Mr.Nikyar

کاربر سایت
Nov 13, 2013
269
نام
نیکیار
یه روش دیگه هم هست! :D
مثلا بیاید فیلم انت من رو در نظر بگیرید :D
توی گوگل به این صورت سرچ کنید: index directory ant-man
کلی سایت میاره با لینک مستقیم. از دایرکتوری خود سایت ها میشه دانلود کرد و تقریبا هر فیلمی که سرج کردم یه سایتی بالاخره داشته
یعنی ببین مردم رو به چه روزی انداختن

• Like
Reactions: SHAYAN1999

Runzo

کاربر سایت
Aug 28, 2014
51
بذارید وقتی همه سایت های درست حسابی رو تحریم کردند، و همه تحریم شکن ها رو هم تحریم کردند اون موقع جو بدید

30 نما که بازه، فردا دانلود هم بازه که این هم رایگانه هم چندین انکود قرار میده. سایت های دیگه هم که فیلتر شدند با تغییر آی پی میتونی دانلود کنی. حداقل من که مشکلی ندارم.

یه پیشنهاد دارم. شما بیایین یه لیست درست کنید، مثلا 100 تا فیلم و مستند و انیمیشن و 20-30 تا سریال. یه بسته شبانه نامحدود همراه اول از 1 تا 11 بگیرید، همه اینا رو در عرض سه چهار روز دانلود کنید، انبار کنید تو هاردتون:D حداقل تا موقعی که این چندتا سایت حسابی بازه اینکارو کنید تا لنگ فیلم و سریال نمونید چون از اینا بعید نیست یهو همرو میزنن داغون میکنن. من تقریبا همین کارو کردم و تا آخر سال موجودی دارم و اصلا به فکر دانلود هم نیستم.

سایت ها همه بازن ولی سرور های دانلودش که توی ایران بوده بسته شده الان هیچ فیلمی نمیشه دانلود کرد از همون دوتا سایت

بله درسته. من چون فقط رفتم سایتشون برای چک کردن فیلتر شدنشون و دیدم نشده دیگه نرفتم چیزی دانلود کنم. اگه چیز شکن دارید Pahe.in هستش. لینک هاش بیشتر از Mega و Uptobox ـه. برای وارد شدن به خود سایت Pahe.in نیاز به چیز شکن هست (اگه خواستید پ.خ بدید) اما چون بعضی از لینک هاش Mega.zu هست میتونید بدون تغییر آی پی دانلود کنید. فقط نکته ای که هست اینکه 1080 یا کیفیت های بالاتر قرار نمیده، اما 720 هاش قابل قبوله. و اینکه بیشتر بدرد دانلود عناوین روز میخوره. چون لینک های قدیمیش از کار افتاده

Mkvrips.com و Mkvcage.site هست. امتحان نکردم.

آخرین ویرایش:

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,717
بذارید وقتی همه سایت های درست حسابی رو تحریم کردند، و همه تحریم شکن ها رو هم تحریم کردند اون موقع جو بدید:D

30 نما که بازه، فردا دانلود هم بازه که این هم رایگانه هم چندین انکود قرار میده. سایت های دیگه هم که فیلتر شدند با تغییر آی پی میتونی دانلود کنی. حداقل من که مشکلی ندارم.

یه پیشنهاد دارم. شما بیایین یه لیست درست کنید، مثلا 100 تا فیلم و مستند و انیمیشن و 20-30 تا سریال. یه بسته شبانه نامحدود همراه اول از 1 تا 11 بگیرید، همه اینا رو در عرض سه چهار روز دانلود کنید، انبار کنید تو هاردتون:D حداقل تا موقعی که این چندتا سایت حسابی بازه اینکارو کنید تا لنگ فیلم و سریال نمونید چون از اینا بعید نیست یهو همرو میزنن داغون میکنن. من تقریبا همین کارو کردم و تا آخر سال موجودی دارم و اصلا به فکر دانلود هم نیستم.
سایت ها همه بازن ولی سرور های دانلودش که توی ایران بوده بسته شده الان هیچ فیلمی نمیشه دانلود کرد از همون دوتا سایت

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,504
نام
سپهر
بذارید وقتی همه سایت های درست حسابی رو تحریم کردند، و همه تحریم شکن ها رو هم تحریم کردند اون موقع جو بدید:D

بخش اعظم فیلم های تاپ و سریال های تاپ در همین سه ماه پایانی سال جاری میان. اونوقت میخوای چه کار کنی؟

- واچ من هفته دیگه میاد.
- ال کامینو هفته دیگه میاد.
-ویچر میاد.
- نسخه های DVDscr فیلم های اسکاری میاد.
بعد موقعی زدند داغون کردند!

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata

چی میگی حالت خوبه. 30 نما که پولیه. فردا دانلودم پوکیده. مگر میخوایم ارشیو کنیم که بزنیم دانلود کنیم. فیلم و سریال باید به روز باشه. ارشیو که باشه میریم از تورنت میگیریم. برو از فلیم2 مووی با تغییر اپی دانلود کن ببینیم!!!!!
تمام سایت ها که از سرور داخلی استفاده میکردن که حدود 90 درصد سایت رو هم شامل میشه , سرورهاش رو down کردن. شیلتر شکن چی بزنیم!!!!!

Runzo

کاربر سایت
Aug 28, 2014
51
بخش اعظم فیلم های تاپ و سریال های تاپ در همین سه ماه پایانی سال جاری میان. اونوقت میخوای چه کار کنی؟

- واچ من هفته دیگه میاد.
-ویچر میاد.
- نسخه های DVDscr فیلم های اسکاری میاد.
بعد موقعی زدند داغون کردند!

خب این سلیقه بعضی هاست که حتما باید فیلم و سریال رو به روز ببینن. واسه بعضی هام مثل من مهم نیست. هر وقت شد میبینیم.

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
دوستان برای تورنت این چند تا سایت رو سر بزنید بنظرم سایت های خوبی هستن
thepiratebay3.org
1337x.to
limetorrents.info
torrentdownloads.me
torrents.io
yts.lt

Sent from my G3112 using Tapatalk

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
پستم یکم مثل ریپورتاژ اگهی میشه ولی خب 30نما کامل ترین ارشیو رو داره
تمام سرورهاش اون طرف آب هست و خطری بابت down شون نیست
سایت ش از لحاظ امکانات و اخبار و ... واقعا خوبه

راحت یک اکانت بخرید و تن به سرویسهایی مثل نماوا و فیلمیو و این دست برنامه ها ندید! خیلی راحت و بدون سانسور
بالاخره به مرحله پول صلفیدن رسیدیم! چه بهتر بره دست سایتهایی مثل 30نما تا فیلمیو

Mr.Nikyar

کاربر سایت
Nov 13, 2013
269
نام
نیکیار

راحت یک اکانت بخرید و تن به سرویسهایی مثل نماوا و فیلمیو و این دست برنامه ها ندید! خیلی راحت و بدون سانسور
بالاخره به مرحله پول صلفیدن رسیدیم! چه بهتر بره دست سایتهایی مثل 30نما تا فیلمیو
فقط سرور اصلی سایت که اطلاعات سایت روش هس خارجه، هاست دانلودش توی ایرانه

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim

- واچ من هفته دیگه میاد.
-ویچر میاد.

ما که PSA رو داریم سپهر جان:D خوشبختانه این سه تا رو 1080p 10bit میده بیرون:D

• Like
Reactions: arash1996

Deliverer

کاربر سایت
Oct 19, 2016
553

مطمئنین سروراش دست نخورده و مصون هست اونور آب؟ اگه آره من همین الان برم یه اکانت 1 ساله بخرم :D

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,504
نام
سپهر
ما که PSA رو داریم سپهر جان:D خوشبختانه این سه تا رو 1080p 10bit میده بیرون:D

ال کامینو که از همون RARBG می گیرم:

سوال برای کسانیکه با RARBG آشنایی ندارند:

صفحه اول باید شما در داخل Caption: کد موردنظر را تایپ کنید تا شما را به عنوان I am Human بشناسدُ سپس بعد از چند ثانیه لودینگُ صفحه اصلی سایت را برایتان می آورد. از این سایت می توانید جدیدترین فیلم ها و سریال ها را دانلود کنید که خودشم جدیدترین را بالای سایت با تمامی کیفیت ها میزاره. مشکل Seed هم نخواهید داشت!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر