jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
View attachment 119450
نیکولاس وندینگ رفن، سریال Manic Cop را برای شبکه HBO می سازد.

این سریال در واقع ریبوت فیلم اسلشر Maniac Cop هست و نیکولاس می خواهد یک اثر ترسناک منحصر به فرد و کاملا بزرگسالانه بسازد.​
god bless
یه متریال مریض دست یه مغز مریض افتاده :D

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
دوستان سریال <عامل ناشناخته> یادتونه که تو شبکه سه پخش میکرد؟ :D
میخواستم بپرسم سریالی تو اون سبک هست؟ مثلا کاراگاهی چیزی باشن برن دنبال عامل ناشناخته ای عجیبی چیزی :D (مستند نباشه)
علاوه بر fringe که دوستان گفتن یکی از معروف ترین سریال های این سبکی که اصلا تا شما توضیح دادی که داستان تو چه مایه هایی باید باشه ذهن من رفت سمتش هم هست
the x files

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
سریال جدید؟! :|
کراس اوور امسال سریال های arrowverse هست.
کلی بازیگر و کاراکتر مهمان دیگه هم داره ، از سوپرمن سریال اسمالویل بگیر تا لوسیفر و کاراکتر های سریال تایتان ها.
ا نمیدونستم درستش کردم :D

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
509
SRMI.png

Mr. Inbetween به‌تنهایی می‌تونه بهترین چیزی باشه که داره از تلویزیون پخش می‌شه :D در کل قسمت بد
نداره، ولی قسمت چهارم در یه سطح دیگه سیر می‌کرد. جوری از کمدی به تراژدی تغییر فضا داد که اصلاً یادم
رفت تا چند دقیقۀ قبل داشتم قهقهه می‌زدم. نویسندگی، بازیگری، فضاسازی، فیلم‌برداری، صداگذاری... همه‌چیز
در بالاترین سطح بود؛ و باید با کیفیت بالا دید این قسمت رو. بعدش هم قسمت 5 از راه رسید و با اتفاقاتی که
افتاد، انتظار می‌ره «ری» در 6 قسمت باقی‌مونده از فصل دوم، بیش‌تر به سمت تاریکی کشیده بشه و بی‌کله‌تر بشه.

حرف از بازیگری شد، جالب این‌جاست همون‌طور که قبلاً هم گفتم، «اسکات رایان» اصلاً بازیگر نبوده؛
ولی جوری توی این سریال بازی می‌کنه که انگار چند دهه تجربۀ تئاتر داره :D خیلی خوبه؛ مخصوصاً
حرکات صورت‌ـش. این خنده‌ها رو هیچ‌کس نداره؛ شاید فقط «ریلن گیونز» :D

+ مثل این‌که FX کرت ساتر رو به‌خاطر رفتارهای گستاخانه و آزاردهنده اخراج کرده :D

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
نمیدونم چند نفر پادکست Limetown رو گوش کردن و دنبال کردن. پارسال حدودا باهاش آشنا شدم، بیشتر به خاطر موضوع و داستانش جذب شدم و بعد هم دیدم که خیلی جاها ازش تعریف کردن.
همین چند روز پیش هم قسمت اول و دومش روی Facebook watch اومده. نکته خاص و اضافی نسبت به پادکست نداره، فقط بازم همون داستان و موضوعش هست که ممکنه جذب کنه و بازی جسیکا بل البته.
گفتم که اگه حداقل سریال رو نخواستین ببینین :D ولی حداقل با پادکستش آشنا بشین که خیلی خوبه

• Like
Reactions: hooman1995

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,819
درود دوستان
کسی میتونه لینک دانلود سریال you رو برام ارسال کنه؟ رسما ریشه دانلود سریالها مخصوصا این مدلی ها خشک شده
درود
https://tehmovies.xyz/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%B3%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%84-you/

دوستان لینک 1080برای فصل دو و سه expanseمیخواستم...ممنون
https://www.p30day.com/%D8%B3%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%84-the-expanse-121690.html

آخرین ویرایش:

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
ایها الناس!!!

واچمن که فردا میاد! گوش به زنگ باشین! ترکونده!!!

---------------------------------------
ولی نکته مهم اینه:

عاقا امروز صبح همه قسمتاش رلیز شده. و بدویین برین دانلود!!! منم تا دیدم گذاشتم دانلود شه پشت سر هم ببینم. مورد انتظار ترین سریال امسال بود قطعا برام!!! نمیدونین سر خوندن کتابش چه خاطراتی دارم و چه اشک ها که ریخته شد :(
مخصوصا تو احمد @LiFE iS 5TrAnG3 که کارای تین ایجری قوی دوست داری! از دست نده (البته هنوز ندیدم ولی قاعدتا خوب شده :D)

Warwick

کاربر سایت
Jul 9, 2018
113
لین
ایها الناس!!!

واچمن که فردا میاد! گوش به زنگ باشین! ترکونده!!!

---------------------------------------
ولی نکته مهم اینه:

عاقا امروز صبح همه قسمتاش رلیز شده. و بدویین برین دانلود!!! منم تا دیدم گذاشتم دانلود شه پشت سر هم ببینم. مورد انتظار ترین سریال امسال بود قطعا برام!!! نمیدونین سر خوندن کتابش چه خاطراتی دارم و چه اشک ها که ریخته شد :(
مخصوصا تو احمد @LiFE iS 5TrAnG3 که کارای تین ایجری قوی دوست داری! از دست نده (البته هنوز ندیدم ولی قاعدتا خوب شده :D)
لینک داری؟

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
لین
لینک داری؟
برای LFA ؟ تو گوگل سرچ کن چنتا سایت میاره.
توی این وضع سه قسمت 1080 گرفتم صداش مشکل داشت. زیر نویس اینگلیسی هم نداشت (تو سابسین هم نبود). یک نسخه 720 پیدا کردم تا قسمت سومش بود و زیر نویس داشت.

فعلا سه قسمت دیدم و خوشم اومد :) من کلا ادمیم که کتاب داستانی میخونم خوب سعی میکنم تصویر سازی کنم تو ذهنم. و خب قطعا سخته با فیلم ها خو بگیرم، اینم یکم تفاوت های تصویری داشت که یکم سخت بود اولش. مثلا کاراکتر کلنل سیاه پوست شده و کلا فرق کرده! یا خود پاج یکم بنظرم زیادی ماسته (حتی نسبت به کتاب)... ولی حس و حالش خیلی خوبه... واقعا واقعا خوشم اومد... مخصوصا الاسکای فیلم که فکر نمیکردم خوب در بیاد ولی عالیه!!

• Like
Reactions: TheGodfather

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر