mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,618
نام
Leo Fitz
Fringe اصلا ترسناک نیست ولی همون طور که دوستمون گفت، نظریه ها و تئوری ها که تو سریال در موردش بحث میشه بسیار عالی و لذتبخشه.
چرا بعضی از اتفاقات تو این جور سریال ها بشدت احمقانه و مضحکه!یعنی سازندگان عمدا این کارو میکنند یا واقعا متوجه نمیشن؟
اون قسمت که میچل اولیویا رو ربود، و اون همکار میچل که فقط برا آب خوردن دست و پای اولیویا رو باز کرد!!
اونجایی که اولیویا داشت فرار میکرد و از پشت سرش مرده میگه "هی"...اینجا من واقعا درک نمیکنم که چرا این مرده باید بگه "هی"! وقتی داره اسیرش یواشکی فرار میکنه در حالی که میتونه از پشت سرش بگیرتش یا اینکه از پشت به پاش شلیک کنه!احیانا شاید منظورش از "هی" اینه که آهای خانمی که از دستم فرار میکنی!من پشت سرتم زودباش بهم شلیک کن :|
یا اون لکه سفید رو کفش میچل که اولیویا به مسخره ترین شکل ممکن از طریقش فهمید که میچل ربودتش!
شاهکار ماجرا هم که میچل رو داریم تو اتاق بازجویی، صورتش جوری نشون میده که باید منتظر 8 اپیزود دیگه باشیم تا اعتراف کنه، ولی تا عکس زن/دوست دختر مردش رو میبینه یهو مثله یه بچه میزنه زیر گریه و همه چیو اعتراف میکنه! آخه چرا؟:|

همین پیتر هم اینجا حضورش و کارهایی که میکنه جای سوال داره که چطور یه غیرنظامی که ظاهرا خورده شیشه کم نداره اینطوری تو بطن کارهای سازمان امنیتی مثل اف بی آی قرار میگیره و حتی پا رو هم فراتر نهاده و توی بازجویی ها دخالت و حتی خودش اقدام به بازجویی میکنه!
واقعا سازمان های امنیتی اینطوری بی در و پیکر و خاله زنک بازی هستن؟

غیر این موارد سریال خوبی هست منتها بیشتر جذابیتش رو مدیون موسیقی متن فوق العاده مایکل جیاچینو هست، چقدر این بشر خوبه:x

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,576
نام
mohammad
یهو برام سوال شد
کسی تا بحال سریال بهتر از Counter part دیده ؟
اگه ندیدن بدونید نصف عمرتون واقعا نلف شده که با دیدنش شاید نصف باقی عمرتون تلف نشه حداقل
از اون کارایی هست که به درام کار خیلی اهمیت دادن... کنار ایده جالب داستان...یکم حال انسان رو عوض میکنه...پایانشم عالی بود...!

• Like
Reactions: mgplayer

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
635
نام
MG PLAYER
از اون کارایی هست که به درام کار خیلی اهمیت دادن... کقعنار ایده جالب داستان...یکم حال انسان رو عوض میکنه...پایانشم عالی بود...!
معلوم شد یک نفر تو این انجمن عمرشو تلف نکرده اونم خودتی چون من دیر این سریال دیدم
انقدر داستان بی نقصه و همه چی روونه که واقعا برام عجیب بود
فقط یه نکته فصل 1داشت اخرش که تحقیق کردم جالب بود
Ulrich Thomsen بود که اخر فصل 1

Delux1

کاربر سایت
Nov 18, 2014
864
نام
رضا
از اون کارایی هست که به درام کار خیلی اهمیت دادن... کنار ایده جالب داستان...یکم حال انسان رو عوض میکنه...پایانشم عالی بود...!
اگه ترورم نمیکنی خیلی سریال ترکی طوری بود و اقعا رو اعصاب مخصوصا اون شادو خودشونم کنسلش کردن

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,576
نام
mohammad
اگه ترورم نمیکنی خیلی سریال ترکی طوری بود و اقعا رو اعصاب مخصوصا اون شادو خودشونم کنسلش کردن
نه چرا گیر بدم؟ هر کسی حق داره نظرشو بگه که قابل احترامم هست...ولی بیشتر از اینکه اینکار رو جزو کارای علمی تخیلی در نظر بگیریم همون درامشه که مهمه رفتار ادم ها توی همچین شرایطی...از نظر شما اگه خوب نیس هیچ ایرادی نداره ادم باید با توجه به سلیقش فیلم و سریال ببینه و میتونه نظر شخصیشم بگه...
مثلا خوده من چند سریال فوق محبوب و معروف رو ندیدم هنوز...و فکر نمیکنم ایرادی داشته باشه:D اول و اخر باید خودمون از یکار خوشمون بیاد...

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
635
نام
MG PLAYER
اگه ترورم نمیکنی خیلی سریال ترکی طوری بود واقعا رو اعصاب مخصوصا اون شادو خودشونم کنسلش کردن
کنسلیش بخاطر این بود که بودجه ادامه دادنش رو شبکه Star نداشت و تهیه کننده دنبال اسپانسره . وگرنه از نظر امتیاز و نقد ها عالی بوده جوری که rottentomatoes بهش 10/10 داده فکر کن
و اینکه اگرم ادامه ندنش بد نیست بنظرم یجورایی تو اوج تموم شی بهتره تا تو ضعف
بنظرم real ترین سریالی بود که دیدم
همیشه از نظر من بهترین west world بود ولی خب تغییر کرد

amir*

کاربر سایت
Jan 26, 2011
446
دیشب s4e1 mr robot رو گرفتم بعد اجراش کردم دیدم صداش ساین نیست !
یک لینک دیگه دادم امروز چک کردم اونم ساین نیست ! میدونید چند ثانیه باید عقب جلو کنم هماهنگ بشه؟یعنی 1.5گیگ گرفتم همه از رو هم کپی پیست کردن! لینک دادن!:|
میشه یک لینک سالم مستقیم هم برای 1080p پ.خ بدید اینایی که گرفته بودم هر کدوم 750مگ بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر