HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
اون کسایی که سمت چنین سایت هایی نمیرن فقط به خاطر همین یـ مورد ـه باید آدم به شعور خودش خیلی توهین کنه بخواد زیر بار سانسور بره ....
ببین حرفت درست. برای ادمایی مثل خودمون که سالهاست فیلم میبینیم واقعا خنده داره بریم سراقشون... اصلا خودم هرچی بشه نمیتونم فیلمای دوبله ببینم (با اینکه دوبله ایران واقعا قویه در بعضی موارد)
جدای این رفتاراشون و انحصار طلبی ها و ... شون که بشدت حال بهم زنه و تماما وجهشونو نابود کرد برای من و خیلیای دیگه،
این سرویس ها واقعا چیزای جالبی بودن برای ایران. همین دو ماه پیش برای خانواده یه اکانت فیلیمو گرفتیم 60 تومن. بشینن سریالای مدیریو ببینن (بجای 200 تومن پول دیسک دادن! و خب یجور قانونیه و میدونی یه درصد اقلا ممکنه کمک شه به سازندش...)
من خودم دیدم یکی از اقوام 14 ساله (که خب تو سنیه که اولا خیلی وارد نیست فیلم زبان اصلی ببینه. دوما یکم ولش کنیم تو اینترنت هر فیلمیو دانلود کنه شاید برای سنش مناسب نباشه...) با اکانت یکی از این سایتای VOD میشست شبی یک فیلم خفن میدید و حالشو میکرد و خانوادش هیچ نگرانی نداشتن شاید فیلمای خراب ببینه...
یا یکی از اقوام یکی از همین اپ ها رو ریخته بود رو تبلت دختر بچه های زیر 4-8 سالش بعد گذینه کودک زده بوده و برای اون بچه فقط و فقط فیلمای کودکان میومد!!! این خیلی خیلی خوبه برای اون خانواده!!

این سرویس ها به نظرم برای بعضی خانواده های ایرانی واقعا خوب بود! واقعا! چه از نظر اقتصادی و چه از نظر محتوا. سانسور هاشونم به حد معقولی بود و اکثر فیلمای جدیدو میووردن توی سایت و میشد دید.
نمیخوام بگم عالین و خوبه که سایتای دانلود رفت! اصلا!! ولی این vod ها برای یک عده و قشری از ادمای ایران واقعا خوب بود و کاربرای خودشو پیدا کرد و برای اون عده خیلیم خوب بود! و هست!
ولی مشکل اینجاست که این عده تقریبا اشتراکشون با افرادی که میرن از سایتای دانلود فیلم میگیرن خیلی کمه... قشنگ گروه کاربرای متفاوتی بودن و الان با نبود سایت ها، VOD ها جای اونارو برای کاربراشون پر نمیکنن!!!

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317

Joker’ Smiles On $57M Through Friday Overseas & Eyes $110M+ Bow; $200M+ WW Launch On The Cards

من نمیفهمم ملت از یه فیلم اوریجین جوکر چه انتظاری داشتن؟ کمدی و مسخره بازی میخوان که خب مارول همونارو 10 ساله میده و چپ و راست هم 9-10 ردیف میکنن براش. همین فیلم لوگو مارول رو داشت رو پوستر الان منتقدایی که از رو عمد کم دادن به فیلم کمپین اسکار راه مینداختن براش و دیزنی و مارول رو تحسین میکردن که چه فیلم ساختار شکنی ساخته:-jوضعیت جورنالیستی تو صنعت فیلم واقعا خرابه

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,747
نام
شیخ صدرا
این مسخره بازیایی که واسه جوکر راه انداختن در ابعاد کم تر برای گادفادر 1 هم بوده همون موقع که اعتراض داشتن چرا از شخصیت ویتو کورلئونه که رییس یه خانواه مافیاییه یه چهره انسانی نشون دادن ولی خب سر اون فیلم راه به جایی نبردن ولی اینجا مثل اینکه دارن میتازن.

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین
دوستان این سایت اشتراکیه ولی اشتراکش ارزونه. سروارش کلا تو خارجه و کاملا هم بروز هست. من چندین سال هست که از این سایت استفاده میکنم

irwarez.com
دستت درد نکنه ، با دوستم شریکی اکانتشو خریدیم :D هم ارشیو بسیار خوبی داره هم سرعت لینکهاش بالاست و تنوع کیفیت خوبی هم داره

تست سرعت دانلود

118929

من اکانت warezbb م رو یادم نمیاد الان ریست همم میکنم ایمل نمیاد :D بدتر از اون رجیستر هم میکنم اونم نمیاد چه کارکنم کسی راهی سراغ نداره :D ؟
منم هر کاری کردم ایمیل فعال سازی برام نفرستاد ، خودش میگه فرستادیم ولی دروغ میگه :-j

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
ببین حرفت درست. برای ادمایی مثل خودمون که سالهاست فیلم میبینیم واقعا خنده داره بریم سراقشون... اصلا خودم هرچی بشه نمیتونم فیلمای دوبله ببینم (با اینکه دوبله ایران واقعا قویه در بعضی موارد)
جدای این رفتاراشون و انحصار طلبی ها و ... شون که بشدت حال بهم زنه و تماما وجهشونو نابود کرد برای من و خیلیای دیگه،
این سرویس ها واقعا چیزای جالبی بودن برای ایران. همین دو ماه پیش برای خانواده یه اکانت فیلیمو گرفتیم 60 تومن. بشینن سریالای مدیریو ببینن (بجای 200 تومن پول دیسک دادن! و خب یجور قانونیه و میدونی یه درصد اقلا ممکنه کمک شه به سازندش...)
من خودم دیدم یکی از اقوام 14 ساله (که خب تو سنیه که اولا خیلی وارد نیست فیلم زبان اصلی ببینه. دوما یکم ولش کنیم تو اینترنت هر فیلمیو دانلود کنه شاید برای سنش مناسب نباشه...) با اکانت یکی از این سایتای VOD میشست شبی یک فیلم خفن میدید و حالشو میکرد و خانوادش هیچ نگرانی نداشتن شاید فیلمای خراب ببینه...
یا یکی از اقوام یکی از همین اپ ها رو ریخته بود رو تبلت دختر بچه های زیر 4-8 سالش بعد گذینه کودک زده بوده و برای اون بچه فقط و فقط فیلمای کودکان میومد!!! این خیلی خیلی خوبه برای اون خانواده!!

این سرویس ها به نظرم برای بعضی خانواده های ایرانی واقعا خوب بود! واقعا! چه از نظر اقتصادی و چه از نظر محتوا. سانسور هاشونم به حد معقولی بود و اکثر فیلمای جدیدو میووردن توی سایت و میشد دید.
نمیخوام بگم عالین و خوبه که سایتای دانلود رفت! اصلا!! ولی این vod ها برای یک عده و قشری از ادمای ایران واقعا خوب بود و کاربرای خودشو پیدا کرد و برای اون عده خیلیم خوب بود! و هست!
ولی مشکل اینجاست که این عده تقریبا اشتراکشون با افرادی که میرن از سایتای دانلود فیلم میگیرن خیلی کمه... قشنگ گروه کاربرای متفاوتی بودن و الان با نبود سایت ها، VOD ها جای اونارو برای کاربراشون پر نمیکنن!!!
در مورد کنترل بچه ها و این صحبتا حرفت رو قبول دارم ولی اینم در نظر داشته باشه ملت تو بقیه دنیا چجوری بچه هاشون رو کنترل میکنن !؟ میان میزنن صورت مسئله رو پاک میکنن ؟ این قضیه سانسور رو به هیچ وجه نمیشه توجیه کرد چه میخواد یـ ثانیه باشه چه میخواد 10 ثانیه باشه الان مشکل متنت اینجاست که خانواده رو از خودت جدا کردی دقیقا مشکل همین جاست واسه همینه اکثر جامعه میشینن پای مضخرافات TV ولی نمیدونن که با دیدن فیلم های سانسور شده عملا داره به شعور خودشون توهین میشه بحث همون فرهنگ سازیه که متاسفانه داریم تو جایی زندگی میکنیم که همه خودشون رو سانسور میکنن دیگه دولت بماند خلاصه که کل کانسپت سانسور از ناتوانی درک بیننده تو درک مسائلی که باهاش سر و کار داره میاد (سوای بحث مخفی کردن حقایق) اینی که بخوایم زیر بار چنین کانسپتی بریم یعنی داریم به شعور خودمون توهین میکنیم اگه قرار باشه تن به چنین سیستمی بدیم سیستمی که از زیر فیلتر بالا دستیا رد میشه هیچ وقت این فرهنگ سازی صورت نمیگیره البته میدونم به همه اینا واقفی ولی خوب استثنایی که برا خانواده میاری مشکل داره در کل با رشد روز افزود اینترنت شاید روزی برسه که اکثر خانواده ها به چنین درکی برسن و تن به سانسور ندن هرچند .....

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
تا الان شاید هیچکدوم از نقدای جوکر رو نخونده بودم یعنی حتی کلکیک کردن رو این سایت ها هم اشتباه و حتی ارزش خوندن هم ندارن همینجوری اسم فیلم رو سرچ کردم تا این نقد سایت cnet یهو اول صفحه گوگل به چشمم خورد :

0c8113a2-e592-46bc-b15a-cd201c1db367.png

c4fc42b8-6a58-4b07-88df-a96d3696b9ac.png

باورش سخته خیلی سخته نمیدونم چی بگم !! یـ مشت اسگل که مقوله هنری و خلاقیت رو بدی دستشون ریدمان میزنن به کل صنعت سینما یعنی من دیگه عمرا نمرات سایت ها رو اینجا بزارم واقعا اشتباه محض ـه چنین کاری

آخرین ویرایش:

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
تا الان شاید هیچکدوم از نقدای جوکر رو نخونده بودن یعنی حتی کلکیک کردن رو این سایت ها هم اشتباه و حتی ارزش خوندن هم ندارن همینجوری اسم فیلم رو سرچ کردم تا این نقد سایت cnet یهو اول صفحه گوگل به چشمم خورد :

View attachment 118930

View attachment 118931

باورش سخته خیلی سخته نمیدونم چی بگم !! یـ مشت اسگل که مقوله هنری و خلاقیت رو بدی دستشون ریدمان میزنن به کل صنعت سینما یعنی من دیگه عمرا نمرات سایت ها رو اینجا بزارم واقعا اشتباه محض ـه چنین کاری کردن
یعنی اصلا سر این فیلم خودشون رو نابود کردن، پوینت های مسخره تر از این گیرشون نمیاد که گیر بدن بهش ؟ مثل اینکه باید به دنبال اسکورسیزی ملت بچینن به این فیلم های سوپر هیرویی آبکی

• Like
Reactions: arash1996

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,010
نام
محمد
فردا دانلود تو کانالش اعلام کرد که دیگه فعالیتی ندارن و رسما تعطیل شده
در راستای این پست
چیزی ندارم بگم
اوضاع طبق پیشبینی داره پیش میره
............................................ x-(

آخرین ویرایش:

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
فردا دانلود عالي بود و واقعا حيف شد.عوضي تر از اون سايتهاي كثيف كه باعث بسته شدن سرور اين سايت ها شدن اين شركت هاي ارائه كننده هاست بودن كه بدون هيچ خبري سرورها رو خاموش كردن.حداقل بك اپ ديتاي اين سايت ها رو بهشون ميدادن.واقعا دوست دارم اسم اين هاست ها رو بگن تا تكليفمون رو با اين سرويس دهنده هاي كثيف هم بدونيم!البته مديراي اين سايت ها هم واقعا ساده بودن كه بدون يك بك آپ ساده اين همه ساله دارن كار ميكنن.

الان واقعا نميدونم از چه سورسي ميشه سريال ها رو با انكود x265 و با سرعتي كه فردا دانلود ميزاشت پيدا كرد.iptorrent هم دارم ولي هميشه و هر سريالي رو توش x265 نميزارن.وارز هم كه ديگه عمرا سمتش برم.هم هزينه بره و هم لينكها فورا از كار ميفتن.واقعا اتفاق بدي بود بسته شدن فردا دانلود. تو زمينه سريال عالي بود.

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,576
نام
mohammad
دوستان من از نایت مووی و سینما استفاده میکردم گاهی هم از فردا...امروز که خبرش اومد فعالیتشون برای همیشه تمام شده بسیار ناراحت شدم چون مثل بقیه سایت های حتی اشتراکی که اولویت اولشون برای سریال480p یا 720p بودن راحت 1080 هارو همزمان با بقیه کیفیت ها با حجم های بالا میزاشت... اگه سایت دیگه ای میشناسید که مثل فردا فعالیت میکرد لطفا معرفی کنید اصلا قیمت اشتراکش برام مهم نیس... از سینما هم گرون تر باشه موردی نداره...ممنون

• Like
Reactions: TheGodfather

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر