mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
635
نام
MG PLAYER
ظاهرا بخاطر شکایت نماوا از این سایتها سرورهاشون فعلا بسته شده
حیف فردا دانلود:|
حیف فقط tiny بود که خیلی وقت پیش رفت تنها سایت ایرانی بود که ناراحت شدم از بسته شدنش خیلی خوب فقط بخاطر اینکه زیر هر فیلم 200 تا کامنت بود میتونستی نظر همه رو ببینی دیگه هیچ سایتی نتونست جاشو بگیره

orbis

کاربر سایت
Jun 11, 2013
291
نام
محمد رضا
ظاهرا بخاطر شکایت نماوا از این سایتها سرورهاشون فعلا بسته شده
حیف فردا دانلود:|
این سایت ها خیلی پرو ان از چیزی شکایت میکنن که خودشون بهش متهم هستن

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,206
خب چه کاریه از این سایتها دانلود کنین راحت از تورنت بگیرین
بله آپشن تورنت همیشه هست ولی دانلود از سرور داخلی هم سرعت بیشتری داره هم مثل تورنت بعد چند سال یهو Seed فایل ها از بین نمیره که غیر قابل دانلود بشه (بخصوص برای فیلمهای خاص تر و نیچ یا قدیمی). کسایی هم که محدودیت حجم دارن دانلود از سرور داخلی براشون نیم بهائه.
بعد اصلا شما آرشیو این سایتها رو بری ببینی که چقدر مرتب و منظم و تکمیله قشنگ حال میکنی:D واقعا یه سریاشون خیلی زحمت کشیدن برای آرشیوی که داشتن و حیف که اینطوری نابود بشه.

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,338
نام
مهدی
حیف فقط tiny بود که خیلی وقت پیش رفت تنها سایت ایرانی بود که ناراحت شدم از بسته شدنش خیلی خوب فقط بخاطر اینکه زیر هر فیلم 200 تا کامنت بود میتونستی نظر همه رو ببینی دیگه هیچ سایتی نتونست جاشو بگیره
تاینی که بحثش جداست
ولی هیچ سایتی مثل فردا دانلود ندیدم که تنوع کیفیت داشته باشه اونم مجانی

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
635
نام
MG PLAYER
تاینی که بحثش جداست
ولی هیچ سایتی مثل فردا دانلود ندیدم که تنوع کیفیت داشته باشه اونم مجانی
فقط تو رایگانا حرفتونو قبول دارم که اونم سایتای پولی رو هم میشه دور زد که واقعا تنوع کیفیت مرد افکنی دارن نمونش 30nama
درمورد دانلود فیلم نگران نباش N تا سایت جاش میان ولی خلا بیشتری که هست هیچ سایتی نیست که تعداد افراد زیادی درمورد یه فیلم نظر بدن

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,500
نام
mohammad
فقط تو رایگانا حرفتونو قبول دارم که اونم سایتای پولی رو هم میشه دور زد که واقعا تنوع کیفیت مرد افکنی دارن نمونش 30nama
درمورد دانلود فیلم نگران نباش N تا سایت جاش میان ولی خلا بیشتری که هست هیچ سایتی نیست که تعداد افراد زیادی درمورد یه فیلم نظر بدن
من خودم اشتراک های سینما و نایت رو میگیرم...از فردا هم استفاده میکنم... تو بحث ارشیو سینما محشره اما فردا چند ساعت خیلی وقتا جلوتر بود از سینما...توی بخش سریال های جدید هم سعی میکنه 1080 بزاره ولی سینما اولویتش حجم های پایین تر بود حالا خیلی کار محبوب میشد بعدا اضافه میکرد:D

• Like
Reactions: db07

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
635
نام
MG PLAYER
سلام
سایت خارجی دانلود فیلم به همین سبک سایت های داخلی (لینک مستقیم و تنوع کیفیت و این حرفا...) سراغ ندارید؟
سایت خارجی خیلی هست ولی باید اکانت پرمیوم upload سنترها رو داشته باشی چون معمولا درامد سایتشونو از اپلود سنتری که لینک میذارن کسب میکنن که گرون در میاد صرفه نداره برای ایرانیا خداییش و اینکه بیشتر از 1 یا 2 ماه لینکاشون اعتبار نداره چون قوانینشون خیلی سخت گیرانست بیشتر خارجیا تو کار تورنتن خیلی محدودن سایتای خارجی که لینک مستقیم مثل ایران بذارن در حد انگشت شمار

• Like
Reactions: atzoriha

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,724
نام
nucky thompson
تاینی عالی بود . چیزی که من اون زمان که بسته شد حدس میزدم و حالا پس از این ماجراهای اخیر درباره اش مطمئنم این بود که علت اصلی بسته شدن تاینی همین نماوا و فیلیمو و امثالهم بودن . چون تاینی اولین سایتی بود که سیستم دوبله فیلم و پخش اینترنتی رو راه انداخت و با تمام دوبلور های حرفه ای که نماوا و ... به عده ای اشون دسترسی داشتن کار می کرد این ها زدن کله کردن . چون نماوا از یک سری سریال که قرار بود دوبله کنه رونمایی کرد . تاینی هم چند روز بعد یا قبلش لیست کارهای آتی اش رو گذاشت که همون فیلم و سریال ها بودن. نماوا از همون موقع احساس خطر کرد . اتفاقا جمعی از جان بر کفان این سایت تو دیبا ول بودن . حماقت کرد نماوا . نصف محبوبیت اش سر همین بود که مردم به دوبله هاش دسترسی داشتن یک مدت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر