PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
:D:D:D
قبلا اسم سایت gamedot بود که سال 84 اسمش عوض شد به بازیسنتر من تو بازی دات هم عضو بودم
والا من از یکی از افراد خیلی نزدیک بهم که از 2006 اینجا عضو بود این ازش نشنیدم یعنی اون یه سایت دیگه بود با همین مدیریت! :| من فکر میکردم قبلا فقط یه بازی رایانه بود و یه فروم دیگه که بعد باز شدن بازی سنتر جمع شدن!

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
والا من از یکی از افراد خیلی نزدیک بهم که از 2006 اینجا عضو بود این ازش نشنیدم یعنی اون یه سایت دیگه بود با همین مدیریت! :| من فکر میکردم قبلا فقط یه بازی رایانه بود و یه فروم دیگه که بعد باز شدن بازی سنتر جمع شد!
بازیرایانه که داستانش فرق داشت من خودم عضو هیئت تحریریه مجله و مدیر سایت بازیرایانه بودم که سال 92-93 کلا تعطیل شد

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
یه پست بی ربط نمیدونم چندنفر چنل nolan north و troy baker یعنی retro replay دنبال میکنن ولی این ویدیوشون خیلی خوب بود :))

چندوقت پیشم بخاطر اینکه uncharted1 بازی کردن amy hennig رو دعوت کردن تا درباره بازی صحبت کنه

چه ربطی به پست من داشت! تو منبع بود آیا؟:|

قشنگترین بخشش تیتر های اول که اسم نیل دارکمن میخونن میگن این بچه هیچ آینده ای نداره. =))

قبلا اسم سایت bazidot بود که سال 84 اسمش عوض شد به بازیسنتر من تو بازی دات هم عضو بودم

فکر نمیکنم تعداد ما که 2005 عضو سایت شدیم زیاد بوده باشه خیلی دوست دارم بدونم چندنفر دیگه مثل من و شما بعد بازی دات اینجا عضو شدن البته خیلی از بچه های قدیمی هم دیگه نمیان .

قبلا من و داداشم با هم یک اکانت داشتیم (N e M e S i S)سال 2008 بود جدا شدیم .

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
به نظر من ناتی داگ کمبود بروس رو بزودی حس خواهد کرد الان دراکمن تنها شده این دو تا با هم انچارتد 4 تو ی زمان کوتاه جمعش کردن و نتیجه عالی شد همون اتفاقی که برای راکستار افتاد و با رفتن لسلی بنز اینا مشکلاتی پیدا کردن

• Like
Reactions: B_O_X_E_R

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
یه نکته ای که در شروع اولین تریلر بود و الان در همین تریلر جدید هم بهش اشاره شد لرزش دست الی هست که روش تاکید شده ، احتمالا موضوع مهمی باشه این قضیه !

View attachment 118394

View attachment 118395
میتونه تیک عصبی باشه که یکی از دلایلش هم شوک عصبی وارد شده به اون شخص هست
شاید :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
به نظر من ناتی داگ کمبود بروس رو بزودی حس خواهد کرد الان دراکمن تنها شده این دو تا با هم انچارتد 4 تو ی زمان کوتاه جمعش کردن و نتیجه عالی شد همون اتفاقی که برای راکستار افتاد و با رفتن لسلی بنز اینا مشکلاتی پیدا کردن
دقیقا چه مشکلی؟؟

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
کسی نمیدونه بروس کجا مشغول شده
بروس جایی کار نمیکنه در حال استراحت هستش .
با اون توییت های که نیل و بروس برای هم میفرستن و با کوری من فکر نمیکنم جای جز سونی کار کنه بروس .

بروس یکی دو سال رفته استارحت فشار زیادی بهش امده TLOU1 ساخته پش بندش بدون استراحت U4 برای همین استراحت نداشته و خودش گفت میخوام استراحت کنم و به خانوادم برسم به صورت کلی نزدیک 6-7 سال پر فشار گزرونده .

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
برای اینکه تنها نباشید منم بگم ۴۴ ساله هستم و از زمان تی وی گیم یعنی ۱۳۶۰ شروع کردم و الان هم نمی تونم ترکش کنم :D
قربان شما من هم کومودور داشتم :D فکر کنم گاد آف وار بعدی رو باید با دندون مصنوعی بازی کنیم:))

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
خدایی ؟! خیلی هم عالی ! اینکه شما با 53 سال سن بازی میکنی خیلی عجیب نیست ولی اینکه با 53 سال سن اینجوری اخبار و حواشی گیم رو هم دنبال میکنی عجیبه برام !
البته من خودم 35 سالمه و فکر میکنم تا زمانی که مغز و چشم و دستام کار میکنه همینم و برعکس اطرافیانم به خودم افتخار میکنم بابت این موضوع :D
دوران دانشگاه یه استاد داشتیم اولش که اومد گفت کی بازی میکنه بچه ها گفتن چه بازی ای ؟ اونم گفت هرچی بازی فکری ویدئویی برام جالب بود که فقط من دستمو بلند کردم گفتم پلی استیشی !!! انگار همه یه جورایی خندشون گرفت ولی وقتی استاد توضیح داد که اونهایی که بازی میکنند مغزشون پویا تر هست و همیشه سرعت واکنش مغزشون بالاست ... اونوقت بود که من به اونا لبخند زدم!!!

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
قربان شما من هم کومودور داشتم :D فکر کنم گاد آف وار بعدی رو باید با دندون مصنوعی بازی کنیم:))
مخلصم
کمودور 64 که سلطان بود با اون بازی های افسانه ایش مثل سه گانه لست نینجا ، تاسکر ، وندتا و کلا آثار سیستم 3
53 سال که سنی نیست اصطلاحا می گن دود از کنده بلند می شه;)
فکر می کنم حداکثر تا 2 سال آینده بتونیم نسخه بعدی گاد آو وار رو بازی کنیم

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
قبلا اسم سایت bazidot بود که سال 84 اسمش عوض شد به بازیسنتر من تو بازی دات هم عضو بودم

بازیدات یه تیم دیگه بود، بعدا بچه های اونجا امدن بازیسنتر رو تشکیل دادن. من از بازیدات آریا دایناسور و کتایون نینجا گایدن رو یادمه. اون موقع آریا دایناسور خبرهای Xbox رو میزاشت:D

من اونجا Cloud بودم، البته اینجا هم اولش Cloud بودم که علی مجرد بن دائمم کرد:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر