکز پررنگش بر روی داستان)، برا همین احتمالا خیلی بازی پرفروشی نشه (منظورم در حد فروش میلیونی دیوینیتی) و همه هم ازش خوششون نیاد، اتفاقا به نظرم همینقدر بازاریابی محدود برا چنین عنوانی منطقی هم هست.

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,231
نام
امیرحسین
من حدود ۳ ساعت بازی کردم و هنوز به جز یه مشت جمع و جور که تو صورت یه پسر یچه‌ی پر روی ۱۲ ساله زدم خبری از مبارزه نبوده :D بازی بیشتر از اینکه شبیه دیوینیتی باشه pen and paper rpg هست و میزان متن خوانی و انتخاب های داستانی به شدت وسیع و گسترده‌اس... بازی تم روان‌شناختی و فلسفی پیچیده و بسیار پررنگی داره و تعارضات درونی و نبرد ایگو و اید و آلتر ایگوی شخصیت اصلی تو کل صحنه ها جریان داره، در کل پیچیدگی زبانی بازی و محتوای سنگین‌ش قطعا بازی رو به یه اثر niche تبدیل می کنه تا یه crpg با مخاطب گسترده مثل دیوینیتی

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,073
من حدود ۳ ساعت بازی کردم و هنوز به جز یه مشت جمع و جور که تو صورت یه پسر یچه‌ی پر روی ۱۲ ساله زدم خبری از مبارزه نبوده :D بازی بیشتر از اینکه شبیه دیوینیتی باشه pen and paper rpg هست و میزان متن خوانی و انتخاب های داستانی به شدت وسیع و گسترده‌اس... بازی تم روان‌شناختی و فلسفی پیچیده و بسیار پررنگی داره و تعارضات درونی و نبرد ایگو و اید و آلتر ایگوی شخصیت اصلی تو کل صحنه ها جریان داره، در کل پیچیدگی زبانی بازی و محتوای سنگین‌ش قطعا بازی رو به یه اثر niche تبدیل می کنه تا یه crpg با مخاطب گسترده مثل دیوینیتی
من یجا خوندم همون کامبتشم کلا یجورایی نوشتاریه.درسته؟

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali

کار ندارم تیم شون ایندی هست ولی خب خیلی از بازیهای ایندی، این روزها از یکسری بازیهای AAA هم هایپ شون بیشتره. مثال موفق هم زیاده که خودت بهتر از من میدونی

در کل منتظر پورت کنسولی ش هستم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر