تهیه‌ کننده‌ ارشد Halo Infinite هم 343 Industries ترک کرد

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,354
درود بر همه ای دوستان
119498

چند ماه پیش با خروج Tim Longo ( Creative Director Halo Infinite) نگرانی ها در مورد روند توسعه Halo Infinite به وجود اومد
مایکروسافت در بیانه رسمی اعلام کرد

"Roles and responsibilities of various team members regularly evolve to meet the needs of a game, throughout development," Microsoft said, "We have recently had two changes to the Halo Infinite development team." Longo's departure from 343 accounts for one of those, while the other sees executive producer Mary Olson stepping into the lead producer role to head Halo Infinite's campaign team
خانم Mary Olson که رهبری بخش کمپین بر عهده داشتن بی سر و صدا دو هفته است که استودیو 343 Industries ترک کرده
119499

Midwinter Entertainment استودیو مستقل که سال 2016 توسط سازندگان halo و battlefield تشکیل شده بازی scavengers در دست توسعه دارن
119500

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621
کلا از بازی لانچ کنسول انتظار خاصی نداشته باشید ! فکت ( تا کسی نیومده بگه زلدا سلام می‌رسونه بگم اونم سالها برای wii u در حال توسعه بود )
خب عزیزم اینفینیت هم سال هاست برای ONE در حال توسعه هست قرار نیست که بازی تماما انحصار نسل بعد باشه قراره برای ONE هم بیاد دقیقا مثل زلدایی که مثال زدی
حالت خوبه؟

Milkway Galaxy

کاربر سایت
Jan 12, 2013
248
خب عزیزم اینفینیت هم سال هاست برای ONE در حال توسعه هست قرار نیست که بازی تماما انحصار نسل بعد باشه قراره برای ONE هم بیاد دقیقا مثل زلدایی که مثال زدی
حالت خوبه؟
حتی تو تبلیغات مایکروسافتم کنسول هدف اسکارلته !ندیدم جایی بگن نسخه اسکارلت پورت نسخه x1 ه

وقتی بیاد قطعا روی اسکارلت نقد میشه
بعدشم مسئله اصلی کنسول هدف نیست ، مسئله مشکلاتیه که از لحاظ زمانی و فنی بازی های لانچ باهاش مواجه میشن!

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
دوستان یکم ارومتر بابا بیچاره ها داشتن کلی حال میکردن چرا خوشی هاشون خراب میکنین ؟ واقعا فکر کردین وقتی تیتر مجله زرد میزنی ملت ماهی تنگ هستن که فراموش کنن ؟
به قولی هر رفتی یک برگشتی داره نباید ناراحت بشین وقتی خودتون کلی تاپیک این جوری ترول الکی میکنین همین هم مشخص نیست وضعیت چیه اما اون جوک ها و تیتر های زرد شما هم مثل همین خبر ها هستش فقط فرقش اینکه به شخصه نه از این لذت میبرم نه از اون چون اگه بازی خوب در بیاد روی PC میزنم حالش میبرم اگه بد در بیاد بازی نمیکنم پس یک بازی از دستم رفته چیزی که خیلی ها سر فن بازی هاشون فراموش کردن .
از قدیم هم میگن خود کرده را تدبیر نیست پس ترول ها تحمل بفرمایید تا یاد بگیرین که وقتی چیزی فکر میکنین بد هستش هم برای شما بد هستش هم برای بقیه هر چند که از هر دوتا لذت میبرم هم از اینکه میبینم چقدر بعضی ها میگردن که تیتر زرد بزنن و هم اینکه میبینم ترول میشن بعدش. :D:-"

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,524
x3648_.gif

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
حتی تو تبلیغات مایکروسافتم کنسول هدف اسکارلته !ندیدم جایی بگن نسخه اسکارلت پورت نسخه x1 ه

وقتی بیاد قطعا روی اسکارلت نقد میشه
بعدشم مسئله اصلی کنسول هدف نیست ، مسئله مشکلاتیه که از لحاظ زمانی و فنی بازی های لانچ باهاش مواجه میشن!

زلدا هم کاملا رو سوییچ نقد شد

مثال هایی میزنید ها :|

همون OG Xbox هم لانچ تایتل اش Halo: Combat Evolved بود که پشم های دنیا رو فر داد
Wii هم با Zelda: Twilight Princess عرضه شد (که خب به صورت مشابه رو گیم کیوب هم عرضه شد)
N64 با Super Mario 64 اومد
(الان یادم اومد، Gamecube هم با Luigi's Mansion عرضه شد)

بازی های لانچ اون کنسول هایی که فقط قبول دارید خوب نبوده دلیل نیست بقیه رو زیر سوال ببرید :|

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
خبر جدا شدن رییس استودیوهای سونی = ۳۴ کامنت
خبر جدا شدن تهیه کننده یکی از استودیوهای مایکروسافت = ۵۲ کامنت

#دلواپسیم :)):D
به قول خودت "خاک تو سر ماکروسافت" :D
=================================
نمیخوام خودم رو در گیر این بحثای جنگ کنسولی کنم ولی :
پ ن: راستی اضافه شدن احمد (لایف ایز استرنج) هم به جمع تون سونی فنها، بهتر هیترهای مایکروسافت تبریک میگم :))

EGIJ-EiXkAEzus8.jpg

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
مگه وقتی خبر جدا شدن آبدارچی یا فلان طراح فلان استدیو سونی و اومدنش به initiative رو میذاشتی و ذوق میکردید کسی میشناختشون ؟ lol :D
بعدش هم جدا شدن شان لیدن درجا با جدا شدن مایک ایبارا پیوند خورد خیلی نشد بلبشو درست کنید :)):D
در کل عجیبه که تو داری از جولان دادن با اخبارهای اینجوری میگی بذار تو ترس خودمون بلرزیم :D

لول والا این رفت و امد ها اعلامش تو تاپیک های مختلف عادیه مخصوصا با نفوذ رسانه ای الان که از تو پروفایل لینکداین ملت متوجه میشن کی رفته و کی امده! ولی چیزی که باعث میشه از فن های اکس باکس خوشم بیاد اینکه با هر امدنی بحث و گفتگو کردند درباره رفتن ها هم بحث و گفتگو میکنند (تاپیک XBS رو چک کنید) و کلا مثل قضیه ترک شان لیدن همه چی رو از بیخ منکر نشدن بگن طرف هیچکاره بوده و ...

ترس ایکس باکس فن بوی ها از شرایط برده داری در ناتی داگ چطور؟؟! :))
ما این ترس برده داری رو بابت 343 داشتیم و مثل اینکه برطرف شده :D

دوستان یکم ارومتر بابا بیچاره ها داشتن کلی حال میکردن چرا خوشی هاشون خراب میکنین ؟ واقعا فکر کردین وقتی تیتر مجله زرد میزنی ملت ماهی تنگ هستن که فراموش کنن ؟
به قولی هر رفتی یک برگشتی داره نباید ناراحت بشین وقتی خودتون کلی تاپیک این جوری ترول الکی میکنین همین هم مشخص نیست وضعیت چیه اما اون جوک ها و تیتر های زرد شما هم مثل همین خبر ها هستش فقط فرقش اینکه به شخصه نه از این لذت میبرم نه از اون چون اگه بازی خوب در بیاد روی PC میزنم حالش میبرم اگه بد در بیاد بازی نمیکنم پس یک بازی از دستم رفته چیزی که خیلی ها سر فن بازی هاشون فراموش کردن .
از قدیم هم میگن خود کرده را تدبیر نیست پس ترول ها تحمل بفرمایید تا یاد بگیرین که وقتی چیزی فکر میکنین بد هستش هم برای شما بد هستش هم برای بقیه هر چند که از هر دوتا لذت میبرم هم از اینکه میبینم چقدر بعضی ها میگردن که تیتر زرد بزنن و هم اینکه میبینم ترول میشن بعدش. :D:-"

تیتر زرد و ترول هم هنر میخواد (اتفاقا تیتر این تاپیک هم خیلی خوبه و دو سه تا کامنت اول سونی فن ها خوب ترول کردن) ولی خب وقتی کار به جایی میرسه که اسپمرتون و دنبال کننده هاش میگن آره اصلا هیلو چی بوده؟ حتی تو ژانر خودش هم خوب نبوده و فلان و چ برسه به گیم چنچر و ... خب قبول کنید یکم افسوس بخوریم!

پ ن: راستی اضافه شدن احمد (لایف ایز استرنج) هم به جمع تون سونی فنها، بهتر هیترهای مایکروسافت تبریک میگم :))

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
خدا نکشتت=)))))
فقط اون که قبل انفجار پرید پایین:))
با این اوصاف کی میتونه باشه؟:D:-/
اونی که میپره قطعا ممد فروباری خودمونه.(درسته اینجا یه چیزی میگه ولی همیشه آماده پریدنه.)
ولی علی ونوم چون عشق طوفانه بالاخره طوفان مدنظرشو میبینه و همونجا میمونه. :D

Code:888

کاربر سایت
Jul 3, 2013
604
صحبت های فرانک اوکانر Franchise Development Director در واکنش به جدایی Tim Longo:

BTW on staffing - don't ever read too much into that stuff, even the positive things. People change roles and locations for all sorts of personal reasons that have nothing to do with the game/movie/thing you love/hate - and even positive additions - some artist from game-x - doesn't usually if ever translate 1:1 into the shorthand "oh cool now COD is gonna look exactly like MGS!" etc. But it's always a bummer to read negative reactions to things that are private business or in some cases are positive or personal for the affected folks and or projects.

و توییت Tim Longo بعد از جدایی:

119560

برداشت من از این جدایی اینه که بعد از Halo 5 و تغییراتی که استودیو داشت و افراد جدیدی که به تیم اضافه شدن وظایف این بابا (و شاید خیلی از افراد مهم دیگه) محدود شده و بعد از اتمام کارشون از استودیو جدا شدند (با توجه به این قسمت از حرفای اوکانر که میگه
But it's always a bummer to read negative reactions to things that are private business or in some cases are positive or personal for the affected folks and or projects.
و این رو هم درنظر بگیرید که بازی دقیقا ۱ سال دیگه عرضه میشه و اصولا تو این مرحله از توسعه بازی شکل خودشو گرفته و کم کم وارد فاز پالیش کردن میرسه. و این نکته مهم که مایکروسافت اعلام کرده بازی تاخیری نخواهد داشت و تو تاریخ اعلام شده عرضه میشه. و اگه بخواد اتفاقات دیگه ای افتاده باشه بازی قطعا تاخیر میخوره.
نکته بعدی دیگه اینکه این خانم Mary Olson مستقیما نیومده بوده جای Tim Longo رو بگیره و توی این مدت رهبری تیم کمپین بهش سپرده شده یوده که حالا یا این پوزیشن موقت بوده یا دوس نداشته این پوزیشن رو یا اینکه پیشنهاد بهتری داشته و به تصمیم خودش ترک کرده استودیو رو.

آخرین ویرایش:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
تیتر زرد و ترول هم هنر میخواد (اتفاقا تیتر این تاپیک هم خیلی خوبه و دو سه تا کامنت اول سونی فن ها خوب ترول کردن) ولی خب وقتی کار به جایی میرسه که اسپمرتون و دنبال کننده هاش میگن آره اصلا هیلو چی بوده؟ حتی تو ژانر خودش هم خوب نبوده و فلان و چ برسه به گیم چنچر و ... خب قبول کنید یکم افسوس بخوریم!

یک چیزی خیلی برام جالبه خوب دسته بندی میکنی . =))
ارتش حق در برابر باطل اینجا بابا خط مقدم بابا حاجی دفاع کن کم نیاری هرکاری میکنی .
اسپمرمون حاجی من جای خودم حرف میزنم بقیه هم هر کسی یک نظری داره جو خیلی گرفته شما رو دیگه انگار ارتش تشکیل شده شما از آرمان های فیل بزرگ داری دفاع میکنی این طرف حتما از آرمان های پدر پلی استیشن . =))
حاجی میگم وقتی شما داری اون جوری رفتار میکنی خوب بقیه هم مثل خود شما با شما رفتار میکنن سخت درکش ؟ :|
نظرت به لیست کلی بازی های مورد علاقم جلب میکنم البته یک تا جایی که یادمه:
1- The Last of Us
2- Uncharted
3- Metal Gear Solid
4- GOD of WAR
5- Red death Redemption
Bloodborne -6
7- Half-Life
8-Splinter Cell
9- Halo
10-Grand theft Auto
11- BioShock
12- Gran Turismo
13- Resident Evil
14- The Witcher
15- Horizon Zero Dawn
Shadow of Colossus -16
17- Infamous
18- KILLZONE
19- Gears of War
20- Spider-Man
21- Call of Duty
22- Syphon Philter
23- Parasite Eve
24- GoldenEye
25- Tekken
26- World of Warcraft
27- Zelda
28- The Elder Scrolls V: Skyrim

بخش قرمز خوبه پس از یک چیزی ناراحت هم میشی خوب پس ترول ها رو نوش جان بفرما تا زمانی که بفهمی وقتی ترول میکنی ترول هم میشی. میگم نر میگی بدوش حاجی خودت داری میگی هنر ترول میکنی ترول میشی واقعا درکش سخته ؟ حتما سخته .

جدی جدی مثل اینکه فکر میکنی اینجا لشکر کشیه جو خوب گرفتت خوبه تو همین جو باش اصلا راضی نیستم یک وقتی از این جو بیای بیرون .

واقعا که جو خیلی بد چیزیه انتظار داری از چیزی که قابل دفاع نیست دفاع کنم مگه احمقم خودم مسخره دست بقیه کنم وقتی داره بد عمل میکنه بد عمل میکنه(یه وقتی هستش نظر راجب یک چیزی خاص فرق میکنه اون بحثش فرق میکنه.) اگه این میشه فن بود خدارو شکر فن باشیم تا کبک وقتی سونی نسل پیش داشت بد عمل میکرد اول نسل من 3 تا XBOX داشتم که سوخت سه چراغ قرمز داد شما کجا بودی حاجی که ببینی وقتی من داشتم با امیر و امید (مدیر) و فردین (سر دبیر سابق تحریریه ) بازی میکردیم هر روز شما کجا بودی نه این ها مهم نیست باید بیای از چیزای که فکر میکنی درست هم نیست دفاع کنی.

حاجی HALO از وقتی از بانجی جدا شده HALO قدیم نیست حالا شما میخوای بگیم هستش این فرق میکنه من یادم نمیاد نه از HALO نه از Gears of war جایی نه بد گفته باشم جفت بازی ها رو دوست دارم اما هیچ کدام بازی های که نسل پیش عرضه شدن دیگه نیستن میخوای قبول کن میخوای قبول نکن گذشته هم گذشته سونی هم نسل پیش اولش گند زد ماکورسافت هم موفق عمل کرد خوب میخوای بشینم برای ماکروسافت گریه کنم الان موفق نیست یا بازی که من دوست دارم عرضه نمیکنه یا برای سونی برای نسل پیش حاجی ادم دنبال چیزی میره که بازی های که به علاقش میخوره عرضه کنه من هیچ وقت طرفدار نینتندو نبودم اما Zelda ها رو بازی کردم هیچ وقت سبک من به نینتندو نمیخوره چون برای یک بازی ادم کنسول نمیخره الان هم وضعیت همینه وقتی ماکروسافت بازی نداره که من کنسولش بخرم دیوانم بخوام بخرم میرم روی PC قویم بازی میکنم حالش میبرم خیلی راحت نیازی هم نیست از چیزی الکی دفاع کنم فقط میگم شما بهتره اول یه سوزن به خودت بزنی یه جوالدوز به بقیه.

خبر جدا شدن رییس استودیوهای سونی = ۳۴ کامنت
خبر جدا شدن تهیه کننده یکی از استودیوهای مایکروسافت = ۵۲ کامنت

#دلواپسیم :)):D
والله دلواپسیم بله یک بازی ریشه دار مشخص بو های خوبی ازش نمیاد همون جوری که زمانی از آنچارتد 4 بو های خوبی به مشام نمیرسید مگه اینکه ارزش بازی ها به مدیران شرکت باشه که مشخصا پس خیلی باید HALO سطحش پایین امده باشه که با یک مدیر یک بخش تاپیکش مقایسه بشه .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر