Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,505
نام
سپهر
117779

Doom: Annihilation 2019
0/10

بعضی فیلم ها هستند که در زمان اکران با نقدهای بسیاری بدی از سوی منتقدان و طرفداران روبرو می شوند اما پس از گذشت چند سال، بار دیگر آن فیلم سر زبان ها می افتد و با بازبینی دوباره، فیلم این بار بیشتر مورد توجه اهالی رسانه قرار می گیرد؛ نمونه بولد آن شاید اثر فراموش نشدنی درخشش کوبریک باشد. پس از تماشای فاجعه ای به نام «رستاخیز: نابودی»، می توانم بگویم که همان فیلم شکست خورده سال 2005 به مراتب یک سر و گردن از این اثر فاقد ارزش کیفی بالاتر است. فیلم بیشتر از اینکه به سری بازی های Doom وفادار باشد، بیشتر به نسخه فن مید Aliens نزدیک تر است و انتخاب یک زن به عنوان پروتاگونیست داستان، فیلم بیشتر از آن فضا دور می شود. حداقل در آن اثر شکست خورده 2005، کارگردان سعی کرده بود که تا حدودی از انواع موجودات سری دوم استفاده کند ولی در این فیلم، فقط شاهد دیدن زامبی های بدترکیب و موجودات بد طراحی شده هستیم. شخصیت های فیلم هم به شدت کاغذی هستند و با یک ضربه به طور مسخره ای کشته می شوند. در کل وقت خود را صرف این اثر ویدویی که حتی ارزش یک ریال هم ندارد نکنید.

از دقیقه 50 به بعد فقط دستت روی Skip!

آخرین ویرایش:

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
12Angry Men
118171

دوازده مرد خشمگين(1957)
نماینده تمام مردم ، نه برای رای دادن بلکه در شخصیت هم نماینده تمام مردم هستن!(سر بسته گفتم)
داستان راجب 12 مرد با تفکرات ، ایدوئوژی ها ، شغل ها و و و های مختلفه که تو هيات منصفه ی دادگاه هستن و در زمان تنفس و قبل از اخذ راي نهايي دورهم جمع میشن و غیر از یک نفر (هنری فوندای دوست داشتنی) از اعضا ، سایرین معتقدن كه مظنون گناهكاره!
ديويس با راي گناهكار‌ بودن موافق نيست و شك‌ و شبهه هایی داره و برای اینکه اسپویل نکنم بیشتر از این توضیح نمیدم:D

فیلم ضرب آهنگ خیلی مناسبی داره و هیچ وقت بیننده خسته نمیشه، دیالوگ ها خیلی گیرا بجا ومناسبن
قول میدم برای 96 دقیقه با یک فیلم سیاه و سفید و فقط یک لوکیشن ساده (برخلاف فیلمهای پر هزینه و پر زرق و برق امروزی) بدون حضور هیچ زنی به مانیتور میخکوب و غرق فیلم بشید
بله ، سناریو قوی این فیلم این امر را ممکن میسازه!
توی این فیلم میبینیم که عقاید شخصیتی بعضی از افراد چطور روی تصمیم گیریشون تاثیر میذاره!

تا جایی که یه سریاشون فرد عمیقا باور داشتن که متهم بی گناست ولی کتمان میکردن!
عضو شماره 3 که بخاطر رفتار فرزندش با خودش ، نسبت به این متهم 18ساله کینه به دل داشت و هر دلیلی میتراشید تا اون رو گناهکار جلوه بده!
یا عضو شماره 10 که بخاطر تنفرش از اون غشر جامعه نمیخواست قبول کنه که طرف بیگناست
یا شماره 7 لعنتی که براش دیدن بازی بیس بال مهم تر از جون یک آدم بود!
در کل فیلم یه درسی به ما میده ، راجب دیگران زود قضاوت نکنیم و براشون ارزش قائل باشیم

در نهایت اگه بخوام فیلمو توی 2 کلمه تفسیر کنم : جادوی کلمات!
10/10

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,423
نام
مسلم
12Angry Men
View attachment 118171

دوازده مرد خشمگين(1957)
نماینده تمام مردم ، نه برای رای دادن بلکه در شخصیت هم نماینده تمام مردم هستن!(سر بسته گفتم)
داستان راجب 12 مرد با تفکرات ، ایدوئوژی ها ، شغل ها و و و های مختلفه که تو هيات منصفه ی دادگاه هستن و در زمان تنفس و قبل از اخذ راي نهايي دورهم جمع میشن و غیر از یک نفر (هنری فوندای دوست داشتنی) از اعضا ، سایرین معتقدن كه مظنون گناهكاره!
ديويس با راي گناهكار‌ بودن موافق نيست و شك‌ و شبهه هایی داره و برای اینکه اسپویل نکنم بیشتر از این توضیح نمیدم:D

فیلم ضرب آهنگ خیلی مناسبی داره و هیچ وقت بیننده خسته نمیشه، دیالوگ ها خیلی گیرا بجا ومناسبن
قول میدم برای 96 دقیقه با یک فیلم سیاه و سفید و فقط یک لوکیشن ساده (برخلاف فیلمهای پر هزینه و پر زرق و برق امروزی) بدون حضور هیچ زنی به مانیتور میخکوب و غرق فیلم بشید
توی این فیلم میبینیم که عقاید شخصیتی بعضی از افراد چطور روی تصمیم گیریشون تاثیر میذاره!

عضو شماره 3 که بخاطر رفتار فرزندش با خودش ، نسبت به این متهم 18ساله کینه به دل داشت و هر دلیلی میتراشید تا اون رو گناهکار جلوه بده!
یا عضو شماره 10 که بخاطر تنفرش از اون غشر جامعه نمیخواست قبول کنه که طرف بیگناست
در کل فیلم یه درسی به ما میده ، راجب دیگران زود قضاوت نکنیم و براشون ارزش قائل باشیم

10/10
من این فیلم رو ندیدم ولی یه بازبینی روسی داره به اسم 12 که اونو دیدم به نظرم واقعاً داستان زیبایی داره.:> حیف که دیگه فیلم های داستانی خوب ساخته نمیشه:-"

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,722
نام
وحید
12Angry Men
View attachment 118171

دوازده مرد خشمگين(1957)

10/10
این فیلم بدون تعارف یکی از شاهکارهای تاریخ سینماست
بعید میدونم دیگه کسی بتونه تو همچین لوکیشن محدودی اونم به صورت سیاه و سفید یک فیلم با این کشش و بدون ایجاد خستگی در مخاطب بسازه

ymtkvedutm5d8xlctpi4.jpg

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

اگر از جهت اینکه دنباله سریع و خشن هست نگاه کنم
6/10
از دید من فرانچایز سریع و خشن بعد از توکیو دریفت هنوز به اوج برنگشته

اگر از دید صرفا یک فیلم اکشن پاپکرنی نگاه کنم
7.5/10

آخرین ویرایش:

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,418
images.jpg

بسیار عالی بعنوان فن مجموعه واقعا راضیم کرد و لذت بردم
خصوصا شخصیت Bo Peep که ترکیبی از خفن و نمک بود دوس داشتی بوخوریش :D
شخصیت گبی گبی یه مقدار جای اصلاح داشت چون تا اواخر فیلم مث یه نقش منفی و خود شیفته تمام عیار نشون میداد
ولی یه دفه ای و بدون پی ریزی مثبت شد
فورکی جذابیتش برا یه فیلم کاملا کافی و مناسب بود اما معلومه تو بعدیا دیگه نقش پررنگی نخواهد داشت
یه نمره کم میکنم صرفا برا اینکه از نظر نوآوری و کمال در حد سه گانه نبود، البته انتظارم نداشتیم باشه

9/10

The_Incredibles_2.jpg

اسپویلی نداره ولی اگه حساسید ...

کلا اگه یه ژانر باشه که واقعا خوشم نمیاد ابرقهرمانیه
ولی این فیلم خیلی خفن بود حتی منم کاملا میخکوب کرد
جدا از ست پیس های جذابش بیشتر از همه خوب بودنش رو مدیون یه داستان و ویلین خیلی جذاب و غیر کلیشه ایه
واقعا با داستان و ریتم روایتش حال کردم
تنها مشکلم باهاش این قضیه حسودی کردن Mr به زنش بود که یه ذره زیادی شورش کرده بودن غیر واقعی شده بود
در کل مث همون فیلم قدیمی فضا ، حال و هوا ، و نوع خاص خفن بودن خودش رو داشت و اصلا نمیشد بهش گفت صرفا "یه انیمیشن دیگه"
این فیلم و این سری واقعا امضا و روح خودش رو داره و این چیزیه که واقعا تو کارای گیشه ای و سنگین بودجه ستودنیه

9/10

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
من الان صفحه قبلو خوندم بعضیاتون چه خزعبلاتی راجب توی استوری گفتین ببخشیدا
قشنگ معلومه از همون اول وقتی دیدین دیزنی ادامه سه گانه رو ساخته دیگه کل فیلمو با پیشداوری نگا کردین :|
@JohnnySilverhand با عرض پوزش تک تک دلایلت اشتباه بود ینی میتونم دونه دونه با ذکر جزییات بگم،
انقد برات عجیب و غیر منطقی بوده که بانی اسباب بازی مورد علاقش عوض شده ؟!
یا اینکه تصمیم گرفتن شخصیت Bo رو پیشرفت بدن و عمیق بشن و همونم بزرگترین نقطه قوت فیلمه
چرا انقد تعصب مسخره دارید که همه چی باید عین مجسمه مورد علاقتون خشک و ثابت بمونه
وقتی میشه با کمی تغییرات و خلاقیت یه فیلم عالی دیگه بسازن و دل مردمو شاد کنن چرا که نه
این تغییرات جزئی یه کار کاملا عادی و روتین تو ساخت دنباله هاست،
نمونش آنچارتد 4 که یه "پکیج کامل داداش بزرگتر" چپوندن داخلش و کسی ام ایراد نگرفت
چون درست و بجا کار شده بود
کلا تا اسم دیزنی میاد همه پیشداوری میگیرن و میگن شیره کشیه
خلاصه تنها ایرادی که باهاتون اتفاق نظر دارم شخصیت گبی گبی بود که اونم اونقدری شدید نبود که رو تجربه کل فیلم تاثیر بذاره
اینم مث استاروارز های جدید که کل طرفدارای متعصب براش هو میکشن درحالی که سگش میارزه به اون پریکوئل های خود جورج لوکاس
خلاصه کار عالی پیکسار رو سبک کردین لازم بود دفاع کنم :D
@Thegodfather نه منم رو Sjw حساسم ولی همچین چیزی ندیدم کجاش دقیقا ؟
بله بسیار عجیبه....خیلیم عجیبه بنظرم یکبار دیگه 3 ببین بانی بچه ای نبود که به این راحتی وودی رو فراموش کنه! اندی وقتی که دید بانی انقدر این اسباب بازی دوست داره دادش بهش! اونوفت شخصیتی که توسط آدمی زاد خلق شده باید اینجوری عوض بشه؟! چیزی چرت تر از اینم داریم آخه؟ حتی یک ذره بزرگم نشد! bo اصلا چنین شخصیتی نبود حتی قیافشم این شکلی نبود بنظرت این ریدیزاین منطقیه؟ بشخصه نه تنها toy story بلکه هیچ فیلم دیگه ای از پیکسار یا دیزنی نمیبینم
درباره sjw بله داشت زیادم داشت خداییش تو سه گانه چندبار اندی نشون دادن؟ کل فیلم یا دختر بچه میدیدی یا بانی یا تیره پوست یا پدر هندی مانند بانی یا زن یا................. دیگه بیشتر از این؟ نگهبان های پارک ندیدی همه زن بودن؟ از خر شیطون بیاید پایین دیزنی داره شیره میکشه اگه قبول نداری منتظر toy story 5 باش
آنچارتد4 منطقی و زیبا بود داستانش تا جایی که من موارد sjwش نادیده گرفتم باید cut content هاش رو ببینی تا sjwش درک کنی

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
862
نام
محسن
بله بسیار عجیبه....خیلیم عجیبه بنظرم یکبار دیگه 3 ببین بانی بچه ای نبود که به این راحتی وودی رو فراموش کنه! اندی وقتی که دید بانی انقدر این اسباب بازی دوست داره دادش بهش! اونوفت شخصیتی که توسط آدمی زاد خلق شده باید اینجوری عوض بشه؟! چیزی چرت تر از اینم داریم آخه؟ حتی یک ذره بزرگم نشد! bo اصلا چنین شخصیتی نبود حتی قیافشم این شکلی نبود بنظرت این ریدیزاین منطقیه؟ بشخصه نه تنها toy story بلکه هیچ فیلم دیگه ای از پیکسار یا دیزنی نمیبینم
درباره sjw بله داشت زیادم داشت خداییش تو سه گانه چندبار اندی نشون دادن؟ کل فیلم یا دختر بچه میدیدی یا بانی یا تیره پوست یا پدر هندی مانند بانی یا زن یا................. دیگه بیشتر از این؟ نگهبان های پارک ندیدی همه زن بودن؟ از خر شیطون بیاید پایین دیزنی داره شیره میکشه اگه قبول نداری منتظر toy story 5 باش
آنچارتد4 منطقی و زیبا بود داستانش تا جایی که من موارد sjwش نادیده گرفتم باید cut content هاش رو ببینی تا sjwش درک کنی
یه مقداری با شخصیت دختر بچه های 5 ساله آشنایی نداری گویا! اینا 2 ساعت گریه میکنن موبایل باباشون رو بگیرن ازش و در حد چند دقیقه باهاش بازی میکنن و بعد خسته میشن ازش و میندازنشون اونور!
عروسک و کلا اسباب بازی جاذبه لحظه ای داره براشون. به خصوص که وودی عروسکش پسرونه ست
این sjw رو این فروم خیلی استفاده میکنن ازش دیگه لوس شده واقعا! معنیش هم چیزی نیست که اینجا استفاده میشه. مثلا استفاده بیشتر از کاراکتر های زن و بیشتر بهشون پرداختن تو فیلم، اسمش "sjw داشتن" نمیشه! میشه فمنین کردن یا هر چیز دیگه ای غیر از sjw
در کل هم فیلم خیلی خوبی بود از نظر من. من خودم میدونم که سنم کمتر بود بیشتر لذت میبردم از انیمیشن، یعنی موقع دیدن نسخه یک و دو و حتی سه لذت بیشتری بردم ولی دلیلش اینه سنم رفته بالا.

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
یه مقداری با شخصیت دختر بچه های 5 ساله آشنایی نداری گویا! اینا 2 ساعت گریه میکنن موبایل باباشون رو بگیرن ازش و در حد چند دقیقه باهاش بازی میکنن و بعد خسته میشن ازش و میندازنشون اونور!
عروسک و کلا اسباب بازی جاذبه لحظه ای داره براشون. به خصوص که وودی عروسکش پسرونه ست
این sjw رو این فروم خیلی استفاده میکنن ازش دیگه لوس شده واقعا! معنیش هم چیزی نیست که اینجا استفاده میشه. مثلا استفاده بیشتر از کاراکتر های زن و بیشتر بهشون پرداختن تو فیلم، اسمش "sjw داشتن" نمیشه! میشه فمنین کردن یا هر چیز دیگه ای غیر از sjw
در کل هم فیلم خیلی خوبی بود از نظر من. من خودم میدونم که سنم کمتر بود بیشتر لذت میبردم از انیمیشن، یعنی موقع دیدن نسخه یک و دو و حتی سه لذت بیشتری بردم ولی دلیلش اینه سنم رفته بالا.
خب مشکل اینجاست که این شخصیت آدم خلق کرده آدم! واقعی که نیست داستان یه داستان فانتزی و نباید رفتار یه دختر بچه 5 ساله اونم این شکلی براش در نظر گرفته بشه و از طرفی الان داستان 3 و اندی پ.م بودن دیگه چون بانی بچه 5سالس؟!خیلی ببخشید ولی این دیگه خیلی چرنده!
درباره sjw لوس نشده حال بهم زن شده و امروز تو هر فیلمی اثر فمنیست ها و sjw ها دیده میشه حالا من به صورت کلی گفتم sjw

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
ینی کلا هرجا زن یا نژاد دیگه دیدی میشه فمنیسم و زیاده روی و اینا؛ خب کلا پس همه رو مرد سفید پوست بذارن دیگه؛
اصن از نظر زیبایی ظاهر فیلم این یه مزیته که تو سیاهی لشکرا (چی بهشون میگن کاراکترای غیر مهم؟ :D) متنوع باشن؛ همه یجور باشن که جدا از مسخرگیش ظاهرش زشته اصلا.

راجب تغییرات هم کاملا نظر شخصیته و هیچ بیس منطقی و اصولی نداره که تغییرات این فیلم رو افراطی محسوب کنیم.
من نمیگم متفاوت نباشه ولی نه وقتی که میخوان بزور تو چشم بیننده فروش کنن چرا toy story 3 اینجوری نبود؟ چرا 2 اینجوری نبود؟ 1 که خدا بیامرزه همه آمدماش اندی بودن:-s.
تغییرات این فیلم هم افراطیه و هم چرت دقیقا شما خوشت آمد نظرت محترم ولی از بیخود ترین چیزایی بود که به عمرم دیدم نیازیم نمیبینم برای کس دیگه نظر منفیم توجیح کنم

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
چون خیلی کلی داریم حرف میزنیم کلمه دیگه ای وجود نداره بنظرم (pc اگه میگفتیم ضایه تر بود) وگرنه اره معنی خود Sjw اینجا کاربرد نداشت.
:| من جدی واقعا الان سرم شلوغ تایمر میزارم تو یه زمان مشخصی میام سایت و حقیقتش واقعا وقت ندارم جواب درستی بدم :|

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
635
نام
MG PLAYER
Aquaman
3/10 اونقدر مسخره بود و خواب آور تا وسطشم نمیشد دید
هیچ نکته خاصی فیلم نداره یه موجود خر کله میاد هرکی میاد جلو دستشو میزنه و همین
دیشب گفتم امتیاز سایتارو بیخی از نظر چند بچه های اینجا ببینم که واقعا شکست خوردم

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
118864

9/10
در مورد فیلم، تا جای ممکن سعی کنید از اسپویلر ها و ... دوری کنید. به نظرم بیشترین لذت رو افرادی میبرن که حتی تریلر های فیلم رو ندیده باشن.
برای خودم، فقط میتونم بگم از انتظاراتم هم بهتر بود!

متن زیر اسپویل داستانی نیست، فقط نظر کلیم در مورد فیلم هست، برای دوستانی که میخوان کلا در مورد فیلم چیزی ندونن، اسپویلر رو باز نکنید.
اول اینکه بازی joaquin phoenix عالی و بدون اشکال بود ولی چیزی که بازی Joaquin رو حتی بهتر میکنه شخصیت پردازی فوق العاده Arthur و نحوه تبدیل شدنش به joker هست. نکات ریز و خاصی در مورد این شخصیت هست که به نظرم هر بازیگری نمیتونه اجراشون کنه ولی Joaquin واقعا بی نقص بود.
تنها مشکل کلی فیلم نیمه ابتداییش هست که به نظر میاد یکم سرسری تدوین شده باشه (احتمالا بخاطر محدودیت runtime فیلم)، و تمیدوارم یه نسخه طولانی تر از فیلم منتشر بشه که صحنه های بیشتری در مورد زندگی ارتور و گذشتش داشته باشه.
به نیمه دوم و مخصوصا third act فیلم تقریبا نمیشه هیچ ایرادی گرفت، معمولا وقتی یه فیلم خیلی خوبه ادم دلش نمیخواد که فیلم تموم بشه و فقط میخواد که فیلم تا جای ممکن بیشتر ادامه پیدا کنه، جوکر هم همینطور هست. تازه بعد از پایان فیلم ادم میخواد که بیشتر و حداقل 2-3 ساعت دیگه ادامه داستان این شخصیت فوق العاده رو ببینه.
میدونم احتمالش کمه ولی امیدوارم این جوکر رو وارد سری فیلم های جدید بتمن کنن. ولی دقیقا همین جوکر و همین بازیگر باشه و نزنن شخصیتش رو بخاطر درجه سنی و .... نابود کنن :|:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر