K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
جالبه دیروز نهم بود الان اومده دهم من سه روز دارم نمرات فیلم رو خودم به صورت دستی میانگین میگیریم توی صفحه IMDB ـیش روی 9.05 فیلم فیکس ـه ولی توی صفحه 250 فیلم برتر هی نمراتش پایین میاد الانم که اونجا 8.8 ـه ! نمیدونم سیستمشون چجوری کار میکنه !

• Like
Reactions: TheGodfather

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
جالبه دیروز نهم بود الان اومده دهم من سه روز دارم نمرات فیلم رو خودم به صورت دستی میانگین میگیریم توی صفحه IMDB ـیش روی 9.05 فیلم فیکس ـه ولی توی صفحه 250 فیلم برتر هی نمراتش پایین میاد الانم که اونجا 8.8 ـه ! نمیدونم سیستمشون چجوری کار میکنه !
پس با این اوصاف احتمال داره پایین ترم بیاد:-?

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
862
نام
محسن
اینجا توضیح داده که چرا تفاوت امتیاز هست تو صفحه top 250 و صفحه خود فیلم
خلاصه ش اینه تو top 250 فقط رای یوزر های regular (که نمیدونم دقیقا یعنی کیا!) محاسبه میشه و نه همه
در مورد بقیه فیلم ها هم همینه، فقط این نیست

Runzo

کاربر سایت
Aug 28, 2014
51
900 گیگ فایل هارد اکسترنالم پرید!

دوستان سایتی رو سراغ دارید که آرشیوش در حد 30 نما و آی مووی باشه؟ این دو تا سایت فعلا فقط عناوین جدیدُ میزارن و شاید خیلی وقت ببره آرشیوشون رو برگردونن. سایر سایت هایی هم مثل وارز یا کینک مووی هم آرشیوشون خیلی بزرگ نیست مثلا یه سری سریال های محبوبی مثل The Office و 24 رو ندارن. من یه چیزی میخوام مثل 30 نما که فیلم و سریال قدیمی هم داشته باشه. اگه سراغ دارید لطفا معرفی کنید ممنون.

• Like

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,016
اگر وقت دارید برنامه 7 دیشب شبکه 3 رو ببینید.

خلاصه داستان:
بحث رده بندی سنی فیلمها بود که خودتون بهتر میدونید یه چیز کاملا استاندارد و جهانی هست. حالا استادی که مخالف قضیه بود میگفت چون ما سینمامون اخلاقی هست خالی از صکث و خشونت! معنی نداره رده بندی کنیم!.
بزرگوار به این استنداد میکرد که اگر بخوایم اینو رعایت کنیم پس واقع عاشورا هم خشن اونم نباید تا 18 سالگی به بچه بگیم!. فک کن :D. پول شده همه چیز اینا. طرف اکران محدود نمیخواد و دوست داره رده بندی سنی هم نباشه. دوست داره مردم با بچه هاشون برم مثلا خوک یا مغزهای زنگ زده ببینن کیف کنن.
قبلا هم گفتم بازم میگم ریالی به این مافیای سینما تزریق نکنید.
خب راست میگه بنده خدا!
رده بندی سنی مال جاییه که بچه هاش شلاق و اعدام و انگشت قطع کردن و قمه زنی، تو روز روشن،در ملأ عام و به صورت کاملاً قانونی رو ندیده باشند...!
پ.ن
خداوکیلی حیف کلمه رده بندی سنی نیست که آدم بخواد در مورد سینما و تلویزیون پر محتوای ایران به کار ببره!

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,502
نام
سپهر
خب راست میگه بنده خدا!
رده بندی سنی مال جاییه که بچه هاش شلاق و اعدام و انگشت قطع کردن و قمه زنی، تو روز روشن،در ملأ عام و به صورت کاملاً قانونی رو ندیده باشند...!
پ.ن
خداوکیلی حیف کلمه رده بندی سنی نیست که آدم بخواد در مورد سینما و تلویزیون پر محتوای ایران به کار ببره!

این سیستم رده بندی گزینه خوبی هست و باید فرهنگ سازی بشه. فرهنگ سازی شدنش وقت زیادی رو می بره. به عنوان نمونه کاملا موفق هستم که برخی فیلم ها مثل لانتوری و عصبانی نیستم، باید درجه بندی سنی استانداردی می شد. این سیستم رده بندی می تواند فیلم در حال تعویق ارادتمند نازنین بهادر کاهانی را بالاخره پس از گذشت 4 سال اکران کند. فیلمی که قطعا نیاز به درجه سنی دارد!

• Like

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,424
نام
علی
در قلبم، تو عجیب ترین کاربر و غیرعاقلانه ترین مخاطب سینما برایم تبدیل شدی. واقعا نمی دانم چگونه تو را توصیف کنم که سریال را تا فصل سوم بیشتر ندیدی و بعد می شینی این فیلم رو می بینی که یکجورایی حسن ختام سریال را داره؟ احساس کردم الان تو دنیای Upside Down هستم!
آقا چه گیری دادی!:D خوشش نیومده خو!:D من دیدم سریالو و خداییش یکی از بهترین سریالاییه که دیدم! تبدیل یک انسان کاملا معمولی به هیولایی که کمتر نظیرش هست! خیلی قشنگ بود ولی قرار نیست همه خوششون بیاد!:D مثلا من بهترین سریال برام دکستره ولی یه سریا میبینن میگن چرت و پرته و سلیقشون جور نی باهاش! مثلا چند وقت پیش با رفیقم فیلم هفت دوید فینجرو دیدیم و من قبلا دیده بودم و آخرش گفت چرت بود!:| دیگه از اون به بعد هیچ فیلمیو بهش پیشنهاد ندادم!:D

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,424
نام
علی
من اینو تازه دیدم
View attachment 119402

119401

Code:
Hello . This website ( https://www.namava.ir/ ) violates the copyright law and steals products like movies, TV series, and music and sells them without giving any benefits to the real owners. Please stop them and support the real owners . Thanks for your attention.
You're very welcome:-)

• Like

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
چند روز پیش قسمت فرعی برا جان ویک تایید شد با شخصیت اصلی زن به کارگردانی Len Wiseman (سری فیلم های Underworld) مورد اول اینکه فیلم از همین الان جاش تو زباله دونی تاریخه با این کارگردان مورد بعدی اینکه کل ابهت فیلم که خود شخص جان ویک کیانو ریوز باشه هستش پس زهی خیال باطل :)) مورد بعدی اینکه توجهتنون رو به این مقاله جلب میکنم (طبق معمول همینجوری یهویی به چشمم خورد)

The John Wick spin-off has made a terrible mistake already

سر تیتر رو میبینی میگی خوب آره خیلی بیراه هم نمیگه جلوتر میای میبینی به اینکه عوامل اصلی فیلم مرد هستن گیر داده گور بابای کارنامه افتضاح کارگردان ! چرا زن نیست کارگردان فیلم ؟ یعد جالبه میگه اگه ترس از اینه که کارگردان زن بی تجربه هستش که خوب Chad Stahelski هم تجربه ای نداشته تو این ضمینه LOL طرف یـ عمر بدلکاری میکرده ریز به ریز صحنه های اکشن رو میدونسته یعنی میدونسته دقیقا یـ صحنه درگیری خفن رو چجوری درست کنه اون وقت با یـ نفر که ممکنه صفر کیلومتر باشه قابل مقایسه هستش ؟؟؟

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
چند روز پیش قسمت فرعی برا جان ویک تایید شد با شخصیت اصلی زن به کارگردانی Len Wiseman (سری فیلم های Underworld) مورد اول اینکه فیلم از همین الان جاش تو زباله دونی تاریخه با این کارگردان مورد بعدی اینکه کل ابهت فیلم که خود شخص جان ویک کیانو ریوز باشه هستش پس زهی خیال باطل :)) مورد بعدی اینکه توجهتنون رو به این مقاله جلب میکنم (طبق معمول همینجوری یهویی به چشمم خورد)

The John Wick spin-off has made a terrible mistake already

سر تیتر رو میبینی میگی خوب آره خیلی بیراه هم نمیگه جلوتر میای میبینی به اینکه عوامل اصلی فیلم مرد هستن گیر داده گور بابای کارنامه افتضاح کارگردان ! چرا زن نیست کارگردان فیلم ؟ یعد جالبه میگه اگه ترس از اینه که کارگردان زن بی تجربه هستش که خوب Chad Stahelski هم تجربه ای نداشته تو این ضمینه LOL طرف یـ عمر بدلکاری میکرده ریز به ریز صحنه های اکشن رو میدونسته یعنی میدونسته دقیقا یـ صحنه درگیری خفن رو چجوری درست کنه اون وقت با یـ نفر که ممکنه صفر کیلومتر باشه قابل مقایسه هستش ؟؟؟
رو که نیست سنگ پای قزوینه سنگه پا گ.ه بخوره تازه یعنی Chad Stahelski ن.ینه به این سایت آدم نیست :-jاین سایتا نیاز به جواب افرادی مثل mike pondsmith یا نیل دراکمن دارن که کامل بشورتشون :D فمنیستا و موج سواران دیگر :D دیگه انش در آوردن همون جان ویک3 هم تمرکز بیخودی رو هالی بری داشت الان زیر شاخه با شخصیت اصلی زن؟ پفففف تا الان سه تا فیلم از لیست من حذف شد یکی این زباله یکی birds of prey که دست بازیگرش درد نکنه اخطار داد :D یکی هم matrix 4 الان میفهمم چرا کیانو ریوز بعد متریکس یهو محبوبیتش از دست داد چون هر آشغالی رو بازی میکنه خداییش چجوری میخواد تو m4 بازی کنه وقتی نقش اصلی نیست اونم بعد این همه سال آ[ه چجوری و چرا!
اینکه این کارگردان بدرد لای جرزم نمیخوره راسته ولی حقیقتش یه فیلم خوب داشت اونم Live Free or Die Hard که واقعا باهاش حال کردم برخلاف اون ادامه زبالش!
انیمیشن های DC، از خود فیلم‌های DC، DC تره :D به دوستان پیشنهاد میکنم که انیمیشن Wonder Woman Bloodlines رو حتما ببیند.:D
همون اتمسفر batman under the red hood به کل آشغالای زک اسنایدر و dc می ارزه اصلا under the red hood هم نه زیاده the animated series همین الان دارم بقیش دان میکنم:D

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,145
نام
پویان
من باب تایید حرف دوست‌مون مبنی بر اینکه انیمیشنای DC از فیلماش، DCتره، بگم که دو تا فیلم انیمیشنی Batman: The Dark Knight Returns, Part 1 & 2 از بهترین آثار اقتباسی از کمیک‌های بتمن هست که ساخته شده.
حتما حتما ببینید.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
من باب تایید حرف دوست‌مون مبنی بر اینکه انیمیشنای DC از فیلماش، DCتره، بگم که دو تا فیلم انیمیشنی Batman: The Dark Knight Returns, Part 1 & 2 از بهترین آثار اقتباسی از کمیک‌های بتمن هست که ساخته شده.
حتما حتما ببینید.

من میخواستم ببینم ولی ارت استایلش هیچ جوره به سلیقم نمیخوره! :| من الان کمیک year one دارم و تا جایی که خوندم دیدم خیلی دارکه انیمیشنشم مثل Batman: The Dark Knight Returns, Part آرت استایلش براساس کمیک

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,145
نام
پویان
من میخواستم ببینم ولی ارت استایلش هیچ جوره به سلیقم نمیخوره! :| من الان کمیک year one دارم و تا جایی که خوندم دیدم خیلی دارکه انیمیشنشم مثل Batman: The Dark Knight Returns, Part آرت استایلش براساس کمیک
ببین مرد مومن، ببین!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر