JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
نمی دانم که سر منشا مشکلت با جوامع سیاه پوست چی هست اما می خواهم بدونم این تنفر از سیاه پوستان صرفا فقط به حال و هوای سینمای امروز هالیوود مربوط می شود یا حتی از قبل فیلم هایی که ستاره های سیاه پوست در آن نقش آفرینی می کردند هم بوده؟
اون که شوخی بود ولی دقیقا بخاطر حال و هوای هالیوود دوست عزیز و اگرنه که من از طرفدارای سوپر هیروهای سیاه مثل بلک پنتر یا سایبورگم هم هستم مشکلی ندارم قبلا هم گفتم داداش خیلی ببخشید ولی ادبی پست میدی اول نفهمیدم چی گفتی :D حالا چون بیخودی بزرگ نشه پاک میکنم اون تیکش دلم نمیخواد بیخودی بهم برچسب بزنن

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Arima Kishou

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
سر این قضیه بسته شدن سایت های دانلود فیلم نتفلیکس هم متوجه به سرقت رفتن فیلم هاش توسط نماوا شده:D

LOL

سایت نایت مووی بعد از تایید قطعی سروراش توی چنلش یه عکسی گذاشته با این نوشته که خبر هایی تو راهه :Balloon:
گویا وضعیت همین طور باقی نمی مونه و برخواهند گشت این سایت ها

شاید درست بشه چون بستن این سایت ها ب ضرر شرکت های خودشون و زیر ساخت هست چون دیگه هیچ منبع درآمدی ندارن ( مردم ایران کاری جز دانلود کردن فعلا ندارن) اگه سایتی نباشه پس با ماهی 5 گیگ ترافیک هم کار همه راه می افته ب نفع خودشون که این قضیه را منتفی کنند و سرور ها را آزاد کنند.

• Like
Reactions: TheGodfather

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
635
نام
MG PLAYER
خیر 30نما هم ب چیز رفته

من نمیدونم اینا از تجربه تاینی درس نگرفتن سرور ها را باید تو یک کشور دیگه قرار میدادن (درسته که تو اون کشور کپی رایت و ... اذیت میکنه ولی انقدر پست نیستن)
5 روز نبود اشتراک را تمدید کرده بودم
مشکل هزینه هزینهههه

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
iranfilmz هنوز پایداره
فیلتره!
.........
دوستان اگه سایت دانلودی که هنوز فعاله میشناسید لطفا پیام خصوصی بدید یا اصلا همینجا اعلام کنید. مرسی
ویرایش : خودم یدونه پیدا کردم :D
از صفحه ی 5 سرچ گوگل. احساس میکردم دارم در سرزمین ناشناخته ها، در قعر زمین قدم بر میدارم، بین خرابه ها و مرده ها و ترد شده ها که ناگهان الماسی یافت شد :D

آخرین ویرایش:

ahmad137456

کاربر سایت
Jul 26, 2019
72
ای لعنت بهشون :| تازه من داشتم به فیلم عادت میکردم ....!!!
دیشب 50 گیگ فیلم دانلود کردم اول همشون میگه تاینی مویز تقدیم میکند پس چطوری بسته شده دوستان؟
ولی چه احمقی کارگردان نسخه سوم بوده؟ واقعا حالم به هم خورد اخه یک زن باید نابودگر بشه... :| دوستان ادامه بدم نسخه های بعدیشو؟

آخرین ویرایش:

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
635
نام
MG PLAYER
فیلتره!
.........
دوستان اگه سایت دانلودی که هنوز فعاله میشناسید لطفا پیام خصوصی بدید یا اصلا همینجا اعلام کنید. مرسی
ویرایش : خودم یدونه پیدا کردم :D
از صفحه ی 5 سرچ گوگل. احساس میکردم دارم در سرزمین ناشناخته ها، در قعر زمین قدم بر میدارم، بین خرابه ها و مرده ها و ترد شده ها که ناگهان الماسی یافت شد :D
xyz. تست کن

• Like
Reactions: stanley

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
701
این تورنت را اگه توضیح بدی چطوری هست ممنون میشم.
یه برنامه مربوط به تورنت رو دانلود میکنین مثل بیت تورنت یا تیزاتی بعد میرین تو یه سایت تورنت مثل پایرت فایل مورد نظر رو میگیرین و با برنامه تورنت دانلودش میکنین.توضیح بیشتر خواستین بفرمایید تا بگم.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
MV5BZTk1NzJmNzUtODJkNy00YzAwLWFiMjgtNWRlMDI1ZjUzMjMzXkEyXkFqcGdeQXVyMTkxNjUyNQ@@._V1_SY1000_CR0,0,674,1000_AL_.jpg

تریلر جدید ترین ساخته گای ریچی The Gentlemen با حال و هوای گنگستری منتشر شد ma46436457xresdefault150.jpg

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
دفه قبل هم حرف زیاد زده شد سر همین بسته شدن سایتا اون موقع فقط تاینی بسته شد فکر کنم .
از تورنت استفاده کنین همین سایتا هم از تورنت میگیرن میزارن برا شما .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر