PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
وای تو ردد دد 2 هم بود دیگه انیمیشن های مختلف برای تفنگ ها
داداش فقط منتظری یکی یچیزی بگه سریع بیای Downplay کنی ارزش‌های بازیو. یعنی کار زندگی نداری چادر زدی تو تاپیک بازی؟ :D
فقط برو‌ یک ریویو بکن پستات تو این تاپیک رو یکبار ببین خندت نمیگیره خودت؟! من دارم میگم انیمیشن‌های الی مخصوصا حرکت انگشتاش رو ببینید میگی تو رد دد ام بود انیمیشن‌های مختلف برای تفنگ‌ها؟! خب کی چی مثلا؟!

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
داداش فقط منتظری یکی یچیزی بگه سریع بیای Downplay کنی ارزش‌های بازیو. یعنی کار زندگی نداری چادر زدی تو تاپیک بازی؟ :D
فقط برو‌ یک ریویو بکن پستات تو این تاپیک رو یکبار ببین خندت نمیگیره خودت؟! من دارم میگم انیمیشن‌های الی مخصوصا حرکت انگشتاش رو ببینید میگی تو رد دد ام بود انیمیشن‌های مختلف برای تفنگ‌ها؟! خب کی چی مثلا؟!
البته فرقی که من با شما دارم اینه که من حداقل کنسول دارم ولی تویی که کنسول نداری قرارم نیست است آف اس بازی کنی چجوری میای جو میدی

• Angry
Reactions: Arman Sensi

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
862
نام
محسن
البته فرقی که من با شما دارم اینه که من حداقل کنسول دارم ولی تویی که کنسول نداری قرارم نیست است آف اس بازی کنی چجوری میای جو میدی
چقدر تو خفنی پسر، کنسول داری میتونی راجع به انیمیشن های بازی نظر های کاملا بی طرفانه بدی ولی بقیه نمیتونن:(

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
برام سواله چه جوری به این نتیجه رسیدی قرار نیست پارت ۲ رو بازی کنه! البته شما چند روز پیش تمومش کردی

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
چطور فهمیدی من کنسول ندارم و قرار نیست دنباله یکی از ۲-۳ بازی برتر کل ۳۰ سال گیمریم رو بازی کنم؟! نه واقعا چطور به این نتیجه رسیدی؟!
1491B817-6319-4A0E-BEBC-F992F2EE3D09.jpeg - یو آپلود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر