PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
این یارو Neil druckman گفته بازی از ته قدرت پی اس فور استفاده میزنه. اینا همین حرفو در مورد آنچار تد چهار هم گفتن تا اونجایی که میبینم آنچارتد جلوی لست آف ۲ کارتونه! بحث قدرت کنسول وقتی پیش میاد خیلی دوس دارم کنسول بیس pro باشه نه ps4 معمولی. رزولوشن تو ۱۰۸۰ قرار بدن ولی real تر تحویل بدن که خوب در اون شرایط رزولوشن تو ps4 پایه میره تو ۹۰۰pیا شاید بدتر‌. که با توجه به تعداد فروش نسخه پایه ارجحیت داره به pro و باید هم بر اساس اون برن جلو. باس ببینیم چقدر فرق داره.بی صبرانه منتظر بازیم!

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
من خیلی وقته از دایره‌ی بازی و بازی کردن فاصله گرفتم بخاطر مشغله زیاد ولی خب واسه Part 2 دقیقا شور و اشتیاق و احساس تورو دارم نیما (پستت باعث شد بعد سالها کامنت بزارم اینجا :D). بچه‌های قدیمی‌تر شاید بدونن حداقل هیچکس توی ایران اندازه من واسه نسخه قبلی این بازی هایپ نبود (تا جایی که با ناتی داگ هم در مورد The Last of Us یک مصاحبه‌ی مختصری داشتم)، ولی هیجانی که برای نسخه دوم دارم به مراتب فراتر از چیزی هست که برای Part 1 داشتم. میدونم و به ناتی داگ ایمان دارم که باز هم میترکونه! بیصبرانه‌ منتظر ۲۱ فبریه و بازگشت شکوهمندانه به سمت دنیای گیم خواهم بود : دی!

سلام رضا جان خوبی؟
داداش باورت میشه همین یکی دو روز پیش به فکرت بودم با خودم میگفتم چرا از بچه های قدیمی خبری نیست و پست نمیزارن ! ( هر چند خودم هم خیلی کم پیش میاد پست بزارم )
میدونی یاد چی افتادم !
تاپیک امتیازات نسخه اول ، یهو اومدی نمره ده Edge رو گذاشتی ! همه کرک و پرمون ریخته بود
چه روزایی بود یادش بخیر !
منم مطمئنم پارت ۲ بازم مثل نسل قبل ، تیر خلاص سونی هست .

gladiator12

کاربر سایت
Mar 20, 2014
415
برادر ها خواهر ها عاشق شوید زندگی به عشق است عقل به ادم زندگی نمیده عقل به ادم حساب میده چجور بهتر بخوره چجور بهتر بخوابه چجور بهتر پلاسیده بشه چجور بهتر دل مرده باشه عشق است که در درون انسان اتش زندگی و شعله زندگی را بر می افروزاند
دکتر بهشتی در جمعی از عشاق گیم و طرفداران tlou
پ ن : یعنی من خیلی تباهم که با دیدن این سخنرانی یاد تلو میفتیم یا چی :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
این یه هفته که به دلیل خیلی خنده دار مضحکی نبودم !:-j
چهار شب از این هفت شب رو خواب دلست می‌دیدم ، هر دفعه هم با حمله یه اینفکتد از خواب میپریدم ، اصلا اوضاعی بود! فکر کنم تا روز عرضه همین بساطه ، بس که فکر و ذکرم با این بازی درگیر شده!

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
این یارو Neil druckman گفته بازی از ته قدرت پی اس فور استفاده میزنه. اینا همین حرفو در مورد آنچار تد چهار هم گفتن تا اونجایی که میبینم آنچارتد جلوی لست آف ۲ کارتونه! بحث قدرت کنسول وقتی پیش میاد خیلی دوس دارم کنسول بیس pro باشه نه ps4 معمولی. رزولوشن تو ۱۰۸۰ قرار بدن ولی real تر تحویل بدن که خوب در اون شرایط رزولوشن تو ps4 پایه میره تو ۹۰۰pیا شاید بدتر‌. که با توجه به تعداد فروش نسخه پایه ارجحیت داره به pro و باید هم بر اساس اون برن جلو. باس ببینیم چقدر فرق داره.بی صبرانه منتظر بازیم!

من به گرافیک نسخه معمولی روی Pro کاملا راضیم
ای کاش به جای تقویت گرافیک پرفورمنس اجرایی رو تو نسخه پرو بهتر میکردن
مثلا اگر تو نسخه اصلی ۳۰ فریم بود تو نسخه پرو تلاش میکردن تا اونجا که میشه به ۶۰ نزدیکش کنن

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
من به گرافیک نسخه معمولی روی Pro کاملا راضیم
ای کاش به جای تقویت گرافیک پرفورمنس اجرایی رو تو نسخه پرو بهتر میکردن
مثلا اگر تو نسخه اصلی ۳۰ فریم بود تو نسخه پرو تلاش میکردن تا اونجا که میشه به ۶۰ نزدیکش کنن
من اصلا با این قضیه که پایه خروجی گیم برای پلی 4 معمولی در نظر گرفته شده مشکل دارم مثل این میمونه که نرم افزارها برای ویندوز 10 نیاد برای مثلا ویندوز اکس پی بیا بخاطر اینکه مثلا ملت همه ویندوز اکس پی دارن !!! در صورتی که این گیمهاست که باید مارو وادار به خرید سیستمهای بروز بکنه نه انیکه درجا بزنن بخاطر همه گیر بودن یه گیم!!البته شاید اگه من خودم پرو نگرفته بودن موافق این قضیه بودم!!!

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
من اصلا با این قضیه که پایه خروجی گیم برای پلی 4 معمولی در نظر گرفته شده مشکل دارم مثل این میمونه که نرم افزارها برای ویندوز 10 نیاد برای مثلا ویندوز اکس پی بیا بخاطر اینکه مثلا ملت همه ویندوز اکس پی دارن !!! در صورتی که این گیمهاست که باید مارو وادار به خرید سیستمهای بروز بکنه نه انیکه درجا بزنن بخاطر همه گیر بودن یه گیم!!البته شاید اگه من خودم پرو نگرفته بودن موافق این قضیه بودم!!!
دلیلش واضحه ۹۰ درصد کنسول معمولی دارن و یکسری پرو معقول نیست بیان بازی از پایه برای پرو بسازم و رو معمولی مجبور بشن دانگرید کنن یکسری موارد رو فقط یکسری بهبودهای کوچک رو پرو میزارن

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad

داداش هیچوقت نسخه پرو قرار نبود بیاد در جایگاه کنسول اصلی قرار بگیره
کنسول های میان نسلی صرفا از نظر فنی در جهت پوشش بازار تلویزیون ها و نمایشگر های 4K قرار گرفتن که تو این سال ها حسابی همه گیر شده بودن و کنسول های پایه توان پردازش کافی رو روی این رزولوشن ها رو نداشتن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر