PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
بازیدات یه تیم دیگه بود، بعدا بچه های اونجا امدن بازیسنتر رو تشکیل دادن. من از بازیدات آریا دایناسور و کتایون نینجا گایدن رو یادمه. اون موقع آریا دایناسور خبرهای Xbox رو میزاشت:D

من اونجا Cloud بودم، البته اینجا هم اولش Cloud بودم که علی مجرد بن دائمم کرد:D
ممنون ماکان جان
علت تعطیل شدن بازی دات رو نمی دونم چی بود ولی بازیسنتر جایگزین خیلی بهتری برای بازی دات هست

آخرین ویرایش:

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
دقیقا چه مشکلی؟؟
هیچی بابا از وقتی نمایش آمده کردن تو بروس انگار بروس یک نفری کل تیم میچرخوند اون تاپیک نگاه کن طرف اسمشم بلد نیست میگه استریلی اونوقت اصرار داره که نباشه نمیشه:))

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: vaan 2

AGENTkiler

کاربر سایت
Dec 13, 2012
191
البته یه کاربر دیگه داریم اینجا چن سال پیش خودش رو معرفی کرد55سالش بود اسمش این بود
واقعا خیلی خوبه افرادی در این سایت هست که با سن بالایی که دارند هنوز مشغول گیم هست
@harvest

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: gintoki

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
کسی نمیدونه بروس کجا مشغول شده
این بنده خدا بعد tlou1 داشت رو بازی خودش کار میکرد که گند زدن amy hennig سر uncharted4 و کوچک بودن تیم و کش دادن های بیخودی سری و خروجش (فقط برو داستان u4ش و اهدافش بخون میفهمی چه آشغالیه) باعث شد پروژه خودش کنسل و رو u4 کار کنه و خب هرکی باشه خسته میشه و میره دوتا بازی پشت سرهم وهمینطور ول کردن پرئژه خودت نیل دراکمن دیوانس که هنوز مونده.

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,413
این بنده خدا بعد tlou1 داشت رو بازی خودش کار میکرد که گند زدن amy hennig سر uncharted4 و کوچک بودن تیم و کش دادن های بیخودی سری و خروجش (فقط برو داستان u4ش و اهدافش بخون میفهمی چه آشغالیه) باعث شد پروژه خودش کنسل و رو u4 کار کنه و خب هرکی باشه خسته میشه و میره دوتا بازی پشت سرهم وهمینطور ول کردن پرئژه خودت نیل دراکمن دیوانس که هنوز مونده.

اینایی که جدا میشن بازیای مستقلشون خیلی مضخرفه نمونش اون گوریل بازی پاتریک دیسیلیه؛ انگار ایندی ساختن یه دنیای جداست که اینا بلد نیستن

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
مخلصم
کمودور 64 که سلطان بود با اون بازی های افسانه ایش مثل سه گانه لست نینجا ، تاسکر ، وندتا و کلا آثار سیستم 3
53 سال که سنی نیست اصطلاحا می گن دود از کنده بلند می شه;)
فکر می کنم حداکثر تا 2 سال آینده بتونیم نسخه بعدی گاد آو وار رو بازی کنیم
خدا از دهنت بشنوه .... گاد آف وار و من همیشه مسخره میکردم تا زمانی که اولین تریلر بازی آخرش اومد با آتروس واقعا عالی بود

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
مثل اینکه الی یه دوست دختر دیگه داشته به اسم کیت و بعد با دینا دوست شده
یه سری مشکل بین الی و دینا هست که به مربوط به دوره دوستی کیت و الی میشه.

جالبیش اینه کیت همون کسیه که تاتو رو دست الی زده تا آلودگیش مشخص نباش

یعنی انقدر با کیت صمیمی بود که بهش راز به این مهمی رو گفته

و جالبتر اینکه این رازو از دوست دختر جدیدش یعنی دینا مخفی کرده
منبع؟ :-"
اینایی که جدا میشن بازیای مستقلشون خیلی مضخرفه نمونش اون گوریل بازی پاتریک دیسیلیه؛ انگار ایندی ساختن یه دنیای جداست که اینا بلد نیستن
تو همون ND داشت بازیش میساخت پاتریک (فکر کنم پاتریس) دیسیلیه بازیش ایندی نبود فقط لقمه گنده تر از دهن خودش و تیمش بود اون بدبخت رفت thq داشت یه بازی مثل ac میساخت که یهو با ورشکستگی thq یوبی سافت ip خرید و بهش نداد و با کمال پررویی تو ac های جدید ازش اسکی رفت به همین راحتی

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
البته یه کاربر دیگه داریم اینجا چن سال پیش خودش رو معرفی کرد55سالش بود اسمش این بود
واقعا خیلی خوبه افرادی در این سایت هست که با سن بالایی که دارند هنوز مشغول گیم هست
@harvest
سن بالا رو ما به بعد 70 میگیم معمولا;)

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
@mojahed25 درباره یه شکل بودن اون دشمنان بازی تو تریلر e3 ۲۰۱۸ نوشته بودین! بله درسته دشمنان یه شکل تو نسخه قبلی هم به وفور بودن و البته بهتره بگیم تو هر بازی ای هستن. ولی از last part 2 انتظار میره تا جای ممکن قیافه و شکل دشمنان متنوع تری بیاره تو بازی که البته تا اونجایی که دیدم تو تریلر outbreak اخیر تو گیم پلی دشمنان هم شکل خیلی وجود نداشتن!از این لحاظ خوب بودش

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
پدر جان چه حوصله ای داری قشنگ جای پدر منی اون بنده خدا نمیدونه موبایل جدید چجوری کار کنه
سایه اش بالا سر شما باشه... اتفاقا بچه من 27 سالشه اونم گیمره بعضی از باس فایتها رو میده من براش رد میکنم :D

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
بازیرایانه که داستانش فرق داشت من خودم عضو هیئت تحریریه مجله و مدیر سایت بازیرایانه بودم که سال 92-93 کلا تعطیل شد
چندتا نویسنده مورد علاقه داشتم تو مجله بازی رایانه یکیش شما بودید آقای چشمی یکیش آقای کریمی طار.
همیشه خوندن مقالات،نقدها و پیش نمایش هایی که با قلم شما دو نفر نوشته میشد واسم در اولویت بود.:x
واقعا بازی رایانه حیف شد،میشد عشق و علاقه خالصانه تک تک اعضاشو به بازی و گیم لمس کرد.مجله ای که منو با کنسول های بازی آشنا کرد و یه دنیای جدید از بازی های ویدئویی پیش روی من قرار داد.

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
سایه اش بالا سر شما باشه... اتفاقا بچه من 27 سالشه اونم گیمره بعضی از باس فایتها رو میده من براش رد میکنم :D
همانا که بهشت بر شما واجب است!
خیلی عشقی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر