K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
فیلماشون سانسور شدست!
اون کسایی که سمت چنین سایت هایی نمیرن فقط به خاطر همین یـ مورد ـه باید آدم به شعور خودش خیلی توهین کنه بخواد زیر بار سانسور بره ....

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,010
نام
محمد
نه.
چند وقت پیش نماوا یک شکایتی از دیبا کرده بود که مربوط به استفاده از صوت دوبله هاشون بود و بعدا به توافق رسیدن که دیبا دوبله های نماوار رو برداره و اونا هم از شکایتشون صرف نظر کنن.الان هم چیزی از شکایت شرکت خاص گفته نشده.فقط ادمین دیبا پستی گذاشته بود و نماوارو متهم کرده بود که بعدا برداشت.این جریان رو کاربرا راه انداختن به این دلیل که تنها جاهایی که سود میبرن از این اتفاق امثال فیلیمو و نماوان و خوب با توجه به ماهیت رانتی این شرکتا مردم میخوان یه جور "انتفام" بگیرن که دلشون خنک شه.تنها چیزی که اومده همون دستور دادستانی به سرویس دهنده هاست.بالاخره یک جایی شکایتی کرده که اینطور شده ولی هرکی و هرچی که هست بعیده گردن بگیره.
یک منطق ساده و کاملا درست میگه در اغلب جرم ها فردی که بیشترین سود رو می بره مظنونه.در این ماجرا هم افرادی که بیشترین سود رو می برن نماوا امثالش هستن پس در خط اول اتهام هستن و با توجه به کولی بازی ها خود این سایت ها و سابقه ی خرابی که این جور شرکت ها و افراد در کشور دارن این اتهام چندین و چند برابر تقویت میشه.جدا از اون که قطعا یه جرقه ی ابتدایی برای ورود به دادستانی به ماجرا وجود داشته.کیه کیه من نبودم دستم بودی که از طرف اینا راه افتاده این ماجرا رو نه تنها نمی خوابونه بلکه تقویت هم میکنه

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
این اتفاقاتی که رخ میده به هیچ وجه اتفاقی نیست صرفا جزئی از یه کل بزرگتر هستن
چیز به شدت ترسناکی به اسم شبکه ملی اطلاعات ، اینترنت ملی و ...
تو صحبتای سران کشور همیشه حرف از الگو بودن چین هستش تو این ضمینه
چین چیکار کرده ؟ گوگلو فیلتر کرده کلی سایتو فیلتر کرده یه فضای به شدت کنترل شده داره اما شما شک نکنید چین در مقابل اتفاقی که قراره تو ایران بیفته بهشت آزادی به حساب میاد !
اینا دنبال اینن برای همه برنامه های خارجی نسخه مشابه داخلی بزنن
اینستا ، توئیتر ، فیسبوک ، واتس اپ ، یوتیوب و ...
بعدش که زیرساختش آماده شد به احتمال خیلی خیلی زیاد دسترسی به نت بین المللو به کلی میبندن و یه کره شمالی خوشگل میسازن
اگرم نتونن به این درجه برسن با کارایی مشابه همین بستن سرور و ... کلا کاری میکنن که نت بین الملل وجود نداشته باشه یا میان قیمتو میبرن بالا که اصلا صرفه نداشته باشه
متاسفانه هیچ مقاومتیم نمیبینن و دارن قدم به قدم جلو میان

آخرین ویرایش:

Deliverer

کاربر سایت
Oct 19, 2016
549
اون کسایی که سمت چنین سایت هایی نمیرن فقط به خاطر همین یـ مورد ـه باید آدم به شعور خودش خیلی توهین کنه بخواد زیر بار سانسور بره ....
دقیقا منم فقط بخاطر سانسور حاضر نیستم از این سایت ها استفاده کنم. وگرنه واقعا بعضی دوبله هاشون خوبه

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,956
نام
آریا
من با هر نوع اعدامی مخالفم به جز یه مورد: اون‌هایی که در این دوران فیلم‌های خارجی رو دوبله می‌بینن! :|
البته اون حرف که شوخیه، ولی انصافا نکنین از این کارا! حالا قدیم خبری از زیرنویس نبوده، ولی الان که دیگه انواع و اقسامش موجوده. :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,956
نام
آریا
دوبله خوبه واقعا. به یاد بیاریم بعضی از اون دوبله های خوب رو که فیلما رو حک کرده تو ذهنمون. من که از دوبله لذت میبرم
دوبله خوب کم نداریم، ولی انصافا صدای اصلی یه چیز دیگه هست. :D من حتی انیمه‌ها رو هم با صدای ژاپنی ترجیح میدم به انگلیسی و حس و حال بهتری برام دارن.

• Like
Reactions: Red Ѵ

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,639
نام
وحید
این اتفاقاتی که رخ میده به هیچ وجه اتفاقی نیست صرفا جزئی از یه کل بزرگتر هستن
چیز به شدت ترسناکی به اسم شبکه ملی اطلاعات ، اینترنت ملی و ...
تو صحبتای سران کشور همیشه حرف از الگو بودن چین هستش تو این ضمینه
چین چیکار کرده ؟ گوگلو فیلتر کرده کلی سایتو فیلتر کرده یه فضای به شدت کنترل شده داره اما شما شک نکنید چین در مقابل اتفاقی که قراره تو ایران بیفته بهشت آزادی به حساب میاد !
اینا دنبال اینن برای همه برنامه های خارجی نسخه مشابه داخلی بزنن
اینستا ، توئیتر ، فیسبوک ، واتس اپ ، یوتیوب و ...
بعدش که زیرساختش آماده شد به احتمال خیلی خیلی زیاد دسترسی به نت بی المللو به کلی میبندن و یه کره شمالی خوشگل میسازن
اگرم نتونن به این درجه برسن با کارایی مشابه همین بستن سرور و ... کلا کاری میکنن که نت بین الملل وجود نداشته باشه یا میان قیمتو میبرن بالا که اصلا صرفه نداشته باشه
متاسفانه هیچ مقاومتیم نمیبینن و دارن قدم به قدم جلو میان
دقیقا هدف همینه نه تو بحث اینترنت بلکه تو بحث خودرو و موبایل و لوازم خانگی و امثالهم میخوان کره شمالی جدیدی احداث کنن ولی اروم اروم که دردش کمتر بشه و صدای کسی درنیاد

mehdy.z

کاربر سایت
Nov 27, 2009
697
نام
Mehdy
الان عکسه نکته ی خاصی داره؟
این یکی از پستهای اینستاگرام Netflix بزرگترین سرویس اینترنتی نمایش خانگی در سطح جهان هست:

که عملا داره یه سایت(namava_ir ) که با دامین .ir که یعنی به طور کامل زیر نظر و تایید وزرات ارتباط و حکومت ایران کار میکنه به دزدی از محصولات رسانه ای بدون رعایت حق کپی رایت اشاره میکنه...یعنی یکی از همین شرکتهای رانت خواری که قریب به یقین پشت این قضیه بستن سرورهای ارائه ای فیلم در ایران هست...یا حداقل یکی از دلایلش هستند!!!
میدونی قسمت جالب ماجرا چیه؟؟...اینه که وزریر ارتباطات توی توییترش دلیل بسته شدن هاستها رو احتمالا رعایت نکردن حق کپی رایت توسط این سایتها میدونه!!!

AmirAirGunner

کاربر سایت
May 23, 2016
785
نام
امیر
تورنت که فعلا 2 روزه استفاده میکنم وضعش اصلا خوب نیست !! قبلنا یادمه بهتر بود
اگه فیلم مورد نظر معروف و یا جدید نباشه در تورنت های عمومی احتمالش خیلی کمه که سیدر پیدا بشه
ترکر های خصوصی هم دردسر های خودشون رو دارن.
در کل لعنت بهشون که ساده ترین دلخوشی رو هم از مردم میگیرن

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

ahmad137456

کاربر سایت
Jul 26, 2019
72
دوبله خوب کم نداریم، ولی انصافا صدای اصلی یه چیز دیگه هست. :D من حتی انیمه‌ها رو هم با صدای ژاپنی ترجیح میدم به انگلیسی و حس و حال بهتری برام دارن.
این حرفت رو باید با اب طلا نوشت واقعا.
من اول فیلم جاذبه 2013 رو دوبله دیدم که واقعا هم یک دوبله حرفه ای و لذت بخش بودش بعدش یکبار با زبان اصلی و زیر نویس دیدم لذت فیلم 150 برابر شد!

• Like
Reactions: Straw Hat Luffy

ahmad137456

کاربر سایت
Jul 26, 2019
72
دوستا لطفا نزدیک 30-40 تا فیلم معنی دار خوب رو معرفی کنید تا امشب بزنم دانلود، پریشب اینا رو دانلود کردم ولی هنوز 5-6 تاشونو دیدم...

Attachments

• Untitled.png
    Untitled.png
    119.3 KB · مشاهده: 54

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر