Marvel’s Avengers | PC

109081
خب بلاخره عنوان مورد انتظار Marvel’s Avengers توسط Square Enix در E3 2019 رونمایی شد .
Eidos Montreal و Crystal Dynamics با همکاری یکدیگر در حال ساخت و توسعه بازی هستند و Square Enix وظیفه ی انتشار آن را بر عهده دارد . همچنین تایید شده که بازی Marvel’s Avengers در تاریخ ۱۵ می ۲۰۲۰ (۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹) برای PC.Xbox One. PS4 عرضه خواهد.
همچنین تاید شده که بتای آن به صورت انحصاری برای PS4 در دسترس قرار خواهد گرفت و نکته ی جالب آن این است که بازی به صورت Story Driven است .
ما در تریلر رونمایی دیدیم ۴ نفر می‌توانند به صورت آنلاین و Co-Op با یکدیگر بازی کنند اما اگر می‌خواهید به صورت آفلاین و تنها بازی کنید، آن سه نفر دیگر توسط هوش مصنوعی بازی کنترل خواهند شد و گفته شده جهان بازی گسترده و بزرگ است . همچنین گفته شده محتوای اضافی برای بازی در نظر گرفته شده است
در تریلر رونمایی بای Captain America، Thor، Iron Man، Black Widow و Hulk دیدیم که با یک دیگر همکاری و در تلاش نابودی دشمن بودند و در آخر به Ant-Man هم اشاره داشت که ممکن است بعد از عرضه به صورت آپدیت به بازی اضافه شود .
اینطور که مشخص بود داستان Marvel’s Avengers در روز جشنی اتفاق میوفتد و پس از اتفاقاتی گروه Avengers از یکدیگر میپاشد . در روز A-Day گروه Avengers به عنوان جنایت کار معرفی میشوند و از هم پاشیده شده اند و پس از سالها دباره با یک دیگر در مقابل گروهی خلافکار در کنار هم از مردم محافظت میکنند .همچنین صداپیشگان بازی Avengers نیز تایید شدند که طبق آن، جف شاین صداپیشگی شخصیت کاپیتان آمریکا، تروی بیکر صداپیشگی شخصیت بروس بنر، لورا بیلی صداپیشگی شخصیت بلک ویدو، تراویس ویلینگهام صداپیشگی شخصیت ثور و نولان نورث صداپیشگی شخصیت تونی استارک (آیرون من) را در بازی Avengers بر عهده خواهند داشت .

در آخر هم میتوانید تریلر بازی را مشاهده کنید . (با تشکر از دوست خوبمون که تریلر رو در تاپیک E3 2019 Trailers قرار دادند)

Marvel’s Avengers: A-Day - Official Reveal Trailer | E3 2019

ma46436457xresdefault150.jpg

ma46436457xres658569default1080.jpg

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
خب در مدتی که از E3 2019 میگذره خبر های زیادی در مورد بازی اومده که به صورت تیتر وار و خلاصه براتون میذارم

1- شخصیت منفی TaskMaster در بازی حضور خواهد داشت که پیش تر در بازی Marvel Spider man PS4 حضور داشت.
2- شرکت Crystal Dynamics اعلام کرده است که بازی Marvel’s Avengers یک بازی جهان باز نخواهد بود . اما در بازی شاهد نقاط زیادی از زمین هستیم ! که شامل لوکیشن ها و منطق بسیاری از جهان میشوند. همچنین گفته شده بعد از انتشار بازی مناطق جدیدی به صورت رایگان به آن اضافه خواهد شد.
3- شخصیت Abomination نیز در بازی حضور دارد . (برای کسانی که نمیدانند Abomination کیست : Emil Blonsky کمونیست جاسوس سابق کشور کرواسی بوده است که به علت برخورد تشعشعات به supervillain تبدیل شده و Abomination لقب گرفته است . در کل باید گفت هالک در قالب منفی و کمی قوی تر ! اگر یادتان باشد پیشتر این شخصیت را در فیلم هالک 2 دیده ایم )
4- در پی اعتراضات طرفداران که از چهره های گروه Avenger راضی نبوده اند شرکت Crystal Dynamicsواکنش نشان داده و گفته است که : ما همیشه به نظرات و انتقادات که توسط طرفداران گفته شده گوش داده ایم ! اما در حال حاضر هیچ تصمیمی برای تغییر شخصیت ها وجود ندارد ! اما به طرفداران قول میدهیم که نتیجه ی نهایی خیلی بهتر از آنچه که در E3 2019 دیده اید بهتر باشد.
5- بر اساس گفته ی Crystal Dynamics در خط داستانی تجربه ی چند نفره بازی یا همان Co-op وجود ندارد ! و بازی به صورت تک نفره در قالب هر شخصیتی که میخواهید میتوانید پیش بروید ! اما ماموریت های فرعی در بازی وجود دارد که آنها را میتوانید به صورت دو یا چهار نفره به اتمام برسانید . همچنین Crystal Dynamics گفته پشتیبانی طولانی مدتی در آینده از بازی خواهیم داشت.
6- Crystal Dynamics قصد دارد اکثر شخصیت های مارول را در بازی جا دهد ! حتی شخصیت های کمتر شناخته شده ! گویا Crystal Dynamics بعد از عرضه بازی به اضافه کردن شخصیت های بازی به صورت آپدیت یا DLC ادامه خواهد داد ! همچنین Crystal Dynamics تایید کرده است تمامی بسته های الحاقی در آینده برای هواداران رایگان خواهد بود .
7- Crystal Dynamics میگوید : بازی دارای مکان‌های بسیار متنوعی است، این فقط یک منطقه نیست که گروه Avenger از آن محافظت می‌کنند؛ این تمام دنیاست !!!!
8- Marvel’s Avengers داستان خود را روایت میکند !
9- Crystal Dynamics : بازی The Avengers بزرگترین ساخته ی ما خواهد بود. در حال حاضر پنج استودیو برروی این اثر کار می‌کنند ، همچنین Shaun Escayg از ناتی‌داگ به عنوان کارگردان بخش خلاقیت در ساخت بازی همکاری دارد .
10- Scott Amos رئیس استدیو Crystal Dynamics گفته است : Marvel’s Avengers شروعی برای دنیای Avengers خواهد بود ! "این بدان معناست که نسخه های دیگری هم از بازی ساخته خواهد شد".
11- قابلیت شخصی سازی هر یک از قهرمانان در بازی به صورت گسترده وجود خواهد داشت .
12- Crystal Dynamics در مورد داستان بازی میگوید : بازی دارای یک اکشن خالص و جهانی با ماجراجویی فراوان است و همچنین صحنه های سینمایی بسیار زیبایی دارد .
13- در آخر هم باید بگم که به زودی Comic-Con در San Diego برگذرا میشود ( پنج شنبه 27 تیر ماه 1398 ) که Crystal Dynamics نمایشی از گیم پلی بازی در این همایش را خواهد داشت. ! از بازی به صورت گیم پلی رونمایی خواهد شد

بازی Marvel’s Avengers در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹ برای PC.Xbox one.PS4 منتشر خواهد شد.

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
118895

معرفی شخصیت جدید kamala khan در بازی
kamala khan در داستان بازی نقش به سزایی دارد . بعد از اتفاق San Francisco شخصیت kamala khan وارد داستان میشود یعنی 5 سال بعد از آن اتفاقات که باعث میشود تیم Avenger دباره دور هم جمع شوند !
همچنین تریلری از گیم پلی kamala khan منتشر شده است که میتوانید در یوتوپ مشاهده کنید .

تصاویر بیشتر

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
Minimum Spec:

• CPU: i3-4160 or AMD equivalent
  • 8GB RAM
  • NVIDIA GTX 950 / AMD 270 (min 2GB video ram)
  • DirectX 12
  • 75GB HDD space
Recommended Spec:

• Windows 10 64-bit
  • CPU: Intel Core i7 4770K, 3.4 Ghz or AMD Ryzen 51600, 3.2 Ghz
  • 16GB RAM
  • NVIDIA GTX 1060 6GB or AMD Radeon RX 480, 8GB.
  • DirectX 12
  • 110GB SSD space

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,920
نام
محمد حسین
Minimum Spec:

• CPU: i3-4160 or AMD equivalent
  • 8GB RAM
  • NVIDIA GTX 950 / AMD 270 (min 2GB video ram)
  • DirectX 12
  • 75GB HDD space
Recommended Spec:

• Windows 10 64-bit
  • CPU: Intel Core i7 4770K, 3.4 Ghz or AMD Ryzen 51600, 3.2 Ghz
  • 16GB RAM
  • NVIDIA GTX 1060 6GB or AMD Radeon RX 480, 8GB.
  • DirectX 12
  • 110GB SSD space
بازیش ارزش داره بنظرت

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
اوپن بتای اونجرز رو دارم بازی میکنم بازی کامل به اینترنت نیاز داره و در صورت قطع شدن اینترنت بازی کامل بر میگرده به منو خیال کرک شدنش رو از سرتون بیرون کنید ....

بازی مالی هست؟ لااقل اگه خوب نباشه دلمون نسوزه کرک نشه:D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
بازی مالی هست؟ لااقل اگه خوب نباشه دلمون نسوزه کرک نشه:D
والا همچین آش دهن سوزی نیست داستان و شخصیت ها کامل تو در دیوارن بازم هم قشنگ برا گرایند طراحی شده فاقد زره ای لول دیزاین LOL کامبت بازی هم تشکیل شده از چند تا حرکت ساده که تو همه سوپر هیرو ها مکانیزم هاش یکسانه

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
کسی بازی تمام کرده ؟ چطوریاست ؟ اکشن ماجرایی یا نقش آفرینی ؟ خطی ؟ بزن بکش برو جلو ؟

تاپیکش خلوته !!

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
694
نام
حسین
کسی بازی تمام کرده ؟ چطوریاست ؟ اکشن ماجرایی یا نقش آفرینی ؟ خطی ؟ بزن بکش برو جلو ؟

تاپیکش خلوته !!
من الان چند روزه دارم بازی میکنم ولی باور کن اصلا دلم با این بازی نیست یه چیز بی ارزش سمبل کردن با این که من با اشغال ترین بازیها کنار میام ولی اصلا این بازی برام قابل تحمل نیست شاید نصفه ولش کنم ارزش نداره هیچی نداره بازی

• Sad
Reactions: kamyy

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان

تاپیکش خلوته !!
افتضاح به تمام معناست بازی من بعد 2-3 ساعت بازی رو پاک کردم وقتتون رو براش تلف نکنید.

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
من الان چند روزه دارم بازی میکنم ولی باور کن اصلا دلم با این بازی نیست یه چیز بی ارزش سمبل کردن با این که من با اشغال ترین بازیها کنار میام ولی اصلا این بازی برام قابل تحمل نیست شاید نصفه ولش کنم ارزش نداره هیچی نداره بازی
ای بابا // با این اینترنت ذغالی نصفشو تا الان دانلود کردم . پس کیفیتش مثل نمرش پایینه (نمره همیشه معیار سنجش محکمی نیست ولی گاهی حق مطلب بیان می کنه)

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,412
والا یچیز بگم پشمات بریزه گفتی آشغالترین بازیا خدایی من یبار بازی ترمیناتور رو بازی کردم خدایی تا آخر بازی فقط گفتم تموم کنم بره حیفم اومد به اون حجم بازی که دان کرده بودم :)) یعنی باهاش اصلا نتونستم کنار بیام تا اخر بازی سردرد گرفتم
ولی خدایی این بازی خوبه گیم پلی خوبی داره
اگه خواستی نصفه ول کنی یاد اونایی بیفت که به این بازی ۸۰۰ تومن دادن دیگه تا آخرش میری

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر